The International 2016 Battle Pass - صفحه 8

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 90
  1. Top | #71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    مال من رو low عه ولی بازم خیلی مصرف میکنه پینگمو میبره رو 800 ! منم میرم تو task manager استیم وب هلپر رو میبندم D:
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

2. Top | #72

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ست های جدید همه فوق العاده هستن هر چی بگم کم گفتم. به خصوص sf .

دوستان هر کس از sf -undying -bane -pudge توی این جعبه آیتمی داره بگه من خریدارم
    ویرایش توسط Apdentist : 06-04-2016 در ساعت 10:01 AM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

3. Top | #73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    چه ؟ مگه جعبه ایممورتال جدید اومده؟؟!
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

4. Top | #74

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    میشه عکس ست های جدید رو بذارید؟

5. Top | #75

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    میشه عکس ست های جدید رو بذارید؟
    بله حتما،بفرمایید (این لینک The International 2016 Collector’s Cache | Dota 2)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.IR نمایش پست ها
    چه ؟ مگه جعبه ایممورتال جدید اومده؟؟!
    نه جعبه ایمورتال نیست،

اینجا هم عکس ها به صورت کامل هست .

The International 2016 Collector's Cache

برای winter -zeus -undying -arc warden -bane-sf هم ست اومد بالاخره البته زئوس داشت با آرکانا

اسامی ست ها :Oni Knight the Dark Conqueror
    Fortified Fabricator
    Diabolical Fiend
    Creeping Shadow
    Stormwrought Arbiter
    Iceburnt Elegy
    Wartorn Heavens
    The Family Values Bundle
    Heir of Terror
    Dirgeful Overlord
    Nightsilver's Resolve
    Fractured Envoy
    Rising Glory
    ویرایش توسط Apdentist : 06-04-2016 در ساعت 11:31 AM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. Top | #76

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1337
    یوزرنیم استیم
    dantee88

Question

آقا کسی سعی می کنه quest ها رو 3 ستاره بره که استایل دوم ها رو باز کنه؟من همشو رفتم ولی تو quest های wr،یه Quest هست که باید با Leshrac دقیقا 4000 hp با octarine core بگیرید.آقا این شانس اندر شانس میخواد.حدودا 30 گیم با این هیرویی که با نرف سنگینش کاملا out of meta شده,رفتم 2 گیم آخرم بعد از این همه تلاش به زور quest رو انجام دادم ولی گیم رو باختیم یعنی اعصاب روانمو حساب کنید.واسه اینکه octarine بگیرید باید یا Mid برید یا jungle.یعنی در هر صورت تیم رو به فنا میدید.چون اصلا دیگه mid خوبی نیست jungle هم بازی رو 4v5 می کنه واسه تیمتون...اصن خود leshrac بازی رو 4v5 می کنه...
    اگه mid بودید کلی kill و فارم هم داشتین به زور دقیقه 16 آماده میشه،ضمنا فقط این نکته خوب هست که quest باگ هست و برخلاف اونطوری که نوشته رو کریپ ها هم کار می کنه.ولی 20 دیقه هر چیکار میخواهید بکنید از 3500 بیشتر نمیشه,20 دیقه رو هم بگذره حتما میبازین چون leshrac آخر بازی به هیچ دردی نمی خوره.تو فرومای خارجی خوندم یکیش می گفت shadow blade بسته بود اولتی می کرد invis می شد می رفت کنار هیرو های دشمن سریع 1000-2000 تا لایف استیل میشه ولی اینم باعث میشه late game ببازین.
    کسی راهکاری چیزی داره بگه.
    به نظرم تنها راه اینه با 4 تا نفر برم گیم،4تاشونم هیروهای شاخ بردارن طوری که اصلا leshrac لازم نشه،بعد تیم مقابل رو سرکوب کنن بازی رو طول بدن throw اینا کنن leshrac هم فقط تو جنگل مشغول باشه،راه دیگه نداره.تیم مقابل هم باید خیلی نوب باشه.

7. Top | #77

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    این quest ها بدترین quest های ممکن هستن . اصلا به نظر من باید یه بخش درست کنن که کسانی که میخوان quest برن توی اون بخش بازی رو فایند کنن، یا مثلا چه دلیلی داره یه quest باشه که باید با فلان هیرو بازی رو برد؟ گند میزنه به بازی. به نظر من حتی باید random pick رو هم از مود های all pick -cm بردارن کسی میخواد رندوم پیک بده بره mode all random ..

8. Top | #78

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط felarous نمایش پست ها
    آقا کسی سعی می کنه quest ها رو 3 ستاره بره که استایل دوم ها رو باز کنه؟من همشو رفتم ولی تو quest های wr،یه Quest هست که باید با Leshrac دقیقا 4000 hp با octarine core بگیرید.آقا این شانس اندر شانس میخواد.حدودا 30 گیم با این هیرویی که با نرف سنگینش کاملا out of meta شده,رفتم 2 گیم آخرم بعد از این همه تلاش به زور quest رو انجام دادم ولی گیم رو باختیم یعنی اعصاب روانمو حساب کنید.واسه اینکه octarine بگیرید باید یا Mid برید یا jungle.یعنی در هر صورت تیم رو به فنا میدید.چون اصلا دیگه mid خوبی نیست jungle هم بازی رو 4v5 می کنه واسه تیمتون...اصن خود leshrac بازی رو 4v5 می کنه...
    اگه mid بودید کلی kill و فارم هم داشتین به زور دقیقه 16 آماده میشه،ضمنا فقط این نکته خوب هست که quest باگ هست و برخلاف اونطوری که نوشته رو کریپ ها هم کار می کنه.ولی 20 دیقه هر چیکار میخواهید بکنید از 3500 بیشتر نمیشه,20 دیقه رو هم بگذره حتما میبازین چون leshrac آخر بازی به هیچ دردی نمی خوره.تو فرومای خارجی خوندم یکیش می گفت shadow blade بسته بود اولتی می کرد invis می شد می رفت کنار هیرو های دشمن سریع 1000-2000 تا لایف استیل میشه ولی اینم باعث میشه late game ببازین.
    کسی راهکاری چیزی داره بگه.
    به نظرم تنها راه اینه با 4 تا نفر برم گیم،4تاشونم هیروهای شاخ بردارن طوری که اصلا leshrac لازم نشه،بعد تیم مقابل رو سرکوب کنن بازی رو طول بدن throw اینا کنن leshrac هم فقط تو جنگل مشغول باشه،راه دیگه نداره.تیم مقابل هم باید خیلی نوب باشه.
    برید abuse کنید دیگه
    از تو خود دوتا 2 قسمت Channels+ رو باز کنین برین تو تب User و کلمه Abuse رو سرچ کنین، بعد بیاید پایین اون ته چنل Ti6 battle pass abuse رو پیدا میکنید، توشم بیشتر از 3000 تا ادمه
    میرید تو چنل اونجا اینوایت میزارن برای لابی 10 نفر که شدن shuffle میزنن بعد 2 تا لیدر انتخاب میکنن. هر لیدری بازیکنای خودشو اینوایت میکنه تو پارتی میشین 2 تا پارتیه 5 نفره ، بعد لیدرا میرن server , language و مود بازی رو ست میکنن و همزمان با هم دکمه find match رو میزنن.
    بعد میرین تو بازی تیمی که رادیانت بیوفته quest انجام میده و تیم dire هم feed میده. بعد از اون بازی هم یه دست دیگه هم باید برید که تیم dire کوئست هاشو انجام بده.

اینم یادم نره بگم وقتی دارید کوئست انجام میدید اگه تیمتون زیاد رمپیج بگیره ممکنه بن بشید.

9. Top | #79

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    335
    ست chaos knight بسی زیباست

10. Top | #80

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    عجب ست قشنگی اس اف و اسون و پادج دارن.