معرفی بازیکن های بدون تیم - دوتا 2 - صفحه 19

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 294
  1. Top | #181

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    اینجا کسی دقت نمیکنه که من چی میگم جزmohamad_ai69 اونکه 100 % تو سطح پایین بازی ها ضعیف هستش تازه شرو کردن و دارن یاد میگیرن اما اینجا که طرف استعداد داره با رنک فرق میگنه دوست خوبم که سطح بندی میکنی با مقدار رنک نگاه اگه استعداد باشه مثل خیلی ها سریع موضوع بازی رو میگیری که باید چه کار کنی اما اول بازی اگه اولین اکت باشه نمیدونی که وقتی لول 13 شدی 10 تا بازی اول واسه تعیین رنکت هست و بازی میکنی و به قول اون دوستان اون موقع همه ضعیف هستن پس تا اینجاش ربطی به تو نداره که ببازی یا ببری چون میگم خیلی چیزا رو نمیدونی هنوز اما وقتی باختی 10 تا بازی رو فکر کن رنکت شده مثل من 1000 اصلا یعنی الان نوب هستی تو به خاطر 10 بازی سعی کنید میگم درکتون از سنجیدن افراد منتقی باشه نه از چیز دیگه تو منتقی بیا سابت کن که 100% زیر 2000 نوبن من قبول میکنم و بیا بگو 100 % بالای 2/3 هزار حرفه ای اینکه اسموک بزنی یا گنگ اینارو لول 20 هم دیده تو رپلی و 4 با استقاده کنه میتونه اما بازم این به سطحش ربطی نداره سطح بازی کن تو 1 باز ی نه بلکه چند بازی و در شرایط مختلف معلوم میشه وقتی زیز فشاری ایتمی که اون لحظه نیازه تیم ورک و.... اینا همه جمعش معلوم میکنه که طرف استعداد داره یا نه اینم بهتون بگم کسی که لولش بالاست 100% تجربه بیشتری داشنه البته ( اگه جدی بوده بازیش و همراه استعداد ) ولی زیاد به لولتون ننازید خیلی ها زیر فشار بار ها دیدم تو بازی میگن gg به لول نیست به تو بستگی داره
    Buy A Ward Save A life

2. 2 کاربر مقابل از B.13 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (12-14-2014),Mohammad_ai69 (12-13-2014)

3. Top | #182

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    دوست عزیز چزا نمیگیری یا واقعا تفکرت اینه رنک به 10 بازی که اگه 4 تا رفیق حرفه ای پیدا کنی 100 تا اکانت هم بسازی رنکاشون خوشکل بالای 3/4 هزار میاد مسعله اینجا دیدگاه ماست که میگیم رنک مهم نیست چیزای دیگه مهمه که اگه داشته باشه طرف رنک خودش میاد

در جواب dr. mml
    ویرایش توسط B.13 : 12-13-2014 در ساعت 11:43 PM
    Buy A Ward Save A life

4. Top | #183

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    استعداد مدت زمان رو کمتر میکنه اما هیچوقت جای تجربه رو نمیگیره
    حرف شما درسته ولی کسی که استعداد نداشته باشه چطور میخواد از تجرش به نحو عالی استفاده کنه ؟
    1891 01450728361

5. Top | #184

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    حرف شما درسته ولی کسی که استعداد نداشته باشه چطور میخواد از تجرش به نحو عالی استفاده کنه ؟
    خب مگه من گفتم 100 % من از اول حرفم گفتم رنک نگاه نکنید اگه پلیر نیاز دارین و در اون سطح هستین که بفهمین طرف بازی بارش هست یا نه 1 بازی باهاش انجام بدین اصلا بزاری پای باخت رفتین که ببازین بازیو اما دوستان اینجا اصلا نمیگن سلام اسمت چیه میگن رنکت چنده یعنی راه تشخیص خوب از بد رو گزاشتن رنک که من میگم این درست نیست خیلی ها رنک دارن بازی بلد نیستن تو شانسشون اون 10 تا بازیو هوب بردن خیلی ها اسنعداد دارن اولین اک بوده نمیدونستن مهم اون 10 باز باحتن رنک بدی دارن این حرف من هستش که فقط و فقط از طریق بازی کردن میشه فهمید که کی جه کاره هستش نه چیزه دیگه ای
    Buy A Ward Save A life

6. Top | #185

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط B.13 نمایش پست ها
    دوست عزیز چزا نمیگیری یا واقعا تفکرت اینه رنک به 10 بازی که اگه 4 تا رفیق حرفه ای پیدا کنی 100 تا اکانت هم بسازی رنکاشون خوشکل بالای 3/4 هزار میاد مسعله اینجا دیدگاه ماست که میگیم رنک مهم نیست چیزای دیگه مهمه که اگه داشته باشه طرف رنک خودش میاد

در جواب dr. mml
    با اینکه هیچ ربطی به پستی که دادم نداشت ولی دوتا=تجربه و استعداد=رنک
    طرف هرچه قدر بیشتر بازی کنه و آی دی بزنه و سعی کنه بازیشو بهتر کنه (صرف نظر از بازیکنایی که بهش میفته چه pro و چه noob) مطمئنا رنکش از دفعه ی قیل بالاتر در میاد
    1891 01450728361

7. Top | #186

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    مغز انسان خیلی پیچیده هستش دوست عزیز ، انسان میتونه با قدرت فکر از تجربه خود و دیگران استفاده کنه نه با استعداد . یک فرد میتونه توی 1-2-3-4 .... تا حد محدود موضوع استعداد داشته باشه اما قدرت فکر و تحلیل انسان نامحدود هستش در این صورت یکی کم ازش کار کشیده پس سریع عکس العمل نشون نمیده اما یکی تمرین داشته پس خیلی سریع تحلیل می کنه از تجربه ها و ... پس استفاده بهینه رو می بره

8. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (12-14-2014)

9. Top | #187

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    مغز انسان خیلی پیچیده هستش دوست عزیز ، انسان میتونه با قدرت فکر از تجربه خود و دیگران استفاده کنه نه با استعداد . یک فرد میتونه توی 1-2-3-4 .... تا حد محدود موضوع استعداد داشته باشه اما قدرت فکر و تحلیل انسان نامحدود هستش در این صورت یکی کم ازش کار کشیده پس سریع عکس العمل نشون نمیده اما یکی تمرین داشته پس خیلی سریع تحلیل می کنه از تجربه ها و ... پس استفاده بهینه رو می بره
    دوست عزیز بیخیال ببین پست بالای رو اون همه توضیح میدم باز میگه استعداد و تجربه و رنک >ddd 2 تای اولی رو داشته باشی اصلا برات رنک معنی نداره چون هدفت زیبا کردن بازیته خیلی ها اصلا رنک پلی نمیدن انگار فقط دوتا 2 توش رنکه
    Buy A Ward Save A life

10. Top | #188

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط B.13 نمایش پست ها
    خب مگه من گفتم 100 % من از اول حرفم گفتم رنک نگاه نکنید اگه پلیر نیاز دارین و در اون سطح هستین که بفهمین طرف بازی بارش هست یا نه 1 بازی باهاش انجام بدین اصلا بزاری پای باخت رفتین که ببازین بازیو اما دوستان اینجا اصلا نمیگن سلام اسمت چیه میگن رنکت چنده یعنی راه تشخیص خوب از بد رو گزاشتن رنک که من میگم این درست نیست خیلی ها رنک دارن بازی بلد نیستن تو شانسشون اون 10 تا بازیو هوب بردن خیلی ها اسنعداد دارن اولین اک بوده نمیدونستن مهم اون 10 باز باحتن رنک بدی دارن این حرف من هستش که فقط و فقط از طریق بازی کردن میشه فهمید که کی جه کاره هستش نه چیزه دیگه ای
    اولا: من نقل قول پست شمارو نکردم و اصلا به حرفی که زدم هیچ ربطی نداشت .....
    دوما: کسی که رنکش 2000 میاد اگه با آی دی زدن نتونه رنکشو بالا بیاره 100% نوب هست چون نتونسته بازیه خودشو آنالیز کنه و برای دفعه بعد مشکلاتشو رفع کنه
    سوما: کسی که رنکش 4000 هست و شما میخوای بیاری تو تیمت اول ازش چندتا تست میگیری و میتونی تشخیص بدی بیان یا نه
    چهارما: اگه قرار بود ملاک نوب بودن رنک نباشه پس رنک رو برای عمه ی من درست کردن ؟؟؟
    1891 01450728361

11. Top | #189

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اتفاقا این رو باهاتون موافق نیستم اقای b.13 :d چون اگر از زاویه خوب به این بحث ها نگاه کنین میتونید حرف های خوب استخراج کنید و دیدگاه گیمرهای سایت رو بفهمی

12. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (12-14-2014)

13. Top | #190

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    اولا: من نقل قول پست شمارو نکردم و اصلا به حرفی که زدم هیچ ربطی نداشت .....
    دوما: کسی که رنکش 2000 میاد اگه با آی دی زدن نتونه رنکشو بالا بیاره 100% نوب هست چون نتونسته بازیه خودشو آنالیز کنه و برای دفعه بعد مشکلاتشو رفع کنه
    سوما: کسی که رنکش 4000 هست و شما میخوای بیاری تو تیمت اول ازش چندتا تست میگیری و میتونی تشخیص بدی بیان یا نه
    چهارما: اگه قرار بود ملاک نوب بودن رنک نباشه پس رنک رو برای عمه ی من درست کردن ؟؟؟
    (تیم ورک )در اینجا چون برام سخته قارسی تایپ کردن و اییران نیستم کیبوردم قارسی ننوشته روش حق رو میدم به شما دوست عزیز چون فکرامو مثل 2 خط موازی هستش به هم نمیرسه موفق باشی فقط اون داخل پرانتز رو روش فکر کن خیلی معنا داره
    Buy A Ward Save A life

صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع