ریپلی های مهم بازیکنان ایرانی در مقابل بهترین های جهان - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR.Erfan Esf نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوست عزیز فعلا دوران امتحانات هست.
    ok بابا ردیف کنید پلیرایه خوبه ایرانی تو دوتا 2 بیان اینجا من شنیدم چند تا پلیر خوب میرن سایت dota-2.ir

2. Top | #12
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_muter نمایش پست ها
    بابا ردیف کنید پلیرایه خوبه ایرانی تو دوتا 2 بیان اینجا من شنیدم چند تا پلیر خوب میرن سایت dota-2.ir
    مملکت ما یک جوری هست یکی یکم معروف میشه حس میکنه از دماغ فیل افتاده اما باز برخی همچین حسی بهشون دست نمیده که انگشت شمارند...

خود من خدا شاهده چند بار بچه ها اونایی که اد داشتم اینوایت پارتی دادن رفتم تو خدا وکیلی گفتن اوه ادمین دوتاباز اومده !

ما مثل بعضیا نیستیم یک سری مطالبی بگیم درباره بعضی بازیکنان حرفه ای ایرانی که حتی خودشون هم خبر ندارند و به اصطلاح بزرگشون کنیم.

هر کس خواست بیاد دوتاباز نخواست نیاد ما منت کسی رو نمیکشیم همینجوریشم در دوتا 2 اولیم اگر غیر این هست بیاید ثابت کنید.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

IR|..invisible (01-18-2013)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    2 تا لینک دیگه میذازم از PhanThom این 2 تا بازیو من دیشب میدیدم top 1 بود 1400 viewr داشت

https://dotabuff.com/matches/103122418
    https://dotabuff.com/matches/103265498

وافعا دیشب به ایرانی بودنم افتخار کردم مرسی که چه جلویه Scandel و Funnik چه باهاشون فقط میبری

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.SaveH نمایش پست ها
    مملکت ما یک جوری هست یکی یکم معروف میشه حس میکنه از دماغ فیل افتاده اما باز برخی همچین حسی بهشون دست نمیده که انگشت شمارند...

خود من خدا شاهده چند بار بچه ها اونایی که اد داشتم اینوایت پارتی دادن رفتم تو خدا وکیلی گفتن اوه ادمین دوتاباز اومده !

ما مثل بعضیا نیستیم یک سری مطالبی بگیم درباره بعضی بازیکنان حرفه ای ایرانی که حتی خودشون هم خبر ندارند و به اصطلاح بزرگشون کنیم.

هر کس خواست بیاد دوتاباز نخواست نیاد ما منت کسی رو نمیکشیم همینجوریشم در دوتا 2 اولیم اگر غیر این هست بیاید ثابت کنید.

سپاسـ
    نمیگم حرفات اشتباهه ولی من یه سوال دارم شما انتظار داری پلیرای خفن ایرانی بیان با من و شما بازی کنن در صورتی که میتونن با بهترین های چهان بازی کنن ؟

باید به بازیکنای زحمت کش احترام گذاشت من خودم جز فن های واقعی بازیکنای معروف ام مثل ارام اباالفضل امید انو امیر فانتوم و ......
    هرکاریم بتونم براشون انجام میدم ولی به نظرم شده باید منتشونم کشید و کلی ام بهشون بها داد تا این ادما با ما ها همکلام بشن چون بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم .

همین ریپلی ها نشون میده که چقدر حرف هام درسته

6. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    73
    یوزرنیم استیم
    Ali2Call
    نمیگم حرفات اشتباهه ولی من یه سوال دارم شما انتظار داری پلیرای خفن ایرانی بیان با من و شما بازی کنن در صورتی که میتونن با بهترین های چهان بازی کنن ؟

باید به بازیکنای زحمت کش احترام گذاشت من خودم جز فن های واقعی بازیکنای معروف ام مثل ارام اباالفضل امید انو امیر فانتوم و ......
    هرکاریم بتونم براشون انجام میدم ولی به نظرم شده باید منتشونم کشید و کلی ام بهشون بها داد تا این ادما با ما ها همکلام بشن چون بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم .

همین ریپلی ها نشون میده که چقدر حرف هام درسته
    داداش خب در خوب بودن بازيشون كه شكي نيست ولي اينكه بخواي منتشون رو بكشي و التماسشون كني تا باشون بازي كني يا حرف بزني كار درستي نيست . بالاخره هر كس شخصيتي داره

خب ميدوني چرا همش با معروف ها ميوفته؟  چون اسكيلش بالاست به عبارتي ديگر High Skill هست

در ضمن اين بازي ها Fun هست يعني چطور بگم مثلا اگه شما جلو Puppey يا مثلا Burning يا YYF بازي رو ببري مهم نيست . چون رسمي نيست . متاسفانه تيم هاي خوب ايراني واس تورنمت اقدام نميكنن . و اين اينا رو از اينحور چيزا عقب ميندازه

7. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    تا اونجایی که من با امیر صحبت کردم خودش و چند تا از هم تیمیاش تو روم های IRC که من خودمم نفهمیدم یعنی چی گفت مثل Keita-ihl Vouch هستن و CM هم با تمام این بازیکنا بازی میکنن

8. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    73
    یوزرنیم استیم
    Ali2Call
    نه ... بعضي ها رو ففط بازي ميكنه اونم نه خيلي زياد در حد 2 . 3 تا بازي

در كل تويه پست قبل ام اشاره كردم كه فقط Random با معروف ها ميوبفته ديدم كه با بعضي معروف ها به شخصيه خودم باش با Pulse . Pinoy بازي كردم . نميگم كه بازي نميكنه چرا بازي ميكنه ولي با همه نه . ولي اگه سناريو بياد خودشو توي Tournament ها محك بزنه بد نيست و اين گام اونا رو يه قدم جلو تر نسبت به بقيه تيم هاي ايراني ميندازه
    ویرایش توسط Hunter : 01-20-2013 در ساعت 07:41 PM

9. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    حالا میفهمم چرا پلیرای معروف تو یه همچین سایت هایی نمیان ! واسه خودم متاسفم

اشکال نداره . امیدوارم که شما ها خودتونو بکشید بالا ! ولی بدونید حکایت شما مثل ایرانی هایی میمونه که علی دایی استوره فوتبال ایران رو فحش میدادن مسخره میکردن یا میگفتن هیچی نیس شانسی بهترین گلزن جهان شده

امیدوارم پلیر خوبه هیچوقت این تاپیک رو نبینند

لطفا Close
    کنید

10. Top | #19

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    حالا میفهمم چرا پلیرای معروف تو یه همچین سایت هایی نمیان ! واسه خودم متاسفم

اشکال نداره . امیدوارم که شما ها خودتونو بکشید بالا ! ولی بدونید حکایت شما مثل ایرانی هایی میمونه که علی دایی استوره فوتبال ایران رو فحش میدادن مسخره میکردن یا میگفتن هیچی نیس شانسی بهترین گلزن جهان شده

امیدوارم پلیر خوبه هیچوقت این تاپیک رو نبینند

لطفا Close
    کنید
    لطفا دقیقا بگید که چه پلیر هایی در چه سایت هایی نمیاند ؟

ویژگی پلیرها و سایت هایی که که ذکر کردید رو بیان کنید تا اگه مشکلی هست برطرف کنیم .

11. 5 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (01-20-2013),Hunter (01-20-2013),IR|..invisible (01-20-2013),M.Lo4DinG (01-21-2013),MasterJoint (03-23-2013)

12. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    872
    یوزرنیم استیم
    icfhfrantic
    دوستان میشه بگین این ریپلی ها رو چه جوری باید دید؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین