نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking - صفحه 41

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 41 از 47 نخستنخست ... 313940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 464
  1. Top | #401

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    -در اپدیت جدید گزینه ای اضاف شده که اگر شما نمی خواین در solo رنک با بازکنان هایی که توی رنک پارتی هستن ، بیفتین باید فعالش کنید طبق عکس زیر:

پنهان کننده: عکس مربوط
    vit1 solo

- شما فقط دو هفته فرصت دارید تا موبایل خود رو برای بازی کردن در رنک اضاف کنید و اگر شماره موبایل اضاف نکنید هیچوقت نمیتونید رنک با اون اکانت بازی کنید . اونایی که بنا به دلایلی در دو هفته نمیرسن که موبایل رو ثبت کنن بعدش اگر ثبت کنن تا سه ماه نمی تونن رنک پلی بدن . دوستانی هم که شماره رو برای steam mobile اضاف کردن فقط با زدن تیک در ranked find match میتونن اضاف کنن به همین سادگی

- در اپدیت جدید سیستمی طراحی شده که feeder ها رو تشخیص میده و نیازی به ریپورت اون ها نیست و خود دوتا اون ها رو بن میکنه اتوماتیک میرن توی low . این واقعا حرکت عالی بود

- توی low علاوه بر تعداد بازی که باید بکنید تا توی low بیاد بیرون ، تایمی هم در نظر گرفته میشه که از چند ساعت هست تا 4 روز ، مثلا اگر 4 بازی low رو انجام بدین و 4 روز بن تایمی باشید تا 4 روز نمیتونید رنک پلی بدین

- اکانت اونهایی که با bot رنک پلی دادن همگی بن شدن

- سرورهای دوبی و افریقا و هند موقت رنک مچشون بسته شد

- اگر پارتی میرین رنک پلی بدین مثلا پارتی شما 3200 هست اما solo رنک شما 4k باشه بازی avg رو بین اینها میندازه یعنی avg رو میندازه مثلا 3500-3600

این ها اتفاقات مهم در این اپدیت جدید بودن

موفق باشید .

دوستان محبت کنید بحث یا ترجمه یا نکته ای که از اپدیت جدید find رنک رو در اینجا قرار بدین تا توی تاپیک های متفرقه دیده نشه و دیگر کاربران نیز در تاپیک مخصوص خودش ، بتونن از این اطلاعات استفاده کنند

با تشکر از همکاری شما
    چجروی باید شماره رو اضافه کنم؟

2. Top | #402

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    چجروی باید شماره رو اضافه کنم؟
    من خودم انجام ندادم که ببینم روش راحتی هست یا نه ، گشتم چیزی پیدا نکردم پس طبق کمک گرفتن به روش قدیمی تر موبایلتون رو وارد کنید من خودم از این روش استفاده کردم

آموزش کامل ترید و Offer در استیم

3. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

alia76972 (04-22-2017)

4. Top | #403

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    خب اینم واسه دوستانی که میگفتند عشقی سطح بازی ها انتخاب میشه و بدون توجه به خوب بازی کردن همیشه توی normal skill باقی میمونه...
    https://www.dotabuff.com/players/426145408

باز هم یه اکانت جدید ساختم () و از بازی سیزدهم رفتم توی high skill.
    البته با این اکانت تا اینجا سعی کردم که با هیچ هیرو تکراری ای نرم ( الان 15 بازی با 15 هیرو مختلف رفتم ) و واسه همین نمیتونم همیشه بهترین بازیم رو ارائه بدم مگرنه خیلی زود تر باید میرفت توی این سطح و شاید حتی very high skill ... اما با توجه به محدود بودن hero poolـم نمیدونم تا کی میتوتم همینطور با هیرو های جدید واسه این اکانت برم و چون نمیخوام برگرده ns احتمالا از بازی های بعدی هیرو های ثابتی رو انتخاب کنم.
    هدفم از ساخت این اکانت جدید فقط اینه که باش رنک بازی کنم...لامصب دلم نمیومد با قبلیه رنک برم.( میترسیدم ببازم )

در کل اقا سعی کنید بازیتون بهتر بشه بعد اکانت جدید که ساختید مطمئنا میره توی hs و vhs ... بازی خیلی باهوش تر از این حرفاست که بشه راحت گولش زد و با ترفند و کلک یه اکانت رو ببری vhs ... و اگرم بردی خب بعدش چی؟ گند میزنی به بازی ملت و برمیگردی همون سطح خودت...

