پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 500

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 500 از 515 نخستنخست ... 400450490498499500501502510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,991 به 5,000 از 5144
  1. Top | #4991

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط TaTaRo نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    میشه یه آموزش در رابطه با کنترل ایلوژن های نگا سیرن بزارین ؟

چطور از بین مثلا شیش تا نگا سرین چهار تاشو بدون استفاده از ماوس انتخاب میکنن میفرستن برا فارم کردن ؟
    میری قسمت تنظیمات بازی
    قسمت hotkey
    بعد پایین صفحه یه فلش داره ک تنظیمات ادونس نوشته فک کنم میزنی میری داخل تنظیمات اضافه اش
    بعد قسمت بالا سمت چپ یجایی نوشته select all other unite و جلوش خالیه
    یه دکمه برای اون تعیین میکنی
    و وقتی مثلا با ناگا ایلوژن میسازی اون دکمه رو بزنی همه ایلوژن ها بجز خود هیروی اصلی رو select میکنه و میتونی کنترل کنی

2. 4 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (04-16-2020),Milad._.R (04-16-2020),reza (04-29-2020),Sharingan (04-20-2020)

3. Top | #4992

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    نقل قول نوشته اصلی توسط TaTaRo نمایش پست ها
    میشه یه آموزش در رابطه با کنترل ایلوژن های نگا سیرن بزارین ؟

چطور از بین مثلا شیش تا نگا سرین چهار تاشو بدون استفاده از ماوس انتخاب میکنن میفرستن برا فارم کردن ؟
    هیرو های ایلوژن دار۳تا هات کی اصلی دارن که باید بلد باشی ۲تاش تو قسمت hotkeys هست به اسم های Next Unit و Select All Controlled Units و یکیشم تو قسمت Advanced Hotkeys هست به اسم Select All Other Units
    هات کی های دیگیم هست اما همین ۳ تا کار شمارو را میندازه

4. 2 کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (04-24-2020),Sharingan (04-24-2020)

5. Top | #4993

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8971
    یوزرنیم استیم
    bluegame_1383
    sssss

سلام میخاستم بدونم چطور دوستم رو از بلاک در بیارم چون ما به هم درخاست دادیم بعد اشتباه گزینه بلاک رو زیدیم والان دیگه در خاست هامون برای هم دیگه نمیره

سلام میخاستم بدونم چطور از بلاک دوستم رو دربیارم برای اولین بار که درخاست داد هردو گزینه بلاک روزدم و الان دیگه نه درخاست اون برای من میاد نه در خاست من برای اون میره

6. Top | #4994

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    @FCB
    چرا اینقدر gyro تو بازی های حرفه ای توسط تیما پیک میشه ؟

7. کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (05-01-2020)

8. Top | #4995
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    @FCB
    چرا اینقدر gyro تو بازی های حرفه ای توسط تیما پیک میشه ؟
    بخاطر اینکه جلوی تمام هیروهای حال حاضر offlane خوب هست و یک Laner قوی هست و همینطور قابلیت فارم و تیم فایت خیلی خوبی داره بخاطر flak cannon و دمیجش هم mix هست یعنی هم magical زیاد میزنه مخصوصا با تلنت lvl 15 و هم با آیتم هایی که میگیره physical زیاد میزنه
    البته تو روزهای اخیر زیاد ندیدم پیک بشه...بیشتر الان تیمها بدنبال flex hero هستن تا straight up hero تا بتونن حریف رو در حالت disadvantage قرار بدن و خودشون نفع بیشتری ببرن. بخاطر همین pango, void spirit, bristleback, batrider, mars و... زیاد پیک میشه چون این هیروها میتونن در چند تا role بازی کنند.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

dark druid (04-29-2020),erebor (04-29-2020),reza (04-29-2020),Sharingan (05-01-2020)

10. Top | #4996

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    بخاطر اینکه جلوی تمام هیروهای حال حاضر offlane خوب هست و یک Laner قوی هست و همینطور قابلیت فارم و تیم فایت خیلی خوبی داره بخاطر flak cannon و دمیجش هم mix هست یعنی هم magical زیاد میزنه مخصوصا با تلنت lvl 15 و هم با آیتم هایی که میگیره physical زیاد میزنه
    البته تو روزهای اخیر زیاد ندیدم پیک بشه...بیشتر الان تیمها بدنبال flex hero هستن تا straight up hero تا بتونن حریف رو در حالت disadvantage قرار بدن و خودشون نفع بیشتری ببرن. بخاطر همین pango, void spirit, bristleback, batrider, mars و... زیاد پیک میشه چون این هیروها میتونن در چند تا role بازی کنند.
    یه خورده راجع به فلکس هیرو ها بیشتر توضیح میدی
    مگه موقع پیک و بن رول هارو مشخص نمیکنن مثلا واسه کری تیم وید پیک میدن دیگه فلکس بودنش به چه درد میخوره

