ریپلی های اولین تورنمنت دوتا 2 - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    نقل قول نوشته اصلی توسط HiDDeN نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    درود،

متاسفانه خیلی از افراد از جمله شما که اطلاعات مهم و ارزشمندی از دوتا دارید،

میترسید صداتون رو کسی بشنوه و بازی ها رو گزارش نمیکنید.
    من از کسی ترس ندارم قبلا ام بهونه خجالت اوردم که نمیتونم مشکل اینجاست که من تهران نیستم الان و نمیتونم تو دانشگاه با Mic گزارشگری کنم وگرنه حتما اینکارو میکردم

بدرودددددددد

2. Top | #22

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_muter نمایش پست ها
    اتفاقا من گزارش شما رو هم قسمتی شو گوش دادم شما جو میدید اما اطلاعاتتون کمه و از خیلی چیزای مهم تو دوتا اطلاع ندارید مثلا دیدم یه صحنه میگید الان باید به Magnus یه WP تو ALL بدم ولی نمیتونم ! گزارشگر حق گفتن اینکه Magnus لول شو Miss داده رو داره اما حق مسخره کردن رو نداره

و جالب اینجاس شما خودتونم نمیدونستید کی میبره و مشکل باخت از کجاس من خیلی سری فهمیدم Gem = Win خیلی ام ساده بود شما تازه نمیگفتید Tide چقدر لول هاشو بد زد و داد دست Rubick و .......

جو خوبه . ولی بازیی که بشه جو داد نه یه همچین گیمی
    جواب شما رو بچه ها به درستی دادند. شما بپا صدای خوشگلت خراب نشه عزیزم.
    وظیفه ی گرازشگر اینه که با بازی جو بده و بازی رو هم تا حدی آنالیز کنه. که ما این کار رو به درستی انجام دادیم. حتی در بازیه دوم موقع پیک و بن ها من و پوریا 4 تا از پیک های تیم GG رو به درستی پیش بینی کردیم.
    شما کاملا داری یک طرفه نگاه میکنی. شما فهمیدی Gem = Win ولی به این نگاه نکردی که 3 بار Gem رد و بدل شد و آخر هم تیم LoG با یه پوش خیلی تمیز بازی رو جمع کرد دمشون هم گرم.
    برای مثال من با امیر ( فانتوم ) هیچ آشنایی ندارم و خیلی هم براشون احترام قائلم به عنوان یه بزرگتر و کسی که تجربه ی بیشتری از من داره ولی وقتی ایشون تو بازی میگه من از مدل استایل Earth Shaker تو دوتا 2 خوشم نمیاد شما صداتون در نمیاد ولی اینجا که میرسه این حرف ها رو میزنید.
    در کل میخوام بگم که عادلانه قضاوت کنید. ما نمیتونیم تمام وقایعی رو که تو بازی اتفاق میفته برای شما توضیح بدیم. رادیو که نیست!
    یک بار دیگه هم میگم جو دادن یکی از وظایف اصلی کستر هست. در مورد اطلاعات دوتا 2 هم که شما میفرمایید مطمئن باشید که از شما بیشتر نباشه کمتر نیست اطلاعاتمون. شک نکنید.
    لازم به ذکر هست که تیم ما خودش جز Winner Bracket بوده و بعد به خاطر مسائل خاص تیم منهل شد که این خودش یعنی ما به اندازه ی کافی به گیم تسلط داریم.
    بازم از انتفادتون ( توهینتون ) ممنون انشالله که صدای شما رم بشنویم.

3. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

HiDDeN (03-14-2013),Karawana (03-14-2013),MasterJoint (03-15-2013)

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    اینهمه تایپ کرده ولی هیچ کدام از سوال های من رو جواب ندادید !

من توهین نکردم ! اگه حرقی میزنم برا بهتر شدن خودتونه ! امیر ام اگه گفنه که Erth رو باش حال نمیکنم بد نیس مگه چی گفته . نظر خودشه بعدشم مگه من میگم امیر خداس ؟ من میگم یاد بگیرید جبهه نگیرید بر علیه حرفای من

5. Top | #24

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    دارین بحث رو خراب میکنید ، اینجا درباره ریپلی ها هست نه گزارشگر ها .....
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

6. Top | #25

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    در هر صورت من جواب شما رو کاملا واضح دادم. شما هم توهین نکردی فقط داری میگی شما از گیم چیزی نمیفهمی.
    در مورد امیر هم یک مثال بود که تویه گیم کستر میتونه در مورد خیلی چیزا صحبت کنه.
    در ضمن ما کسی رو گول نمیزنیم نمیدونم چرا همچین چیزی برداشت کردین.
    به امید بالا رفتن سطح طرز فکر بعضی ایرانیا. موفق باشین.

حرفی - Earth

7. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

HiDDeN (03-14-2013)

8. Top | #26

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    جواب شما رو بچه ها به درستی دادند. شما بپا صدای خوشگلت خراب نشه عزیزم.
    وظیفه ی گرازشگر اینه که با بازی جو بده و بازی رو هم تا حدی آنالیز کنه. که ما این کار رو به درستی انجام دادیم. حتی در بازیه دوم موقع پیک و بن ها من و پوریا 4 تا از پیک های تیم GG رو به درستی پیش بینی کردیم.
    شما کاملا داری یک طرفه نگاه میکنی. شما فهمیدی Gem = Win ولی به این نگاه نکردی که 3 بار Gem رد و بدل شد و آخر هم تیم LoG با یه پوش خیلی تمیز بازی رو جمع کرد دمشون هم گرم.
    برای مثال من با امیر ( فانتوم ) هیچ آشنایی ندارم و خیلی هم براشون احترام قائلم به عنوان یه بزرگتر و کسی که تجربه ی بیشتری از من داره ولی وقتی ایشون تو بازی میگه من از مدل استایل Earth Shaker تو دوتا 2 خوشم نمیاد شما صداتون در نمیاد ولی اینجا که میرسه این حرف ها رو میزنید.
    در کل میخوام بگم که عادلانه قضاوت کنید. ما نمیتونیم تمام وقایعی رو که تو بازی اتفاق میفته برای شما توضیح بدیم. رادیو که نیست!
    یک بار دیگه هم میگم جو دادن یکی از وظایف اصلی کستر هست. در مورد اطلاعات دوتا 2 هم که شما میفرمایید مطمئن باشید که از شما بیشتر نباشه کمتر نیست اطلاعاتمون. شک نکنید.
    لازم به ذکر هست که تیم ما خودش جز Winner Bracket بوده و بعد به خاطر مسائل خاص تیم منهل شد که این خودش یعنی ما به اندازه ی کافی به گیم تسلط داریم.
    بازم از انتفادتون ( توهینتون ) ممنون انشالله که صدای شما رم بشنویم.
    شما درست میگین وظیفه اصلی جو دادنه ؟؟ مثل این میمونه عادل فردوسی پور داره بازی گزارش میکنه به جا اینکه بگه توپ به اوت میره بگه ، اوه توپ کجاست چرا اینجوری میکنه ،
    شما بایستی در کنار نقل کردن بازی دقت زیادی روی اسپل هایی که کاست میشه ، پیشبینی وقایع و ... داشته باشی ، من بازی رو ندیدم و فقط نظرم در مورد گرارشگر دادم ،
    امیر جان هم توجه زیادی توی بازی نداره ! حتی بازی اول ما با تیم Don.z من تاور رو denied کردم و بعد BM رو کشتم ولی ایشون گفتن تاور و زد ولی مرد ! و خیلی مشکلات ریز دیگه ،
    به هر صورت نکته اصلی دقت زیاد روی بازی هست نه جو دادن الکی .
    76561198076441914
    Saveh
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

9. Top | #27

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    12
    یوزرنیم استیم
    KaraWana
    به نظر من ما ایرانی ها هنوز اونقدر فرهنگ نداریم که وقتی یکی داره یک کاری رو برای اولین بار انجام میده حمایتش کنیم و ازش دفاع کنیم من خودم به کرات دیدم که پشت سر کستر های بازی ها فحش های ناموسی رد و بدل میشه
    و تقریبا جوی مثل gg حاکم میشه و حتی تهدید به دیداس و ... اما باید بدونید گوش کردن به کستر کاملا اختیاری است وهیچ اجباری نیست که به حرف هاش گوش کنید و هر کسی هم نمیتونه بازی رو گزارش کنه چون باید طرف از سایت حمایت
    بشه اطلاعات پوریا ها هم میدونم اونقدر زیاد هست که بتونند یک بازی حتی بهتر از این تیم ها رو کست کنند و آخرین مطلب اینه که وقتی یک بازیکن حرکت اشتباه انجام میده خود تماشاگرا بازیکن رو مورد عنایت قرار نمیدن؟ بعد توقع دارین کستر هیچی نگه ؟
    بعدش هم در بقیه تورنمنت ها هم این موضوع به وفور یافت میشه که یک بازیکن حرکت غلطی انجام میده و گزارش کننده ها میخندن. این یعنی بازیکن نوبه ؟
    امیدوارم دوستان یکم سطح شعوریشون بالا تر بره.
    12 01351240437

649 01396528858

World Should Feel PAIN

10. 4 کاربر مقابل از Karawana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (03-14-2013),HiDDeN (03-14-2013),MasterJoint (03-15-2013),Sharingan (03-14-2013)

11. Top | #28

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ajax نمایش پست ها
    شما درست میگین وظیفه اصلی جو دادنه ؟؟ مثل این میمونه عادل فردوسی پور داره بازی گزارش میکنه به جا اینکه بگه توپ به اوت میره بگه ، اوه توپ کجاست چرا اینجوری میکنه ،
    شما بایستی در کنار نقل کردن بازی دقت زیادی روی اسپل هایی که کاست میشه ، پیشبینی وقایع و ... داشته باشی ، من بازی رو ندیدم و فقط نظرم در مورد گرارشگر دادم ،
    امیر جان هم توجه زیادی توی بازی نداره ! حتی بازی اول ما با تیم Don.z من تاور رو denied کردم و بعد BM رو کشتم ولی ایشون گفتن تاور و زد ولی مرد ! و خیلی مشکلات ریز دیگه ،
    به هر صورت نکته اصلی دقت زیاد روی بازی هست نه جو دادن الکی .
    حسین جان ما همه ی این حرف هایی که شما میگی رو انجام دادیم اگر شد حتما ریپلی اش رو هم میزارم که دوستان ببینن.

12. 2 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-14-2013),HiDDeN (03-14-2013)

13. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117
    یوزرنیم استیم
    ° DD pain
    خوب من باید تشکر کنم از دوستانی که دیشب گزارش مارو نگا کردن ،ولی  باید به این موضوع اشاره کنم که من تو کل بازی داشتم می گفتم که اگه riki یه gem میگرفت بازی کلی  فرق میکرد و ......

درضمن باید اضافه کنم که اگر ناراحتی  نگا نکن

و فکر میکنی  اطلاعاتت بیشتره میتونی  با ادمین سایت (میلاد)صحبت کنی  و بازی هارو کست کنی  . البته بازم باید اضافه کنم که من نمیگم اطلاعاتم کامل ولی  تا حد توانم از مطالبی که میدونستم به نحوه احسنت استفاده کردم

در پایان باید بگم که جواب ابلها ن خاموشیست

14. 4 کاربر مقابل از devil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-14-2013),HiDDeN (03-14-2013),MasterJoint (03-15-2013),Sharingan (03-14-2013)

15. Top | #30

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    حتما ریپلی هارو قرار بدین که ببینیم
    76561198076441914
    Saveh
    10461152838149022720