پ.ن: اون بازی با lion دو نفر از تیممون لیو دادن منم خریت کردم و موندم و نتیجش این شد...فک کنم حالا باید دوباره یه مقدار توی ns سر کنم.
    پ.ن2: اون بازی با اسپکتر هم hsـه... اول زده بود hs بعد عوضش کرد...همگی بالای 3.2 هستن...معلوم نیست اسکل واسه چی زده ns ...( یحتمل به خاطر من )
    ویرایش توسط fallofwinter : 05-12-2017 در ساعت 04:38 PM

5. کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (05-12-2017)

6. Top | #404

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallofwinter نمایش پست ها
    خب اینم واسه دوستانی که میگفتند عشقی سطح بازی ها انتخاب میشه و بدون توجه به خوب بازی کردن همیشه توی normal skill باقی میمونه...
    https://www.dotabuff.com/players/426145408

باز هم یه اکانت جدید ساختم () و از بازی سیزدهم رفتم توی high skill.
    البته با این اکانت تا اینجا سعی کردم که با هیچ هیرو تکراری ای نرم ( الان 15 بازی با 15 هیرو مختلف رفتم ) و واسه همین نمیتونم همیشه بهترین بازیم رو ارائه بدم مگرنه خیلی زود تر باید میرفت توی این سطح و شاید حتی very high skill ... اما با توجه به محدود بودن hero poolـم نمیدونم تا کی میتوتم همینطور با هیرو های جدید واسه این اکانت برم و چون نمیخوام برگرده ns احتمالا از بازی های بعدی هیرو های ثابتی رو انتخاب کنم.
    هدفم از ساخت این اکانت جدید فقط اینه که باش رنک بازی کنم...لامصب دلم نمیومد با قبلیه رنک برم.( میترسیدم ببازم )

در کل اقا سعی کنید بازیتون بهتر بشه بعد اکانت جدید که ساختید مطمئنا میره توی hs و vhs ... بازی خیلی باهوش تر از این حرفاست که بشه راحت گولش زد و با ترفند و کلک یه اکانت رو ببری vhs ... و اگرم بردی خب بعدش چی؟ گند میزنی به بازی ملت و برمیگردی همون سطح خودت...

پ.ن: اون بازی با lion دو نفر از تیممون لیو دادن منم خریت کردم و موندم و نتیجش این شد...فک کنم حالا باید دوباره یه مقدار توی ns سر کنم.
    پ.ن2: اون بازی با اسپکتر هم hsـه... اول زده بود hs بعد عوضش کرد...همگی بالای 3.2 هستن...معلوم نیست اسکل واسه چی زده ns ...( یحتمل به خاطر من )

داداش من , در واقع میدونی چرا بعضی از پلیر ها اکانت جدید میزنن ؟
    قبل از باز شدن رنک , نسبت به بازیت توی ns , hs , vhs قرار میگیری ... اگه خیلی خوب بازی کنی توی 3 بازی میتونی به vhs برسی اگه خیلی زیاد باشه 5 game !
    اینجاست که اگه با vhs بازی رنک شروع کنی و 10 گیم ... بازی خودتو بکنی , رنکی متغییر از 3k به بالا به دست میاری .

تو اکانت اصلی بازی کن سطحتو بالاتر ببر بعد ی اکانت جدید درست کن انقد هم دردسر به خودت نده .

Evil Geniuses

7. کاربر مقابل از Mohammad.S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

fallofwinter (05-12-2017)

8. Top | #405

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    نقل قول نوشته اصلی توسط Suma1L نمایش پست ها
    داداش من , در واقع میدونی چرا بعضی از پلیر ها اکانت جدید میزنن ؟
    قبل از باز شدن رنک , نسبت به بازیت توی ns , hs , vhs قرار میگیری ... اگه خیلی خوب بازی کنی توی 3 بازی میتونی به vhs برسی اگه خیلی زیاد باشه 5 game !
    اینجاست که اگه با vhs بازی رنک شروع کنی و 10 گیم ... بازی خودتو بکنی , رنکی متغییر از 3k به بالا به دست میاری .

تو اکانت اصلی بازی کن سطحتو بالاتر ببر بعد ی اکانت جدید درست کن انقد هم دردسر به خودت نده .

اره اینو خودم میدونم...ولی خب چون فعلا همون یه اکانت رو دارم ترجیح میدم باش رنک نرم...میخوام این یکی رو کالیبره کنم هر چه قدر که شد هم مهم نیست...بعد کلا با این رنک برم فقط ببینم تا چند میتونم ببرمش بالا. اون یکی خودش 3200 کالیبره شد که تا 3300 بردمش ولی خب دیگه رنک بازی نکردم چون واقعا توی 3k هم ادم نابود خیلی بود و حوصله نداشتم چند بازی ببازم و دوباره بخوام بیارمش بالا...گفتم این یکی رو میسازم فقط واسه رنک رفتن باشه فعلا و بالا و پایین هم بشه رنکش برام مهم نیست زیاد...فقط میخوام که رنک بازی کنم...همینم اول کار گفتم اگر به قصد hs و vhs شدن باش میرفتم خیلی زود تر hs میشد ولی خب میخواستم versatility رو تا حد ممکن بالا نگهش دارم واسه همین هیرو اسپم نکردم

9. کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (05-12-2017)

10. Top | #406

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6597
    سلام خدمت دوستان
    مطالب تاپیک رو در مورد اسکیل ها خوندم یه سوالی برام پیش اومد
    یه اکانت جدید درست کردم و تو پند دست باهاش بازی کردم که بعید می دونم دیگه کسی دست اول رو بتونه بهتر از این play کنه ولی نمی دونم چرا حتی تو high skill هم نرفتم چه برسه به very high
    کسی می دونه جریان چیه و اصلا این سیستم اسکیل ها چطوری هست؟
    https://www.dotabuff.com/players/433002090

11. Top | #407

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط drama نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    مطالب تاپیک رو در مورد اسکیل ها خوندم یه سوالی برام پیش اومد
    یه اکانت جدید درست کردم و تو پند دست باهاش بازی کردم که بعید می دونم دیگه کسی دست اول رو بتونه بهتر از این play کنه ولی نمی دونم چرا حتی تو high skill هم نرفتم چه برسه به very high
    کسی می دونه جریان چیه و اصلا این سیستم اسکیل ها چطوری هست؟
    https://www.dotabuff.com/players/433002090
    شما میراکل هم باشی بازی اول hsنمیشه که چند تا بازی میکنی بعد میندازه توی hsیاvhsهمینجوری هم اگر خیلی وقت باشه توی hsبازی با یه بازی سریع نمیوفتی ns

12. Top | #408

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    شما میراکل هم باشی بازی اول hsنمیشه که چند تا بازی میکنی بعد میندازه توی hsیاvhsهمینجوری هم اگر خیلی وقت باشه توی hsبازی با یه بازی سریع نمیوفتی ns
    کاملا غلطه من خودم اکانت که میساختم همیشه vhs بود از همون بازی اول.

البته اسپم میدادم.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

13. Top | #409

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    کاملا غلطه من خودم اکانت که میساختم همیشه vhs بود از همون بازی اول.

البته اسپم میدادم.
    واقعا متوجه نمشیم اخه چجوری ممکنه همون بازی اول بدون حتی یه کالیبر بندازه vhs

14. Top | #410

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    واقعا متوجه نمشیم اخه چجوری ممکنه همون بازی اول بدون حتی یه کالیبر بندازه vhs
    قبلا فرضیاتی وجود داشت که در valve امکانی وجود داره که بتونن از روی ip یا مادربورد شما رو شناسایی کنن چیزی عحیبیم نیست و همه شرکت های بزرگ دنیا دارن ازش استفاده میکنن . برای همین اگر شما قبلا 1 یا بیشتر اکانت داشتین که مثلا سطح شما 5k بوده و تمام بازی ها vhs با ساخت اکانت جدید شما را شناسایی کرده و اولین بازی vhs خواهد شد

15. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (06-15-2017),samdeloges (06-14-2017)

صفحه 41 از 47 نخستنخست ... 313940414243 ... آخرینآخرین