Spring Cleaning 2018 Update + 7.08 Patch - بهمن ۹۶

کانال تلگرام دوتاباز
خرید گیفت کارت محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

Spring Cleaning 2018 Update + 7.08 Patch - بهمن ۹۶

درود،

دیروز بود که Icefrog در توییتر خودش اعلام کرد که از این به بعد بجای روانه کردن چند پچ بزرگ در یک سال هر دو هفته یکبار و آن هم در پنجشنبه ها شاهد پچ های کوچکی برای متعادل تر کردن بازی خواهیم بود که فعلا" این روند تا ۶ ماه ادامه خواهد داشت.

بعد از این مدت یک ارزیابی صورت خواهد گرفت که آیا تغییرات به همین صورت ادامه پیدا کنند و یا به همان منوال قبل طی شوند.
    برای دنبال کردن بهتر تغییرات هم یک ویژگی در داخل بازی اضافه خواهد شد تا به بازیکنان اطلاعات آخرین تغییرات را بدهد.

c0kp spring cleaning 2018 blog

امروز ۱۲ بهمن ۹۶ ساعت ۲۲:۰۰ یک آپدیت به حجم تقریبی ۵۰۰ مگابایت به بازی اضافه شد که نام آن Spring Cleaning هست.
    ما معمولا این پچ ها را جهت بهبود عملکرد بازی می شناسیم و گویا اینبار نیز بهمین صورت خواهد بود.

** برای بیان هرگونه مطالب و نکات مرتبط درباره این بروزرسانی از این تاپیک استفاده کنید **

** برای دیدن جزئیات و صفحه مربوط به این بروزرسانی نیز به اینجا بروید. **
    زندگی دو روز است؛

روزی به سود تو و روزی به زیان توست،

پس هرگاه به کام تو شد،‌ سرمست مشو،

و چون به زیان تو باشد، شکیبا باش.

🌿امیرالمومنین(علیه السلام)🌿

2. 11 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (02-01-2018),ba4ma3n (02-01-2018),erebor (02-01-2018),FIFA_PES (02-02-2018),grandmaster7 (02-02-2018),Mahdi-Void (02-04-2018),Milad._.R (02-02-2018),miladxtra (02-02-2018),Sharingan (02-02-2018),Soul Keeper (02-03-2018),Viper (02-02-2018)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7053
    من نمیفهمم مگه چقدر سخته قاطی همین اپدیتا چارتا کدم بدن ویژگی که لول خیلی وقته اضافه کرده رو اینا هم بزارن اینکه هر کسی مشخص کنه قبل فایند که چه رولی بازی میکنه

4. کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (02-02-2018)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6494
    Base movement speed reduced from 305 to 290

تینکرو خیلی بد کردن

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6494
    یه بخشی که اضافه شده به learn که شما می تونید تمرین لست هیت رو انجام بدید فقط به نظر من یکم ناقصه مثلا اگر میشد یه enemy چیزی بهش اضافه کرد که تو لاین اذیتت کنه خیلی بهتر می شد . در کل جالبه

7. کاربر مقابل از grandmaster7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

erebor (02-02-2018)

8. Top | #5
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من نمیفهمم مگه چقدر سخته قاطی همین اپدیتا چارتا کدم بدن ویژگی که لول خیلی وقته اضافه کرده رو اینا هم بزارن اینکه هر کسی مشخص کنه قبل فایند که چه رولی بازی میکنه
    تقریبا یک همچین چیزی رو من چند ماه پیش توی ردیت گفتم و اونجا یکی بهم گفت که اگر اینجوری بشه اونوقت دوتا معنی واقعیشو از دست میده و دیگه خیلی جذاب نمیشه
    راست هم می گفت. الان تمام دوتابازا تو کل دنیا هیچکدوم چه مبتدی و چه حرفه ای همیشه یک رول خاص بازی نمی کنن. و یا اینکه قبل از بازی که کسی، کسی رو نمیشناسه که بخواد انتخاب کنه چی بازی می کنه...
    زندگی دو روز است؛

9. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5271
    این همه امید داشتم wr نرف شه بیشتر باف شد... کلا سیاستشونه که هر patch جدید یه چند تا هیرو قوی باشن . پچ قبل وایپر و نکرو و پوگنا بود این پچ wr و omni knightو qop فعلا رو دور هستن.

10. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7053
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    تقریبا یک همچین چیزی رو من چند ماه پیش توی ردیت گفتم و اونجا یکی بهم گفت که اگر اینجوری بشه اونوقت دوتا معنی واقعیشو از دست میده و دیگه خیلی جذاب نمیشه
    راست هم می گفت. الان تمام دوتابازا تو کل دنیا هیچکدوم چه مبتدی و چه حرفه ای همیشه یک رول خاص بازی نمی کنن. و یا اینکه قبل از بازی که کسی، کسی رو نمیشناسه که بخواد انتخاب کنه چی بازی می کنه...
    شمارو نمیدونم ولی من که تو ancient 1 هستم خیلی پیش میاد که همه از دم میخوان کری برن واسه همین گاهی حتی فرست پیک کری میرن و باقیم یا میرن جنگل یا دوباره کری میرن کلا میخوان لج کنن حالا شاید این قضیه تو divine نباشه باید برسم به اونجا تا بفهمم :دی/گر چه این جور افراد به تور ماها نخورن خیلی از ماها بیشتر از اینا میتونیم رنکو اپ کنیم
    بعدشم این سیستم بیاد قرار نیست که همیشه یه رول خاص پلی کنی مثلا وقتی که تو حالت بود ساپ بری خوب گزینشو میزاری رو ساپ و ../به نظرم همش مزیته و نکته منفی نداره امیدوارم بیاد

11. Top | #8
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    شمارو نمیدونم ولی من که تو ancient 1 هستم خیلی پیش میاد که همه از دم میخوان کری برن واسه همین گاهی حتی فرست پیک کری میرن و باقیم یا میرن جنگل یا دوباره کری میرن کلا میخوان لج کنن حالا شاید این قضیه تو divine نباشه باید برسم به اونجا تا بفهمم :دی/گر چه این جور افراد به تور ماها نخورن خیلی از ماها بیشتر از اینا میتونیم رنکو اپ کنیم
    بعدشم این سیستم بیاد قرار نیست که همیشه یه رول خاص پلی کنی مثلا وقتی که تو حالت بود ساپ بری خوب گزینشو میزاری رو ساپ و ../به نظرم همش مزیته و نکته منفی نداره امیدوارم بیاد
    اینکه اینطوری میشه طبق تجربه من بخاطر رفتارات خود بازیکن هست. player behavior و پیک هایی که میداده

من الان تو اکانت اسمورفم ancient هستم و چون کلا دوست دارم roam برم همیشه توی تیمم یکی هست که ساپورت pos 5 بره.
    یک وقتایی هم هست مثلا 2 تا بازی پشت هم اصلا کسی نیست هیچ lane ای رو مارک کنه! که معمولا اگر اون بازیها من core نباشم می بازم :دی
    زندگی دو روز است؛

12. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7036
    یوزرنیم استیم
    amir8179
    سلام و خسته نباشید خدمت انجمن های عزیز اخرین ابدیت دوتا2 رو میخوام اگه دارین لینک بدید بگیرم ممنون میشم