درمورد آیتم Smoke تو مسابقات حرفه ای لیت گیم چجوری ازش استفاده میشه واسه کیل گرفتن تو جنگل حریف؟ و اگه sentry + observer ward تو جنگل باشه مشخص میشن؟

11. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (05-01-2020),Sharingan (05-01-2020)

12. Top | #4997
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    یه خورده راجع به فلکس هیرو ها بیشتر توضیح میدی
    مگه موقع پیک و بن رول هارو مشخص نمیکنن مثلا واسه کری تیم وید پیک میدن دیگه فلکس بودنش به چه درد میخوره

درمورد آیتم Smoke تو مسابقات حرفه ای لیت گیم چجوری ازش استفاده میشه واسه کیل گرفتن تو جنگل حریف؟ و اگه sentry + observer ward تو جنگل باشه مشخص میشن؟
    فلکس هیرو یعنی هیرویی که انعطاف بیشتری نسبت به بقیه داره...مثلا وقتی batrider انتخاب میشه در سطح حرفه ای دقیقا نمیشه گفت که این هیرو الان در چه پوزیشن یا role ای بازی خواهد شد. چون این هیرو میتونه در هر سه pos 2 3 5 بازی کنه
    حالا همین batrider رو بزارید کنار Mars حالا شما 2 تا هیرو دارید که می تونن offlane باشن و mid...حریف اینطوری تا آخرین پیک یا پیک یکی مونده به آخر شما هنوز نمیدونه چه هیرویی در کدوم lane خواهد بود
    و یک بازی ذهنی مثل شطرنج برقرار میشه که در اون best and worst case scenario یعنی بدترین و بهترین شرایط تصور میشه و بر اساس اون react میکنن...یعنی مثلا من الان LC پیک دادم جلوی batrider و mars...
    خب من فارق از اینکه بدونم batrider کجا میخواد بره این رو میدونم که هرجا که bat بره lc رو می فرستم جلوش بازی کنه
    حالا تیم مقابل باید تصمیم بگیره که میخواد batrider core بازی کنه یا support و بسته به impact و استراتژیشون تصمیم می گیرن...
    تو این حالت بهتره batrider core نباشه چون counter pick شده که LC هست و اینجوری تاثیرش در بازی کم خواهد بود بخاطر همین شما bat رو میزاری pos 5 و حالا LC رو counter pick میکنی

البته اینایی که من گفتم همش نیست اما اصل این قضیه flex hero در واقع سردرگمی حریف و غیر قابل پیش بودن شما هست. مثلا فینال TI9 وقتی OG چهار هیرو IO Abaddon Gyro Timber میره جلوی Liquid تا پیک آخر kuroky که کاپتان تیم حریف هست هنوز نمیدونه کدوم هیرو در کدوم role بازی خواهد کرد و طبق مفروضات خودش پیش میره که در نهایت شکست میخوره...چون هیروها اونطور که اون فکر می کرد چیده نشدن و OG با توجه به اینکه ترکیب Liquid رو کامل می دید در آخر تصمیم رفت که کدوم هیرو در چه positionای بازی کنه و با دست باز Lane هارو چیدن...
    اینطور شد که IO pos 1 بازی کرد بجای حالت classic که pos 4 هست.

13. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (05-02-2020),erebor (05-01-2020),Mohammad.S (05-02-2020),reza (05-02-2020),Sharingan (05-01-2020)

14. Top | #4998

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9015
    یوزرنیم استیم
    adrenaline_jj

رفع باگ

سلام بچه ها خسته نباشین من بعد از آپدیت دیروز وقتی بازی میکنم هیروها تا نصف بدن تو زمین قرار دارن و کریپها که اصلا دیده نمیشن فقط میزان سلامتی شون دیده میشه نا گفته نمونه که از دوتا 2 ترین چنجر استفاده میکنم ولی هر کار کردم نتونستم از روی تنظیمات ریمووش کنم حتی دانلود کش رو هم پاک کردم ولی باز هم مشکل حل نشد نمیدونم چی کار کنم اعصابم رو خورد کرده

15. Top | #4999
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط omega نمایش پست ها
    سلام بچه ها خسته نباشین من بعد از آپدیت دیروز وقتی بازی میکنم هیروها تا نصف بدن تو زمین قرار دارن و کریپها که اصلا دیده نمیشن فقط میزان سلامتی شون دیده میشه نا گفته نمونه که از دوتا 2 ترین چنجر استفاده میکنم ولی هر کار کردم نتونستم از روی تنظیمات ریمووش کنم حتی دانلود کش رو هم پاک کردم ولی باز هم مشکل حل نشد نمیدونم چی کار کنم اعصابم رو خورد کرده
    قبل از بازی در قسمت set lunch options از دستور autoconfig- استفاده کنید شاید مشکلتون حل شد
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

16. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (05-28-2020)

17. Top | #5000

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9018
    نه ربطی نداره چه بسا بازی هایی که من باختم بدم باختم ولی ایتم بهم داده

کلمات کلیدی این موضوع