بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 70

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 70 از 90 نخستنخست ... 2060686970717280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 893
  1. Top | #691

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4819
    یوزرنیم استیم
    IR_Sepehr
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza shadow نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوست عزیز که میگی نمیتونم اولن مگه خودت دندی یا میراکلی که قمپز بازی در میاری دوما درسته دوتا دو رو چند ماهیه بازی میکنم ولی پنج سال دوتا بازی کردم سوما فکر نکنم ارزش و شعور ادم به بازی باشه که میگی نمیتونه و سه نقطه میذاری
    . مدیران عذرمیخوام اولن شعور و شخصیت اولویت داره تا این که بیای کسی رو مسخره کنی و اینا دوما بهتره عیب های خودتو رفع کنی تا بیای درباره بقیه حرفای الکی بزنی.

والا قصد توهین نبود
    مسله اینه همونطور که دوستان هم می گن رنک +4K-5 فقط گیمت که نیست !
    خیلی ها در حده 5K هم هستن ولی 3k بیشتر نمی گیرن (3K mesale ( مسله اینه سیستم رنک دوتا پیچیدست من منظورم این بود شما با سیستم اشنا نستی سیستمم سیستمی نیست ۲ روزه بفهمی هنوز که هنوزه 70 80 % پلیر ها کامل نمی دونن اضللا چجوریه
    حالا شما میای توهین می کنی بعد فکر می کنی بهت توهین شده !!!
    به امیده روزی که اول فکر کنیم بعد جواب کسیو بدیم

من سعی کردم واقع بین باشم حالا شما حقیقتو قبول نکن !!
    فکر می کنی بچه های فروم مثلا ۱ساله فقط دوتا ۲ پلی می دن شما فقط ۵سال هم دوتا ۱ پلی کردی دیگه ؟؟
    اینا اکثرا حد اقل همون 4 -5 سال شمارو بازی کردن یا هم خیلی وقته تو سیستم دوتا ۲ هستن
    ۶-۷ ماه دیگه به حرفم می رسی
    بنده هم دیگهه با شما حرفی ندارم
    GL
    فکر نکنی مثلا من می خوام بگم من شاخم
    من رنکم 3500e
    ویرایش توسط IR_Sepehr : 11-05-2016 در ساعت 05:45 PM

2. Top | #692

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4819
    یوزرنیم استیم
    IR_Sepehr
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    امروز فهمیدم این booster های خارجی هم برای tbd‌ یک ساعت های خاصی رو بازی میکنن!! مثل boost رنک های بالا که روزی میتونن ۱۰۰ ۱۵۰ تا boost کنن. << اونم ساعت خاصی داره

به نظرتون با این بازی که اینطوری شد احتمالش هست اگر ۹ تای دیگه خیلی عالی باشه این یکی رو اصطلاحا نادید بگیره؟ میخوام این اکانت رو بعدش باهاش بازی کنم ببینم تا 6k میتونم برم یا نه
    ++++++

3. Top | #693

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5669
    من هیچوقت قصد توهین نداشتم و همون طور که دیدی نوشتم دوست عزیز ولی قبول کن که به ادم بر میخوره وقتی از عمد یا غیر عمد بازیش زیر سوال بره . ولی اگه از طرف من ناراحت شدی ازت عذر میخوام. دوست ندارم کسی از دستم ناراحت باشه

4. کاربر مقابل از alireza shadow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

IR_Sepehr (11-06-2016)

5. Top | #694

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    امروز فهمیدم این booster های خارجی هم برای tbd‌ یک ساعت های خاصی رو بازی میکنن!! مثل boost رنک های بالا که روزی میتونن ۱۰۰ ۱۵۰ تا boost کنن. << اونم ساعت خاصی داره

به نظرتون با این بازی که اینطوری شد احتمالش هست اگر ۹ تای دیگه خیلی عالی باشه این یکی رو اصطلاحا نادید بگیره؟ میخوام این اکانت رو بعدش باهاش بازی کنم ببینم تا 6k میتونم برم یا نه
    محمد ساعتش رو برام پ.خ کن بی زحمت

6. Top | #695

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5831
    یوزرنیم استیم
    fallen777kanan
    موافقم سیستم رنک عجیب و غریبه از 10 تا بازی 9 تا بردم رنک 2800 داد ولی دوست خودم 10 بازی 6 تا برد رنک 4200 داد الانم 5000 کرده

7. Top | #696
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    محمد ساعتش رو برام پ.خ کن بی زحمت
    وللهه نمیدونم اما حدس بسیار زیادی میزنم به ساعت ما صبح ها باشه

اکانت اصلیمو چک کنی 9 تا بازی پشت سر هم خودم boostش کردم بعد ساعت 1 عصر که شد کم کم حیوانات علیه سلام به داخل بازی سرازیر شدند و منم الفرار :دی یک بازی باختم دیگه حیف

راستش اومدم اینجا اینم بگم که البته با حرف شما هم بی مورد نیست چیزی که میخوام بگم:

امروز سر این قضیه tbd من کلی گشت و گذار کردم. بعد برای چندمین بار بهم ثابت شد که acc new بالاتر از 4900 نمیتونه بره و جدای از بحث tbd اصلا خود boost کردن هم ساعت داره
    مثلا من کامنت ها یا نمونه کارهاشون رو که می دیدم میگفتن فرضا: از 4500 اومده 5000 طی 3 روز یا 2 روز یا حتی 4 روز! بستگی به boosterش داشت اما تو یک روز محاله!
    ^ این یعنی ساعت خاصی بازی میکنن و اکثرا 90 درصرشون روزی 200 تا mmr میبرن بالا (مثل امروز من) تعداد انگشت شماری هم 300 تا
    قدیما اینطوری نبود. طرف اکانت رو میدادی باهاش بعضا 16 ساعت پشت هم بازی میکرد 400 500 تا mmr برات boost می کرد اما الان حیوانات همانند ویروس در حال تکثیرند و این قائله ختم شده
    راستی تو اون 9 تا بازی که خودم کردم یک بازی 2 تا ایرانی به تورم خوردن :دی صداشو در نیاوردم و بازی رو بردیم. اما همونطور که انتظار میرفت یکی 10 بار مرده بودن تو بازی
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. Top | #697

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    مدتی بود صبح زود بلند میشدم win rate رسیده بود به 70 % در East

9. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

dark druid (11-05-2016)

10. Top | #698

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5864
    یوزرنیم استیم
    Sosiss
    باو من یک دوست دارم تو دوتا ایرانی نیستش خدایی بازیکنه با رنک 1000شروع کرد الا رنکش 3150 شده پشمام ریخت ناموسا چطوری میبره بالا رنک رو نمی دونم بازیش رو میبینم اون همون کاری رو می کنه که ماهم میکنیم اما نمی دونم چرا
    توی تیمش پلیر های خوبی می افته نوب بازی درنمیارن خدا نصیب ما کنه از این پلیر ها

11. Top | #699

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    سلام
    اقا چرا انقد رو رنک حساسید !؟ ... ی نفر تو دوتا 2 دیدم بازیش خیلی خوب بود بعد بهش گفتم درخواست دوستیمو قبول کن ... برگشت گفت رفیق اول به رنکت نگاه کن بعد درخواست دوستی بده

خدایی من 1311 بار دوتا 2 پلی کردم , همون 200 ...300 بازی اول هم رنک رفتم , شد 2500 اما چون شروع کردم هیروی های دیگرو تست کردن رنکم اومد رو 1500 .الانم بدبختیه .... وقتی بدون مشکل هستم تو ی روز قشنگ 400 تا بالا میبرم اما
    بازم مشکلات گریوان گیر میشه و همه چی به باد میره ... (حالا بعضضی از مشکلات ... یا کلا اینترنت میپره ... یا برق ... یا پینگ میره بالا یا حاج خانوم میاد میگه بدو برو نون بخر لازم داریم و... )

بعضی وقتا میخوام یه اکانت دیگه بسازم و رنک تازه بیارم .... اما لول اکانت خودم و اون همه خرجی که به پاش دادم و ست ها و لیمیت بودن و ... بقشه که خودتون مینونید ,
    هیچی دیگه بیخیال میشم .

Evil Geniuses

12. Top | #700

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5864
    یوزرنیم استیم
    Sosiss
    کلا بازی دوتا بازی هستش که باید برای رنک بازی کنی اگر این طوری نبود همش normalپلی می کردی حال نمی داد مثلا 3000تا بازی پلی کنی که چی بشه ...واسه چی واسه گرفتن رمپیج یا ست؟

13. کاربر مقابل از Timshift عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (11-06-2016)

صفحه 70 از 90 نخستنخست ... 2060686970717280 ... آخرینآخرین