بن شدن در دوتا 2 - صفحه 6

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 111
  1. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8826
    یوزرنیم استیم
    daniyel722

کمک به رفغ ارور

نقل قول نوشته اصلی توسط Black.Empire.mj نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام من کلا برای چت کردن و ویس دادن بن شدم چیکار باید بکنم تو بازی نه صدام میره نه میتونم چیزی تایپ کنم همش این ارور رو میده لطفا یکی زنگ بزنه منو راهنمایی کنه اگر بتونه کسی مشکلم رو حل کونه بهش حق زحمتشو میدم
    09108709198 من ارادی هستم

این ارور رو میده وقتی میخوام چت کنم توی بازی
    سلام من کلا برای چت کردن و ویس دادن بن شدم چیکار باید بکنم تو بازی نه صدام میره نه میتونم چیزی تایپ کنم همش این ارور رو میده لطفا یکی زنگ بزنه منو راهنمایی کنه اگر بتونه کسی مشکلم رو حل کونه بهش حق زحمتشو میدم

تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست eror-dota-2.png  

2. کاربر مقابل از daniyel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (01-26-2020)

3. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    نقل قول نوشته اصلی توسط daniyel نمایش پست ها

سلام
    عزیز دل بن شدن رو که نمیشه کاریش کرد تا من اطلاع دارم
    بهتره بازی کنی تا برطرف شه
    توی بازی هم اگه از بازی کسی خوشت نیومد یا رو مخت بود فقط بزارش رو بیصدا و بازی خودتو بکن ... بخوای باهاش بحث کنی یا ... فقط به باخت خودت کمک کردی .

Evil Geniuses

4. 4 کاربر مقابل از Mohammad.S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (01-26-2020),Milad._.R (01-26-2020),reza (05-09-2020),Sharingan (01-26-2020)

5. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8988
    سلام
    ببخشید من تو بازی دوتا۲ در هنگام بازی پیام دادن تو بازی
    پیام ریپ میده بهم باید چیکار کنم؟؟؟

6. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7761
    چند تا سوال جزئی داشتم با اعضای پارتی لابی بزنی بعد گیم کامنت کنن حساب میشه جز کامنتا یا نه؟؟همون تاثیرو داره؟اگه قبل کامنت کردن از پارتی لفت بده بعد کامنت کنن بهتره؟؟(ینی دیگه پارتیت حساب نمیشه و شاید تاثیر کامنتش بیشت باشه) چند وقت یبار اون عدد مربوط به کامنت و ریپورت اپدیت میشه؟یه اباندون داشته باشی چقدر طول میکشه دوباره صفر بشه؟ایا اون عدده(اسمشو نمیدونم دقیقن)به گاو انداختن یارا تاثیر داره؟من سه سال بازی کردم و فقط بازی میکردم از لحاظ تئوری داغون بودم(نوب نبودم)برا همین ده تا گیمی که میندازتت توی رنکو گند زدم و افتادم گاردین و سه سال توش بودم بعد ها فهمیدم اون ده تا گیم چی بودن و یکی گفت اون عدده😅رو گاو انداختن تاثیر داره اون اکانت عددش به یک رسید و بعد از روشن شدنه اینا برام گذاشتمش کنار...حالا اکانت جدید زدم و اگه نکات ریزی هستش که تو پیشرفت اکانت مهمه رو بگید که خیلی نیاز دارم...این همه سال چوب نا اگاهیمو خوردم چون کسی نبود بم بگه و فقط بازی میکردم

7. کاربر مقابل از spirit breaker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (05-14-2020)

8. Top | #55
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط spirit breaker نمایش پست ها
    چند تا سوال جزئی داشتم با اعضای پارتی لابی بزنی بعد گیم کامنت کنن حساب میشه جز کامنتا یا نه؟؟همون تاثیرو داره؟اگه قبل کامنت کردن از پارتی لفت بده بعد کامنت کنن بهتره؟؟(ینی دیگه پارتیت حساب نمیشه و شاید تاثیر کامنتش بیشت باشه) چند وقت یبار اون عدد مربوط به کامنت و ریپورت اپدیت میشه؟یه اباندون داشته باشی چقدر طول میکشه دوباره صفر بشه؟ایا اون عدده(اسمشو نمیدونم دقیقن)به گاو انداختن یارا تاثیر داره؟من سه سال بازی کردم و فقط بازی میکردم از لحاظ تئوری داغون بودم(نوب نبودم)برا همین ده تا گیمی که میندازتت توی رنکو گند زدم و افتادم گاردین و سه سال توش بودم بعد ها فهمیدم اون ده تا گیم چی بودن و یکی گفت اون عدده������رو گاو انداختن تاثیر داره اون اکانت عددش به یک رسید و بعد از روشن شدنه اینا برام گذاشتمش کنار...حالا اکانت جدید زدم و اگه نکات ریزی هستش که تو پیشرفت اکانت مهمه رو بگید که خیلی نیاز دارم...این همه سال چوب نا اگاهیمو خوردم چون کسی نبود بم بگه و فقط بازی میکردم
    سلام
    کامنت با کامند فرق داره عزیز. اون چیزی که شما منظورتون هست کامند هست.
    سوال اول: بله حساب میشه
    سوال دوم: نمیدونم. فکر نمیکنم کسی هم بدونه. ولی منطقا نباید همون تاثیر رو داشته باشه
    سوال سوم: تاثیری نداره. دیتا بازی از ابتدای جستجو اون ثبت شده و ربطی به آخرش نداره
    سوال چهارم: فکر کنم هر 10 یا 20 بازی. برای اباندون هم همینقدر تعداد بازی لازم هست تا صفر بشه...(احتمال قوی 20 بازی)
    سوال پنجم: نه زیاد. یار بد همیشه هست. یار بی ادب و آزاردهنده "خیلی کمتر" خواهد بود. (از عبارات بهتری در طرح سوالتون استفاده کنید لطفا)
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (05-12-2020),reza (05-12-2020),Sharingan (05-14-2020)

10. Top | #56

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط spirit breaker نمایش پست ها
    چند تا سوال جزئی داشتم با اعضای پارتی لابی بزنی بعد گیم کامنت کنن حساب میشه جز کامنتا یا نه؟؟همون تاثیرو داره؟اگه قبل کامنت کردن از پارتی لفت بده بعد کامنت کنن بهتره؟؟(ینی دیگه پارتیت حساب نمیشه و شاید تاثیر کامنتش بیشت باشه) چند وقت یبار اون عدد مربوط به کامنت و ریپورت اپدیت میشه؟یه اباندون داشته باشی چقدر طول میکشه دوباره صفر بشه؟ایا اون عدده(اسمشو نمیدونم دقیقن)به گاو انداختن یارا تاثیر داره؟من سه سال بازی کردم و فقط بازی میکردم از لحاظ تئوری داغون بودم(نوب نبودم)برا همین ده تا گیمی که میندازتت توی رنکو گند زدم و افتادم گاردین و سه سال توش بودم بعد ها فهمیدم اون ده تا گیم چی بودن و یکی گفت اون عدده😅رو گاو انداختن تاثیر داره اون اکانت عددش به یک رسید و بعد از روشن شدنه اینا برام گذاشتمش کنار...حالا اکانت جدید زدم و اگه نکات ریزی هستش که تو پیشرفت اکانت مهمه رو بگید که خیلی نیاز دارم...این همه سال چوب نا اگاهیمو خوردم چون کسی نبود بم بگه و فقط بازی میکردم
    Abandon و ریپورت ها هر 15 گیم یبار اپدیت میشه (شاید تو اپدیتای جدید مقدارش بیشتر یا کمتر باشه)

و این تاپیکو ببین درجواب سوال اخرت فک کنم چیزیه ک دنبالشی : بحث درباره Ranked matchmaking

هرچقدر رنکت پایین تر باشه یار و حریف مبتدی تری واست میافته ولی اگه رنکتو به هر روشی ببری بالا و در سطح اون پلیرا نباشی دوباره میای پایین واس همین اگ حس میکنی بازیت در اون حد نیست الکی تلاش نکن

11. کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (05-14-2020)

12. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9079
    سلام
    من dota2 از بازی خارج شدم به خاطر اینکه کامپیوتر کرش کرد بعدش اومدم تو بازی نوشته بودم تا 2 ساعت نمیتونی بازی کنی بعد 2 ساعت دوباره برگشتم دیدم گفته باید 4 بازی single draft بازی کنی و ببری ولی کسی پیدا نمیشه که این مود رو بازی کنه چون بعد یه ساعت find match کسی نبود تا بازی کنم

13. Top | #58

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2 نمایش پست ها
    سلام
    من dota2 از بازی خارج شدم به خاطر اینکه کامپیوتر کرش کرد بعدش اومدم تو بازی نوشته بودم تا 2 ساعت نمیتونی بازی کنی بعد 2 ساعت دوباره برگشتم دیدم گفته باید 4 بازی single draft بازی کنی و ببری ولی کسی پیدا نمیشه که این مود رو بازی کنه چون بعد یه ساعت find match کسی نبود تا بازی کنم
    شما Region های بازیتو 3تایی بزار (معمولا Europe west, Europe east , Dubai اینا پینگ بهتری میدن واس ایران)

باید کمتر از 6 مین طول بکشه. یعنی قطعا همینه (خیلیا نه از روی بن و اجبار، واسه فان SD بازی میکنن پس همیشه پلیر هست)

14. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (07-25-2020),Sharingan (07-26-2020)

15. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9466
    دوستان یه سوال دارم من بخاطر مشکلاتی پنج شیش بار لفت دادم ۶ساعت بن شدم
    من میخواستم بپرسم اگه بازی نکنم یا بازی کنم لفت ندم زمانش کمتر میشه مثلا به ۲ساعت بن برسه؟
    نمیخوام اکانتم بن دائم یا بن طولانی شه😭

16. Top | #60
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadP1 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم من بخاطر مشکلاتی پنج شیش بار لفت دادم ۶ساعت بن شدم
    من میخواستم بپرسم اگه بازی نکنم یا بازی کنم لفت ندم زمانش کمتر میشه مثلا به ۲ساعت بن برسه؟
    نمیخوام اکانتم بن دائم یا بن طولانی شه������
    سلام
    این بن‌های ساعتی معمولا خودشون سپری میشن و تمام میشن مشکلی نداره
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

17. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (04-12-2021)

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین