آموزش بازی با نقش Carry

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 49
 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  کاربر عالی
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  770
  نوشته ها
  1,523
  تشکر شده: 3,336 بار در 1,329 ارسال

  آموزش بازی با نقش Carry

  32px Pip carryversioncade1c80bc8f1f216661b08b668458e9 Carry یا Position 1 به هیرویی گفته میشود که بیشترین نیاز را به Gold و Experience دارد.
  در اوایل بازی ضعیف و در اواخر بازی قوی هستند(کلیدی ترین نقش در آواخر بازی)،کری ها برای ایفا کردن نقش خود در اواخر بازی به آیتم های خیلی خوب و گران قیمت نیاز دارند برای همین در اوایل بازی بیشتر وقت آنها به پول در آوردن و کسب تجربه اختصاص داده میشود.


  چگونه یک Carry خوب باشیم؟

  مرحله اول، خرید اول
  اولین مرحله این هست که شما برای اولین بار چه آیتمی میخرید. معمولا آیتم های پیشنهادی عبارت هستند از
  fo8ltmwoaqtgprtx03tm (که باعث میشود شما به هر کس [به جز hero ها] در ضربه خسارت اضافی وارد کنید)
  j5ya0snlqsx1e5r9r2ju (که باعث میشود دشمن به شما در هر ضربه خسارت کم تری وارد کند)
  quvw1p64hhnixps6d7gu و y55yy25xnns69a6fk61s (که باعث ترمیم HP شما میشود و برای شما خیلی حیاتی هست)
  شما باید در نظر داشته باشید که اگر در مقابل شما هیرو های harasser یا اذیت کننده وجود دارن شما اول از همه به آیتم j5ya0snlqsx1e5r9r2ju نیاز دارید و بعد از اون آیتم هایی که HP شما رو ترمیم کنند.
  اگر در مقابل شما هیرویی نیست که به همین راحتی ها شما را اذیت کنید پیشنهاد من fo8ltmwoaqtgprtx03tm هست (البته فقط برای هیرو های Melee).


  مرحله دوم، انتخاب LINE
  حتما در انتخاب مکانی که برای کسب درآمد انتخاب میکنید توجه داشته باشید. این نکته خیلی مهم هست که در لاینی حضور داشته باشید که بتوانید بیشترین سود رو از Creep ها ببیرید. برای هیرو های Dire لاین TOP و برای هیرو های Radiant لاین Bottom پیشنهاد میشود.

  مرحله سوم، Last Hit یا ضربه آخر.
  اگر شما کسی باشید که ضربه آخر را به creep وارد کند و باعث کشتن اون شوید ب شما بین 35 تا 50 طلا داده میشود. هر 30 ثانیه 4 creeps وارد لاین میشوند. این خیلی مهم هست که شما بتوانید همه این چهار تا رو last hit یا به طور مخفف LH کنید. یکی از اصلی ترین راه های کسب در آمد LH کردن creep های دشمن هست.برای ای که کارتون توی LH کردن راحت تر بشه میتونید از ایتم [fo8ltmwoaqtgprtx03tm استفاده کنید.
  نکته: آمدن Creep های دشمن زیر Tower شماTباعث کشتن اکثر Creep ها به دست تاور میشود و این یکی از دلایلی هست که موجب پایین امدن میزان کسب طلای شما میشود.


  مرحله چهاروم، لطفا نمیرید!!
  یکی بد ترین اتفاق هایی که میتونه برای یک Carry در بازی روخ بده مردن به هر دلیلی هست! مردن باعث میشه شما از بازی عقب بمانید و XP و GOLD از دست بدهید و لحضه ای که کشته میشوید بازی از شما مقداری پول کم میکتد به در اوایل بازی این مقدا ناچیز و در آواخر بازی این مقدا زیاد و قالب توجه هست. برای برگشتن سریع به مکان قبلی باید TP استفاده کنید که موجب از دست دادن 135 GOLDS میشود و اگر هم نخواید از TP استفاده کنید، زمانی نیاز باید صرف قدم زدن کنید تا به مکان قبلی برگردید. به یاد داشته باشید اولین دشمت شما در بازی مردن است! اگر بخوایم به هر کیلی که دریافت میکنید امتیاز 1+ بدیم، در مقابل مردن امتیاز 2- دارد.
  نکته: هیچوقت برای کشتن یک دشمن جون خودتون رو به خطر نندازید.

  مرحله پنجم، کسب درآمد از Jungle
  امکان داره که تیم شما از نظر Control Map ضعیف باشه و این باعث بشه مشا در لاین برای فارم کردن یا کسب درآمد با مشکل برخورد کنید. در این صورت مکانی که برای کسب در آمده پیشنهاد میشود جنگل یا woods هست که باکشتن Creep هایی که در جنگل وجود دارن درآمد متوسطی دار داشته باشید. اگر میخواهید به جنگل بروید آیتم پیشنهادی
  jcfmx0vk8ou609p2c33q (که باعث میشود با هر ضربه شما مقداری از HP خود را ترمییم کنید) البته ایتم هایی که با این آیتم ساخته میشوند هم کار آمد هستند.


  مرحله ششم، Towers Push یا نا بود سازی تاور ها.
  یکی دیگر از راه های کسب درآمد نابود کردن Tower های دشمن هست. اگر یک تاور دشمت به دست شما نابود شود 500 GOLDS و اگر به دست یکی از متحیدین شما نابود شود 200 GOLDS در یافت میکنید و اگر به دست دشمت Deny شود شما 100 Golds در یافت میکنید که بد ترین حالت هست. بهتر است تا جای امکان تاور ها به دست Carry ها نابود شوند.
  نکته: نابود کردن تاور به جز کسب درآمد،باعث Control Map بیشتر توسط تیم شما میشود و این یک امتیاز مثبت حساب میشود!


  مرحله هفتم،Stack کردن Camp های و نابود سازی آنها
  اگر یکی از Sup ها یا هم تیمی های شما یا خود شما (به وسیله Creep در اختیار گرفته) بتونید Camp های بزرگ جنگل خود رو بین 3 تا 5 بار Stack کنید و همه Creep ها تجمع کرده nv یک منطقه رو LH کنید باعث میشه در زمان کم طلای زیادی کسب کنید.
  نکته1: بهتر است Ancient ها رو Stack کنید چون مقدار طلای بیشتری کسب خواهید کرد.
  نکته2: آیتم هایی که میتونن به شما در LH کردن Creep های سرسخت Ancient کمک کنن عبارت هستن از cm6ojvj5f1bx3toc2nm1 و mmmsuhb06gv1syhxtx7c (همچنین با این آیتم میتونید یک Creep رو در اختیار بگیرید و با اون Camp رو Stack کنید.) و yraeh5gb01vnq7xbnd8x و ov8009tbiszxil5fmcgi

  و Skill هایی که برای نابود کردن Creep های Stack شوده خیلی میتونن به شما کمک کنند عبارت هستن از 99lnatbc28jii2cbrues.png و 78y5qgp847cif29ukcfu.png و 3jfq5kppkhpt4dxich6b.png و wjzwfcn8kirav3teuox0.png و aav5ra2x7jhnx0o70i9y.png و q02cyrvcogaczk1yagsr.png و ntio8ri0ngmq7jif8vwr.png و 7bmfygb4mjve631vbeug.png و 8k5yw9un8osuwgrk7los.png


  مرحله هشتم، زند مانده بعد از هر Fight یا جنگ گروهی
  اگر بتوانید بعد از هر جنگ گروه زنده بمانید این بک موفقیت بزرگ برای شما به حساب میاد. چرا؟؟ 1_ اول از همه نمردید. 2_طلایی که در جنگ کسب کردید رو با مردن از دست ندادید. 3_ معمولا بعد از جنگ تعدادی از افرا دشمت مردن و این باعث میشه شما راحت فارم کنید! 4_ چون همه کمکم برای 2 دیقه حواسشون به جنگ بوده، این باعث میشه در لاین های دیگه Creep ها تجمع کردن باشن و شمابرید و طلای زیادی از اونجا کسب کنید. 5_ اگر تیم شما جنگ را پیروز شود احتمال نا بود کردن یک تاور یا نابود کردن Roshan به دست تیم شما زیاد است که این همه به Carry کمک زیادی میکند.
  نکته: اگر تیم شما جنگ را باخته بود بهتر است خودتون رو برای فارم کردن قربانی نکنید. به جنگل برید تا هم تیمی های شما زنده شوند.


  کسب درآمدِ نامحدود!
  شاید برای شما سوال باشد که چطور میشه بیشتر پول کسب کرد، توی این قسمت تلاش میکنم کامل توضیح بدم.

  آیتم های کلیدی

  در بازی آیتم هایی هستند که باعث میشند توان درآمدزایی شما بالا برود که دونه دونه معرفی میکنم.

  اولین آیتم : t0rsgoehdiv6zbihuj22 (این آیتم به شما اجازه میده هر 100 ثاتیه یک بار با استفاده این آیتم روی یک Creep میزان 190 GOLDS و 2.5 برار معمول XP دریافت کنید.)
  نکته1: اگر میخواهد این آیتم رو خریداری کنید باید اولین آیتمی باشد که برای اون اقدام میکنید.
  نکته2: زمان به دست آوردن این آیتم در بهترین وضعیت 3 دقیقه ، وضعیت خوب 4.5 دقیقه ، وضعیت عادی 6 دقیقه و در بدترین وضعیت 8 دقیقه میباشد.
  نکته3: سیع کنید از این آیتم پشت سر هم استفاده کنید و مدت زیادی در Inventory نگهش دارید و درصورتی که جایی برای به آیتم گرون ندادی بفروشیدش.
  نکته4: حتما آیتم رو ، روی کریپ های جنگلی بزرگ بزنید ، شما بجز 190 Gold در هر بار استفاد ، 2.5 برابر XP بیشتر دریافت میکنید ، اگر به کریپ های جنگلی دسترسی ندارید روی یونیت رنج در لاین بزنید.


  دومین آیتم: 87cz78aqt97wojp7v55n (این آیتم به شما 100 تا سرعت میده و اجازه میدهد هرجای نقشه که یکی از متحدین شما حضور دارد TP کنید{در مرحله اول روی یونیت ها و سازه ها ، بعد از آپگرید روی هیرو ها هم میتونید استفده کنید}.)
  شاید برای شما سوال باشد که چرا این آیتم؟، باید بگم در بعضی از موارد این آیتم از HOM همه بهتر هست به چند دلیل که ذکر میکنم. 1_ سرعت زیاد و توانایی TP باعث میشود به راحتی از دست دشمنان فرار کنید. 2_ وقتی یک لاین تجمع زیادی از Creep های دشمن رو مشاهد میکنید در چند ثانیه میتونید به اونجا برید و همه creep هارو LH کنید. 3_دیگه لازم نیست یک TP در Inventory شما جا اشغال کند. 4_قدرت Push شما را بالا میبرد تازه Rat هم میشه کرد .

  سومین آیتم: ov8009tbiszxil5fmcgi (این آیتم باعث میشه شما زمان کم تری برای زدن تک تک کریپ ها صرف کنید و با چند ضربه چندین کریپ رو نابود کنید)
  نکته: فقط برای هیرو های Melee ساخته شده.

  چهارومین آیتم ها: mmmsuhb06gv1syhxtx7c یا yraeh5gb01vnq7xbnd8x(این دو آیتم باعث میشوند شما ار نظر HP کمبودی رو احساس نکنید و با ترمیم شما نیاز تان را برای برگشتن به Base کم میکند و شما میتونید زمان بیشتری رو به فارم کردم اختصاص بدید.)
  نکته: آیتم yraeh5gb01vnq7xbnd8x فقط برای هیرو های Melee عمل میکند و باعث افزایش قدرت Push شما میشود.

  پنجمین آیتم: p7xyppmbfpzjxhnh5y71 (اغلب برای هیرو هایی که دارای Illusion هستند کارایی دارد. مثل PL و NAGA)

  سخن آخر
  برای LH کردن در بازی حوصله به خرج بدید و زود عصبی نشید ، حرکات دشمن رو زیر نظر داشته باید تا زمان حمله به شما آماده باشید ، برای Stack کردن ثانیه 50 رو به خاطر بسپارید ، بی گدار به آب نزنید تا بی دلیل نمیرید ، زمان رو از دست ندهید در این بازی زمان = طلا(GOLDS) و تجروبه(XP) . سیع کنیدهمیشه در حال درآمدزایی باشید. در آواخر بازی از جنگیدن به تنهایی خوداری کنید و همیشه با کل تیم به جنگ برید ، در مورد خرید آیتم در طول بازی حرف نزدم چون برای هر هیرو فرق میکنه و باید به آموزش اون هیرو مراجعه کنید.

  Update


  چند نکته درمورد 8 تا از هیرو های کری که بیشتر از همه انتخاب شدن میگم شاید به درد بخور باشه.
  80px Sniperversion776f2cf33c6b30ab257f867c82b36ac7
  Sniper
  سیع کنید در مرکز درگیری نباشید. اگر امکان داره چند ثانیه دیر تر به درگیری بیاید تا دشمن دیر تر از وجود شما با خبر بشه. دو تا چیز برای این هیرو خیلی حیاتی هست Damge بالا و AS بالا. ایتمی که خیلی برای این هیرو خوبه mkb هست،در سراشیبی نباشید، اگر کری دوشمن به شما برسه به احتمال زیاد کار شما تمومه پس باید حواستون به اطراف جمع باشه.
  80px Faceless Voidversione2f959a9ba67adf890e2f58e87d20ad2
  Void
  بیشتر کار شما توی Ulti شما انجام میشه، BKB یکی از اصلی ترین آیتم های شما هست ، بیشتر از هر چیز به AS نیاز داره، تا جایی که امکان داره 5 تا دشمن رو توی Ulti خود قرار بدید، در این صورت اگه حتی یکی از یار هاتون بیرون Ulti باشه باز هم میتونه خیلی کار کنه.
  80px Phantom Assassinversion750671b7058e898a0d27499a9b051c34
  Phantom Assassin
  اگر آینم BF دارید سیع کنید زمانی که افراد دشمن در یک راسته هستن به اون ها ضربه بزنید تا خسارت به اشتراک گذاشته بشه. یادتون نره Skill 2 شما برای 4 ثاتیه (وفقط 4 ضربه) به شما 100 تا AS میده پس روی افراد مهم استفاده کنید.صد در صد به آیتم BKB نیاز پیدا خواهید کرد، بزرگ ترین دشمن شما جادو های دشمن هست، وقتی با PA بازی میکنید حتما شانس هم روی بازی شما تاثیر گذار هست.
  80px Rikiversiond693470bca82d3bacb39f2f272f8f5d9
  Riki
  موزی باشید ، سیاست هم داشته باشید، هدف رو تعقیب کنید تا تنها بشه و بعد کلکش رو بکنید، بیشتر از همه به آیتم هایی که سرعت حرف رو کم میکنن نیاز دارید و BKB ، توی درگیری ها حتما و حتما از پشت سر به حریف ضربه بزنید.
  80px Juggernautversionbee2c3f1491e95ab5d4ca5825bef0933
  Juggernant
  اول از همه شما به آیتم Septer نیازی ندارید، قدرت شما در ضربه های شما هست نه Ulti آیتم هایی که سرعت ضربه زدن(AS) و خود ضربه (ِِِِِِِِِDamge) بالا میبرند نیاز زیادی دارید و البته BKB. درگیری رو بهتر با Ulti شروع کنید، در اواخر بازی بهتر از Skill 1 برای ضربه زدن استفاده نکنید چون اصلا Damge شما روی Skill 1 تاثیر گذار نیست و بهتر از این توانایی برای فرار استفاده کنید. بهتر هست در مرکز درگیری باشید.
  80px Drow Rangerversion84549461ab870638082ab4c1a443b4dd
  Drow
  یکی از دلایل اصلی انتخاب این هیرو از پا در آوردن هیروی دشمن در کم ترین زمان ممکن هست، AS بالا Damge بالا و Range بالا توانایی های اصلی شما هستن ، در مرکز درگیری نباشید ، از آیتم هایی که Damge شما رو بالا میبرن استفاده کنید،اگر هیروی دشمن به شما نزدیک بشه شما قدرت زیادی رو از دست میدید پس کاری نکنید که توی درگیری دشمن اول از همه روی شما تمرکز کنه.
  80px Wraith Kingversionaf91067563d7b3d02ca3d5a73799cf29
  Wraith King
  در مرکز درگیری باشید، mana برای Ulti ذخیره کنید ، بیشتر ایتم ها هم براش خوبه همین فقط پول به دست آورید و آیتم بخرید خود هیرو بقیه کار هاش رو میکنه
  80px Slarkversion6bd156fbb7db9fd7851c6e17f918af33
  Slark
  هرچی بیشتر توی درگیری ها دوام بیارید قوی تر میشید ، Skill 1 شما بهتر از 10 تا آیتم Linken هست البته اگر بجا استفاده بشه سیع کنید اول هیروی که از همه آروم تر هست و برای دفاع از خودش چیزی نداره رو هد قرار بدید و بعد برید برای بقیه دشمنان ، HP و AS بالا 2 تا از چیز هایی است که شما نیاز داری این هیرو اگر از نظر mana کمبود نداشته باشه مشکل حله و اصلا نیازی به برگشت به Base ندارید و میتونید بیشتر زمانتون روی کشتن و پول درآوردن متمرکز کنید.


  اگر مشکلی مشاهد کردید لطفا گزارش بدید تصحیح میکنم
  ویرایش توسط ATER : 07-09-2016 در ساعت 07:01 AM
  .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

  ******

  I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
  .But Because I Choose To Have Many


 2. 43 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Alx (04-07-2016),American Mafia (08-28-2014),Amin-Wanted (12-20-2014),amir19 (09-02-2015),amir8411 (07-28-2016),A_W_Z_2 (08-28-2014),baghzoo (12-04-2014),Butcher (09-23-2014),Darktoheaven (08-27-2014),Dotauser (12-22-2016),erfan5763 (09-30-2020),FCB (12-19-2014),FieldMarshal (05-25-2015),FIFA_PES (09-28-2017),Four-Eyes (08-26-2014),F[A]CTOR (04-29-2016),H.e.x (08-28-2014),HoMaYoON (08-28-2014),Hossein.IR (11-27-2016),Huntereshoon (12-04-2014),Kilmur (11-20-2017),KingWasHere (06-24-2016),mahdi521 (01-03-2015),Milad._.R (08-27-2014),miniod (08-27-2014),Mohammad.S (02-15-2015),Mohammad_ai69 (09-24-2014),Mr.Nobody (08-28-2014),NS game (09-04-2014),o2_LOLOO (07-01-2018),pishva (04-06-2016),Prince Of Persian (08-26-2014),reza (04-04-2024),REZA AORAX (07-23-2018),reza11 (04-07-2016),Sepehr_R (08-26-2014),Sharingan (08-26-2014),SHARK (08-27-2014),SmallStyle (08-26-2014),The Viper (01-11-2017),Viper (08-26-2014),WardeN (08-26-2014),[DR.[mmL (08-26-2014)

 3. Top | #2

  عنوان کاربر
  کاربر عالی
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  770
  نوشته ها
  1,523
  تشکر شده: 3,336 بار در 1,329 ارسال
  دوستا هیچ نظری ؟؟ پیشنهادی ؟؟؟ حرفی سخنی نیست عجیبه !!!!
  .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

  ******

  I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
  .But Because I Choose To Have Many


 4. 6 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  erfan5763 (09-30-2020),FIFA_PES (09-28-2017),Four-Eyes (08-26-2014),HoMaYoON (08-28-2014),Mohammad.S (06-06-2017),SHARK (08-27-2014)

 5. Top | #3

  عنوان کاربر
  مدیر سابق
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  شماره عضویت
  1027
  محل سکونت
  Internet :|
  یوزرنیم استیم
  Four-Eyes
  نوشته ها
  700
  تشکر شده: 1,382 بار در 411 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  دوستا هیچ نظری ؟؟ پیشنهادی ؟؟؟ حرفی سخنی نیست عجیبه !!!!
  والا اونقده کامله که دیگه جای سوالی نمیمونه


 6. 3 کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ATER (08-27-2014),reza (04-04-2024),SHARK (08-27-2014)

 7. Top | #4

  عنوان کاربر
  کاربر ثابت انجمن
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  شماره عضویت
  160
  محل سکونت
  زمین
  یوزرنیم استیم
  97110850
  نوشته ها
  601
  تشکر شده: 645 بار در 310 ارسال
  آموزش خوبی بود . در یک جمله میشه گفت : پول بدست بیار و زنده بمون !
  کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
  و از او می پرسی...

  In War No One Fights Alone

  [̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

 8. 4 کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ATER (08-27-2014),Four-Eyes (08-27-2014),reza (04-04-2024),SHARK (08-27-2014)

 9. Top | #5

  عنوان کاربر
  کاربر عالی
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  770
  نوشته ها
  1,523
  تشکر شده: 3,336 بار در 1,329 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  آموزش خوبی بود . در یک جمله میشه گفت : پول بدست بیار و زنده بمون !
  آره میشه گفت بعد از jungler نقش Carry از همه آسون تر هست ولی نگاه کنید چقدر مطلب داره تازه این که اصلا چیزی نیست یه carry باز حرفه ای کم کم 2 برابر این مطلب مینویسه!!
  این نشان از گسترده بودن بازی DOTA هست. یه چیزی مثله شطرنج که نه قدیمی میشه نه خسته کننده همیشه یه چیز جدید هست. نباشه هم Icefrog اضافه میکنه
  .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

  ******

  I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
  .But Because I Choose To Have Many


 10. 3 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  HoMaYoON (08-28-2014),SHARK (08-27-2014),WardeN (08-27-2014)

 11. Top | #6

  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  793
  محل سکونت
  تهران
  یوزرنیم استیم
  Rєzα ƘιƖƖєя
  نوشته ها
  165
  تشکر شده: 231 بار در 77 ارسال
  سلام ، ممنون از آموزش خوبتون. میخواستم بگم که اگه میشه آخر آموزشتون یه چند تا از شاخ ترین کری های دوتا رو هم معرفی کنید که آموزش کامل تر بشه. ممنون

 12. کاربر مقابل از H.e.x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ATER (08-28-2014)

 13. Top | #7

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  Aug 2014
  شماره عضویت
  3081
  نوشته ها
  10
  تشکر شده: 2 بار در 2 ارسال
  کریپ کشیدن هم اضافه کن,اول بازی خیلی به درد می خوره مخصوصا وقتی که هر دو هیرو یک لاین exp و gold احتیاج دارند و یا اوایل بازی که life steal برای jungling مستقیم ندارید .

 14. کاربر مقابل از Ali_S_Y عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ATER (08-28-2014)

 15. Top | #8

  عنوان کاربر
  کاربر عالی
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  770
  نوشته ها
  1,523
  تشکر شده: 3,336 بار در 1,329 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط H.e.x نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  سلام ، ممنون از آموزش خوبتون. میخواستم بگم که اگه میشه آخر آموزشتون یه چند تا از شاخ ترین کری های دوتا رو هم معرفی کنید که آموزش کامل تر بشه. ممنون
  حتما چنتا رو با چند نکته قرار میدم. پیشنهاد خوبی بود.

  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_S_Y نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  کریپ کشیدن هم اضافه کن,اول بازی خیلی به درد می خوره مخصوصا وقتی که هر دو هیرو یک لاین exp و gold احتیاج دارند و یا اوایل بازی که life steal برای jungling مستقیم ندارید .
  کریپ کشیدن جزو کار های ساپورت ها هست نه کری.
  .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

  ******

  I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
  .But Because I Choose To Have Many


 16. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  H.e.x (08-29-2014)

 17. Top | #9

  عنوان کاربر
  کاربر ثابت انجمن
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  شماره عضویت
  999
  محل سکونت
  Zanjan
  یوزرنیم استیم
  126127955
  نوشته ها
  299
  تشکر شده: 534 بار در 205 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_S_Y نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  کریپ کشیدن هم اضافه کن,اول بازی خیلی به درد می خوره مخصوصا وقتی که هر دو هیرو یک لاین exp و gold احتیاج دارند و یا اوایل بازی که life steal برای jungling مستقیم ندارید .
  اتفاقا pulling فارمینگ رو خراب میکنه
  Because you cant understand something
  dose not make it WRONG


 18. کاربر مقابل از Mr.Nobody عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ATER (02-25-2015)

 19. Top | #10

  عنوان کاربر
  کاربر ثابت انجمن
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  شماره عضویت
  999
  محل سکونت
  Zanjan
  یوزرنیم استیم
  126127955
  نوشته ها
  299
  تشکر شده: 534 بار در 205 ارسال
  چند تا هم نکته ی کوچولو من اصافه کنم:
  بهتره هیچ وقت دمیج نباشید و همیشه فول اچ پی باشید.
  موقع scape بهترین گزینه برای فرار رو انتخواب کنید (امن ترین و بدون ریسک ترین).
  هیچ وقت Dive زیادی نکنید.
  یادتون باشه تیم حریف حدف اصلی گنکش شما هست ، پس به محض احساس خطر ریسک نکنید و به جای امن برید !
  همیشه یه تی پی داشته باشید.
  آیتم bkb حتی اگه نیاز نباشه هم میتونه خیلی کمک کنه
  همیشه quick buy داشته باشید تا موقع مردن بتونید آیتماتونو بگیرید و گلدتون به هدر نره
  توی درگیرا توی مرکز دید حریف نباشید که روی شما تمرکز میکنن
  همیشه توی Roam بین لاین خودتون و جنگل و لاینای دیگه باشید(فقط برا فارم)
  اگه هیروتون Nucker نیست به درگیرایای اول بازی نرید (اگه توی تیمتون bh بود حتما برید)
  Because you cant understand something
  dose not make it WRONG


 20. 4 کاربر مقابل از Mr.Nobody عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  amir19 (09-02-2015),ATER (08-29-2014),HoMaYoON (08-28-2014),WardeN (08-29-2014)

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  


اکنون ساعت 01:53 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©chatbox