بحث و گفتگو درباره دومین دوره مسابقات دوتا 2 - صفحه 7

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 102
  1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    341
    یوزرنیم استیم
    akpro_44
    متاسفانه برای من فرقی نداره ارشدین یا چی .
    انتقاد بود همین که گفتم
    منم میگم ممنونم از این کارتون که به ایرانیا کردین همین .
    موفق باشید

2. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1481

Angry

نقل قول نوشته اصلی توسط adelz نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اولا 30 تا بازدید کننده داشته که 20 تاش کلن خودمون بودن )

دوما حالا کسی نظر نده از کجا میشه فهمید راضی هستند خدا میدونه ؟!

یکبار بیاید به جای برود کست داخل spect ببنید راضی هستند یا نه !

در کل موفق باشید
    والا منم شخصا لحن صحبت این گزارشگر و مسخره کردن بازیکن ها رو نپسندیدم. این گزارشگر خودش می تونه یه رپلی بذاره اینجا تا ما و بقیه تیمها یکم ازش یاد بگیریم بعدشم فان بودن با دلقک بازی در آوردن زمین تا آسمون فرق می کنه گذارشگر داریم خوب مثل

BambYi هم فان هستش و لااقل طرف دوتا حالیشه . بعدشم کسی که انتقادی سازنده هم بکنه با برخورد های بد و اخطار و... مواجه می شه

3. کاربر مقابل از Feeder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

akpro (07-01-2013)

4. Top | #63

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Feeder نمایش پست ها
    والا منم شخصا لحن صحبت این گزارشگر و مسخره کردن بازیکن ها رو نپسندیدم. این گزارشگر خودش می تونه یه رپلی بذاره اینجا تا ما و بقیه تیمها یکم ازش یاد بگیریم بعدشم فان بودن با دلقک بازی در آوردن زمین تا آسمون فرق می کنه گذارشگر داریم خوب مثل

BambYi هم فان هستش و لااقل طرف دوتا حالیشه . بعدشم کسی که انتقادی سازنده هم بکنه با برخورد های بد و اخطار و... مواجه می شه
    فعلا که شما دارید به ما و گزارشگر ها انواع فحش ها مثل دلقک رو میگید و ما نه اخطاری دادیم و نه پستی رو پاک کردیم !

متاسفانه بخش عمده ی گیمر ها رو افراد با سن کم تشکیل میدن و نحوه ی انتقاد درست رو نمیدونند و اینطوری همراه با توهین انتقاد میکنند.

5. کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (07-01-2013)

6. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1481
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    فعلا که شما دارید به ما و گزارشگر ها انواع فحش ها مثل دلقک رو میگید و ما نه اخطاری دادیم و نه پستی رو پاک کردیم !

متاسفانه بخش عمده ی گیمر ها رو افراد با سن کم تشکیل میدن و نحوه ی انتقاد درست رو نمیدونند و اینطوری همراه با توهین انتقاد میکنند.
    من خواستم خودتون رو با معیار خودتون بسنجم صحبت هایی که گذارشگر می کنه فان اما این حرف من بزرگترین توهین عجبا

مشکل اینجاست همون طور که چند پست قبل نوشتین فکر می کنی این انتقاد ها همه از روی دسیسه و نقشه هستش در حالی که باید از خودت بپرسی چرا فقط همین گذارشگر و یا چرا فقط همین ۱ آدمین ?

بعدشم شما که میگی چرا گوش میدی به گذارشگر یا چرا شرکت می کنی تو مسابقات این جواب یه آدم بالغ که بقیه رو میگی بلد نیستن انتتقاد کنن

7. کاربر مقابل از Feeder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

akpro (07-01-2013)

8. Top | #65

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Feeder نمایش پست ها
    من خواستم خودتون رو با معیار خودتون بسنجم صحبت هایی که گذارشگر می کنه فان اما این حرف من بزرگترین توهین عجبا

مشکل اینجاست همون طور که چند پست قبل نوشتین فکر می کنی این انتقاد ها همه از روی دسیسه و نقشه هستش در حالی که باید از خودت بپرسی چرا فقط همین گذارشگر و یا چرا فقط همین ۱ آدمین ?

بعدشم شما که میگی چرا گوش میدی به گذارشگر یا چرا شرکت می کنی تو مسابقات این جواب یه آدم بالغ که بقیه رو میگی بلد نیستن انتتقاد کنن
    نگفتم همه دسیسه هست !

بقیه گزارشگر ها عادی گزارش کردن و جایی برای انتقاد نذاشتند.

ارش چون کمی شوخی رو چاشنی کارش کرد ، مخصوصا چند بازی اول رو بعضی ها انتقاد کردند و ما هم گفتیم بهش و بازی آخر رو تقریبا بی نقص گزارش کرد.

9. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1502
    سلام
    من دیشب چهارتا از بازیهای دوستام رو تماشا کردم، که دوتا از بازیها کسترهای خیلی بدی داشت، و دوتا دیگه از بازیها کسترهای فوق العاده خوبی داشت
    اگه اجازه بدید، اول میخوام از گزارشگر و ناظر Meteor تشکر کنم که بسیار عالی و با سلیقه و با لحن زیبا بازی رو گزارش میکرد
    دوم میخوام از دو کستر Pedo^Arash و Punisher یه کم انتقاد کنم:
    1 - این دو دوست عزیزمون تو کست هایی که داشتن مرتباً ار الفاظ رکیک و بچه گانه و دور از شان مسابقات، استفاده میکردن
    2 - کسترها اطلاعات کافی در مورد دوتا نداشتن، برای مثال به هیروی Dragon Knight میگفت Death Knight!!!
    3 - کیفیت صدای خیلی بدی داشتن، حتی مواقعی که کستر داشت با کسی چت میکرد صدای کیبوردش پخش میشد. همچنین کسترها مرتباً دیسکانکت میشدن و صداشون هم مرتباً قطع و وصل میشد
    4 - کستر اکثر درگیری ها رو نشون نمیداد و در واقع مجبور بودیم دوربین رو بذاریم رو Free Camera و خودمون بازی رو تماشا کنیم
    5 - تحلیل های کسترها کاملاً غیر حرفه ای بود و به جای زیاد کردن جذابیت بازی، از جذابیت بازی کم میکرد

برای این مواردی که عرض کردم مثال هم میتونم بیارم تو ریپلی ها، اگه لازم شد بفرمایید
    امیدوارم تو مسابقات بعدی کسترها رو با دقت بیشتر انتخاب کنید تا وقتی ریپلی ها رو دانلود میکنیم و دوباره تماشا میکنیم، صدای کستر رو قطع نکنیم!!!
    ممنون

10. 7 کاربر مقابل از behzad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (07-01-2013),Fear (07-01-2013),HiDDeN (07-01-2013),Karawana (07-01-2013),MasterJoint (07-08-2013),Milad._.R (07-01-2013),morbid (07-04-2013)

11. Top | #67

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzad نمایش پست ها
    سلام
    من دیشب چهارتا از بازیهای دوستام رو تماشا کردم، که دوتا از بازیها کسترهای خیلی بدی داشت، و دوتا دیگه از بازیها کسترهای فوق العاده خوبی داشت
    اگه اجازه بدید، اول میخوام از گزارشگر و ناظر Meteor تشکر کنم که بسیار عالی و با سلیقه و با لحن زیبا بازی رو گزارش میکرد
    دوم میخوام از دو کستر Pedo^Arash و Punisher یه کم انتقاد کنم:
    1 - این دو دوست عزیزمون تو کست هایی که داشتن مرتباً ار الفاظ رکیک و بچه گانه و دور از شان مسابقات، استفاده میکردن
    2 - کسترها اطلاعات کافی در مورد دوتا نداشتن، برای مثال به هیروی Dragon Knight میگفت Death Knight!!!
    3 - کیفیت صدای خیلی بدی داشتن، حتی مواقعی که کستر داشت با کسی چت میکرد صدای کیبوردش پخش میشد. همچنین کسترها مرتباً دیسکانکت میشدن و صداشون هم مرتباً قطع و وصل میشد
    4 - کستر اکثر درگیری ها رو نشون نمیداد و در واقع مجبور بودیم دوربین رو بذاریم رو Free Camera و خودمون بازی رو تماشا کنیم
    5 - تحلیل های کسترها کاملاً غیر حرفه ای بود و به جای زیاد کردن جذابیت بازی، از جذابیت بازی کم میکرد

برای این مواردی که عرض کردم مثال هم میتونم بیارم تو ریپلی ها، اگه لازم شد بفرمایید
    امیدوارم تو مسابقات بعدی کسترها رو با دقت بیشتر انتخاب کنید تا وقتی ریپلی ها رو دانلود میکنیم و دوباره تماشا میکنیم، صدای کستر رو قطع نکنیم!!!
    ممنون
    ممنون که به شکل صحیح انتقاد کردید .

امیدوار شدیم !

بله در مورد بازی های دیروز به آرش تذکر دادیم و اگر دقت کرده باشید در آخرین بازی امروز که همراه با آنالیز ks کست کرده خیلی بهتر شده.

انتقاد ها به کسترها منتقل خواهد شد.

با تشکر

12. Top | #68

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1359
    آقا من واقعا از کست کردن Hunk ، Meteor ، Saeed Slash ، Pedo Arash لذت می برم خیلی خوبن
    بعد هم قرار نیست یه نفر بیاد بشینه مثل گذارشگر های قایق رانی بدون هیجان بازی رو cast کنه که !

13. کاربر مقابل از arash700 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (07-01-2013)

14. Top | #69

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    924
    یوزرنیم استیم
    PerSiaN8DicK
    man pedo^arash hastam har kasi ye joor cast mikone shoma mitoonid manow mute konid va bazitono bebinid say kardim fun bashim badesham say kon havaset bashe bedoon dari ba ki harf mizani farhange harf zadan daram khoobesham daram
    na u mano mishnasi na man doost daram torow beshnasam na mikhay vasat dendi vaghei biaram haji ?

15. Top | #70

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1154
    یوزرنیم استیم
    fireman13762
    این گزارشگرتون فکر کنم bam[Y] بود خیلی خوب و خودمونی بود حال کردم بیشتر بذارینش واسه بقیه بازی ها
    چرا بعضی ها فکر میکنن خیلی شاخ اند در حالی که هیچی نیستن

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین