کلاهبرداری با روش آقای افسانه ای!

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دقیقا حرف منم همینه هر کس حق انتخاب داره من میگم چه خبره شما می خوای برو بگیر
    دقت کنید تو همون عکس گفته هر پارت 4 گیگ پارت اخر 1گیگ که میشه 21گیگ

خدمتتون عرض کنم سایت با دامنه .ir سالانه 6هزارتومان هست و یک همچین سایتی حدود 200mb فضا می خواد که حدود 35تومان هست حالا شاید اینا بیشتر گرفتن ولی من به اینهاش کاری ندارم شما اگه عکس اول رو نگاه کنی متوجه می شی
    مصلا می خواستی بگی سایت بلدی بسازی؟

بله درسته نوکر ما نیست ولی شما فکر کن هرکس بیاد با خرج حدودا ماهی 20تومان (گفتم ارزون تر هم خیلی هست این نرمالش بود) بخواد اینجوری مردم رو بدوشه

--------------------------------------------

کلا هم خدمت دوستان عرض کنم شما اگه طرفدار فیلم سریال بودین و میرفتین اشتراک دانلود فیلم و سریال میگرفتین اکثر سایت ها حدود 5ترابایت فیلم رو برای دانلود گذاشتن اشتراکشون ماهانه 4تومان هست بعد یکی بیاد برای 21گیگ فضا 4500 از شما بگیره (دیگه قضاوتش با خودتون)

خدمت شما هم بگم که دقیقا یادم نمیاد جریانش چی بود ولی یادم تو همین انجمن عکس گذاشتم که کل کلیداش رو برگردوندم می تونستم مثل خیلیا تو روم ایران اصلا نه تو انجمن بیام نه به روی خودم بیارم خیلی شیک

--------------------------------------------------------------------------
    ظاهرا فهمیدن بعضی اتفاقات تو بعضی از کشور ها نشان دهنده شعور پایین شماست!
    یعنی حتی نمیدونه 4500 میاد اینجا ... پیییف
    برای اون تیکه اخرت درباره فیلم و سریال بگم اون سایت ها 1000 نفر یا بیشتر حداقل میان ازش اشتراک میخرن ولی اون سایت ریبورن چی خیلی زور بزنه 50 نفر میان میگیرن
    حالا حساب کن اون عزیز مجبور بشه برای نگه داشتن اون لینک ها هرماه حداقل 20 تومان پول بده خدایی به نظرت چیزی براش میمونه ؟

2. 2 کاربر مقابل از Rango.IR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (08-18-2015),The Viper (08-18-2015)