کپی برداری از دوتاباز در سطح کشوری (جام خلیج فارس) - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 55
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط ogt نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام
    ایشون نمی توانند اثبات کنند که این قوانین از این سایت کپی برداری شده و بدون هیچ دلیلی کل مسابقات و متولیان آن را زیر سوال بردند، این از دیدگاه ما غیر معقول و گستاخانه است.
    این مسابقات زیر نظر مستقیم وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در حال اجرا و اسپانسرهای مطرحی همچون گیگابایت آنرا حمایت می کنند.
    مطالب ایشان توهین بوده و به این توهین ها جواب قاطعی باید داده شود.
    موفق و پیروز باشید
    نمیتونم ثابت کنم ؟

شما دارید سطح هوشیاری بقیه رو زیر سوال میبرید ! و به همه توهین میکنید و میگید اشتباه متوجه شدن که کپی برداری کردید .

بنده هیچ توهینی هم نکردم و فقط واقعیت رو گفتم . حتی قبلش چند روز بهتون فرصت دادم و جوابی ندادید یعنی جوابی نداشتید که بدید ! من هم به ناچار این تاپیک رو ایجاد کردم.

کسی که با دروغ و تهمت و کپی برداری بخواد مسابقات بذاره در این مملکت و خودش رو بزور زیر سایه ارشاد ببره ... چه شود ...

قبل شما هم سایت های با تجربه تری بودن که چنین ادعایی رو داشتند و از سایت دوتاباز کپی برداری کرده بودن و... الان اثری از سایتشون پیدا نیست . دوستان قدیمی در جریان هستند .

2. 3 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H.e.x (06-27-2014),Ne7erMore (06-27-2014),Reza Y (06-27-2014)

3. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    121
    یوزرنیم استیم
    AfflictoN
    ogt,

اقای عزیز که بلبل زبانی میکنی نیاز به اثبات نیست چون دو لینک همه چیز را مشخص کرده هر کسی تو ایران میدونه که این سایت اصلی ترین سایت دوتا و دوتا 2 است

منم قدمیی ترین عضو سایت بودم حتی تو سایت قبلی واسشون مپ وارکرافت می ساختم . 3 تا سایت کپی کردن که بعد 2 روز میگقت چنین سایتی وجود ندارد شما فکر نکن چون گیابیت اینا پشتته هر کاری میتونی ! نه اقا اینطوری نیست
    ویرایش توسط Ne7erMore : 06-27-2014 در ساعت 12:31 PM

4. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    یه کسی که زبان شناسی بلد باشه کاملا میتونه تشخیص بده که این دوتا متن قوانیین رو یک نفر نوشته. یارو کتاب عتیقه پیدا میکنه میبر پیش زبان شناس ها طرف میگه برای چه تاریخی هست. این که جای خود داره.
    برای مثال یکی توی جمله هاش از (است) استفاده میکنه یکی از {هست} و..... هرکی اندازه آمیب عقل داشته باشه میفهمه نیازی به اثبات نیست
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

5. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    999
    یوزرنیم استیم
    126127955
    یعنی یه کار خوبی شکل گرفت یه مسابقه ی خوبی داره اجرا میشه ک توی ایران خیلی خیلی زیاده جونه من ببین هنوز شروع نشده چطوری جلو پاشون سنگ میندازن !

من طرف کسی نیستم نه طرف میلاد نه طرف ogt چون کاملا ای بحث معلومه چیه !
    عوض اینکه همه خوشحال شن با هم همکاری کنن و فلان همه از الان دارن جبهه میگیرن به هم ، خوب عزیزم از قوانین سایت تو کپی شده ؟ برو افتخار کن که شدی سایت مرجع برا این جور چیزا هرچند من خودم قبول ندارم کپی باشه چون هر شخصی در هر جای دنیایی با هر زبانی قوانینو بنویسه یکیه ، هیچ تغییری نخواهد کرد !

اگه هدفتون پیشرفت دوتا ایرانه بسم الله اگه نه پس وقت خودتونو دیگرانو نگیرید
    Because you cant understand something
    dose not make it WRONG

6. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    793
    یوزرنیم استیم
    Rєzα ƘιƖƖєя
    من هم میخواستم تو مسابقات خلیج فارس شرکت کنم، ولی وقتی پست های شما رو خوندم، همه چیز رو فهمیدم (وقتی حتی قوانینتون رو کپی میکنید، چه انتظاری از محتوای مسابقه دارید؟!)
    یه چند تا آدم مثل خودتون جمع میشند یه سازمان ارشاد میزنند ، تا آخر عمرشون به بقیه زور میگند! الان با این طرز صحبتتون فکر کردید که خیلی کارتون درسته؟؟

اگه میخواید همه چیز درست بشه، یک عذرخواهی از میلاد بکنید و بگید دیگه تکرار نمیشه!

7. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    793
    یوزرنیم استیم
    Rєzα ƘιƖƖєя
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Nobody نمایش پست ها
    یعنی یه کار خوبی شکل گرفت یه مسابقه ی خوبی داره اجرا میشه ک توی ایران خیلی خیلی زیاده جونه من ببین هنوز شروع نشده چطوری جلو پاشون سنگ میندازن !

عوض اینکه همه خوشحال شن با هم همکاری کنن و فلان همه از الان دارن جبهه میگیرن به هم ، خوب عزیزم از قوانین سایت تو کپی شده ؟ برو افتخار کن که شدی سایت مرجع برا این جور چیزا هرچند من خودم قبول ندارم کپی باشه چون هر شخصی در هر جای دنیایی با هر زبانی قوانینو بنویسه یکیه ، هیچ تغییری نخواهد کرد !

شما خودت میدونی چقدر برای قوانین وقت گذاشته شده؟!
    خودت فرض کن چند روز متوالی برای نوشتن قوانین و مرتب کردن اونها وقت گذاشتی ، یکی دیگه بیاد اونهارو کپی کنه ناراحت نمیشی؟ (بدون معذرت خواهی و با توهین)

8. کاربر مقابل از H.e.x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ATER (06-27-2014)

9. Top | #37

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Nobody نمایش پست ها

من از اول تاپیک نزدم ، چندین بار ایمیل دادم و مطمئنم که میخوندن و جواب نمیدادن

حداقل یه اجازه میگرفتن !

نه اینکه الان بیان کلا بگن نه کپی نکردیم ! دیگه دروغگویی رو هم به ویژگی هاشون اضافه کردن.

کسی که به راحتی دروغ میگه چطور میخواد مسابقات برگذار کنه . این شخص قابل اعتماده ؟

در مورد کپی برداری درسته قوانین تقریبا یکی میشه . ولی نوع نگارش خیلی تاثیر داره ! اینکه کپی کردن که شکی درش نیست ، دیگه چرا دروغ میگن ؟!

هدفمون پیشرفت دوتا2 در ایران هست ، ولی آیا کسی که بدون اجازه کپی برداری میکنه و دروغ میگه میتونه برای پیشرفت دوتا 2 گامی برداره ؟ ...

قضاوت با خودتون ..

10. کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_W_Z_2 (06-27-2014)

11. Top | #38
    ogt
    ogt آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2855
    سلام
    من مشکلم با این است که شما کل مسابقات را زیر سوال برده اید
    من به شما این تضمین را می دهم قوانین از سایت شما کپی برداری نشده و از سایت که قوانین از انجا نشات می گیرد اجازه گرفته شده است
    حال این قضیه پیش می اید که این قوانین مربوط به کدام سایت است که این به شخص بنده مربوط نمی شود و دعوای ما بین شما و کس دیگر می باشد
    ولی به هر حال دلیل به توهین و اهانت شما به مسابقات و مسئولین آن نمی شود.
    در ضمن به شما ایمیلی از جانب من ارسال شد ولی هیچ پاسخ و یا دیدگاهی ارسال نشد.
    موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط ogt : 06-27-2014 در ساعت 12:56 PM

12. Top | #39
    ogt
    ogt آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2855
    صحبت از پیشرفت کردید،برای پیشرفت نیاز به حمایت مالی است تا به حال چند اسپانسر را برای حمایت از دوتا2 پای کار آورده اید؟ برای چند تیم اسپانسر گرفته اید؟ کدام مسابقه ای را زیر نظر بنیاد برگزار کرده اید؟ برای اهدای جوایز کدام شخصیت را بروی سن آورده اید؟ کدام تیزر تبلیغاتی و از کدام شبکه پخش شده است؟
    شما چه می دانید دوتا 2 با چه زحمتی درون این مسابقات گنجانده شده و چه ایراد های مسخره ای از این بازی گرفته و ما آنرا رفع کرده ایم! شما چه می دانید دوتا2 بعد از اضافه شدن به مسابقات قرار به حذفش بود و من چه تضمینی داده ام. فقط حرف می زنید کمی عمل هم بد نیست.
    تمام موارد فوق که ذکر شد بعد از اجرای این مسابقه دست یافتنی است.
    مطالب گفته شده فقط جهت اطلاع ذکر شد
    موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط ogt : 06-27-2014 در ساعت 01:14 PM

13. Top | #40

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط ogt نمایش پست ها
    سلام
    من مشکلم با این است که شما کل مسابقات را زیر سوال برده اید
    من به شما این تضمین را می دهم قوانین از سایت شما کپی برداری نشده و از سایت که قوانین از انجا نشات می گیرد اجازه گرفته شده است
    حال این قضیه پیش می اید که این قوانین مربوط به کدام سایت است که این به شخص بنده مربوط نمی شود و دعوای ما بین شما و کس دیگر می باشد
    ولی به هر حال دلیل به توهین و اهانت شما به مسابقات و مسئولین آن نمی شود.
    در ضمن به شما ایمیلی از جانب من ارسال شد ولی هیچ پاسخ و یا دیدگاهی ارسال نشد.
    موفق و پیروز باشید

چرا به شما مربوط نمیشه ؟! در هر صورت شما دارید از این قوانین استفاده میکنید. اگه میخواید بگید که نمیدونستید از اینجا کپی شده ، خوب الان که میدونید .
    یا قوانین رو بردارید یا رضایت ما رو کسب کنید. ( در این مورد میتونید ایمیل بدید ، باید با صاحب اثر اصلی هم صحبت کنم)

شما وقتی ایمیل دادید که از اون چند روز فرصتی که به خانم قنایی دادم گذشته بود و تاپیک رو ایجاد کرده بودم.
    در ضمن شما گفتید انتقاد دارید بفرستید ! در حالی که بنده شکایت داشتم.
    راستش وقتی ایمیلتون رو با اون محتوا دیدم خنده م گرفت !
    با اینحال لینک تاپیک رو برای خانم قنایی فرستادم . چون تنها شخصی بود که مطمئن بودم از طرف گروه برگذاری مسابقات هست .

من هیچ توهینی نکردم. اینکه با گفتن واقعیت مسابقات شما زیر سوال میره مشکل من نیست . شما باید بیشتر مراقب باشید که با چه کسانی کار میکنید . تا همچین مشکلاتی پیش نیاد.

من کل مسابقات و مسئول یا مسئولینش رو یکی میدونم ، به اسم جام خلیج فارس . اینکه بین اعضای گروه شما تفاوت نظر و... وجود داره مشکل من نیست .

14. 2 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MasteR (06-27-2014),Reza Y (06-27-2014)

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین