هیرو های مخصوص MMR - Matchmaking Rating - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 48
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    عزیز توی بازی pro هم بازی با اشتباه sup برنده معلوم نمیشه همین هفته پیش artstyle برا navi گند زده بود فقط فید میداد با AA ولی navi بازیو از bu برد ... چه برسه بازیهای شما جک نگو دیگه
    دوست عزیز اشتباه ساپورت که فقط توی فید دادن نیست
    ساپورت کلی کار باید انجام بده
    وارد گذاشتن - کریر - استک کردن کمپ - deny کردن اول بازی - گنک و ...
    هر کدوم از این کارا نقش بسیاری رو کری تیم دارن کری بدون فارم که به درد نمیخوره
    شما همیشه کری پیک بده اما وقتی همش میمیری و نمیتونی آیتم ببندی هیچ کاری نمیتونی بکنی تازه حتی اگر هم فارم کنی بازم اگه تیم هماهنگ نباشه و شما نمیتونی جمع کنی
    برعکسشم هست اگه ساپورت خوب بازی کنه کری راحت فارم میکنه به موقعش کیل میگیره و بازیو جمع میکنه
    ویرایش توسط The Viper : 05-27-2015 در ساعت 12:39 PM

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Warmach1ne نمایش پست ها
    از ایراد گرفتن از یک بازیکن حرفه ای ، یکم فکر کنی ، مطمئنا میدونه داره چیکارمی کنه ..
    حرف شما منطقی نیست ........ چون طرف بازیکن حرفه ای هست نباید حتما بگی همه کاره این درسته . طرف که خدا نیست همه کارارو درست انجام بده اونم یه آدم بوده که به مرور زمان حرفه ای شده و شایدم یه سری سوتی بده ویا روشی که بازی میکنه تیمشون رو به باخت بده .......
    متاسفانه نمیدونم چرا بعضیا هی میرن ریپلی یا بازی تورنومنت های مختلفو میبینن و سعی میکنن اونجوری پلی بدن ........ آدم باید خودش با ذهن خودش بازی کنه نه از روی تقلید دیگران
    طرف رفته مید فید داده بازی هم (مث اکثر بازیا public) تو مدت زمان come back شده دلیل نمیشه شما بگی اینا معجزه کردن یا خیلی بازیشون خوبه و نمیشه ایراد گرفت
    1891 01450728361

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3744
    یوزرنیم استیم
    kappa0072
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    حرف شما منطقی نیست ........ چون طرف بازیکن حرفه ای هست نباید حتما بگی همه کاره این درسته . طرف که خدا نیست همه کارارو درست انجام بده اونم یه آدم بوده که به مرور زمان حرفه ای شده و شایدم یه سری سوتی بده ویا روشی که بازی میکنه تیمشون رو به باخت بده .......
    متاسفانه نمیدونم چرا بعضیا هی میرن ریپلی یا بازی تورنومنت های مختلفو میبینن و سعی میکنن اونجوری پلی بدن ........ آدم باید خودش با ذهن خودش بازی کنه نه از روی تقلید دیگران
    طرف رفته مید فید داده بازی هم (مث اکثر بازیا public) تو مدت زمان come back شده دلیل نمیشه شما بگی اینا معجزه کردن یا خیلی بازیشون خوبه و نمیشه ایراد گرفت
    من منظورم این نبود ..
    من ادمایی رو میگم که تا هر پلیری میمره میگن نوبه یا داره فید میده بعدش وقتی میری اکانت خودشو میبینی ، می فهمی که بهترین سطحی که بازی کرده normall بوده
    به نظره من همچین آدمی حق قضاوت کردن نداره .

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط Warmach1ne نمایش پست ها
    من منظورم این نبود ..
    من ادمایی رو میگم که تا هر پلیری میمره میگن نوبه یا داره فید میده بعدش وقتی میری اکانت خودشو میبینی ، می فهمی که بهترین سطحی که بازی کرده normall بوده
    به نظره من همچین آدمی حق قضاوت کردن نداره .
    من گفتم نوبه ؟ همه میدونن اون player pro هست بازیشم در همون سطح قضاوت میشه توی اون سطح اون روز روز خوبش نبود توی بازی تاثیر نمیذاشت حتی ultimateاش میس میشد شما برو اول یه رپپلی ببین بعد بیا حرف منو رد کن من 100 تا بازی از artstyle دیدم بازیکن مورد علاقه من هست

بنابراین میتونم بگم چه زمانی خوب بود چه زمانی بد ( وقتی میگم خوب و بد منظورم در همون سطح هست منظورم این نیست که بازیکن نوبه . )
    What happened ? Axe happened

5. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3793
    یوزرنیم استیم
    admiralfurion
    من همون جورم که به یکی از دوستان گفتم مید برید بهتره دلیل رو بتون میگم:
    دوتا بعد هر برد شمارو یکم بالاتر و هم تیمی هارو بایین تر میبره تا ببینه تا چه حد میتونین خودتون تیم رو رهبری کنین و بازی رو جمع کنین و اسکیلتون چه قدر هست.
    حالا شما انتخاب دارین بهترین اینان: مید-جانگل-لاین سخت )offlane(
    دلیل: بیبینین ما فرض میگیرم بازی 1-9 هست یعنی شمایین و 9 تا دشمن دیگه باس جلوشون بازی رو جمع کنین حالا بهترین هارو میگم
    jungle=doom - juggernut-blood-
    offlane=bristal-und-phoniex
    mid=invoker-storm-qop/tinker

چرا sf نه؟ خیلی ها میگن sf هیرو شاخی هست و جمع میکنه و غیره ولی sf شما هرچی هم حرفه ای باشی تا یک حدی اصلا نمیتونی بازی رو جمع کنی sf مثل ادمیراله تیمش رو نیاز داره خیلی...
    حالا چرا کری و ساب نه؟؟ بهترین ساب دنیا هم باشی یک احمق کریتون باشه که لست هیت میس بده و تو تیم فایت ها رو حریف نامناسب زوم کنه باختین حالا شما هی وارد بزار یا هیل کن
    همینم باس کری هست ساب وامسته تو لاین عین ... اکسبی میگیره نه استک میکنه نه وارد ... جلوتم یکی واستاده نمیزاره فارم کنی میخوای چی کار کنی؟ حالا مثل شما برنینگ باش..
    یک توضیح مخصوص مییبو: مییبو هیرو خیلی عالی هست! یعنی one man army بقول خارجی ها ولی بدیش اینه : خیلی کانتر بیک داره!!!!!.... و یکم سخته کنترلش.

ب . ن: اگه بخواین من ویدیو خودم درست کردم 400 مگ هست حدودا اموزش بلینک بوف مییبو و یکم توضیحات در باره میبو و macro هست دودل بود اب کنم اگه میخواین بزارم...

6. کاربر مقابل از admiralfurion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (05-27-2015)

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3774
    یوزرنیم استیم
    black_2319
    سلام .. تاپیک جالبیه ! ... والا من خودم به هیروهای Carry بیشتر اعتقاد دارم و هیچوقت به این فکر نمیکنم که یارم هیروی کری بگیره و دلم رو به اون خوش کنم که بزنه ...(البته توی رنک متچ)
    بازی داشتیم با Void اونور 3 تا هیرو اینتلجنس با لول های سنگین یعنی لینا و اسکای و ویچ داکتر... + میرانا و پودج

ما هیچ کاری نمیتونستیم کنیم ...7-8 تا درگیری پشت هم رو باخته بودیم ... ولی بعدش رفتم فارم و PA هم داشتیم که اونم BKB آورد ... 2 تا گنک رو پشت هم بردیم و نذاشتیم به گنک سوم برسه ... رفتیم بازیو جمع کردیم .......

ولی هاردکری که بگیری خیالت یخورده راحت تره ... مثلا Specter , Lancer ...با اینا راحت میشه گیم رو جمع کرد ... (ولی بستگی به پلیرها و هیروهای دشمن هم داره)

8. Top | #27
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    چه فرقی میکنه ؟ تو هر سطحی که باشه 10 تا player بازیشون در همون سطحه .

اولویت با کری و مید هست شما فرض کن sup عالی باشه ولی کری و مید کارشون خوب انجام ندن امکان نداره بازی رو بشه برد .
    ببینید کسی که بازیش در سطح همون رنکش هست که نباید به فکر بالا بردن رنکش باشه...

بحث ما رو این هست کسی که میخواد رنکش رو ببره بالا چی پیک بده خوب هست که من گفتم این ساپورتها خوب هستند. بازی سطح بالا هم که گفتید من عرض کردم شما با ساپورت نمیتونی بازی رو جمع کنی و همه چیز به گنک بستگی داره.

اون اولویت هم که گفتید فرض کن شما یا carry یا mid یکی از اینا باش اونوقت ساپورت یا jungler یا offlaner همشون فید بدن میخوای چی کار کنی؟ آخرین بازی من توی دوتاباف رو شما ببین با همین آیدی FCB من که wr توی mid بودم دقیقه 31 با crit 1, maelstorm, bkb بازی رو باختم درحالیکه این آیتما برای دقیقه 25م بود و 5/0 بودم که نهایتا" 5/3 شدم.

این حرفی که میزنید اصلا" منطقی نیست که بشه روش بحث کرد اما خب درسته پیش میاد...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    ببینید کسی که بازیش در سطح همون رنکش هست که نباید به فکر بالا بردن رنکش باشه...

بحث ما رو این هست کسی که میخواد رنکش رو ببره بالا چی پیک بده خوب هست که من گفتم این ساپورتها خوب هستند. بازی سطح بالا هم که گفتید من عرض کردم شما با ساپورت نمیتونی بازی رو جمع کنی و همه چیز به گنک بستگی داره.

اون اولویت هم که گفتید فرض کن شما یا carry یا mid یکی از اینا باش اونوقت ساپورت یا jungler یا offlaner همشون فید بدن میخوای چی کار کنی؟ آخرین بازی من توی دوتاباف رو شما ببین با همین آیدی FCB من که wr توی mid بودم دقیقه 31 با crit 1, maelstorm, bkb بازی رو باختم درحالیکه این آیتما برای دقیقه 25م بود و 5/0 بودم که نهایتا" 5/3 شدم.

این حرفی که میزنید اصلا" منطقی نیست که بشه روش بحث کرد اما خب درسته پیش میاد...
    اصن من یه سوال از شما دارم اگه با sup میشه راحت تر برد چرا booster ها که میخوان در کمترین زمان mmr بگیرن و اکانتو ببرن بالا و تحویل بدن همیشه کری و مید پیک میکنن ؟ این یعنی با اونا راحت تر میشه بد و در اولویتن دوتا لینک هم که گذاشتم .

غیر از اینه ؟
    What happened ? Axe happened

10. Top | #29
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    اصن من یه سوال از شما دارم اگه با sup میشه راحت تر برد چرا booster ها که میخوان در کمترین زمان mmr بگیرن و اکانتو ببرن بالا و تحویل بدن همیشه کری و مید پیک میکنن ؟ این یعنی با اونا راحت تر میشه بد و در اولویتن دوتا لینک هم که گذاشتم .

غیر از اینه ؟
    بستگی به booster داره عزیز

من دیدم کسی که با nature از 5.2 ببره تا 5.5 و دیدم با wd که soul ring میبنده از 4.1 بکنه 4.6 :دی

این پسره که بود یک زمان همیشه game 1 top watch بود همین keemerah که همش هم es میرفت همون رنکش رو 7.2 کرده بود. بستگی به بازیکن هم داره اما خب غالبا" با carry و mid راحت تره آدم تا ساپورت از طرفی واسه آدم افت هم داره بیاد ساپورت سطح پایین تر خودش رو بکنه

شما ساپورت که میری اصطلاحا" semi-supp میری ساپورت های semi هم اونهایی هستند که یک core آیتم دارن که اکثرا blink یا scepter هست. شما هیچوقت با cm بازی کردن پشت هم نمیتونی رنکت رو بالا ببری
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

11. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوستان یک سری هیرو ها هم هستن که خیلی سریع بازی رو جمع میکنن مثل برد تیم newbee توی ti4 . برای کسانی خوبه که می خوان رنک رو از ۲-۳ k برسونن نزدیک 4k . بهترین راهه خلاص شدن از رنک 2k اینه . هیرو هایی مثل pugna , np , brood, و ... توی carry هم هیروهایی مثل clinkz که solo باشه

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین