نقل و انتقالات تيم های دوتا 2 - صفحه 10

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 121
  1. Top | #91

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    اگه اشتباه نکنم resolution به vp اضافه شده و توی pos3 قراره پلی بده.تگ vp هم خورده کنار اسمش

2. 5 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-30-2019),ba4ma3n (11-06-2019),erebor (09-29-2019),FCB (09-30-2019),Sharingan (10-05-2019)

3. Top | #92
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    Matu و Heen به Secret رفتند. اولی به عنوان بازیکن pos ۱ و دومی به عنوان coach

Nisha در pos ۲ بازی خواهد کرد.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ba4ma3n (11-06-2019)

5. Top | #93

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    سلام
    بازیکن مطرح دوتا 2 سید سمائل حسن (sumail) به og پیوست

شب گذشته با اعلام تیم og در شبکه های اجتماعی خود با گفتن the king is back عملا از ورود این گیمر مشهور به تیم خود رونمایی کرد

og

Hey OGs… Guess who’s back

The strive for excellence is what always drives us to go further here at OG. And that’s precisely what a player like Sumail has to offer

• January 25th - ana will take a break until the next season.[8]
    • January 26th - JerAx retires from the competitive scene.[9]
    • January 27th - Ceb steps down from the active roster.[10]
    • January 28th - SumaiL joins the team as carry.[11]

3552 11580294860

و اما روستر فعلی تیم og

3552 31580294860

ویرایش توسط Mohammad.S : 01-29-2020 در ساعت 03:02 PM

Evil Geniuses

6. 6 کاربر مقابل از Mohammad.S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (01-30-2020),bayani (01-29-2020),erebor (01-29-2020),FCB (02-01-2020),Milad._.R (01-29-2020),Sharingan (01-30-2020)

7. Top | #94

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    هولی مولی
    midone و saksaهم به ogپیوستند
    چه تیمی بشه 3تا میدر
    gorgcهم از این به بعد جزو مجموعه ogهست
    از این به بعد باید منتظر بازی های تیم سکرت و nigma و ogو eg باهم باشیم فقط

تیم c9هم دوباره تشکیل شده با misery vtfaded flee pieliedie skemberlu

8. 3 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (02-01-2020),Milad._.R (01-30-2020),Mohammad.S (01-30-2020)

9. Top | #95
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    !s4 is back to Alliance
    جدیدا در حین مسابقات s4 WePlay اومده بود با ODPixel بازیهای مهم و سطح بالا رو گزارش می‌کردند و هر چیزی که s4 توضیح میداد تیم‌ها دقیقا همون رو بعدا در ادامه بازی انجام میدادن و خیلی خوب بازی رو تحلیل می‌کرد مخصوصا بازی تیم‌های tier 1 مثل Secret, Nigma

همین باعث شد که داخل ردیت برای s4 تاپیک تشکر بزنن و به قدری این روند تحلیل های خوب s4 پیش رفت که برخی میگفتن s4 با این سطح دانش باید یک تیم برای خودش داشته باشه و لیدری کنه... حالا امروز خبر بازگشت او به Alliance آمد. تیم جوونشون خیلی می‌تونن از s4 یادبگیرن
    Alliance چهار روز دیگه در قالب تورنمنت ESL LA - که ابتدا Major بود و بعد بخاطر شیوع بیماری به یک لیگ انلاین تبدیل شد - رقابت خواهد کرد و اما هنوز تکلیف نفر پنجم این تیم پس از جدایی اخیر 33 و FATA و اضافه شدن s4 مشخص نیست. role باقی مانده pos 5 در این تیم هست.

صفحه مربوط به لیگ ESL
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (04-03-2020),ba4ma3n (04-24-2020),bayani (04-03-2020),erebor (04-02-2020),Milad._.R (04-01-2020),Sharingan (04-02-2020)

11. Top | #96

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    Sumail out , Ceb in !

og با اومدن sumail خیلی بد بازی میکرد ( اصلا نمیگم مقصر sumail بود ) ولی خیلی بد بودن.با اومدن topson که دیگه رسما فاجعه شدن. topson بر خلاف قدیم توی پابلیک هم افتضاح پلی میده.انگار 2 تا ti بردن سیر شدن فعلا

امیدوارم sumail بیاد nigma توی pos 2 پلی میده خیلی خفن میشه این تیم

12. 2 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

reza (07-26-2020),Sharingan (07-26-2020)

13. Top | #97
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Sumail out , Ceb in !

og با اومدن sumail خیلی بد بازی میکرد ( اصلا نمیگم مقصر sumail بود ) ولی خیلی بد بودن.با اومدن topson که دیگه رسما فاجعه شدن. topson بر خلاف قدیم توی پابلیک هم افتضاح پلی میده.انگار 2 تا ti بردن سیر شدن فعلا

امیدوارم sumail بیاد nigma توی pos 2 پلی میده خیلی خفن میشه این تیم
    همونطور که خودت میدونی Sumail اصلا یک ذره هم سابقه بازی تو pos 1 رو نداشت و اما بنظر من هیچ وقت هم نمیخواست pos 1 باشه و بخاطر topson مجبور شد که قبول کنه.
    یعنی OG اولویت رو به topson دادن. همونطور که الان بعد رفتن Sumail هم Midone قراره pos 1 باشه. این یعنی اونا از این موضع کوتاه نمیان یا حالا Topson بیخیال نمیشه... (Sumail در دو ti متوالی با EG جلوی OG تونست topson رو solo kill کنه...حتی midone هم داخل mid از نظر من بهتره topson هست)

بنظر من Sumail فعلا بدون تیم میمونه تا اطلاع ثانوی...شاید استریم کنه شاید هم تغییر بازی بده... (یک مدت دنبال cs بود)
    فعلا هیچ تیم رده یکی وجود نداره که Sumail رو بپذیره چون اکثر تیم‌های رده یک اروپایی هستن و Sumail مشکل پینگ و زمان داره برای تمرین با تیم و... از طرف دیگه هم اگر بخواد بره تیم رده دو هم حسابی به اعتبارش ضربه میزنه...

پ.ن: یک راه برای تیم دار شدنش هست اون هم اینکه با FATA و 33 و اینها تیم تشکیل بدن که قطعا یک تیم رده ۱.۵ به حساب میاد و بنوعی باید دوباره اعتبار جمع کنه و ریسک هست...نمیدونم ولی فعلا این مسیر رو می‌بینم...

- جبران خلیل جبران

14. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (07-26-2020),erebor (07-26-2020),reza (07-26-2020),Sharingan (07-26-2020)

15. Top | #98

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    همونطور که خودت میدونی Sumail اصلا یک ذره هم سابقه بازی تو pos 1 رو نداشت و اما بنظر من هیچ وقت هم نمیخواست pos 1 باشه و بخاطر topson مجبور شد که قبول کنه.
    یعنی OG اولویت رو به topson دادن. همونطور که الان بعد رفتن Sumail هم Midone قراره pos 1 باشه. این یعنی اونا از این موضع کوتاه نمیان یا حالا Topson بیخیال نمیشه... (Sumail در دو ti متوالی با EG جلوی OG تونست topson رو solo kill کنه...حتی midone هم داخل mid از نظر من بهتره topson هست)

بنظر من Sumail فعلا بدون تیم میمونه تا اطلاع ثانوی...شاید استریم کنه شاید هم تغییر بازی بده... (یک مدت دنبال cs بود)
    فعلا هیچ تیم رده یکی وجود نداره که Sumail رو بپذیره چون اکثر تیم‌های رده یک اروپایی هستن و Sumail مشکل پینگ و زمان داره برای تمرین با تیم و... از طرف دیگه هم اگر بخواد بره تیم رده دو هم حسابی به اعتبارش ضربه میزنه...

پ.ن: یک راه برای تیم دار شدنش هست اون هم اینکه با FATA و 33 و اینها تیم تشکیل بدن که قطعا یک تیم رده ۱.۵ به حساب میاد و بنوعی باید دوباره اعتبار جمع کنه و ریسک هست...نمیدونم ولی فعلا این مسیر رو می‌بینم...
    اره دقیقا بغییر از مید بازی جذابی نمیشه دیداز سومیل و اون حرف ات درمورد تاپسون و مید کامل درسته بنظرم
    تیم نیگما میتونه گزینه خوبی باشه شاید
    بعدش هم الیانس
    تیم های چینی نمیشه وگرنه داخل psgهم میتونست جذاب باشه

16. 2 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (07-27-2020),reza (07-28-2020)

17. Top | #99

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها

به نظر منم به تیم درجه 2 نمیره ولی قبل از ti ممکنه به تیمی aaa بره و رفتنش به نیگما هم احتمالش زیاده

یه شیطنت هم توی توییتر کردن راجب ملحق شدن سومیل به نیگما و کیک w33

ولی بنظر من خودش دوست داشت توی pos 1 پلی بده حتی وقتی توی Eg هم بود خیلی کری پلی میداد و چقدرم خوب بود

اره یادمه سومیل چند بار تاپسان رو سولو کرد ولی اون بازی معروف سومیل با استورمش و تاپسان با مانکی اگه یادت باشه سومیل اول بازی Rekt شد گرچه سومیل برگشت به بازی و بردن اونم وقتی مانکی تا مین 15 فکر کنم godlike بود

کلا شخصت عجیبی داره . مثلا رنک 1 na بود اینقدر رندوم زد و فان پلی داد که شد 40

من 3 تا پلیر هستن که هردو پوز 1 و 2 شون رو دوست دارم

میراکل پاپارازی سومیل

18. 3 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (08-18-2020),FCB (07-27-2020),reza (07-28-2020)

19. Top | #100
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    @bayani
    آخه الان آمریکا از سمت اروپا برای سفر تو این تابستون منع شده. یکی از دلایل اصلی ضعیف بودن Sumail در pos 1 نقص در تمرین کردن بود. که اون هم دو دلیل داشت که عرض کردم. پینگ و اختلاف زمانی. مثلا اون موقع که OG در تورنمنت WePlay بازی می‌کردن واسه Sumail ساعت ۶ صبح بود :دی (بنده خدا)
    بنظر من هم اومدن Sumail به Nigma از لحاظ بالا رفتن سطح مهارت فردی براشون خیلی خوبه اما سبک بازی‌ای که Nigma داره از w33 می‌گیره با سبک بازی Sumail خیلی متفاوته و نمیدونم که میتونه این اختلاف رو برطرف کنه یا نه. (حالا بدون در نظر گرفتن موارد بالا)

یک چیزی هم گفتی تعجب کردم. من یادم نمیاد Sumail برای EG pos 1 بازی کرده باشه نکنه منظورت هیروهایی هست که داخل mid بازی کرده؟ یادم نمیاد Sumail رو safelane زیاد دیده باشم دوران EG
    در رابطه با جدالش با تاپسون هم Sumail رکورد بیشترین kill در ti رو با Tiny جلوی OG داره اونم با 31 kill :دی یکخورده روحیه کل‌کل‌م رو برانگیختی گفتی تاپسون اونطوری (خخخ)

فضیه رنک و mmrش هم اینه که خودش گفت خیلی اهمیت نمیده. یک مدت بود همه واسه رنک ۱ و ۲ در رقابت بودن این ۷۰ ۸۰ بود یا اون موقع که برخی 9k شده بودن این 7k بود وقتی بهش میگفتن چرا تلاش نمیکنی میگفت آدم حرفش رو تو بازی میزنه...
    دوران افت EG رو شما یادت هست؟ سال ۲۰۱۷ یا همون دوران اوج VP؟ اونموقع Noone واقعا یک هیولا بود اما هروقت جلوی EG بازی می‌کردن Sumail ازش زهر چشم می‌گرفت چون اون موفع امکان نداشت Noone کسی رو ۸۰ ۹۰٪ solo kill نکنه داخل mid (چقدر کیف میداد دیدن ضایع شدنش)
    من یادمه یک بازی که EG با VP بازی می‌کردن اول بازی Sumail نوشت: gl vega noone اون هم جواب داد: gl eg sumal خیلی کل‌کل داشتن. یک بازی هم با sf تونست noone رو که فکر کنم qop بود solo kill کنه سر اینکه همون lvl 1 اسکیل اولش رو گرفته بود. (۳ ۴ تا mango داشت به عنوان آیتم آغازین که داخل کوریر مخفی کرده بود)

در کل من اگر جای Sumail بودم به دنبال تیمی بودم که درش موندگار بشم. حالا اگر این فرصت تا ti هم پیش نیومد خب نیومد! در اون شرایط حتما ازم دعوت می‌کردن به عنوان Panelist به تیم گزارشگری ti بپیوندم... هیچ دلیلی برای عجله کردن وجود نداره. اعتبار این بازیکن خیلی بالاست. تیم بعدیش باید تیمی باشه که حداقل ۲ ۳ سال توش بمونه

پیوست ۱: کلیپ solo kill noone | اشتباه کرده بودم. qop نبود (چت‌هارو بخونید تا کل‌کل رو پی ببرید :دی)
    پیوست ۲: کلیپ بازی Tiny جلوی OG با رکورد بیشترین kill در ti

- جبران خلیل جبران

20. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (08-18-2020),bayani (07-29-2020),Mohammad.S (10-07-2020),reza (07-28-2020)

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین