پرسش و پاسخ در مورد دوتا - صفحه 9

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 97
  1. Top | #81

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5806

سلام مشکلی در ایتم بندی دو تا سوال دارم

سلام دوستان یه مشکلی پیش اومده برام خیلی دیوونم میکنه
    سوال اول :
    با هیروی org magi بازی میکنم اوایل بازی میتونم به راحتی با اسکیل ها دشمنو اذیت کنم ولی انتهای بازی مثلا هیروی sf ایتم لینکن برمیداره و مانتا استایل

دیگه هیچ کار نمیتونم بکنم تمام اسکیل هارم خالی کنم 200 تا دمیج نمیده خیلی عجیبه با یه ایتم لینکن کلا از بازی پرت میشم بیرون اول بازی خیلی راحت کیل میگیرم لینکن وقتی میبنده جلوش چی ببندم که لینکنش بی تاثیر بمونهدواقعا تاثیر داره کلا بی فایده میشه اسکیل هام

چه ایتمی ببندم دمیج اسکیل هام مثل اول بازی بشه اترنال مثلا باید ببندم ? یا ویل اف دیسکورد

نمیدونم اینا تاثیر دارن ? امتحانم کردم احساس کردم خیلی تغیر نکرد اینطوری میزنم اول اترنال رو روش میزنم یکمی اسلو میشه بعد اسکیل هامو میزنم یعنی تنها راهش همین اترناله ? وقتی لینکن میبنده یا اصلا اترنال بی تاثیره
    بازم مثل اول بازی دمیج نمیده اول با یکو دو دمیج میدادم چکار باید بکنم لینکنش بی اثر بشه ?

سوال دوم :
    و جلوی ایتم مانتا استایل هم نمیدونم رو کدوم اسکیل بزنم چیکار کنم اسکیل نزنم هم بخام اتک بزنم سریع اسکیلاشو خاای میکنه تموم ... ایتمی هس بشه هیرو رو از ایلسونهاش تشخیص داد بفهمم اصلی کدومه چون ارگ مگی بدون اسکیل هاش هیچی نیست خیلی ممنون میشم دوتا سوالو به طور کامل کامل جواب بدین
    ویرایش توسط am0020 : 10-13-2016 در ساعت 07:50 AM

2. Top | #82

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    لینکن فقط اولین اسپل رو میپرونه و از اونجایی که اوگرمگی ساپورت هست پروندن لینکن دشمن وظیفه ی اونه نه کیل گرفتن یعنی شما باید لینکنشو بپرونی تا caryy تیم بکشدش
    از اونجایی که ایلوژن ها بیشتر دمیج میخورن وقتی 2 اوگرمگی روشون باشه اونی که بیشتر دمیج میخوره ایلوژنه
    اگه با بات ها بازی میکنی با هیروی ساپورتی مثل اوگر بردن سخته باید کری 3 هارو بشناسید و کلا نقش هارو و کری پلی بدید ولی اگه بازی نرماله همون که گفتم اوگر باید شرایطو برای کیل گرفتن کری فراهم کنه
    برای شناخت نقش ها بالای صفحه در بازی گزیته ی heroes رو بزنید و پایینش نقش هیرورو انتخاب کنید
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

3. Top | #83

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5806
    سلام
    ممنون از پاسختون ولی این هایی که گفتین متاسفانه جواب سوال من نبود

من کلا مخام بدونم چه ایتمی جلوی لینکن ببندم بی اثر بشه لینکنش مثلا مخام بدونم اترنال و ویل تاثیرشو از بین میبرن ? یا حتما باید یه اسپل خالی کنم هیچ راهی نداره
    کلا بعد یه اسپلم کمتر دمیج مخوره

و ایتمی هست بشه هیروی اصلی رو از ایلوژن تشخیص داد غیر اینکه اسپل هام هدر بره رو ایلوژن چون تک به تک بازی مکنم

بعد مندوتا 1 بازی مکنم بالای صفحه نیست گزینه ی heroes
    و دکمه ی hotkey کجاس اسپل هارو مخام رو شماره 1 تا 4 بزارم چجوری
    ویرایش توسط am0020 : 10-13-2016 در ساعت 04:03 PM

4. Top | #84

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    اها شرمنده فک کردم دوتا2 عه خب نقش هیرو ها رو توی سایت بخونید
    نقش هیرو ها در دوتا 2
    نه راهی نیست باید یک اسپل یا یک افکت آیتم خالی کنید البته ممکنه طرف لینکنشو بندازه روی یکی دیگه که اینطوری تا چندثانیه غیر فعاله ولی باید یکیشو پرج کنه تا از کار بیوفته اگه اسپل area باشه و روی خود هیروی لینکن دار نزنید پرج نمیتونه بکنه
    آیتمی هم وجود نداره که بشه ایلوژنو تشخیص داد باید اتکشون بدید یا اسپل بزنید

Audrey Hepburn

5. Top | #85

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    يه ارچيد و كتاب و شيوعا گارد بياريد تا حدي مشكلتون رو كم ميكنه

6. Top | #86

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5806
    ممنون نفهمیدم یکمی ساده تر میگی افکت ایتم منظورت چیه که خالی کنم روش و پرچ میکنه یعنی چی و اینکه میگی اسپل area نزنم اینکه لینکنشو بندازه یعنی وسط درگیری ایتم لینکنشو بده به یکی دیگه و پرچ کنه از کار میوفته یعنی چی نفهمیدم اخر باید چی کار کنم یکمی ساده تر میگی مثلا sf لینکن داره منم ارگ مگی یکمی سادهتر و کامل بگی خیلی خوب میشه اصن نفهمیدم وایتم ارچید کدومه
    ویرایش توسط am0020 : 10-13-2016 در ساعت 11:46 PM

7. Top | #87

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    ارچید همون رزه( شکل یه گله میزنی روی دشمن 5 ثانیه سایلنس میشه)
    دادن لینک به یکی دیگه یعنی روی لینکنت کلیک کنی و بعد روی هیروی خودی بزنی اینجوری الان تا چند ثانیه مثل اینه که اون لینکن داره و تو نداری
    پرج کردن یعنی همینی که اسکیل جواب نمیره و به اصطلاح میپره
    افکت آیتم یعنی همون توانایی که ایتم داره و اکتیو باید باشه مثلا بشر کامل افکت استان داره
    اگه برای مثال سند کیگ باشید و بخواد کسی رو که لینکن داره استان کنید نباید روی خودش کلیک کنید اینجوری پرج نمیکنه نمیدونم این هیرو را میشناسید یا نه
    و در کل لینکن یکی از اسپل هارو پرج میکنه آیتمی برای خنثی کردنش نیست و اگرم باشه همون کار آیتم های دیگه رو میکنه مثل اترنال باید استفادش کنید تا لینکنش کولدان بشه

Audrey Hepburn

8. Top | #88

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    ارچيد همون سايلنسه كتاب هم كه معلومه شيوا گاو رو هم كه معروفه
    سه تيكه كرد شيوا گارد بزن اصلي معلوم شه بعد ارچيد بزن نتونه اسكيل بزنه و كتاب رو استفاده كن مانا بورن اش رو روي حريف بزن فك كنم لينكين رو بپرونه بعدش هم روش همه اسكيل هات رو بزن وقتي اثر ارچيد بپره يه دميج اضافه هم ميزنه
    فقط حواست باشه جلوي كسي كه لينكين زده دگون نبندي كه هم دگون ات بهش دميج نميده و هم لينكين اش توي كولدون نميره
    يه راه ديگه هم داره كه إرث شاكر توي بازي باشه اسكيل اول اش رو روي كسي كه لينكين داره بزنه در اين صورت هم لينكين ميره تو كولدون و هم دميج ميخوره و هم استان ميشه
    البته يه چيز ديگه هم هست نميدونم درسته يا نه يه دفيوزال بليد ببند هم. ايلوژن رو از بين ميبره(مطمعن نيستم)هم لينكين رو ميپرونه

9. Top | #89

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ارچید همون رزه( شکل یه گله میزنی روی دشمن 5 ثانیه سایلنس میشه)
    دادن لینک به یکی دیگه یعنی روی لینکنت کلیک کنی و بعد روی هیروی خودی بزنی اینجوری الان تا چند ثانیه مثل اینه که اون لینکن داره و تو نداری
    پرج کردن یعنی همینی که اسکیل جواب نمیره و به اصطلاح میپره
    افکت آیتم یعنی همون توانایی که ایتم داره و اکتیو باید باشه مثلا بشر کامل افکت استان داره
    اگه برای مثال سند کیگ باشید و بخواد کسی رو که لینکن داره استان کنید نباید روی خودش کلیک کنید اینجوری پرج نمیکنه نمیدونم این هیرو را میشناسید یا نه
    و در کل لینکن یکی از اسپل هارو پرج میکنه آیتمی برای خنثی کردنش نیست و اگرم باشه همون کار آیتم های دیگه رو میکنه مثل اترنال باید استفادش کنید تا لینکنش کولدان بشه
    داداش منظورش دوتا ١هست نه دوتا دو

10. Top | #90

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5467
    سلام دوستان . بنده نمیتونم به غیر از مد Sd داخل Dota2 مد دیگه ای رو بازی کنم . بعد زمانی که روی Play Dota کلیک می کنم بالا یه ارور قرمز رنگ نوشته شده که شما یا ریپورت شدی یا لفت دادی از بازی . حالا میخوام این مشکلم رفع شه چ کار کنم ؟ والا تا حالا لفت ندادم فقط وسط بازی Afk میشدم میرفتم واسه ناهار یا کارای دیگه . بد هم بازی نکردم که بخوام ریپورت شم .. اگه میشه راهنمایی کنید . مرسی

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع