[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 959

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 959 از 1160 نخستنخست ... 45985990994995795895996096196910091059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,581 به 9,590 از 11598
  1. Top | #9581
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    نگاه محمد @fcb من همیشه میگم مغز قدرتمند ترین چیزیه که توسط خداوند خلق شده و خیلی ها باید بهش برسن اما برای بعضی ها نمیدونم ، ولی براشون انگار یه جوری از روز اول در موردش فهمیدن . وقتی هم قدرت مغز رو احساس کنی و بتونی درکش کنی خیلی از کارها حتی اونایی که اولین بار در موردش بحثی میشه و یکبارم مطالعه نداشتی ، نظر هایی بدی که دیگران رو متحول کنه این افراد یاد گرفتن که بزرگترین کتابخانه دنیا دقیقا توی سرشونه ، شنیدی میگن اگر به بنبست رسیدی خلوت کن و از خودت بپرس چه کنی ؟ در واقع مغز پاسخ رو به شما میده پس اینم در مورد موفقیت این افراد

اما در مورد تنهایی و میل به تنهایی زندگی اینکه : گفتم تعداد این افراد کمه ، به همین دلیل این افراد به یکی مثل خودشون نیاز دارن تا به قول معروف از تنهایی و میل به تنهایی بیرون بیان و باورت نمیشه اگر همچین فردی رو پیدا کنن اینقدر حرف بینشون و قدرت درک بالا میره که زمان براشون معنای خاصی نداره ، پس با افرادی که درکشون کنن اینقدر صمیمی میشن و قدرت اجتماعی بودنشون ، بیش تر از حد تصور بالا میره . ولی وقتی ادم هایی که کارهاشونو درک نمیکنن رو دور برشون میبینن این حس بدی بهشون میده و به قول خودت ناراحت میشه و این نارحتی از بس زیاده که ترجیح میدن تنها باشن
    شکی درش نیست. انسان و بدنش خیلی کارها رو میتونن انجام بدن. توی فیلم lucy داریم که میگه اگر از ۴۰٪ ظرفیت مغز استفاده بشه انسان قدرت telekenis (بلند کردن افراد و اشیاء) رو خواهد داشت. فقط ۴۰٪ تازه. (ما از ۱۰٪ مغزمون استفاده می کنیم.)

مورد دوم هم کاملا درست گفتی. اینم بگم قدرت تجزیه و تحلیلشون هم بالاست و افراد رو از کوچکرین چیزهاشون می شناسن. شرلوک هلمز دیگه به نظر من end این چیزا بود که از روی کوچکترین مسائل همه ی خلق و خوی طرف و اینکه چیکاره هست رو می فهمید.

پ.ن: درسته شرلوک حقیقتا وجود نداره اما همچین شخصی بوده و کاراکترش رو از اون گرفتن. سرچ کنید می فهمید کی بوده من یادم نیست
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (03-03-2017)

3. Top | #9582
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    همین الان EG vs coL یک showmatch سر ۵ هزار دلار پول! bo5

https://www.twitch.tv/moonducktv

4. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

fallofwinter (03-03-2017)

5. Top | #9583

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    شکی درش نیست. انسان و بدنش خیلی کارها رو میتونن انجام بدن. توی فیلم lucy داریم که میگه اگر از ۴۰٪ ظرفیت مغز استفاده بشه انسان قدرت telekenis (بلند کردن افراد و اشیاء) رو خواهد داشت. فقط ۴۰٪ تازه. (ما از ۱۰٪ مغزمون استفاده می کنیم.)
    این مسئله که ما فقط از 10 درصد توان مغزمون استفاده میکنم کاملا اشتباه و بی پایه و اساس هست...یه جور افسانست کلا.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ten_pe...the_brain_myth

https://www.scientificamerican.com/a...-their-brains/

=============

واسه اینکه پست بی ربط به دوتا نباشه هم بیاین اینو بخونین...دوتاباف انالیز تاپ ساپورت های 7.0.0 تا 7.0.2 رو هم گذاشت:

https://www.dotabuff.com/blog/2017-0...-tier-supports
    ویرایش توسط fallofwinter : 03-03-2017 در ساعت 11:15 PM

6. Top | #9584

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3003
    یوزرنیم استیم
    amirkhosro1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    نگاه محمد @fcb من همیشه میگم مغز قدرتمند ترین چیزیه که توسط خداوند خلق شده و خیلی ها باید بهش برسن اما برای بعضی ها نمیدونم ، ولی براشون انگار یه جوری از روز اول در موردش فهمیدن . وقتی هم قدرت مغز رو احساس کنی و بتونی درکش کنی خیلی از کارها حتی اونایی که اولین بار در موردش بحثی میشه و یکبارم مطالعه نداشتی ، نظر هایی بدی که دیگران رو متحول کنه این افراد یاد گرفتن که بزرگترین کتابخانه دنیا دقیقا توی سرشونه ، شنیدی میگن اگر به بنبست رسیدی خلوت کن و از خودت بپرس چه کنی ؟ در واقع مغز پاسخ رو به شما میده پس اینم در مورد موفقیت این افراد

اما در مورد تنهایی و میل به تنهایی زندگی اینکه : گفتم تعداد این افراد کمه ، به همین دلیل این افراد به یکی مثل خودشون نیاز دارن تا به قول معروف از تنهایی و میل به تنهایی بیرون بیان و باورت نمیشه اگر همچین فردی رو پیدا کنن اینقدر حرف بینشون و قدرت درک بالا میره که زمان براشون معنای خاصی نداره ، پس با افرادی که درکشون کنن اینقدر صمیمی میشن و قدرت اجتماعی بودنشون ، بیش تر از حد تصور بالا میره . ولی وقتی ادم هایی که کارهاشونو درک نمیکنن رو دور برشون میبینن این حس بدی بهشون میده و به قول خودت ناراحت میشه و این نارحتی از بس زیاده که ترجیح میدن تنها باشن
    این نظر حرف نداشت نتونستم واکنش نشون ندم

اما یه نکته کمال گرایی با کامل گرایی فرق می کنه !
    کمال گرایی باعث میشه طرف از تک تک لجظه ها استفاده کنه تا نقاط ضعفش را بهبود ببخشه ( معمولا این افراد بسیار خوش بین و امیدوار هستند به شدت تیزبین و نکته سنجند روحیه مبارز و قوی دارند و برای خودشون زندگی می کنند یعنی کار ندارند مردم در موردشون چی می گند چون نقاط ضعف و قدذت خودشون را درک کردند و سعی در بهبود دارد) انسان آفریده شده برای به کمال رسیدن . اینجور افراد در جمع درمورد همه موضوعات نظر نمی دند در اصل درمورد موضوعی که مطالعه کاملی نداشته باشند نظر نمی دند ولی اگر قبلا مطالعه داشته باشند به شدت خوش سخن و با نظر هایی پویا و قابل تامل اند.

یه بحث دیگه هست به نام کامل گرایی که با کمال گرایی اشتباه میشه در حالی که تفاوت های فاحشی داره

کامل گرا یه نگاه دیجیتالی داره به موضوع ها یعنی یا 0 مطلق یا 1 مطلق و به خاطر این که هیچ انسانی در هیچ ضمینه ای کامل نیست معمولا نقاط قوت خودشون را نادیده می گیرند و نقاط ضعفشون بزرگ میشه !! اون ها 100% را می خوان مثل دانش آموزی که همیشه نمره هاش بالا بوده ولی چون یه درس را تو امتحان نهایی گند زده کلا بی خیال می شه و بقیه را هم از عمد گند می زنه( در اصل استرس ایجاد شده در حدی که غیر فعال میشه فرد)
    این افراد خود جوش تنها هستند معمولا استرس خیلی بالایی را تجربه می کنند و دیگران هم درکشون نمی کنند و چون بیان مشکل را یک جور نقص می دونن( همون بحث 0 و 1 ) مشکلشون را با کسی در میون نمی گذارند و چون راه حلی هم براش ندارند تمام مدت در فکر فرو میرند(over thinking) که چند حالت داره
    1- یا تو فکر اشتباهات گذشته اند
    2-یا تو فکر اتفاق های آینده اند که اگر آینده اتفاقی مثل قبل بیفته چی کار کنند
    3- تنها راهی که می مونه براشون که فقط لحظه ای به آرامش برسند این که برند تو حالت رویا و چیز هایی که برنامه داشتند و انجام نشده تصور کنند و با تصویر سازی به آرامش برسند
    4- به شدت ترجیح می دند به خوابند ( نه این که از نظر بدنی خسته باشند بلکه از فکر و خیال خسته اند)
    این کامل گرایی معمولا بر خلاف کمالگرایی به نا امیدی ختم میشه و این افراد ترجیح می دند هر نوع مکالمه ای را با نمی دونم ( حتی اگه صاحب نظر باشند ) سریع خاتمه بدند بهتر از اینه که مورد نکوهش و یا عدم درک متقابل رو به رو شند ( این هم مشکلی که اطرافیان باعث و بانیش بودند چون معمولا این افراد دارای قدرت بسیار بالای در تصور هستند در نتیجه یکی دو قدم جلو تر را تصور می کنند <بدون نیاز عینک ماکروسافت یا هر نوع واقعیت مجازی > در نتیجه نظر هایی می دند که در درک عموم نمی گنجه و یا باعث سوء برداشت میشه

در مورد این دوستی که مطرح کردید باید ببینید که جزو کدوم دسته هست اگه اولی خدا کمکش کنه و موفقیت روزافزون بهش بده

اگه دومی خدا کمکش کنه و همچنین بهش بگید افراد زیادی هستند که این مشکل را دارند . این هم نبوده خودشون به خوان بیشتر اوقات به خاطر اشتباهات افراد دیگه تو این حالت افتادند
    ویرایش توسط amirehsan : 03-03-2017 در ساعت 11:23 PM

7. Top | #9585

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    محسن چاوشی - گلدون

مطمئن باااااش کسی قـــــااادر نیست

8. کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (03-03-2017)

9. Top | #9586
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallofwinter نمایش پست ها
    این مسئله که ما فقط از 10 درصد توان مغزمون استفاده میکنم کاملا اشتباه و بی پایه و اساس هست...یه جور افسانست کلا.
    میدونم. ولی نمیشه منکر قابلیت های مغز انسان شد.
    از دید علمی و نظریه باید حتی به وجود خدا هم شک کرد. اما بعد کائنات و روح وجود دارن که جانداران زنده هستن. از نظر علمی هیچ تعریفی برای اینها وجود نداره و همینطور اینکه چطوری یک نفر بدون ۲ دست یا پا زندگی میکنه و...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. Top | #9587

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    @dark druid

دوتا 2 رو دیلیت کردم . خیلی برام عزیزه ولی هدف های مهمتری دارم

11-06-2016, 12:08 AM

what are your future plans

Still plyaing !
    ویرایش توسط Apdentist : 03-04-2017 در ساعت 01:08 AM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

11. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amirehsan (03-04-2017)

12. Top | #9588

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    @dark druid

دوتا 2 رو دیلیت کردم . خیلی برام عزیزه ولی هدف های مهمتری دارم

11-06-2016, 12:08 AM

what are your future plans

Still plyaing !
    نصبش کردم ولی خیلی کم دارم بازی میکنم ، یه سرگرمی نباشه که ادم دیوونه میشه

13. 2 کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (03-05-2017),Mohammad_ai69 (03-04-2017)

14. Top | #9589

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    دیشب فیلم مونلایت رو دانلود کردم زدم تو tvجلو خانواده پخش کردم فک نمیکردم صحنه داشته باشه تا رسید به
    خودتون منو تصور کنید

15. 3 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (03-05-2017),erebor (03-04-2017),FCB (03-04-2017)

16. Top | #9590

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    دیشب فیلم مونلایت رو دانلود کردم زدم تو tvجلو خانواده پخش کردم فک نمیکردم صحنه داشته باشه تا رسید به
    خودتون منو تصور کنید
    کلا نباید هیچ فیلم خارجی ( و حتی بعضی ایرانیا ) مخصوصا زبان اصلی رو توی جمع بذاری

"I'm the beast of bedtime tales."

17. 4 کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (03-04-2017),Amin_AssAssin (03-05-2017),Apdentist (03-04-2017),erebor (03-04-2017)