پیشنهاد درباره فینال

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532

پیشنهاد درباره فینال

سلام چرا مثل سایت gosugamers یکم راچعب با اخرین بازیهای igc و scenario مطلب نمیذارید

بازیاشونو انالیز کنید یا از بازیکنان و هیروهای تخصصی شون صحبت کنید من فکر میکردم اینهمه طول دادید فینال رو برا اینچیزاس هرچند فکر نکنم زیادم وقت بگیره راجعب گزارشگرا هم میشه توضیج بدید تیمی میشن یا نه هرکی هرکیه

2. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    من که میگم یک کلوب طرفداران Scenario بسازیم شما رو بکنیم مدیر اونجا چطوره؟ ریپلی که میزارید، آنالیز هم که بلدید، تز هم اوووف تا خدا بخواد میدید اینطوری کار ما هم راحت میشه این همه انتقاد و سؤال و جواب از طرف شما هم میره کنار

اولا تاپیک انتقادات پیشنهادات داریم نیاز به باز کردن تاپیک جدا نیست و این کار خلاف هست اما بگذریم بعد از اینکه موضوع خاتمه یافت خودم انتقالش میدم...

دوما با وجود اینکه بازیها در لابی برگزار میشد فقط خود بازیکن ها میتونستند ریپلی رو دانلود کنند و امکان دانلود اون برای ما وجود نداشت یکی از موارد مورد نیاز آنالیز (بررسی) یک تیم هم ریپلی است.

هیروهای تخصصی بازیکنان هم الا ماشالله یک آدم میخواد بچه ها رو اد کنه باهاشون حرف بزنه که گذاشتن 1 هفته قبل از عید رفتن مسافرت تا بعد از 13 اومدن فکر میکنم چون میتونستیم فینال رو زود تر انجام بدیم یا یک نفر باشه فقط بازیهای تک تکشون رو نگاه کنه به این موضوع پی ببره

اون سایت GG.net که شما میگی برو برای من یک آنالیز از بازی دو تیم دوتا 2 بیار من یاد بگیرم چطوری میشه آنالیز کرد. دوتا 1 آنالیز تا دلتون بخواد دیدم اما دوتا 2 جز آمار پیک و بن و Fail و این حرفا هیچ چیز دیگه ای ندیدم

نمیدونم چی فکر میکنید میاید نظر میدید. اما هنوزم با اون کلوب موافقم

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (04-08-2013),rinnegan1 (04-08-2013),Sharingan (04-08-2013)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    کی کلا راجعب سناریو حرفی زد یبار دیگه بخونید من چی گفتم گفتم IGC و SCENARIO
    همین لینک دیشبم کافیه . کلا کسی نمیاد بگه که چرا شما اینکارو میکنید یا نمیکنید اگه من حرفی میزنم برا بهتر شدنه وگرنه خوده من از رفتار وحید یو نیکس خوشم نمیاد ولی بازیشو قبول دارم این حرفا نیست داداش نیازم نیست 1 ماه بیای بشینی کار کنی هیرو تخصصی اشونو بفهمی
    رپیلی هم که دیگه تاپیک جامع ریپلی خودتون دارید همین اقای اجاکس که بی دلیل و بی جهت تشکر داده اومده تاپیک رو زده بشینید زحمت بدید اینارو ببنید ببنید کدوم بازیا کی تاثیر داشته کی سوتی داده و. . . . .
    GosuGamers | News: NoTidehunter crowned new StarLadder champion

5. کاربر مقابل از saeed_muter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (04-08-2013)

6. Top | #4
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_muter نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    همین لینک دیشبم کافیه . کلا کسی نمیاد بگه که چرا شما اینکارو میکنید یا نمیکنید اگه من حرفی میزنم برا بهتر شدنه وگرنه خوده من از رفتار وحید یو نیکس خوشم نمیاد ولی بازیشو قبول دارم این حرفا نیست داداش نیازم نیست 1 ماه بیای بشینی کار کنی هیرو تخصصی اشونو بفهمی
    رپیلی هم که دیگه تاپیک جامع ریپلی خودتون دارید همین اقای اجاکس که بی دلیل و بی جهت تشکر داده اومده تاپیک رو زده بشینید زحمت بدید اینارو ببنید ببنید کدوم بازیا کی تاثیر داشته کی سوتی داده و. . . . .
    درسته اما همه میدونن شما از طرفداران پر و پا قرص Scenario هستید

بگذریم...راستیتش دوست عزیز بنا به دلایلی که اون بالا بهتون گفتم امکان آنالیز وجود نداره و من پیشنهاد شما رو رد میکنم.

اون لینک هم که دادید آنالیز نیست بلکه جنبه خبری داره برای اون دسته کسانیکه ندیدند و دوست داشتن بدونند دیشب بازی چطور پیش رفته

تاپیک منتقل شد.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

7. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (04-08-2013)

8. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_muter نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    جدا از همه این حرف های آنالیز و اینا ، هیچ کس جز 620 ، phanthom و یکی دو عزیز دیگه که خاطرم نیست به من ریپلی نداد تا قرار بدم که تاپیک قرارباشه جامع بشه
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا