[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 30

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 30 از 1160 نخستنخست ... 20282930313240801305301030 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 11600
  1. Top | #291

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    1128
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اقا در نبود دوتا باید چه کرد ? من تا اخر بهار سال دیگه از دوتا محروم شدم به احتمال 99% (کنکور و بعضی اتفاقات البته نه فقط دوتا کلا ازچیزایه مربوط به pc)الانم می خوام درس بخونم ولی هیچ سرگرمی نمونده واسه ما جز اینکه سر بزنم به سایت ببینم کی چی گفته برنامه ها تلویزیونم که یکی از یکی بدتر ( امروز برا بار 100م فیلم پاپیونو دادن دیگه فیلم جدید ندارن ببینم )فقط میشه مستند دید :/ دیگه داره حالم بد میشه اگه کسی تجربه ای چیزی داره بگه ما هم استفاده کنیم
    من یه مدت واسه تغییر isp نتم کلا قطع بود و تنها چیزی که منو نجاتم داد از بیکاری سریال ها بود یادمه اونموقع رفتم سریال Lost و Prison Break رو کامل گرفتم ... ( دیگه بقیشو همه میدونن ... )

2. کاربر مقابل از Lone MaMaD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Dav1d (12-31-2014)

3. Top | #292

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    اقا در نبود دوتا باید چه کرد ? من تا اخر بهار سال دیگه از دوتا محروم شدم به احتمال 99% (کنکور و بعضی اتفاقات البته نه فقط دوتا کلا ازچیزایه مربوط به pc)الانم می خوام درس بخونم ولی هیچ سرگرمی نمونده واسه ما جز اینکه سر بزنم به سایت ببینم کی چی گفته برنامه ها تلویزیونم که یکی از یکی بدتر ( امروز برا بار 100م فیلم پاپیونو دادن دیگه فیلم جدید ندارن ببینم )فقط میشه مستند دید :/ دیگه داره حالم بد میشه اگه کسی تجربه ای چیزی داره بگه ما هم استفاده کنیم
    من که خودم به این نتیجه رسیدم چیزی نمیتونه جای دوتا رو بگیره، در واقع هیچ چیزی نمیتون جای چیز دیگه رو بگیره !

ولی خوب بعضی وقتا باید به خودت یکم سخت بگیری دیگه ! کنکورت رو بده بعدش وقت برای بازی هم زیاده
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

4. کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Dav1d (12-31-2014)

5. Top | #293

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    واقع گرایی یعنی اینکه کلا بازی رو بذار کنار یا همون روزی یک دست بازی کردن هممون میدونیم گیمینگ تو ایران فایده نداره سالی یک بار مسابقات برگذار میشه اونم چی 2میلیون 500 تومان برای 6تا تیم! خارج نیست که هر ماه چند تا جام باشه اونم با جایزه های 97000 دلاری هرچی بازی کنی عمرت رو به فنا دادی همون روزی یک دست اونم فقط جنبه فان و تفریح (بالاخره نمیشه کلا قیدشو زد)
    تازه از نظر من حتی تو خارج که تازه درامد خوبی هم داره هنوز واسه تمام خوانواده ها قابل قبول نیست مثلا کسی به burning زن میده؟ نمیده 100% می خوای بگی میشستم روزی 12ساعت دوتا2 بازی میکردم یا حتی اروپا فرقی نداره اخرشم درست تموم میشه دانشگاه آزاد بدشم میبینی هیچ تخصصی نداری فقط بلدی دوتا بازی کنی که بهش 1تومانم تو ماه نمیدن تو سن 28سال اینها هم نمیشه دیگه چیزی یاد گرفت فقط یکسال بخون بذار بری رشته ای که دوست داری اونوقت واست تفریح میشه خودش جای دوتا رو تو زندگیت میگیره
    واقعا خیلی تابلو بری خواستگاری بکگی دوتا بازی میکنی صاف بیلاخو نشونت میدن اونجاست که عمق فاجعه نمایان میشه
    مثلا همین مدیر این سایت سایت رو زده راجب دوتا2 ماهی 1ساعتم دوتا 2 بازی نمیکنه
    البته یک استثنا وجود داره بچه مایه دار باشی آخرشم میری شرکت بابات کار میکنی 24ساعته هم دوتا بازی میکنی آخرشم happy forever میشی بدشم که داره فانی رو وداع میگی رو تموم
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

6. 3 کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (12-31-2014),FCB (12-31-2014),Mohammad_ai69 (12-31-2014)

7. Top | #294
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian leopard نمایش پست ها
    مثلا همین مدیر این سایت سایت رو زده راجب دوتا2 ماهی 1ساعتم دوتا 2 بازی نمیکنه
    میلاد از قدیم هم خیلی بازی نمیکرد :d اما خداییش حرف حق جواب نداره :d
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. Top | #295

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    من تفریح ندارم تو شهر کوچیک ، شما چتونه اخه تفریح بسازین با هم برین بیرون و... ، بعدشم برین درس بخونین سواد خوبه . کار هم زرنگ باشی هم عملی هم درس دانشگاهی بلد باشی ، فراون یافت میشه . اما اگر می خوای فقط درس دانشگاه بخونی همین الان نرین یا اگر دارین برین خارج ( چون ایران کنکور می خواد اما اونور پول میشناسن واسه ورودیش )

اقا میلاد بیا مشخص کن به عنوان مدیر سایت چرا بازی نمیکنی ؟ :smile30:

9. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Dav1d (12-31-2014)

10. Top | #296

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    یه بار گفتم بازم میگم .............. شما پاشو برو خارج ببین از دوتا بازی کردن پول کمی در میاری یا نه؟
    توی فرهنگ ما هست که کار (عملی) نکردن کار نکردن حساب میشه
    در جواب اون دوستمون هم که گفت زن نمیدن باید بگم کسی که واقعا عاشق بشه دوتا رو میذاره کنار یا کمتر بازی میکنه یا اصن زن دوتا باز میگیره نمونش xiao8

شما برگرد 35 سال پیش ببین اگه انقلاب نمیکردن الان وضعیت این بود ؟؟؟؟؟
    زمان هخامنشیان اوج دوران ایرانیان بود بعد از اون هر انقلابی بوده به ضرر کشور بود
    1891 01450728361

11. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[ermac] (12-31-2014)

12. Top | #297

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    زن دوتاباز داریم مگه؟
    فرض کن 2نفر 24ساعته بشینن با هم دوتا بازیکنن :d
    بعد شما حاضری صرفا با کسی ازدواج کنی که دوتا بازی کنه؟ عشق و احساس اینها نمی خواد مگه
    بعد انقلاب شد یک جور به فنامون دادن انقلاب هم نمیشد شاه یکجور دیکه دشات مملکت رو به فنا میداد بعد صفویه شاه درست حسابی نداشتیم دیگه
    حرمسرا اومد تو کار دیگه شاهزاده ها آدم بار نیومدن :d
    خداییش فقط اسم رژیم عوض شدا اونها میگفتم شاهنشاه آریامهر اینها میگن حضرت ایت الله خامنه ای متضل العالی
    تو جفتشونم یک نفر حرف اول آخر مملکت رو میزنه جفتشونم فقط مردم رو به فنا میدن
    اصلا مردم کین؟
    آقا این ضده انقلابه من باهاش حرف نمیزنم منحرفم میکنه

13. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Dav1d (12-31-2014)

14. Top | #298

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    من همون موقع ها هم که بازی میکردم کم پیش میومد روزی 2 ساعت بیشتر بازی کنم ، یعنی خسته میشدم ، البته پیش میومد تا صبح بازی کنیم ولی کم ، بیشتر تابستون

کلا محدود بازی میکردم ، فکر کنم آخر با تمام هیرو ها بازی نکردم :smile106:

الان که وقت نمیشه ، هم درس و دانشگاه هم رسیدگی به سایت ها و..

هر چند وقتی هم که حس دوتا میاد ، با چند گیگ اپدیت روبرو میشم ، همینطوری شد که الان چند ماه یا شاید هم نزدیک یکسال دوتا2 بازی نکردم

اگه مشکل اپدیت نداشتم همین الان یه دست استورم میزدم ، دلم براش تنگ شده :smile101:

15. 2 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (12-31-2014),Mohammad_ai69 (12-31-2014)

16. Top | #299

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    خداییش فقط اسم رژیم عوض شدا اونها میگفتم شاهنشاه آریامهر اینها میگن حضرت ایت الله خامنه ای متضل العالی
    تو جفتشونم یک نفر حرف اول آخر مملکت رو میزنه جفتشونم فقط مردم رو به فنا میدن
    شاه زمان 40سال پیش گفت اگه کشاورزامون قرار باشه با انقدر آب کشاورزی کنن من از خارج وارد کنم هم پول کمتری میفته هم بی آب نمیشیم ( مطمئن باش الان وضعیت گیمینگ 100 برابر بهتر از این بود چون شاه با کشور های اروپایی هماهنگ بود )
    در اون موردم باید بگم یکی حرف درست میزنه یکی حرف غلط ( یکیشون به f میده یکیشونم باعث پیشرفت میشه .....

17. Top | #300

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    شایدم به این وضعیت دیگه کشیده نمیشدیم ولی خوب کاری از دستمون بر نمیاد دیگه کسایی که با انقلاب رو کار اومدن با انقلاب از رو صحنه کنار نمیرن پاد زهرش رو بلدن
    البته اون مردم هم دیگه نیستن که جلو گوله وایسن الان من شخصا سوسک میبینم مکام رو ترک کرده و میگریزم

18. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (12-31-2014)