The International 2018 - گفتگو + حواشی - صفحه 5

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 134
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    نه فینال با PSG.LGD بود بازی به گیم ۵ کشید Mineski برد.
    تیم اول از NA تیم VGJ.Storm اومد ti8
    viciپس چه گ....خورده بوده تو دوتا اسیا چمپیون شیپ کن من یادمه این تو یه چیزی اول شد

از na یه تیم هم دعوت مستقیم نگرفت؟

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gashtal نمایش پست ها
    best doto , rush doto که راشش هم ایهام داره . البته یه چیز دیگه هم میگن. Drink V*ODKA Play DOTKA
    دوتا الان یعنی vp و liquid . حس واقعی بازی دوتا رو اینا به من القا می کنن. مابقی بازیشون تیپیکاله و به قول مدیری " مابقی همه نامردن"
    وی پی به جدیتشون تو گیم و تیم فایت بینهایت زیباشون.
    liquid هم به همچیشون . از mc همه کاره بگیر تا gh که انگاری پلپل کردن تو باتش. تی ای قبلی بیشترین مسافت طی شده یه پلیر تو تومپ رو gh داشت. از درفت های کروکی تا اخرت تیم فایت های دوتا .
    چینی ها رو هم دست کم نگیرین . اینا از بچگی حس رقابت و تیم ورک رو دارن . تو هر چیزی باید با خدا نفر رقابت کنن و نظم داشتن ، خصلت چینیاست. اما بازیشون تیپیکاله. من حال نمیکنم با بازیشون.

قهرمان هم تیمیه که تمرکزش رو از دست نده . البته امید وارم liquid باشه.

zai م ارزوست
    نمیدونم چرا اینقد از vpو لیکویید تعریف میشه این دو تیم خوب هستن ولی دیگه نه تا این حد (تازه الان اوج این دو تیم هست باید دید ایا میتوانند رکرود تیم هایی مثل ناوی ogو... رو بززن اگر بزنن اون موقع خاص میشه تیم هاشون)

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    35
    یوزرنیم استیم
    Gashtal
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا اینقد از vpو لیکویید تعریف میشه این دو تیم خوب هستن ولی دیگه نه تا این حد (تازه الان اوج این دو تیم هست باید دید ایا میتوانند رکرود تیم هایی مثل ناوی ogو... رو بززن اگر بزنن اون موقع خاص میشه تیم هاشون)
    og که هیچ وقت تیم 6 دونگ نبود. تیم بازیکن محور بود .
    ناوی هم توی اوجش ، دوتا2 به بلوغ نرسیده بود ، خود بازی قابل مقایسه نیست با قدیما . و اینکه بازی هنوز فراگیر نشده بود ، الان شرایط دوتا با 3 یا 4 سال پیش خیلی فرق داره.

در خصوص تعریف از تیم ها هم ، دانش شما از دوتا رو نمیدونم ، اما خودم با دوستام می نشستم بازی ها رو میدیم ، اگه چیزی رو نمی فهمیدیم ، بعدش ول بودیم تو نت تا ببینیم چرا فلان صحنه تیما اون کار رو کردن . تازه این وسط متوجه میشدیم خیلی از چیزایی رو هم که فکر میکردم میدونم ، کلا برعکس بوده

4. کاربر مقابل از Gashtal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (08-06-2018)

5. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gashtal نمایش پست ها
    og که هیچ وقت تیم 6 دونگ نبود. تیم بازیکن محور بود .
    ناوی هم توی اوجش ، دوتا2 به بلوغ نرسیده بود ، خود بازی قابل مقایسه نیست با قدیما . و اینکه بازی هنوز فراگیر نشده بود ، الان شرایط دوتا با 3 یا 4 سال پیش خیلی فرق داره.

در خصوص تعریف از تیم ها هم ، دانش شما از دوتا رو نمیدونم ، اما خودم با دوستام می نشستم بازی ها رو میدیم ، اگه چیزی رو نمی فهمیدیم ، بعدش ول بودیم تو نت تا ببینیم چرا فلان صحنه تیما اون کار رو کردن . تازه این وسط متوجه میشدیم خیلی از چیزایی رو هم که فکر میکردم میدونم ، کلا برعکس بوده
    منظورم فقط شما یا این فروم نبود یه چیزه فراگیر شده توی بقیه فروم ها یا کانال ها و یا گروه های چت همه بدون اینکه بازی هارو دیده باشن بی خود و بی جهت تعریف میکنن
    من خودم زیاد تحلیل هارو کامل نمیخونم دانش بالایی هم در مورد تیم ها ندارم
    ogرو یجورایی قبول ولی ناوی با وجود بازیکن هایی مثل کوروکی پاپی و لایت اف هیون و دندی و... تیم ضعیف نبود همین پلیر ها الان شدن بهترین کاپیتان ها و مربی ها
    newbeeهم یبار برنده اینترنشنال شد یبار هم تا فینال اومده و برنده ی چندیدن تا مسابقه دیگه هم شده ولی کسی زیاد ازش تعریف نمیکنه
    احساس میکنم بخاطر وجود کروکی و حس نژاد پرستیه

6. کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Gashtal (08-05-2018)

7. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    35
    یوزرنیم استیم
    Gashtal
    منظورم فقط شما یا این فروم نبود یه چیزه فراگیر شده توی بقیه فروم ها یا کانال ها و یا گروه های چت همه بدون اینکه بازی هارو دیده باشن بی خود و بی جهت تعریف میکنن
    من خودم زیاد تحلیل هارو کامل نمیخونم دانش بالایی هم در مورد تیم ها ندارم
    ogرو یجورایی قبول ولی ناوی با وجود بازیکن هایی مثل کوروکی پاپی و لایت اف هیون و دندی و... تیم ضعیف نبود همین پلیر ها الان شدن بهترین کاپیتان ها و مربی ها
    newbeeهم یبار برنده اینترنشنال شد یبار هم تا فینال اومده و برنده ی چندیدن تا مسابقه دیگه هم شده ولی کسی زیاد ازش تعریف نمیکنه
    احساس میکنم بخاطر وجود کروکی و حس نژاد پرستیه
    منم کلی گفتم دوست من .
    دوست داشتن به چندین طریقه . چیزی که شما میگی از دسته قدرته . به خاطر قدرت بیشتر ملت چیزی رو دوست دارن. مثل الان بارسا و رئال و اسپانیا . (وقتی که من یورو 2000 برا باخت دقیقه 90 اسپانیا به فراسنه گریه میکردم ، ملت کسی طرفدار اسپانیا نبود).
    درسته بخشی از دوست داشتن مابه کروکی هم عرق ملیه . مثل شروع علاقه من به کروکی.
    اما به عنوان کسی که کل بازی های لیکوید رو از 2015 با ترکیب جدید دیده (جم واچ گیم لکویدم فکر کنم بالای 200 باشه) علاقه ام به این تیم اولا به خاطر نحوه تشکیل تیم بود(یه بنده خدایی کسی بود برا خودش، اما هم تیمی هاش پتانسیلشو باور نداشتن . توی ناوی و سکرت به دلیل نوب و دروغ گو بودن کیک شد. یه بنده خدایی ام به نام فاتا با اینکه پلیر خوبی که بود اما موفقیت تیمی نداشت، بعد این دوتا با سه تا بچه تیم بستن برا ti ).
    دوما نحوه پلی تیم لیکوید خیلی لذت بخشه برامن . بخشیش بخاطر بازیکن هایه که بازیشون جذابه (به غیر کروکی و ماتو) بخشیش به خاطر درفت های ریسکی و جذابشونه . بخش دیگش هم تیم فایتشون. اما مهم ترین بخشی که من از لیکوید خوشم میاد ، استراتزی بازیشونه.
    یه مثال بارزش وقتی همه میگفتن گابن و ایس فراگ باید فکری برای باگ بودن bb بکنن ، دیدم راه کار تیم لکوید برا اسپم پیک bb اینه که بزارن فری فارم باشه . حتی اگه پلیریی مثل rtz بخواد با bb پلی بده. یا بهترین رت پوشی که دیدم با امبر و مورف(با التی قبلیش) .
    ریسکی هم که الان دارن تو درفتشون ، نتیجه شکست های گذشتشونه .سال اول من حرصم میگرفت . پیش خودم میگفتم "شت نه ، نه ، ناموسن نه . بازم اینا میدر و کری پیک دادن که dps نیست." اما الان نتیجه شو دارم میبینم. http://s8.picofile.com/file/83336662...1_382.mp4.html
    در کل منظورم اینه اینا حتما یه چیزی دارن که تاپ هستن . اما ما ها توانایی تشخیص ویژگی های نهفته شون رو نداریم و فقط داریم بازی اون لحظه شون رو قضاوت می کنیم .
    در مورد newbee هم ترکیب پارسال با ترکیب قهرمانیشون کلا فرق داره. و اینکه بهترین تیمهای چینی lgd ها بودن توی ti قبلی . newbeeنسبتا (نه کاملا) شانسی اومد فینال.

--------------------------------------------------------
    یه نکته هم هست درباره واژه pro. پرو در هر حرفه کسیه که تمام وقت یه کاری رو انجام میده و از اون کار کسب درآمد داره. قطعا ما که در وقت آزاد (مخصوصا بعد از کار روزانه و خستگی زیاد) و بصورت تکی یا تیمی با دوستان غیر حرفه ای مون دوتا پلی میدیم ، سطح بازی و دانشمون از دوتا به مراتب از اونا کمتره و این چیز عجیبی نیست.

8. 2 کاربر مقابل از Gashtal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (08-06-2018),[DR.[mmL (08-07-2018)

9. Top | #46
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    viciپس چه گ....خورده بوده تو دوتا اسیا چمپیون شیپ کن من یادمه این تو یه چیزی اول شد

از na یه تیم هم دعوت مستقیم نگرفت؟
    خخخ VG امسال فقط توی ۲ تا میجور مقام خوب آورد که احتمال زیاد فکر کنم خاطره شما از فینال بودن VG برای ESL Katowice باشه که با Virtus.Pro بازی کردن و ۳-۱ باختن. بعد از اون توی MDL Changsha هم با PSG.LGD بازی کردن و سوم شدن

از NA هیچ تیمی دعوت مستقیم نگرفت. فقط بخاطر پتانسیل بالای تیمهایی که در اون ریجن بودن و همچنین با توجه به موقعیت کلی اونها در رنکینگ DPC بهشون ۳ تا اسلات TI8 تعلق گرفت. که تیم اول تیمی بود که در جدول گروهی باید اول میشد و نیازی به بازی حذفی نداشت و VGJ.Storm تونست اول بشه و رفت TI...
    بعد از اونها هم EG و OpTic به ترتیب با بازی توی مرحله حذفی به TI رفتن...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (08-06-2018),Mahdi-Void (08-06-2018)

11. Top | #47
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    مرحله نیمه‌نهایی رای گیری Arcana
    #voterubick

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ti8-arcana-vote-semifinal-dotabaz.jpg
مشاهده: 181
حجم: 133.4 کیلو بایت
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

12. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (08-07-2018),Gashtal (08-08-2018),Mahdi-Void (08-08-2018),Viper (08-07-2018)

13. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    خخخ VG امسال فقط توی ۲ تا میجور مقام خوب آورد که احتمال زیاد فکر کنم خاطره شما از فینال بودن VG برای ESL Katowice باشه که با Virtus.Pro بازی کردن و ۳-۱ باختن. بعد از اون توی MDL Changsha هم با PSG.LGD بازی کردن و سوم شدن

از NA هیچ تیمی دعوت مستقیم نگرفت. فقط بخاطر پتانسیل بالای تیمهایی که در اون ریجن بودن و همچنین با توجه به موقعیت کلی اونها در رنکینگ DPC بهشون ۳ تا اسلات TI8 تعلق گرفت. که تیم اول تیمی بود که در جدول گروهی باید اول میشد و نیازی به بازی حذفی نداشت و VGJ.Storm تونست اول بشه و رفت TI...
    بعد از اونها هم EG و OpTic به ترتیب با بازی توی مرحله حذفی به TI رفتن...
    paparaziفینال تک به تک رو برد من فک کردم dacرو برده تیمش
    فازم چی بوده!

14. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    مرحله نیمه‌نهایی رای گیری Arcana
    #voterubick

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ti8-arcana-vote-semifinal-dotabaz.jpg
مشاهده: 181
حجم: 133.4 کیلو بایت
    مثل پارسال خیلی از سایت های معتبر دارن از روبیک پشتیبانی میکنن
    حدس میزنم امسال هم روبیک توی فینال اینوکر رو ببره

15. Top | #50
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    آرم و پیراهن جدید تیم VP در آستانه TI

pu3l vp new jersey and logo dotabaz

- جبران خلیل جبران

16. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (08-09-2018),Mahdi-Void (08-09-2018)

صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین