قهرمانی تیم Reapers بهمراهی PhanThom در مسابقات FastCup

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

قهرمانی تیم Reapers بهمراهی PhanThom در مسابقات FastCup

درود

دوستان چندی پیش امیر جان بهمراهی یک تیم خارجی در مسابقاتی تحت عنوان FastCup شرکت کرد که متشکل از 128 تیم بود و امیر به همراه تیمش موفق شدند مقام اول این مسابقات رو در اختیار خود بگیرند.

لازم به ذکر هست این مسابقات از زیر مجموعه مسابقات Star Ladder هست و مسابقات معتبری شناخته میشود و دیگر نیاز به توضیح نیست چرا که همه شما با Star Ladder و مباحث مربوط به آن آشناییت کامل دارید.

برای مشاهده Bracket مسابقات و همچنین اطلاعات تیم Reapers به اینجا و اینجا مراجعه کنید.

هدف از گذاشتن این سری اخبار صرفا به معنی بزرگ کردن و تعریف از امیر نیست بلکه هدف به گفته خود امیر عزیز مطرح شدن بازیکنان ایرانی در سطح جهان و در آینده تیم های ایرانی است که سایت دوتاباز حتما در آینده به این مهم کمک خواهد کرد.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 10 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-31-2013),Amin-Wanted (03-30-2013),ArTaBaZ (03-30-2013),Karawana (03-30-2013),MasteR (03-30-2013),MasterJoint (03-31-2013),Milad._.R (03-30-2013),Mostafa91 (03-31-2013),PhanThom (03-30-2013),Sharingan (03-30-2013)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    255
    یوزرنیم استیم
    arash-sdt
    البته این مسابقات به صورت مکرر برگزار می شن و تیم مطرحی در اون حضور نداره بیشتر افراد دور همی و دوست تیم می دن توش شرکت می کنن یک چیزی مثل همین مسابقات دوتاباز، حتی استریم هم نمی شه

مثل مسابقات 2 هفته ای و ماهانه ESL می مونه ، البته Dota2 رو تا به حال در ESL راه ندادن اما خوب کلیتش مثل لیگ های ESL هست

به هر حال بهشون تبریک می گم

4. کاربر مقابل از Arash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

620bOLi (03-30-2013)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    353
    مرسی که این خبر رو گذاشتی .

راجعب این موضوع ام بگم 128 تا تیم دوره همی نمیان تو یه تورنامنت شرکت کنن و همونطور که گفتم به محمدم اگه 5 بار تو این تورنامنت مقام کسب کنی جواز حضور تو sl رو داری و اشخاصی مثل Playmate و Allwayswannafly و Mag تو این مسابقات همیشه شرکت میکنن

بازی دیشبم با 3 تا Caster از German UK و Spain گزارش میشد با بیشتر از 300 تا Watcher

ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد

6. کاربر مقابل از PhanThom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ArTaBaZ (03-30-2013)

7. Top | #4
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    آرش جان من میگم آدم در حدی باشه اسمش بره تو سایت خارجی و توی یکی از تیم های اونها بازی کنه همین کافیه برای شروع دوران حرفه ای اونم به صورت جهانی. با 9 تا پلیر خارجی حرفه ای به صورت تیمی بازی کنی میشه در سطح جهانی فرق نمیکنه International باشه یا هر چیز دیگه

اما خب این نمیشه من بیام از یک چیز بد بگم مثل شما بعد آخرش بیام تبریک بگم :\ نمیشه دو پهلو جواب داد که

بعضی وقت ها بچه ها یک کارایی میکنند که آدم از گذاشتن خبر پشیمون میشه

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. Top | #5

عنوان کاربر
    معاون سایت
    شماره عضویت
    2
    سلام
    تبریک میگم به PhanThom عزیز
    شخصا لذت میبرم وقتی پرچم ایران توی تیم های خارجی وجود داره.
    حاشیه ها رو باید کنار گذاشت
    موفق باشی
    -=ArTaBaZ=-

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است [ کوروش کبیر ]

9. 4 کاربر مقابل از ArTaBaZ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (03-31-2013),MasterJoint (03-31-2013),PhanThom (03-31-2013),tuj (03-30-2013)

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8
    یوزرنیم استیم
    Oldschool Dota
    منم تبریک میگم به دوست عزیزمون phantom
    وقتی دیدم که اسمشون جزو بازیکنای تیم قهرمان خیلی خوشحال شدم
    انشا.... که یه روزی همه ی بازیکنای خوب ایرونی بتونن تو دنیا مطرح بشن

11. 3 کاربر مقابل از Amin-Wanted عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (03-31-2013),PhanThom (03-31-2013),tuj (03-30-2013)

12. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    255
    یوزرنیم استیم
    arash-sdt
    شما خیلی راحت می تونید برید توی سایت این مسابقات ثبت نام کنید و شرکت کنید، مسابقاتی هست که اصلا Qualifier نداره، دقیقا همون دور همی :d
    اصلا کاری هم ندارن کی هستی چی هستی فقط یک Team توی سایتش Register کن برو بازی کن

دوستان واقع بین باشید، وگرنه داستان می شه مثل 206 صندوق دار و خودرو ملی با موتور پژو و ... که بهش داریم افتخار می کنیم و دنیا بهمون می خنده

من این بحث رو کلی می گم، من خودم سالیانی هست که دوتا رو گزاشتم کنار و همون موقع بازی کردنم هم ادعایی نداشتم و ندارم و نخواهم داشت، اما سر خودمون رو با این تیپ مسابقات گول نمالیم، چون تیم های Tier3 هم حتی توش نیسن بقیه به کنار

شما از این مسابقات هیچ وقت نمی تونی به Star Series راه پیدا کنی، این ها یک سری مسابقات داخلی برای همچین تیم هایی راه می ندارن مثل AM,Semi که مثلا حالت Tournament مانند پیدا کنه، استریم با گزارش فرق داره ،

این بازی کن هایی هم که شما می گی که خدا Playmate رو بیامرزه چون خیلی وقته کشیده کنار اما برای بقیش یک POC لطف کنی ممنون می شم چون بنده اطمینان کامل دارم مثلا mag~ نمیاد اینجا بازی کنه
    ویرایش توسط Arash : 03-31-2013 در ساعت 08:18 AM

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    353
    دیگه ادامه بحث بیهودست

کسایی که باید ببنین این پست رو میبینن ! شما ام جا اینکه بشینی یه گوشه بگی این که کاری نداره اون کاری نداره فلان بیسار برو یه تیم دوره همی بده مقام بیار !

این تیمی که من باهاشون شرکت کردم تاحالا تو هر دوره این مسابقات شرکت کرده بود و حذق شده بود و این دفعه اول بود که قهرمان شد

اون کسایی که به ما افتخار میکنن خیلی بزرگتر از این حرفان که شما بیای نصیحتشون کنی !

نمیدونم رو چه حساب اینقدر دوس داره خودتو گنده کنی ! که اینقدر میخوای تلاش کنی که منو تخریب کنی !

به قول یه بنده خدایی هرکسی هرچیزیو نمیفهمه انسان انسانه گاوم گاو !

شما که تمام اطلاعات این مسابقات رو داره حتما Search کن و دوباره بخون چون در همین سطحی که نمیدونی ماهیت این مسابقات چیه !

99% بازیها که تو تورنامنت رسمی هستن گزارشگرا . استریم میکنن بازیارو این ام از این

این Playmate که میگی یه پیگیری کنی 2 ماه برگشته به دوتا و مثل zsmj که الان به رفته VG دنبال استارت با یه تیم خوبه

کلا معمولا بچه های تیم به من این نکته رو زیاد گوش زد میکنن اما بازم من گوش نمیدم ! ایرانیا همینن !

این دفعه اول من نیست که با یه تیم خارجی تو تورنامنتی شرکت میکنم ! دفعه اولم نیست که اسمم یه جا میره دفعه اولمم نیست که تو یه جا اول میشم

من اگه بخوام از افتخاراتم اینجا بگم لااقل کمه کم یه خطو میگیره ! شما که ترک کردی چی داری تو کارنامت !

اینجاست که به این جمله میرسم که

دوست داشتن مردمی که تورا دوست ندارن اسان نیست !

موفق باشید

14. 3 کاربر مقابل از PhanThom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Karawana (03-31-2013),Nightmare (03-31-2013),PROmason (03-31-2013)

15. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    255
    یوزرنیم استیم
    arash-sdt
    عموما کسی که کارش درسته نمیاد همه جا جار بزنه عزیز

fastcup ارزشی نداره، حالا شما می خوای با ارزشش کنی بحث جداست

من حوالت می ده به Voyboy بلکه اندکی شبیه اون شی که بعید بدونم، شما حتی هنوز بحث کردن درست رو بلد نیستی

هر وقت یاد گرقتی چه طوری بحث کنی اون موقع بیا حرف می زنیم

درخت هر چه پربارتر افتاده تر

پ.ن: شما دور و ورایت گاون مشکل خودته نیاز به بیانش توی اینجا نیست

پ.ن2: الان چک کردم ایشون اصلا بازی نکرده توی بازی های اخیر این تیم!!!
    ویرایش توسط Arash : 03-31-2013 در ساعت 10:37 AM

16. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    363
    یوزرنیم استیم
    Jimmy
    من Phantom رو تو بین بازیکنای ایرانی هم از لحاظ بازی و هم از لحاظ تجربه قبول دارم و هر کاریم کرده نشونه ی زحمات و وقتیه که گذاشته دمش گرم

17. کاربر مقابل از Nightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

PhanThom (03-31-2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین