بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 66

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 66 از 90 نخستنخست ... 1656646566676876 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 893
  1. Top | #651

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1287
    یوزرنیم استیم
    navid_messi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوست عزیز ناراخت نشیا ولی شما 2 سال وقت گذاشتید (اول نوشته بودید 3 سال ولی بعد ویرایش کردید فک کنم) که 1900 تا رنکتون رو بالاتر ببرید !
    1500 تا رنک بازی کردید و وین ریت 55 درصد دارید !
    فک نمیکنید اگه با ترفند یا حالا هرچیزی (یا پیشرفت بازی خودتون) وین ریت رو میکردید 60 یا 70 درصد الان 7k بودید ؟
    2 سال بالا بردن فقط 2000 تا رنک خیلی زیاد نیست ؟!
    من الان با همین وین ریت هر 100 بازی 250 تا رنکم بالا میره و یعنی 400 تا بازی باید بکنم تا 4000 بشه 5000 !
    با در نظر گرفتن این که به طور میانگین هر روز 2 بازی انجام میدم 200 روز طول میکشه تا 5k شم ! بهتر نیست با روش های بوست mmr و ... وین ریت رو کرد 60 یا 70 % ؟!
    در ضمن شما 1500 تا رنک رفتید که با وین ریت 55 %‌ فک کنم بشه 3800 ... یعنی رنک اولیتون 1200 بوده که الان شده 5000 نه 3800
    اشتباه نوشته بودم 3 سال که بار دوم که خوندم متوجه شدم. ببین برادر اولا که بنده یه چند ماهی بنا به دلایلی که یکیش نبود پی سی و نت خوب بود بازی نمیکردم که حدودا 3 ماه شد. دوم اینکه شما فک کردی هر بازی تیم خودت خوب و تیم حریف ضعیف میفته که میگی 2000 زیاد نیست؟ کلی دردسر داره که آدم بخواد همین رو بالا ببره، این صحبت شما زمانی درسته که همیشه تیم اوکی باشه وگرنه تو نگاه اول همه میگن 2000 چیزی نیست که.
    درباره این که میگی رنک بنده پایین تر از اونی بوده که خودم گفتم باید بگم که من ترسی از گفتن رنکم ندادم مطمئن باش اگه 1k بودم میگفتم بنده از 3100 رنکم شروع شد که رنک جالبی نیست ولی تو اون زمان حقم همین رنک بود ولی بعدش با تلاش تونستم بالاتر ببرم.
    ما ایرانیا کلا عادتمونه که یکی که حرفی میزنه حتی درست باید یه گیری بهش بدیم و کلا تو حاشیه ایم،شما هم عزیز به جای نشستن و محاسبه رنک من که هیچ دردی از شما دوا نمیکنه بیشتر تلاش کنین و کارایی که گفتم انجام بدین نتیجه میگیرین.
    موفق باشین...
    ویرایش توسط AlanWake : 09-15-2016 در ساعت 02:08 PM

2. Top | #652

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    من چند اکانت 4k و 4.5 فروختم توی همین سایت خودمون که همشو خودم درست و بازی کردم بعد گفتم خوب برم اکانت اصلیم رو که 3800 بود رو ببرم بالا ، الان فکر میکنید چنده ؟ الان شده 2800 ، ایا بازی من بدتر شده یا تجربم بالاتر رفته ؟ طبق صحبت دوستانی که با من پلی میدن میگن بازیت هنوزم در همون حد 4.5 هست ، اما اتفاق بدتری که برام افتاده اینکه اگر باز ایدی جدید بزنم رنکم مثل قبل 4.5 نمیده ، از 3100 شروع میشه این یعنی :

پلیرهای عالی در هر بازی انلاینی اینو میگن : هرچه با یارای نوب بازی کنی بازی خودتم پسرفت میکنه و هرچه با بازکنای خوب هم تیمی شی بازیت بهتر خواهد شد پس یار نوب یا بازی کردن توی رنک پایین روی بازی شما تاثیر مستقیم میذاره ، من نمیگم با ta و jugg خیلی عالیم اما بازی رو میتونم جمع کنم اما اتفاق اخیر باعث شده که اگرم خیلی بازی رو در دست بگیری میبینی توی درگیری 5 نفره خودت تنهایی و یارات نیستن در نهایت هرچقدرم قوی باشی بازم بازی رو میبازی ، در صورتی که من توی رنک 4-5 بازی میکردم تا میدین دارن میان سمت من برای درگیری همه تلپورت میکردن و درگیری 5v5 صورت میگرفت حالا بستگی به بازیکنا داشت که اون درگیری رو ببری یا ببازی ، حداقلش این بود که teamplay معنای بهتری برای پلیرها داره

3. 4 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AlanWake (09-15-2016),Hossein.IR (09-15-2016),Mohammad.S (10-13-2020),The Viper (09-15-2016)

4. Top | #653

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1287
    یوزرنیم استیم
    navid_messi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    من چند اکانت 4k و 4.5 فروختم توی همین سایت خودمون که همشو خودم درست و بازی کردم بعد گفتم خوب برم اکانت اصلیم رو که 3800 بود رو ببرم بالا ، الان فکر میکنید چنده ؟ الان شده 2800 ، ایا بازی من بدتر شده یا تجربم بالاتر رفته ؟ طبق صحبت دوستانی که با من پلی میدن میگن بازیت هنوزم در همون حد 4.5 هست ، اما اتفاق بدتری که برام افتاده اینکه اگر باز ایدی جدید بزنم رنکم مثل قبل 4.5 نمیده ، از 3100 شروع میشه این یعنی :

پلیرهای عالی در هر بازی انلاینی اینو میگن : هرچه با یارای نوب بازی کنی بازی خودتم پسرفت میکنه و هرچه با بازکنای خوب هم تیمی شی بازیت بهتر خواهد شد پس یار نوب یا بازی کردن توی رنک پایین روی بازی شما تاثیر مستقیم میذاره ، من نمیگم با ta و jugg خیلی عالیم اما بازی رو میتونم جمع کنم اما اتفاق اخیر باعث شده که اگرم خیلی بازی رو در دست بگیری میبینی توی fight 5 نفره خودت تنهایی و یارات نیستن در نهایت هرچقدرم قوی باشی بازم بازی رو میبازی
    کاملا با صحبتت موافقم که اگه با یارای ضعیف تر بازی کنی سطح گیم خودت هم پایین میاد.
    واقعا عجیبه که چیزی حدود 1k اک اصلیتون پایین اومده اینجوری تاحالا ندیده بودم. خیلی از دوستام توی استیم تونستن رنک رو بالا ببرن ولی تاحالا ندیده بودم که به این شکل رنکشون پایین بیاد.
    بهتره روی همون اک های 4k تمرکز کنین و بالاتر ببرین اگه نفروختین.

5. کاربر مقابل از AlanWake عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (09-15-2016)

6. Top | #654

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    فروختم ! اما همیشه دوست داشتم اکانت اصلیم بره بالا اما ظاهرا باعث شده سطح خودمم ببره پایین . که دیگه از دوتا لذتی نبرم امروز رفتم توی بازی طرف مسخرترین چیز ممکن که دختر داداش 7 ساله من هم بلده وقتی کنارم میشینه ، رو رعایت نمیکردن

7. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AlanWake (09-15-2016),The Viper (09-15-2016)

8. Top | #655

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط AlanWake نمایش پست ها
    اشتباه نوشته بودم 3 سال که بار دوم که خوندم متوجه شدم. ببین برادر اولا که بنده یه چند ماهی بنا به دلایلی که یکیش نبود پی سی و نت خوب بود بازی نمیکردم که حدودا 3 ماه شد. دوم اینکه شما فک کردی هر بازی تیم خودت خوب و تیم حریف ضعیف میفته که میگی 2000 زیاد نیست؟ کلی دردسر داره که آدم بخواد همین رو بالا ببره، این صحبت شما زمانی درسته که همیشه تیم اوکی باشه وگرنه تو نگاه اول همه میگن 2000 چیزی نیست که.
    درباره این که میگی رنک بنده پایین تر از اونی بوده که خودم گفتم باید بگم که من ترسی از گفتن رنکم ندادم مطمئن باش اگه 1k بودم میگفتم بنده از 3100 رنکم شروع شد که رنک جالبی نیست ولی تو اون زمان حقم همین رنک بود ولی بعدش با تلاش تونستم بالاتر ببرم.
    ما ایرانیا کلا عادتمونه که یکی که حرفی میزنه حتی درست باید یه گیری بهش بدیم و کلا تو حاشیه ایم،شما هم عزیز به جای نشستن و محاسبه رنک من که هیچ دردی از شما دوا نمیکنه بیشتر تلاش کنین و کارایی که گفتم انجام بدین نتیجه میگیرین.
    موفق باشین...
    دوست عزیز از روی دوتاباف شما 1540 تا گیم انجام دادید که با وین ریت 55% میشه 3800 3900 یعنی اگه الان 5001 باشید 1201 بوده !
    دیگه نمیفهمم کجاش مشکله ؟!
    من خودم تو یه هفته رنک 2000 رفیقم رو 500 تا بوست دادم ولی چه فایده ؟
    شما بخوای 1000 تا بازی کنی تازه بشی 5000 میرزه ؟
    بهتر نیست رنک 4700 بیاری و بعد با چند تا بازی بکنی تا بشه 5000 ؟
    در ضمن شما یه نگاه به آیدی های 4k - 4.5k که من و mohammad_ai69 فروختیم یه نیگا بندازید !
    با همین محمد توی dab ماه رمضون بازی میکردیم کامل میشد فهمیدی سطح ایشون خیلی بالاتر از 4500 ـه !
    یعنی الان شده 2800 سطحش پایینه ؟
    یا FCB که رنکشون 4000 ـه ولی توی بازی سطحش خیلی بالاتر از همینیه که هس !
    کلا یکی مثه ماها به جای اینکه رنک اکانت اصلیش رو ببره بالا یه اسمورف میزنه میفروشه !

9. 2 کاربر مقابل از Slayer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (09-15-2016),TheNiGhTwOLFs (09-15-2016)

10. Top | #656

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1287
    یوزرنیم استیم
    navid_messi
    دوست عزیز از روی دوتاباف شما 1540 تا گیم انجام دادید که با وین ریت 55% میشه 3800 3900 یعنی اگه الان 5001 باشید 1201 بوده !
    دیگه نمیفهمم کجاش مشکله ؟!
    من خودم تو یه هفته رنک 2000 رفیقم رو 500 تا بوست دادم ولی چه فایده ؟
    شما بخوای 1000 تا بازی کنی تازه بشی 5000 میرزه ؟
    بهتر نیست رنک 4700 بیاری و بعد با چند تا بازی بکنی تا بشه 5000 ؟
    در ضمن شما یه نگاه به آیدی های 4k - 4.5k که من و mohammad_ai69 فروختیم یه نیگا بندازید !
    با همین محمد توی dab ماه رمضون بازی میکردیم کامل میشد فهمیدی سطح ایشون خیلی بالاتر از 4500 ـه !
    یعنی الان شده 2800 سطحش پایینه ؟
    یا FCB که رنکشون 4000 ـه ولی توی بازی سطحش خیلی بالاتر از همینیه که هس !
    کلا یکی مثه ماها به جای اینکه رنک اکانت اصلیش رو ببره بالا یه اسمورف میزنه میفروشه !
    عزیزم این اکانت بنده قبل از اینکه رنک به دوتا اضافه بشه ساخته شده فرست مچ این اک 2012 هستش.
    من نگفتم سطح کسی پایینه! فقط یه سری از تجربیاتی که تا اینجا از رنک داشتم رو گفتم همین حالا دیگه شما دنبال حاشیه و این صحبتا هستی به خودتون مربوطه.
    در ضمن من نگفتم اک نسازین گفتم بیشتر به فکر پیشرفت بازیتون باشین که بیشتر جواب میگیرین.
    ویرایش توسط AlanWake : 09-15-2016 در ساعت 07:03 PM

11. Top | #657

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط AlanWake نمایش پست ها
    عزیزم این اکانت بنده قبل از اینکه رنک به دوتا اضافه بشه ساخته شده فرست مچ این اک 2012 هستش.
    من نگفتم سطح کسی پایینه! فقط یه سری از تجربیاتی که تا اینجا از رنک داشتم رو گفتم همین حالا دیگه شما دنبال حاشیه و این صحبتا هستی به خودتون مربوطه.
    در ضمن من نگفتم اک نسازین گفتم بیشتر به فکر پیشرفت بازیتون باشین که بیشتر جواب میگیرین.
    شما تقریبا 1500 رنک انجام دادید که وقتی تقریبا 55% رو در نظر بگیریم و هر بازی هم 25 رنک تاثیر داشته باشه میشه +3750 !
    وقتی الان 5023 باشید ------> 1273=3750-5023
    چه ربطی به فرست مچ اکانت داره ؟
    این دیگه آخرین باری بود که اثبات کردم رنک اولیتون 3100 نبوده ! واقعا دیگه حاظر نیستم جوابتون رو بدم !

12. Top | #658

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوستان گل ما هدفمون مچ گیری کسی نیست ! تو این تاپیک میخوایم از تجربیات هم استفاده کنیم و به هم کمک کنیم

13. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AlanWake (09-15-2016),Slayer (09-15-2016)

14. Top | #659

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1287
    یوزرنیم استیم
    navid_messi
    شما تقریبا 1500 رنک انجام دادید که وقتی تقریبا 55% رو در نظر بگیریم و هر بازی هم 25 رنک تاثیر داشته باشه میشه +3750 !
    وقتی الان 5023 باشید ------> 1273=3750-5023
    چه ربطی به فرست مچ اکانت داره ؟
    این دیگه آخرین باری بود که اثبات کردم رنک اولیتون 3100 نبوده ! واقعا دیگه حاظر نیستم جوابتون رو بدم !
    همون طور که قبلا گفتم این کارا دردی رو از شما دوا نمیکنه حالا بشین تا هر وقت که دوست داری جمع و تقریق کن.
    چون نمیخوای متوجه بشی که درصدی بازی های این اک نرمال بوده و قبل از رنک بوده.

15. کاربر مقابل از AlanWake عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

samdeloges (09-16-2016)

16. Top | #660

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    من توی این چند سال به جرعت می تونم بگم واقعا سطحم در حد 1k نیست ! نه اینکه بگم واقعا بازی خوبه نه ولی از خیلی نوبایی که توی بازیا دیدم سطحم بالاتر ! رول من carry / mid هست و بگم کل هیروهای این رول رو بلدم دروغ گفتم ولی شاید نصفشو بلد باشم .
    ولی اولیم اکانت 1k داد چون واقعا هیچی از رنک و دوتا2 نمی دونستم (تازه از دوتا1 مهاجرت کرده بودم)
    اکانت دومیم هم 2k داد

ولی به نظر خودم سطح خودم لااقل 3k باشه و تا به رنک +3k نرسم ول نمی کنم و با همین روشهای اسمورف ادامه میدم !
    اگه بخوام با رنکی که بهم میده 3-4k بازی کنم که دیوونه میشم (چون واقعا نوب زیاده و من لااقل از این نوبا خیلی بهترم و حقم این نیست)

ولی اگه اکانت 3k هم بتونم بهش برسم میکشمش بالای تا 4k و بالاتر !

"I'm the beast of bedtime tales."

صفحه 66 از 90 نخستنخست ... 1656646566676876 ... آخرینآخرین