Xboct:همتیمی های من یک مشت احمق بی خاصیت هستند.!!!! - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
  1. Top | #11
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    از نظر شما , egm ناگا بازی نکرد نه؟ :دی
    چند بار بازی رو egm برگردوند؟ :دی
    ادمیرال و نمیگم چون همتون دیدن که چطور بازی کرد :دی
    S4 نقش زغال رو داشت؟ Night Stalker رو ندیدی؟ این همه Mid رفت ندیدی؟ پففففف , حرفایی میزنیا :دی
    من به عنوان یک پیر دانا looooooooooool همچین نظری دارم

نمیگم اونا بی خاصیتن اما اگر تو 10 تا مثال بزنی من کل رزومه تیم [A] رو برات شرح میدم و میگم تو چه تورنمنتی بخاطر کیا بردن اما انحراف تاپیک پیش میاد

جداً من خیلی خبرا رو میخونم و خیلی چیزا میدونم و فعلا به غیر از amir ph فکر نکنم بالاتر من کس دیگه بدونه امیرم واسه این نام بردم چون خیلی کامل درباره تیمها با هم بحث کردیم قبلا. حالا باورتون نمیشه میخواید به خودش بگید بیاد این پست رو بخونه ریپلای بده

در ضمن همه میدونن اما شاید بعضی ندونن که : Burning بای دوتا نمیده اما خیلی کم بازی میکنه و دوتا 2 هم یا به صورت گزارشگر و آنالیزور ادامه خواهد داد یا یکسال دیگه به عنوان بازیکن

سپاسـ
    ----------------------------------------------------------------------------

از مطالب این تاپیک هم تقلید نکنید چون صبر هر کسی حدی داره ایندفعه بحث نیمیکنیم عمل میکنیم
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Darktoheaven (08-14-2013)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    از نظر من xboct بدبخت حق داره
    خداییش بازی هاش با weaver خیلی خوب بود .. هم تیمی هاش تو این تورنومنت فقط دندی خوب بازی کرد و یه کمی هم funn1k ... کوروکی و puppy کلا خراب کردن . . .

4. کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Darktoheaven (08-14-2013)

5. Top | #13

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    12
    یوزرنیم استیم
    KaraWana
    به نظر من احمق خود xboct هست که ایتطوری یک تیم بزرگ رو به حاشیه می کشه هر چقدر هم که از هم تیمی هاش عصبانی باش حق نداره پلیرایی بزرگی که همشون شناخته شده ان رو احمق خطاب کنه
    هر چند از پسری که پاهاش رو تیغ بزنه و شلوارک صورتی پاش کنه انتظار بیشتری نیست
    و در خصوص تکراری بودن پبک های Alliance باید بگم وقتی بتونی با یک پیک قهرمان شی و این همه پول درو کنی چرا نکنی ؟
    ثانیا همین navi کم پیک تکراری کرد مگه یک در میون weaver یا ds نداشت؟

Alliance Fan boy
    12 01351240437

649 01396528858

World Should Feel PAIN

6. 3 کاربر مقابل از Karawana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Darktoheaven (08-14-2013),Deuce (08-14-2013),FCB (08-14-2013)

7. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    آخه xboct در حدی نیست که بخواد به kky بگه نوب 49175013831725273757 باور کنید کورکی تو مپ بدنیا اومده زمانی که کروکی توی تیمای آلمانی رکور مشکوند xboct کجابود؟
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

8. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deuce (08-14-2013)

9. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    323
    یوزرنیم استیم
    310748128
    در مورد صحبت xboct فقط میتونم بگم با این حرفش جز اینکه تیم رو به حاشیه میبره جایگاه خودشم تو تیم خراب میکنه نه بقیه رو !
    در مورد تیم alliance هم درسته اینجا جاش نیست ولی به نظر من هم در مورد پیک هم گیم واقعا تنها تیمی بود که حقش قهرمانی بود!
    پیک تکراری؟! اگه منظورتون فینال هست که na'vi تکراری بودن رو ترکوند ( alch , bat دیگه خودشون میگفتن مارو نپیک جون مادرت :دی) یه نگاه به پیک mid کنید فقط همه چیز مشخصه!!
    در مورد تاثیر بازیکن ها هم به نظر من S4 واقعا با ارزش ترین بازیکن این دوره بود هم از نظر بازی و هم لیدری و سطح فکری به جز بازی های خوب دیگه از بازی های سرنوشت سازی مثل بازی با night و بازی آخر که واقا سر tp کنسل کردن و مشغول کردن puck تو 2 صحنه بورد alliance که اینم هوش s4 رو میرسونه !
    بعدشم تا حالا کدوم تیم تونسته بازی فوق تیمی دوتا رو با 2 تا بازیکن خوب ببره!!اونم نه تو 1 بازی تو 1 turnoment اونم international!
    ویرایش توسط Deuce : 08-14-2013 در ساعت 09:25 AM

10. کاربر مقابل از Deuce عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Karawana (08-14-2013)

11. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    نقل قول نوشته اصلی توسط liFe._.DeUcE نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    در مورد صحبت xboct فقط میتونم بگم با این حرفش جز اینکه تیم رو به حاشیه میبره جایگاه خودشم تو تیم خراب میکنه نه بقیه رو !
    در مورد تیم alliance هم درسته اینجا جاش نیست ولی به نظر من هم در مورد پیک هم گیم واقعا تنها تیمی بود که حقش قهرمانی بود!
    پیک تکراری؟! اگه منظورتون فینال هست که na'vi تکراری بودن رو ترکوند ( alch , bat دیگه خودشون میگفتن مارو نپیک جون مادرت :دی) یه نگاه به پیک mid کنید فقط همه چیز مشخصه!!
    در مورد تاثیر بازیکن ها هم به نظر من S4 واقعا با ارزش ترین بازیکن این دوره بود هم از نظر بازی و هم لیدری و سطح فکری به جز بازی های خوب دیگه از بازی های سرنوشت سازی مثل بازی با night و بازی آخر که واقا سر tp کنسل کردن و مشغول کردن puck تو 2 صحنه بورد alliance که اینم هوش s4 رو میرسونه !
    بعدشم تا حالا کدوم تیم تونسته بازی فوق تیمی دوتا رو با 2 تا بازیکن خوب ببره!!اونم نه تو 1 بازی تو 1 turnoment اونم international!
    واقع بین باشید
    وقتی پای اون همه پول وسطه پیک تکراری معنا نداره - اگه جاش بود مطمئن باش پیک های زیر رو هم میکشیدن تا ببرند

tidehunter - treant - kunkka - magnus و کلا هرچی 6 دسته جمعه
    اینجا کسی به بازی قشنگ پول نمیده به نتیجه پول میدن
    ویرایش توسط Mr.Legendary : 08-14-2013 در ساعت 11:03 AM

12. 3 کاربر مقابل از Mr.Legendary عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bachedinamit (08-14-2013),FCB (08-14-2013),Yakuza (08-14-2013)

13. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    10
    به نظر من Xboct هر چند هم که بد باشه بازم حق داره این حرفو بزنه
    ناوی تو بازی فینال هر چقدر هم بد بود بازم یک قدمی برد بود ولی با یه حماقت همه چیز عوض شد.
    در ضمن مگه بازیه publick که پیک تکراری بد باشه
    ویرایش توسط IR.Wolf : 08-14-2013 در ساعت 11:22 AM

14. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1125
    یوزرنیم استیم
    Helpax
    چیزی که کسی اصلاً توی این تاپیک اشاره نکرده اینه که Na'Vi پاسخ داده به این Tweet

Message from Alexandr "XBOCT" Dashkevych on his page made a huge resonance. In this message he states that Na `Vi is unlikely to continue to play in current composition. We don't give any information about this. Is this true or is it just a fat troll from Xboct is for you to decide.
    گفته که میدونن این خبر خیلی جنجال به پا کرده. هیچ اطلاعات دیگه ای در این مورد نمیدن فقط به عهده خود ما می ذارن تا تصمیم بگیریم که آیا این حرف XBOCT جدی بوده یا شوخی کرده.

15. 2 کاربر مقابل از Helpax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bachedinamit (08-14-2013),Karawana (08-14-2013)

16. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    665
    یوزرنیم استیم
    erfan.paydar
    من نمیدونم از نظر شما ایتم اوردن تو free farm هنره ؟xboct با ایتم بندیش تو ti2 بازی اخر با juger 2 تا bracer با اتک بک داشتو یادتون رفته؟کاش ig قهرمان می شد (ti3):دی من فقط تو تیمش از ig ferrari خوشم میاد invoker که ply می کنه ادم به وجد میاد.در ضمن یادتون نره kuroky خیلی وقت نی داره suport پلی میکونه!!! یک دفعه kuroky انتی میچ بود spirit breaker جلوش بود شاید باورتون نشه که اسپیریت 40 دفعه روش chargh کرد ولی یک دفعه هم بهش نرسید. این نشون میده که چه carry هستش که گنگ نشد اونم وقتی جلوش اسپیریت بود
    ویرایش توسط Darktoheaven : 08-14-2013 در ساعت 02:00 PM

17. Top | #20

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    31
    یوزرنیم استیم
    MasterJoint
    Kuroky , funn1k میشه گفت نوب های na'vi بودن و باعث باخت شدن.
    LightofHeaven خیلی بازیش سرتر funn1k فیدر بود که سر feed های این funn1k خیلی بازی ها رو باختن.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین