چگونه عملکرد خود را در mmr بهتر کنیم

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770

چگونه عملکرد خود را در mmr بهتر کنیم

This is Why Your MMR SUCKS By 8K Brax

هرکسی MMR بازی میکنه تا خودش رو بهتر کنه، سطح بازیش رو بالا تر ببره و.. همیشه چیزی هست که به دنبالش بریم ، اما من امروز میخوام تجربیات خودم رو در اختیار شما قرار بدم.
    چند وقت پیش من 8k رد کردم و قبل از اون همیشه بین 7500 تا 8000 در تقلا بودم ، توضیحاتی که من به شما میخوام بدم در مورد اینه که چطور واقع بینانه از 5k به 6k (یا هر MMR که دارید) برسید.
    این مسئله چیزی نیست که یک شبه اتقاق بیوفته ، اگر شما بتونید 55% برد رو در بازی هاتون تضمین کنید به این معنا هست که شما در هر 100 بازی 250+ تا به MMR اضافه خواهید کرد ، و این رو در نظر داشته باشید که میانگین بازی ها در Dota 2 بین 30 تا 35 دقیقه برای هر بازی هست ، در هر روز مگه چنتا بازی میتونید انجام بدید؟ مطمئنا مردم مدرسه دارن ، کار میکنن ، رفیق دارن ، حیوان خانگی دارن و هر چیزی دیگه ای که وقتشون رو میگیره ، چیزی که من دارم میگه اینه که بالا بردن MMR وقت زیادی میگیره.

مرحله اول ، مثبت گرایی.

این که توی بازی هم از نظر روحی هم در ارتباط برقرار کردن با هم تیمی های خودتون مثبت گرا باشید مهم ترین اصل در بهبود MMR هست ، هیچ کس از کسی که بقیه رو کفری میکنه خوشش نمیاد ، همه بازی میکنن تا لذت ببرن ، همه دوست دارن برنده باشن ، حتی اونای که ENG حرف نمیزنن ، خیلی مهم هست که بهترین تلاشت رو برای بهتر ارتباط برقرار کردن انجام بدی ، از Chat Wheel استفاده کنید ، آلارم بدید ، Alt کلیک کنید(این جوری پیام ها خودشون ترجمه میشه برای اون طرفی که چینی یا روسی هست) خیلی چیز های دیگه ای هست که شما میتونید از اون استفاده کنید ، حتی اگر زبان مشترکی بین هیچ کدوم از شما نباشه باز هم کاری هست که بشه انجام داد تا شانس برد خودتون رو افزایش بدید ، قرار نیست شما دوست همه توی تیم باشید ولی حداقل شروع کننده بحث های حاشیه ای نباشید یا کسی نباشید که بقیه رو تحریک میکنه ، شما قرار دشمنتون رو عصبی کنید نه هم تیمی هاتون رو.

مرحله دوم ، فقط بازی کردن کافی نیست.

اگر برای پیش رفت خودتون و رنکتون جدی هستید کارهای دیگه ای هم جز بازی کردن باید انجام بدید ، مثل نگاه کردن آموزش ، Replay های بازی خودتون و پیدا کردن نقطه ضعف های خودتون ، خیلی سخته که شما درون بازی برای اولین بار چیزی رو امتحان کنید و یاد بگیرید ، Youtube پر است از ویدئو های آموزشی ، این روز ها همه استریم میکنن ، پس حتما قبل از این که چیز جدیدی رو در بازی امتحان کنید اطمینان کسب کنید که بازی با اون هیرو/آیتم رو بلدید.
    پیاده کردن یه استراتژی دقیقا مثل اون چیزی که در آموزش یا Replay دیدید امکان پذیر نیست پس تمرکز خودتون رو روی روش بازی کردن و این که اون بازی کن با چه چیز هایی باعث بهبود عملکردش در بازی میشه بگذارید.
    روش ها و ایده های جدید رو بعد از آموزش امتحان کنید و اگر نتیجه خوبی برای شما به همراه داشت با تکرار مکرر اون ها رو به ملکه ذهنتون تبدیل کنید (مثل LH و Deny کردن در بازی که دیگه همه انگار مادر زادی بلدن).

مرحله سوم ، صبور باشید.

داستان من این جوریه ، من بعد از 10 بازی TBD به 5k رسیدم و تقریبا 9 ماه طول کشید که به 6k برسم ، این که این مدت خیلی طولانی بود دلایل زیاد داره ، اون روز ها من به MMR اهمیت نمیدادم ، کسی یه هیرو باگ پچ رو اسپم پیک نمیکرد تا MMR رو بالا ببره و.. درکل چیزی که میخوام بگم اینه که این مسیر خیلی طولانی هست ، امکان داره اعصابتون رو خورد کنه ، روزتون رو خراب کنه و..
    برای مثال من هفته پیش 7920 بودم و بعد از 7 روز بازی کردن الان 8180 هستم خوب به نظر میرسه رشد خیلی خوبی داشتم ولی امکان داره تا هفته دیگه همین مقدار رو از دست بدم ، البته این رشد دلیل دیگه ای هم داره من یه آدم عادی نیستم من فقط میخورم ، میخوابم و دوتا2 بازی میکنم(در طول هفته بیشتر از بقیه بازی انجام میدم)

مرحله چهارم ، هدف های کوچک تر مسیری ساده تر

سعی کنید هدف های کوچک برای خودتون تعیین کنید برای مثال "این هفته 100 MMR رو بالا میبرم" این خیلی منطقی تر هست تا این که بگید خوب دیگه من باید به 5k برسم.
    جزئیات کوچک رو فراموش نکنید ، برای مثال یک Replay از بازی های TI رو دانلود و تماشا کنید و نسبت به رولی که بازی میکنید روی هیروی مورد نظر تمرکز کنید ، به جزئیات کار طرف دقت کنید برای مثال "چرا الان Pull کرد ؟ ، چرا این هیرو الان این آیتم رو خرید ؟ و.." یک بازی خوب نتیجه جزئیات حساب شده است"
    برای مثال من یه ساپورت هستم و میخوام باعث بشم تیم ما در بازی تهاجمی تر باشه و Core ها بهتر فارم کنن ، شما اول از همه باید TP همراه داشته باشید و Gank های تیم حریف رو خنثی کنید ، در مرحله بعد باید Vision تیم حریف رو با Deward کردن محدود کنید و Vision تیم خودتون رو افزایش بدید ، بعد از همه این کار ها شما تازه توانایی این رو دارید که با Smoke کردن برتری های کوچکی در بازی به دست آورید.

حرف پایانی

برای تضمین کردن بالا رفتن WinRate میتونید فقط با هیرو هایی که برد بالایی باهاشون دارید بازی کنید ، بله متوجه هستم که بازی خسته کننده میشه ولی این اصلی ترین کاری هست که Booster ها انجام میدن.
    یادتون نره مثبت اندیش باشید ، آموزش های و روش های جدید رو یاد بگیرید ، هدف های کوچک داشته باشید(جدا از هدف اصلی که رسیدن به X مقدار MMR هست).
    ویرایش توسط ATER : 09-02-2016 در ساعت 01:41 PM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. 20 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amin00988 (09-02-2016),Amirarsalan (09-03-2016),dark druid (09-02-2016),erebor (11-05-2016),evilkingofdark (09-02-2016),FCB (09-02-2016),FIFA_PES (09-02-2016),IR_Prince (09-02-2016),IR_Sepehr (09-03-2016),Milad._.R (09-02-2016),Mohammad.S (03-17-2017),Mohammad_ai69 (09-02-2016),PokerFace (09-02-2016),Royal_Crystal (09-02-2016),samdeloges (09-02-2016),Slayer (09-02-2016),THE BIG (09-02-2016),The Viper (09-02-2016),Viper (09-02-2016),WardeN (09-02-2016)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    دوستان شرمنده فقط غلط املایی و نگارشی زیاد داره

4. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (03-17-2017)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دست ater درد نکنه ممنون که وقت گذاشتی

اینو برای دوستانی مینویسم که با حرف من مخالف بودن این حرفو چند ماه پیش زدم و از خودم هم بود و جایی نشنیدم همین از یک پلیر رنک بالا بشنوید : برای افرادی که توی سایت مخالف حرفم بودن اسم نمیبرم

البته این رشد دلیل دیگه ای هم داره من یه آدم عادی نیستم من فقط میخورم ، میخوابم و دوتا2 بازی میکنم(در طول هفته بیشتر از بقیه بازی انجام میدم)

6. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (09-02-2016),FIFA_PES (09-02-2016)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    مورد
    مثبت اندیشی واقعا تاثیر گذار هست
    هم زمانی که خودم مثبت اندیش بودم هم زمانی که یکی توی تیم مثبت اندیش بود جلو گیری کرده از این که از کوره در برم.

بجای این که بگی MID FEED بگو No problem i am coming to help you

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    سلام پست خوبی بود .
    ولی کاش رنک اولیه برای شروع (رنکی که بعد از tbd بدست میاد) هم بحث می کرد. مثلا کسی مثل من چند ساله درگیر همین مسله هستم و به بیشتر از 2k نتونستم برسم کما اینکه اگر 3 - 3.5k بود ، میکشیدمش بالا (برای من بدست آوردن رنک اولیه بعد از tbd سخت تر از بالا کشیدن mmr هست )

"I'm the beast of bedtime tales."

9. کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

samdeloges (09-02-2016)

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    واقعا بالا بردن mmr با همین نکات ساده ست و چیزی به غیر از این نیست.

فقط کاش منبع رو هم ذکر میکردین و غلط های املایی هم تصحیح میشد.
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

11. Top | #7

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABNightmare نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام پست خوبی بود .
    ولی کاش رنک اولیه برای شروع (رنکی که بعد از tbd بدست میاد) هم بحث می کرد. مثلا کسی مثل من چند ساله درگیر همین مسله هستم و به بیشتر از 2k نتونستم برسم کما اینکه اگر 3 - 3.5k بود ، میکشیدمش بالا (برای من بدست آوردن رنک اولیه بعد از tbd سخت تر از بالا کشیدن mmr هست )
    خداييش اول كار كه ميخواي رنك شروع كني سخت تره تا بالا بردنش
    ممنون از زحمتي كه كشيديد كاش همه اينو در نظر داشتند كه به جاي خرد كردن اعصاب هم رو بازي تمركز كنم خودمم بعضي وقتا درگير ميشم مخصوصا اگه طرف ايزي ميد بشه
    ویرایش توسط samdeloges : 09-02-2016 در ساعت 03:35 PM
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

12. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    واقعا بالا بردن mmr با همین نکات ساده ست و چیزی به غیر از این نیست.

فقط کاش منبع رو هم ذکر میکردین و غلط های املایی هم تصحیح میشد.
    غلط ها تصحیح شده منبع هم ویدئو که خود brax پخش کرد و توی یوتیوب موجوده که نویسنده تاپیک زحمتش رو کشید

13. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ATER (09-02-2016)

14. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    غلط ها تصحیح شده منبع هم ویدئو که خود brax پخش کرد و توی یوتیوب موجوده که نویسنده تاپیک زحمتش رو کشید
    چند مورد از غلط ها: مثتب گرا - کلیک کیند - نتجیه خوبی - سیع کنید - تایین کنید

این ها رو تصحیح کنید که کارتون از لحاظ نگارشی هم بدون نقص باشه
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

15. کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ATER (09-02-2016)

16. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    چند مورد از غلط ها: مثتب گرا - کلیک کیند - نتجیه خوبی - سیع کنید - تایین کنید

این ها رو تصحیح کنید که کارتون از لحاظ نگارشی هم بدون نقص باشه
    درستش هم خودتون بنویسید چون اگر میدونستنم خودم مینوشتم.

-
    توی Youtube سرچ کنید This is Why Your MMR SUCKS - 8K Dota 2 Pro Guide

17. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (09-02-2016)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین