بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 72

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 72 از 90 نخستنخست ... 2262707172737482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 893
  1. Top | #711
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    قضیه اون w33 که شکی توش نیست خودم بارها تست کردم اصلا توی این سطح بازی بشه خود ادم هم سطحش میره بالا چه برسه اکانت !

برای اکانت اصلی اگر سطح یک فرد پیشرفت کرده باشه میشه گفت خیر ، اما اگر همون سطح بازی کنه در حد 200-300 تا بالا پایین تاثیر خواهد داشت . دوستی که میگم 2 سال پیش از 3.2 خودشو کشید 4.6 اما هر کاری میکرد به 5 نمیرسید تا اینکه امیر فانتوم باهاش صحبت کرده و بازیو ارتقا داده .

الان نرمال یعنی زیر 3k اما خیلی راحت کسی که رنک بالای داشته باشه 4.5 یا 5 رو میزنه booster ها هم همینن . دیشب داشتم یه روس رو میدیدم boost میکرد توی twtich از 1900 شروع کرده بود تا 3900 کلا وین بود خیلی راحت ، خوب وقتی بدی دست این افراد مشخصه که رنک بالا میزنه اصل سیستم رنک همون 10 بازی هستش نه قبلش . قبلش فقط از سطحت با خبر میشی . تو اون 10 بازیه که میسنجه باید رنک چند داده بشه
    یعنی با فانتوم صحبت کرده یکسری نکات رو در مورد بازی کردن بهش گفته؟
    اسمشو بگو چی بوده برم به امیر پی ام بدم ببینم چی بهش گفته

در رابطه با پیشرفت هم درست میگی من اکانت اصلیم 3.7 هست اما الان خودم رو بکشم حسابی بد هم بازی کنم باز هر اکانتی رو smurf کنم زیر 4500 نمیده
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. Top | #712

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    نه این بازی نبوده :دی 2 تا بازی بعدشم بازم bat بازی کرده اما ranked بوده و اولین بازیش بوده اون رو منظورم هست.

در هر صورت ممنون. اما اونم تو تائیک خودش یک نگاه بندازید تا ببینیم داستان این mmr چی هست. میخوام به یک جمع بندی برسیم. سری بعدی اولین بازیمون 4.9 شدیم دوباره به گاج نریم
    کلا دوتا بت رایدره یکیش رنکه من حواسم نبود
    اون دومیه آنالیزش خیلی سخته چون بهترین بازیکنشون که اسلارک بوده لیو داده و GPM ها وXPM ها غیر واقعی میشه بازم اگه یکی از اون تیم هم رفته بود میشد مقایسه کرد
    ولی در کل نت ورث ها خیلی نزدیکه و اصن کل تیم خیلی نزدیک بازی کردن ولی اگه بخوایم به این هم دقت کنیم میگم بهترینشون ALC بوده بعد اسنایپر بعد میرانا که شدید دمیج داده بعد بت رایدر البته با اینکه تاثییر گذار پلی میده اما رده 4 میشه
    طبق تجربه اگه با هیرو escape بمیرید K/A/D حقیقی کمتر میشه یعنی رنک بیشتر کم میکنه همون قضیه ی -25 و -36 عه ولی توی کالیبریت در مقیاس بیشتر
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

3. کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (11-17-2016)

4. Top | #713

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    توی این booster ها که من میگشتم همشون 18 لار میگرفتن تک و توک هم گفته بودن که تقریبا 4500 در میاد. هر اکانتی میخواد باشه. اینا اگر بازی کنن 4.5 تحویل میدن

یکی بود 100 دلار میگرفت! واسه 10 تا بازی! میگفت 5k flat تحویل میدیم کمه کم. اسکایپ اددش کردم گفتم چرا انقدر گرون چون گفت بازیکن 8k بازی میکنه 100% winrate هست اما گفت 5k فقط
    حالا اینا چجوری 5.6 زدن خدا میدونه. قیمت اکانت 5k هم دقیقا 100 دلاره :دی البته هستن بعضی جاها در حد 2 3 نفر هر از چندگاهی پایین تر از اینم بدن ولی نرخ همینه.

به نظرت mmr اکانت اصلی هم تاثیر داره یعنی؟ قضیه همون w33
    mmr هم پایین تر از 5k اصلا به درد نمیخوره. تماما boost شده اکانت هاشون یا اکانت خریدن اومدن تو 4k بری بازی کنی ناراحتی اعصاب میگیری. عملا 4.1 با 4.9 هیچ فرقی نداره. داریم بازی میکنیم میبینیم دیگه
    گفتی هر اکانت 5کا 100 دلار می ارزه منو یاده اخبار چند شب پیش انداخت هر یه تن خاک ایرانو واسه سیمان 35 دلار صادر می کردن

5. Top | #714

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    از وقتی که بازی با بات اکسپی میده همه ریختن ایدی جدید میسازن و رنک های بالای 4.700 هم انگار گرفتن
    کسی تا حالا این روش رو امتحان کرده ؟
    حتی چندنفر مدعی بودن 5.3 و 5.7 هم گرفتن

6. Top | #715

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نه بعید میدونم ،دیگه بالاتر از 4900 بده.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

7. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (11-17-2016)

8. Top | #716
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    گفتی هر اکانت 5کا 100 دلار می ارزه منو یاده اخبار چند شب پیش انداخت هر یه تن خاک ایرانو واسه سیمان 35 دلار صادر می کردن
    یعنی 100 دلار واسه 5k کمه یا منظورت کمیت و کیفیته؟
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. Top | #717

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    از وقتی که بازی با بات اکسپی میده همه ریختن ایدی جدید میسازن و رنک های بالای 4.700 هم انگار گرفتن
    کسی تا حالا این روش رو امتحان کرده ؟
    حتی چندنفر مدعی بودن 5.3 و 5.7 هم گرفتن
    1-2 سال پیش خودم تست کردم از این خبرا نبود

10. Top | #718

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    بدون شک سیستم مچ میکینگ و رنک دهی نسبت به سال های قبل تغییر کرده یعنی پیشرفت کرده یعنی غیر از همون معیار های قبلی مثل کیل\اسیست\دای و براکت بازی یه سری ملاک های جدید بهش اضافه شده برای مثال گیم سعی کرده لین شما رو و نقشتونو توی بازی تعیین کنه مثلا اگه کری مید لین باشید باید اوایل بازی استتس بالایی داشته باشید و در نهایت از شما بیشترین xpm رو میخواد گراف هایی که جدیدا بازی ارائه میده گواه این حرفه همچنین یک سری تغییرات در سیستم ریپورت و کامند و البته کلمه یابی چت های شما در بازی که به فحش ها حساسه
    مثال دیگه تعیین کلی بازی شما با در سایت دوتابافه که از بازی برگرفته شده و وین ریت شما با فرند هاتون که اگه لول بالایی داشته باشند هر باخت بیشتر امتیاز کم میکنه و اگه با هم مچ نباشید هر برد بیشتر امتیاز میده
    یه مورد دیگه که نباید نادیده گرفت کیل های گروهی هست به این معنا که بدون شک در K\A\D برابر هر دو تریپل امتیاز بیشتری نسبت به سه دبل کیل و سه دبل کیل امتیاز بیشتری نسبت به شش کیل جدا دارن و رمپیج در بازی براکت در رنک بالا بیشتر کمک میکنه
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

11. کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (11-18-2016)

12. Top | #719

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    یعنی با فانتوم صحبت کرده یکسری نکات رو در مورد بازی کردن بهش گفته؟
    اسمشو بگو چی بوده برم به امیر پی ام بدم ببینم چی بهش گفته

در رابطه با پیشرفت هم درست میگی من اکانت اصلیم 3.7 هست اما الان خودم رو بکشم حسابی بد هم بازی کنم باز هر اکانتی رو smurf کنم زیر 4500 نمیده
    اشتباه از من بوده ! فکر کردم تو حرفاش نوشته امیر ، نوشته محمد فانتوم توی تیم roe بازی میکرده و الان تیم جدید زده ، محمد فاتوم هم ظاهرا رنک 5900-6 داره اما من خودم نمیشناسم اینو که میگه البته الان نیست که بپرسم ازش

13. Top | #720
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    اشتباه از من بوده ! فکر کردم تو حرفاش نوشته امیر ، نوشته محمد فانتوم توی تیم roe بازی میکرده و الان تیم جدید زده ، محمد فاتوم هم ظاهرا رنک 5900-6 داره اما من خودم نمیشناسم اینو که میگه البته الان نیست که بپرسم ازش
    محمد فانتوم کیه دیگه

میگم خدایا قلیق امیر فانتوم به این حرفا که آیدی اسمورف کنه نمیخوره.
    اوکی، بازم در هر صورت ممنون

- جبران خلیل جبران

صفحه 72 از 90 نخستنخست ... 2262707172737482 ... آخرینآخرین