آموزش هیروی Bounty Hunter - دوتا 2 [جدید] - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    شما برو 5 هزار گلد بده رادیانس که یکمی از بازی گذشت و magic res ها بالا رفت بشه کشک ... یکی دیگه همون گلد رو میده برای آیتم هایی مثل مانکی و لینکن ... بعد ببین آخر بازی کدومشون بهتر میزنه

دیفوسال بلید هم کسی رو این هیرو نمیبنده تیم حریف وارلاک داشت یه ساپورتر اون آیتم رو میگیره یا شادو دیمون پیک میکنن یا هیروهایی که به اون آیتم احتیاج دارن مثل ریکی و فانتوم لنسر و ناگا و .... ( گاو نیستن بیان جلوی وارلاک بونتی پیک بدن به امید اینکه وارلاکو با دیفوسال کانتر کنه )

به هرحال من تو هیچ بازی درست حسابی ای ندیدم برا این هیرو رادیانس و دیفوسال ببندن چون آیتم های خیلی بهتر و مهمتری داره, برید 4 تا ریپلی از mmr های بالا نگاه کنید بعد نظر استادانه بدین ... حالا اگه منظور شما روم 11 گارناس که بحثش جداس

اگه هم بحث ووید هست که 2 تا هارت هم ببندی بازم تو کرونوسش میمیری فرقی نداره و بدون کرونوس هم بونتی رو میکشه, ولی باز بخاطر شما هارت رو از آیتم های رد شده حذف کردم

ازالت هم کسی رو هیروی اگیل نمیبنده ... چون تنها خاصیتی که ازالت بهش میده 5 تا آرمور منفی است ( میخوای 5 هزار گلد بدی برای 5 آرمور منفی ؟ ) خودش به دلیل اگیل بودن هم اتک اسپید بالا داره هم آخر بازی بدون هیچ آیتمی 15 آرمور

اتفاقا اگه آیتمی براش واقعا رد شده باشه همین ازالته !

در کل اول برید 4 تا بازی حرفه ای نگاه کنید بعد نظر بدین
    درسته برا bounty کسی asslut نمیره اما من براتون مثال میزنم asslut رو هیروی aggilty که خیلی بهش نیاز داره و تو همین بازی های top wtach هم که میگید میبندن (در صورت لزوم)
    razor - sf - blood - brood - ta - lon edrouid و ....
    + اینکه گفتید همه آیتم های اسپلر رد شده بجز dagon اما تو همین ti5 هرکی bounty sup پیک میداد آیتم 2-3 syche میبست
    ویرایش توسط The Viper : 08-27-2015 در ساعت 05:57 PM

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    شما برو 5 هزار گلد بده رادیانس که یکمی از بازی گذشت و magic res ها بالا رفت بشه کشک ... یکی دیگه همون گلد رو میده برای آیتم هایی مثل مانکی و لینکن ... بعد ببین آخر بازی کدومشون بهتر میزنه

دیفوسال بلید هم کسی رو این هیرو نمیبنده تیم حریف وارلاک داشت یه ساپورتر اون آیتم رو میگیره یا شادو دیمون پیک میکنن یا هیروهایی که به اون آیتم احتیاج دارن مثل ریکی و فانتوم لنسر و ناگا و .... ( گاو نیستن بیان جلوی وارلاک بونتی پیک بدن به امید اینکه وارلاکو با دیفوسال کانتر کنه )

به هرحال من تو هیچ بازی درست حسابی ای ندیدم برا این هیرو رادیانس و دیفوسال ببندن چون آیتم های خیلی بهتر و مهمتری داره, برید 4 تا ریپلی از mmr های بالا نگاه کنید بعد نظر استادانه بدین ... حالا اگه منظور شما روم 11 گارناس که بحثش جداس

اگه هم بحث ووید هست که 2 تا هارت هم ببندی بازم تو کرونوسش میمیری فرقی نداره و بدون کرونوس هم بونتی رو میکشه, ولی باز بخاطر شما هارت رو از آیتم های رد شده حذف کردم

ازالت هم کسی رو هیروی اگیل نمیبنده ... چون تنها خاصیتی که ازالت بهش میده 5 تا آرمور منفی است ( میخوای 5 هزار گلد بدی برای 5 آرمور منفی ؟ ) خودش به دلیل اگیل بودن هم اتک اسپید بالا داره هم آخر بازی بدون هیچ آیتمی 15 آرمور

باشه ما نوب اصن ولی نظرشو نفهمیدی.
    ازولت کمه؟ 5تا آرمور؟ اتک اسپید؟ هر آیتمی رو برای هر هیرویی میشه بست بستگی به شرایط داره.
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

3. کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fundamental (08-28-2015)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    گفتم برای روش اتکری تمام آیتم های اسپلری رد شده هستن نه تمام روش ها

درباره ی ازالت هم بیشتر منظورم روی همون بونتی بود که نمیخرن براش

ولی توی اگیل ها هم من بجز تمپلار, برادمادر و دروئید روی اگیل دیگه ای ازالت نمیبندم

به نظرم هارت خیلی بیشتر جواب میده روی اگیل ها ... خیلی سفت تر میشن

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rahi_jj نمایش پست ها
    باشه ما نوب اصن ولی نظرشو نفهمیدی.
    ازولت کمه؟ 5تا آرمور؟ اتک اسپید؟ هر آیتمی رو برای هر هیرویی میشه بست بستگی به شرایط داره.
    الان بونتی خودش آخر گیم 15 تا آرمور داره ( تازه مثبت آرمور و غیره رو حساب نکردم )

اتک اسپید خودشم که بالاس چون هم اگیله هم آیتم هایی مثل سنگ یاشا, مانکی, بترفلای داره که اتک اسپید میدن

پس تنها خاصیتی که ازالت براش داره 5 تا آرمور منفی هست

6. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    الان بونتی خودش آخر گیم 15 تا آرمور داره ( تازه مثبت آرمور و غیره رو حساب نکردم )

اتک اسپید خودشم که بالاس چون هم اگیله هم آیتم هایی مثل سنگ یاشا, مانکی, بترفلای داره که اتک اسپید میدن

پس تنها خاصیتی که ازالت براش داره 5 تا آرمور منفی هست
    منم موافقم butterfly - HOT بیشتر از Assualt به کارش میاد . من به شخصه فقط در یک صورت شده که assualt برای bounty بخرم . زمانی که جلوم Slardar که armor منفی میکنه بوده.

"I'm the beast of bedtime tales."

7. 2 کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (08-27-2015),Fundamental (08-29-2015)

8. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1463
    یوزرنیم استیم
    ƑƱƝƉαmεntαl
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fundamental نمایش پست ها
    سلام ممنون از آموزش خوبتون، خسته نباشید.

من با قسمت آیتم های رد شده موافق نیستم هر آیتم بندی تحت شرایط محیط بازی مشخص می شه و دلخواهه،شما فقط یه پایه بندی برای گرفتن آیتم ها می تونید پیشنهاد کنید؛برای مثال آیتم diffu برای از بین بردن ult warlock یا برای خنثی کردن بیشترdebuff ها مثل dust بسیار کارآمده، شما نمی تونید با آوردن دلیلی مثل اینکه هیرو slow خوبی داره این آیتم رو رد کنین.
    یا heart ،که ممکنه تیم حریف void داشته باشه اصلا نتونی اتک بدی که می گین "تحت هر شرایطی satanic بهتره" و همینطور assult ...
    و radiance که وقتی به قول شما می خواین "جاسوسی کنیم" می تونیم خاموشش کنیم و همینطور تو تیم فایت می تونه جلوی هیروهایی مثل:lancer,brood,naga,... خوب باشه و به خصوص برای هیروهایی که باعث کنسل شدن blink daggerشون می شه مثل:magnus,enigma,... کار آمد باشه.
    به نظرم این بخش رو حذف کنین و اگه من هر نقدی میکنم برای بالا بردن آگاهی شما و ارزش پست شماست.

"4 تا ریپلی از mmr های بالا نگاه کنید بعد نظر استادانه بدین" "ازالت هم کسی رو هیروی اگیل نمیبنده" "( میخوای 5 هزار گلد بدی برای 5 آرمور منفی ؟ )اتفاقا اگه آیتمی براش واقعا رد شده باشه همین ازالته !"
    "در کل اول برید 4 تا بازی حرفه ای نگاه کنید بعد نظر بدین"
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دادا حالت خوبه؟ نظر استادانه؟ منظورت اینه که چرا درست حسابی تشکر کردم نقد درست و به جا با احترام گفتم؟

تازه عمو کسی نگفته که بیاییم bh رو پیک کنیم که وارلاک بزنیم... آخه یکم فک کن بعد ک*# بگو

بعدشم 4 تا بازی mmr بالا نگاه کنم؟دادا من رنکم 4k به بالاست نیازی ندارم تو بهم بگی؛ اومدم نظر دادم ک#* شر تحویل مردم ندی و فک کنم همه با همون نظر اولیه من موافق باشن شما هنوز تو حال هوای dota1ید

البته فرقی نمی کنه نمی دونم چرا تک بعدی به موضوع نگاه می کنید.

نظر استادانه هه هه...

"اینم نظر غیر استادانه خوبه؟"
    I αm ƑƱƝƉαmεntαl Principle oƑ WαrƑαre

و تو چه می دانی که او کیست؟

بگو تا صبح چند آدینه مانده است...
    اللهم عجل لوليك الفرج

9. 3 کاربر مقابل از Fundamental عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Butcher (08-29-2015),[DR.[mmL (08-28-2015),| SirDemon | (08-28-2015)

10. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4158
    یوزرنیم استیم
    | SirDemon |

5هزار گلد برای رادیانس بدیم که اصلا فایده نداره راست میگی... 17% میس که اصلا نمیده... دمیجشم کمه 60 تا که چیزی نیست... آخر بازی هم که magic res ها 100% میشه اصلا فایده نداره... اصلا چرا این آیتمو ساختن؟! والله به خدا... جدیدا هم آیتم رسمی ساپورت ها دیفوسال بلید اعلام شد!!! ( من رو تمام هیرو های اینتل آیتم دیفوسال می بندم که 20/35 agility میده! جوابه ها!!!!! ولی تا حالا روی هیروی agility آیتم assault نبستم... نیست 20 تا آرمور میده یه 55 تا هم اتک اسپید.... اصلا لازم نیست... بعدشم دی بافش روی تیم اصلا تاثیری روی برد نداره... تنها تاثیری که ازالت داره اینه که 5 تا آرمور کم می کنه از حریف... یعنی تو 5هزار (تقریبی) گلد میدی تا 5 تا از آرمور حریف کم بشه...)

شانس زنده موندن یه هیرو با سیتنیک ( 25 تا strangth ) با یه هیرو با هارت ( 40 strangth و 300 hp ) تو 6 ووید هم کاملا یکسانه و هر دو میمیرن!!!! عجیبه... عجیبه...

دادا همین کارارو می کنی آخر بازی با بونتی 15 آرمور جلو ووید جون میدی دیگه ...

در کل نظر استادانه ی شما منو تحت تاثیر خود قرار داد... فردا میرم خودکشی

Fundamental تو هم نظر استادانه نمیخواد بدی تا استاد ها هستن!

11. 4 کاربر مقابل از | SirDemon | عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (08-28-2015),Butcher (08-29-2015),Fundamental (08-28-2015),[DR.[mmL (08-28-2015)

12. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    5هزار گلد برای رادیانس بدیم که اصلا فایده نداره راست میگی... 17% میس که اصلا نمیده... دمیجشم کمه 60 تا که چیزی نیست... آخر بازی هم که magic res ها 100% میشه اصلا فایده نداره... اصلا چرا این آیتمو ساختن؟! والله به خدا... جدیدا هم آیتم رسمی ساپورت ها دیفوسال بلید اعلام شد!!! ( من رو تمام هیرو های اینتل آیتم دیفوسال می بندم که 20/35 agility میده! جوابه ها!!!!! ولی تا حالا روی هیروی agility آیتم assault نبستم... نیست 20 تا آرمور میده یه 55 تا هم اتک اسپید.... اصلا لازم نیست... بعدشم دی بافش روی تیم اصلا تاثیری روی برد نداره... تنها تاثیری که ازالت داره اینه که 5 تا آرمور کم می کنه از حریف... یعنی تو 5هزار (تقریبی) گلد میدی تا 5 تا از آرمور حریف کم بشه...)

شانس زنده موندن یه هیرو با سیتنیک ( 25 تا strangth ) با یه هیرو با هارت ( 40 strangth و 300 hp ) تو 6 ووید هم کاملا یکسانه و هر دو میمیرن!!!! عجیبه... عجیبه...

دادا همین کارارو می کنی آخر بازی با بونتی 15 آرمور جلو ووید جون میدی دیگه ...

در کل نظر استادانه ی شما منو تحت تاثیر خود قرار داد... فردا میرم خودکشی

Fundamental تو هم نظر استادانه نمیخواد بدی تا استاد ها هستن!
    استدلال جنابعالی = چون آیتم گرونیه باید خریدش برا بونتی

خدا با کی ها 70 میلیون شدیم

شما برو رادیانس ببند روش یکی دیگه مانکی میبنده بعد ببین آخر بازی کدومشون بهتر میزنه ... دمیج رادیانس رو با مانکی مقایسه میکنی من دیگه حرفی ندارم

میگی 17% میس 17% خیلی زیاده ؟ عجب ... یکی دیگه بجا اون رادیانس میره بترفلای میخره هم اندازه ی همون 60 دمیجت !!! که گفتی دمیج میده هم میس چند برابر هم آرمور و اتک اسپید

از فردا برو رو کلینکز هم رادیانس ببند چون آیتم گرونیه و موقع راه رفتن تو مپ خاموشش کن بعد نیم ساعتم کنار حریفت با هیروی گوشتی مثل بونتی و کلینکز راه برو تا رادیانس کش شن

در ضمن تو عمرت ندیدی ساپورت دیفوسال بیاره به خودت مربوطه

بازی بوده جاکیرو آبیسال بلید خریده فقط برای اینکه کمکی به تیم کنه

شما برو همون روم 11 گارنات رو بازی کن از اموزش بقیه ایراد نگیر

درباره ی ووید هم جنابعالی برو 4 تا هارت روی بونتی ببند بعد ببین از کرونوس ووید فول آیتم زنده درمیاد یا نه

که میای میگی جلو ووید باید هارت بیاری نه ساتانیک

"4 تا ریپلی از mmr های بالا نگاه کنید بعد نظر استادانه بدین" "ازالت هم کسی رو هیروی اگیل نمیبنده" "( میخوای 5 هزار گلد بدی برای 5 آرمور منفی ؟ )اتفاقا اگه آیتمی براش واقعا رد شده باشه همین ازالته !"
    "در کل اول برید 4 تا بازی حرفه ای نگاه کنید بعد نظر بدین"
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دادا حالت خوبه؟ نظر استادانه؟ منظورت اینه که چرا درست حسابی تشکر کردم نقد درست و به جا با احترام گفتم؟

تازه عمو کسی نگفته که بیاییم bh رو پیک کنیم که وارلاک بزنیم... آخه یکم فک کن بعد ک*# بگو

بعدشم 4 تا بازی mmr بالا نگاه کنم؟دادا من رنکم 4k به بالاست نیازی ندارم تو بهم بگی؛ اومدم نظر دادم ک#* شر تحویل مردم ندی و فک کنم همه با همون نظر اولیه من موافق باشن شما هنوز تو حال هوای dota1ید

البته فرقی نمی کنه نمی دونم چرا تک بعدی به موضوع نگاه می کنید.

نظر استادانه هه هه...

"اینم نظر غیر استادانه خوبه؟"
    عمویی شعور خانوادگیت رو تو جمع نشون نده, شعور که نداری چه برسه به بازی خوب ... 200 دفعه هم اسمورف کردی تا رنکت 4k شده هنر نکردی

کور که نیستی خودت اول نوشتی بونتی دیفوسال میاره برا کانتر وارلاک

بعد که گفتم جلو وارلاک یه هیروی وابسته به دیفوسال پیک میدن تا مثل بونتی برا دیفوسال گلدشو دور نریزه حرف چرت و پرتت رو پس گرفتی ؟

تو رنک مچ میخوان وارلاک رو آخر پیک بدن تا تیم حریف کانترش رو پیک نده ؟ نکنه کری تیمه ؟

بجا چرت گفتن 2 تا ریپلی درست حسابی بذار رو بونتی رادیانس و دیفوسال بسته باشن ( ببینم کی تو جهان بجز برادران ایرانی این آیتم ها برا بونتی خریده ) بازی بقیه رو خراب نکن

یکی که تازه کاره میاد این مضخرفات شما رو میخونه برا بونتی دیفوسال میخره ابروش تو گیم میره
    ویرایش توسط Deadking : 08-28-2015 در ساعت 08:34 PM

13. کاربر مقابل از Deadking عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (08-28-2015)

14. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4158
    یوزرنیم استیم
    | SirDemon |
    استدلال جنابعالی = چون آیتم گرونیه باید خریدش برا بونتی

خدا با کی ها 70 میلیون شدیم

شما برو رادیانس ببند روش یکی دیگه مانکی میبنده بعد ببین آخر بازی کدومشون بهتر میزنه ... دمیج رادیانس رو با مانکی مقایسه میکنی من دیگه حرفی ندارم

میگی 17% میس 17% خیلی زیاده ؟ عجب ... یکی دیگه بجا اون رادیانس میره بترفلای میخره هم دمیج بیشتر از اون 60 دمیجت !!! که گفتی رو میده هم میس چند برابر هم آرمور و اتک اسپید

از فردا برو رو کلینکز هم رادیانس ببند چون آیتم گرونیه و موقع راه رفتن تو مپ خاموشش کن بعد نیم ساعتم کنار حریفت با هیروی گوشتی مثل بونتی و کلینکز راه برو تا رادیانس کش شن

در ضمن تو عمرت ندیدی ساپورت دیفوسال بیاره به خودت مربوطه

بازی بوده جاکیرو آبیسال بلید خریده فقط برای اینکه کمکی به تیم کنه

شما برو همون روم 11 گارنات رو بازی کن از اموزش بقیه ایراد نگیر

درباره ی ووید هم جنابعالی برو 4 تا هارت روی بونتی ببند بعد ببین از کرونوس ووید فول آیتم زنده درمیاد یا نه

که میای میگی جلو ووید باید هارت بیاری نه ساتانیک

عمویی شعور خانوادگیت رو تو جمع نشون نده, شعور که نداری چه برسه به بازی خوب ... 200 دفعه هم اسمورف کردی تا رنکت 4k شده هنر نکردی

کور که نیستی خودت اول نوشتی بونتی دیفوسال میاره برا کانتر وارلاک

بعد که گفتم جلو وارلاک یه هیروی وابسته به دیفوسال پیک میدن تا مثل بونتی برا دیفوسال گلدشو دور نریزه حرف چرت و پرتت رو پس گرفتی ؟

تو رنک مچ میخوان وارلاک رو آخر پیک بدن تا تیم حریف کانترش رو پیک نده ؟ نکنه کری تیمه ؟

بجا چرت گفتن 2 تا ریپلی درست حسابی بذار رو بونتی رادیانس و دیفوسال بسته باشن ( ببینم کی تو جهان بجز برادران ایرانی این آیتم ها برا بونتی خریده ) بازی بقیه رو خراب نکن

یکی که تازه کاره میاد این مضخرفات شما رو میخونه برا بونتی دیفوسال میخره ابروش تو گیم میره
    وای خدااااااااااااا پسر تو نابغه ای!!!! یعنی موندم تو اون سرت چی هست!!!!!!! می دونی اصلا رادیانس رو چرا میاریم؟؟؟ میدونیی؟؟؟ فکر کن!!! فشار بیار!!! موارد کاربرد رادیانس رو میدونی؟؟؟
    عزیزم! برادرم! پسر گل! دوتا باز! استاااااد!! کاربرد monkey تو چیه؟؟؟ میدونی True strike یعنی چی؟ تا حالا دیدی؟ 70% دلیلی که mkb میارن برای اینه که میس ندن!! نه دمیجش!! بعدشم چرا داری خودتو می کشی؟؟؟ مانکی 20 تا دمیجش از رادیانس بیشتره! ( حالا مینی بششو نادیده بگیرم! ) می دونی چرا رادیانس میارن؟؟؟ Brood رو میشناسی؟؟ اینقد نظر ( استادانه ) میدی میدونی دمیج بخوره لایه درختا نمیره دیگه... حتما میدونی... پس میشه راحت گرفتش... نگو الآن یه چی دیگه پیک می کنیم از درختا رد شه مثه batrider فرض بر اینه که از این هیرو ها نداریم وگرنه رادیانس نمیاریم که! از تو که شعور گیمت اینقد بالاس بعیده بخواطر تیم همچین کاری نکنی! عنکبوت هاشو دیگه مثال نزدم گفتم شاید تو اون سرت یه چی باشه... phantom lancer رو میشناسی دیگه... ck رو هم حتما آشنایی داری باهاش.... می دونی که یکی از راه های تشخیص ایلو ها همینه... حتما الآن میگی کانتر پیک می کنم... آقا!!! داداش!!! دوست عزیز! استااااااد!!!! بهت میگم تیم وقتی نمیتونه pl,ck,bm رو بزنه بونتی میتونه این آیتمو ببنده...... خدایا یکی به این بفهمونه زبونم بند اومد!!! وارلاکم همینطور اگه نیاز بود چرا که!؟ دیفیوزال بلید ( همون دیفوسال بیلد تو ) به جای 4 غول 2 تا بمونه ایراد داره؟ بده تیمتو نجات بدی؟؟؟؟ بده وقتی داست زدن در ری؟ بده طرفو slow کنی؟؟؟ شعور گیمت بهت اجازه میده این کارارو بکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو حاجی برو 4 تا گیم دیدی فک کردی دوتا یاد گرفتی؟؟؟ اصلا کی من گفتم چون گرونه این آیتمو میخرم؟ چرا برا خودت می بافی؟؟ زشته این کارا واسه خاله زنکاست... 17% میس کمه؟؟؟ برو لابی تست کن...
    پسر جون من خودم ساپ بازم به من یاد نده.... به جای دیفوسالت!!!! که رو ساپورت میبندی آیتمی هست به نام rod of atos میدونی چیکار می کنه؟؟؟ چند بار خریدیش؟؟؟؟ 100 برابر بهتر از دیفوسالت !!!!! برای یک ساپ ارزش داره... حالا میگی برا ازبین بردن 6 وارلاک از دیفوسالت!!!! استفاده کنن. بهتره که یه ساپ هیچ وقت همچین کاری نکنه چون به جای تاثیر + تاثیر - داره.... میدونی چرا؟؟؟ چون max hp خیلی برای یه ساپ اهمیت داره و کم اهمیت ترین چیز agile... آی اگه بفهمی!!! بعدشم اون کسی که برای جاکیرو آبیسالت !!!! رو می بنده تا حالا همش داشته carry پلی میداده.... ( بدیهیه الگوی تو همچین آدمی باشه ) دیگه فک نکنم لازم باشه بگم چه آیتم هایی رو به جای آبیسالت!!!! برای جاکیرو میشه بست.... آخه حرفاتم ضدو نقیضه!!!!! تو برای جاکیرو آبیسال!!!! رو میاری ولی برای بونتی حاضر نیستی دیفوسالت !!!!! رو بیاری.... آقای استاد شعور تیمی!!!!!!! وقتی یکی ازت انتقاد میکنه خوب فک کن بعد بنویس! اینجا مردم میان مضخرفاتتو می بینن می خندن.... می دونی شانس زنده موندن یعنی چی؟؟؟ یعنی فارسی هم حالیت نمیشه؟؟؟ یعنی هر وقت ووید کرونو زد تو رو بزنه هر قدر تانک تر باشی شانس زنده موندنت بیشتره!!!! ( تانک که دیگه انشاالله می فهمی؟ )
    در کل من میدونم تو هم میدونی که بحثو داری کش میدی خودتم نمیدونی چی بگی! برو عزیزم برو یاد بگیر هنوز هم باید یاد بگیری...

خوش دارم دوباره پاسخ بدی که دیگه برام اثبات میشه کمبود صحبت داری....

15. 3 کاربر مقابل از | SirDemon | عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Butcher (08-29-2015),Fundamental (08-29-2015),[DR.[mmL (08-29-2015)

16. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط | SirDemon | نمایش پست ها
    وای خدااااااااااااا پسر تو نابغه ای!!!! یعنی موندم تو اون سرت چی هست!!!!!!! می دونی اصلا رادیانس رو چرا میاریم؟؟؟ میدونیی؟؟؟ فکر کن!!! فشار بیار!!! موارد کاربرد رادیانس رو میدونی؟؟؟
    عزیزم! برادرم! پسر گل! دوتا باز! استاااااد!! کاربرد monkey تو چیه؟؟؟ میدونی True strike یعنی چی؟ تا حالا دیدی؟ 70% دلیلی که mkb میارن برای اینه که میس ندن!! نه دمیجش!! بعدشم چرا داری خودتو می کشی؟؟؟ مانکی 20 تا دمیجش از رادیانس بیشتره! ( حالا مینی بششو نادیده بگیرم! ) می دونی چرا رادیانس میارن؟؟؟ Brood رو میشناسی؟؟ اینقد نظر ( استادانه ) میدی میدونی دمیج بخوره لایه درختا نمیره دیگه... حتما میدونی... پس میشه راحت گرفتش... نگو الآن یه چی دیگه پیک می کنیم از درختا رد شه مثه batrider فرض بر اینه که از این هیرو ها نداریم وگرنه رادیانس نمیاریم که! از تو که شعور گیمت اینقد بالاس بعیده بخواطر تیم همچین کاری نکنی! عنکبوت هاشو دیگه مثال نزدم گفتم شاید تو اون سرت یه چی باشه... phantom lancer رو میشناسی دیگه... ck رو هم حتما آشنایی داری باهاش.... می دونی که یکی از راه های تشخیص ایلو ها همینه... حتما الآن میگی کانتر پیک می کنم... آقا!!! داداش!!! دوست عزیز! استااااااد!!!! بهت میگم تیم وقتی نمیتونه pl,ck,bm رو بزنه بونتی میتونه این آیتمو ببنده...... خدایا یکی به این بفهمونه زبونم بند اومد!!! وارلاکم همینطور اگه نیاز بود چرا که!؟ دیفیوزال بلید ( همون دیفوسال بیلد تو ) به جای 4 غول 2 تا بمونه ایراد داره؟ بده تیمتو نجات بدی؟؟؟؟ بده وقتی داست زدن در ری؟ بده طرفو slow کنی؟؟؟ شعور گیمت بهت اجازه میده این کارارو بکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو حاجی برو 4 تا گیم دیدی فک کردی دوتا یاد گرفتی؟؟؟ اصلا کی من گفتم چون گرونه این آیتمو میخرم؟ چرا برا خودت می بافی؟؟ زشته این کارا واسه خاله زنکاست... 17% میس کمه؟؟؟ برو لابی تست کن...
    پسر جون من خودم ساپ بازم به من یاد نده.... به جای دیفوسالت!!!! که رو ساپورت میبندی آیتمی هست به نام rod of atos میدونی چیکار می کنه؟؟؟ چند بار خریدیش؟؟؟؟ 100 برابر بهتر از دیفوسالت !!!!! برای یک ساپ ارزش داره... حالا میگی برا ازبین بردن 6 وارلاک از دیفوسالت!!!! استفاده کنن. بهتره که یه ساپ هیچ وقت همچین کاری نکنه چون به جای تاثیر + تاثیر - داره.... میدونی چرا؟؟؟ چون max hp خیلی برای یه ساپ اهمیت داره و کم اهمیت ترین چیز agile... آی اگه بفهمی!!! بعدشم اون کسی که برای جاکیرو آبیسالت !!!! رو می بنده تا حالا همش داشته carry پلی میداده.... ( بدیهیه الگوی تو همچین آدمی باشه ) دیگه فک نکنم لازم باشه بگم چه آیتم هایی رو به جای آبیسالت!!!! برای جاکیرو میشه بست.... آخه حرفاتم ضدو نقیضه!!!!! تو برای جاکیرو آبیسال!!!! رو میاری ولی برای بونتی حاضر نیستی دیفوسالت !!!!! رو بیاری.... آقای استاد شعور تیمی!!!!!!! وقتی یکی ازت انتقاد میکنه خوب فک کن بعد بنویس! اینجا مردم میان مضخرفاتتو می بینن می خندن.... می دونی شانس زنده موندن یعنی چی؟؟؟ یعنی فارسی هم حالیت نمیشه؟؟؟ یعنی هر وقت ووید کرونو زد تو رو بزنه هر قدر تانک تر باشی شانس زنده موندنت بیشتره!!!! ( تانک که دیگه انشاالله می فهمی؟ )
    در کل من میدونم تو هم میدونی که بحثو داری کش میدی خودتم نمیدونی چی بگی! برو عزیزم برو یاد بگیر هنوز هم باید یاد بگیری...

خوش دارم دوباره پاسخ بدی که دیگه برام اثبات میشه کمبود صحبت داری....
    چرا چرت و پرت میگی ؟

مگه من گفتم رو برادمادر و فانتوم لنسر رادیانس نبندین ؟

چشمت هات ناقصه انگار نمیبینی که رادیانس رو فقط برای بونتی گفتم رد شدس

90% پست ات رو نخوندم اومدی داستان حسن کرد برامون نوشتی, بیکار نیستم

خودت رو بکشی هم براش رد شدس, برو مقاله ی 500 خطی بنویس بازم رد شدس, حالا هی داستان بگو

تیم حریفم وارلارک پیک داد شادو دیمون میگیرن استاد یا هیرویی مثل ریکی, ناگا, فانتوم لنسر, ck و .... میگیرن که آیتم اصلی شون دیفوساله

نمیان بونتی پیک بدن تا گلد دور بریزه دیفوسال بلید بخره که آیتمش نیس ... برا کانتر وارلاک

کسی که یه مقدار عقل تو سرش باشه میره بجای رادیانس برای بونتی بترفلای و مانکی میخره دانشمند ... رادیانس 60 دمیج بهش میده بترفلای هم 60 دمیج میده ... رادیانس 17 میس ... بترفلای 30 ... بازم بگم ؟

مانکی رو هم فقط برای True Strike اش نمیخرن پرفسور ... برای دمیج خیلی بالایی که میده با مینی بش و 100 دمیج اضافش میخرن

میدونی بونتی همونموقع که کریت زد اون 100 دمیج اضافه ی مینی بش هم + دمیج خود مانکی به طرف بخوره چقدر کریت میشه ؟ عمرا اگه بدونی چون اگه میدونستی داستان حسن کرد نمینوشتی

از کی تا حالا فقط وقتی تیم حریف میس داره مانکی میخرن ... متای جدیده ؟

پلیر مسابقات جهانی تو تیم حریف هیچکس میس نداشت برای بونتی مانکی خرید اونم حتما اشتباه کرد جنابعالی درست میگی ؟

کور هم که هستی ماشالله گفتم دیدم برای جاکیرو ابیسال اورده بودن تو مسابقات جهانی ... نگفتم خودم میارم

اینقدر هم اسپم نده تاپیک رو منحرف کردی
    ویرایش توسط Deadking : 08-28-2015 در ساعت 10:03 PM

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع