پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 433

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 433 از 515 نخستنخست ... 333383423431432433434435443483 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,321 به 4,330 از 5145
  1. Top | #4321

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4776
    نقل قول نوشته اصلی توسط tbzgoodboy نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    لطفا یکی که ناموسا میدونه توضیح کاربردی بده :
    تو اینا مشکل دارم و هنوز درک نکردم
    1 - کلا هیروی undying رو نمیفهمم ! یعنی لول 2 و 1اش چطور و کی باید استفاده بشه (و روی کی باید بزنم)
    2 - لول 2 void چیه و کی باید زد ؟
    3 - لول 6 clinz رو کی باید زد و چه میکنه ؟(خیلی زدم رو یونیتا اما ناموسا در حد لول 6 کاری نمیکنه )
    4 - لول 2 necrophos چیست ؟ و کی باید زد ؟
    5 - لول 6 outworld همون destroy رو کی باید زد ؟ تو دمو ها طرف زد رو 5 نفر همه هم full hp در جا مردن !! اما من هرچی زدم حتی یک اپسیلم هم جونش کم نشد
    6 - فکر نمیکنید بجز 6 و 1 oracle بقیه لولاش(2 و 3 ) اضافه هستن !؟ اگر نه چرا کاری میکنن
    7 - هیروی shadow demon لول 2اش کاری هم میکنه ؟ لول 3ش هم که باید حریف یه 10 ثانیه وایسه تا روش 3 بزنی

بارم نمرات : هر سوال 1/5 نمره
    ------------------------------------ الکی ملکی جواب ندین همه اینارو بارها بازی کردم (با بعضیا رمپیج هم گرفتم) ولی فک کنم خیلی خوب نمیشناسمشون -------------------------
    1- با یکش استرنج میدزده به شما اضافه میکنه{ روی همه هیرو های دشمن توی یه محدوده کار میکنه} و یه دمیج پایه میده 2- اسکیل 2 ووید cooldown هیروهایی که توی محدودش باشن رو قفل میکنه و از اتک اسپید و سرعت حرکتشون کم میکنه بسته به لولشون 3- اولتی کلینکز رو روی همه کریپ ها به جز ancientها میتونی بزنی درصدی از هلت و دمیج اون کریپ رو به خودش اضافه میکنه { هرچی دمیج و جون کریپ بیشتر باشه تاثیرش بیشتره} 4- لول2 نکرو رو توی حالتی میبره که دمیج فیزیکال نمیخوره { مطمین نیستم} هیرو های مقابل رو اسلو میکنه 5- اولت od : هر چی مقدار مانای هیروهای مقابل از مانای od کمتر باشه دمیج بیشتری میخورن /وقتی هیروهای مقابلت از اسکیل هاشون استفاده کردن اونوقت باید بزنی اونی که شما زدی و دمیج نداده چون مانای هیروی مقابل از شما بیشتر بوده پس دمیجی نمیده 6- نمیدونم چون باهاش بازی نکردم ولی فکر کنم اسکیل دومش هیل میده 7- لول 2 باعث میشه توی محدودش یه دشمن دمیج بیشتری از تیم شما بخوره

2. کاربر مقابل از erebor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tbzgoodboy (04-23-2017)

3. Top | #4322

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6118
    یوزرنیم استیم
    CommonIWontHurtU
    نقل قول نوشته اصلی توسط erebor نمایش پست ها
    1- با یکش استرنج میدزده به شما اضافه میکنه{ روی همه هیرو های دشمن توی یه محدوده کار میکنه} و یه دمیج پایه میده 2- اسکیل 2 ووید cooldown هیروهایی که توی محدودش باشن رو قفل میکنه و از اتک اسپید و سرعت حرکتشون کم میکنه بسته به لولشون 3- اولتی کلینکز رو روی همه کریپ ها به جز ancientها میتونی بزنی درصدی از هلت و دمیج اون کریپ رو به خودش اضافه میکنه { هرچی دمیج و جون کریپ بیشتر باشه تاثیرش بیشتره} 4- لول2 نکرو رو توی حالتی میبره که دمیج فیزیکال نمیخوره { مطمین نیستم} هیرو های مقابل رو اسلو میکنه 5- اولت od : هر چی مقدار مانای هیروهای مقابل از مانای od کمتر باشه دمیج بیشتری میخورن /وقتی هیروهای مقابلت از اسکیل هاشون استفاده کردن اونوقت باید بزنی اونی که شما زدی و دمیج نداده چون مانای هیروی مقابل از شما بیشتر بوده پس دمیجی نمیده 6- نمیدونم چون باهاش بازی نکردم ولی فکر کنم اسکیل دومش هیل میده 7- لول 2 باعث میشه توی محدودش یه دشمن دمیج بیشتری از تیم شما بخوره
    با اینکه یه اشتباهایی ذاشتی ولی بازم ممنون .
    اما خو گفتم که با همه بازی کردم . فقط بطور تخصصی پرسیدم .
    یعنی دقیقا طریقه استفاده اون لول کجا کی و چطوره <--------------------------------

4. کاربر مقابل از tbzgoodboy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

erebor (04-23-2017)

5. Top | #4323

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6263
    سلام خسته نباشید . میخواستم یه سوال خارج از دوتا دو بپرسم من خیلی وقته paladinsرو بازی میکنم که با studio hi_rez همایت میشه یک بار hi_ rez رو پاک کردم و بازی کار نکرد بازی رو پاک کردم و از استیم دوباره دان کردم کاملا دانلود شد ولی وقتی می خام برم داخل بازی این ارورو میده cannot find the hi_ rez installationدرموردش میدونید لطفا بگید ممنون

6. Top | #4324

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط satenking نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید . میخواستم یه سوال خارج از دوتا دو بپرسم من خیلی وقته paladinsرو بازی میکنم که با studio hi_rez همایت میشه یک بار hi_ rez رو پاک کردم و بازی کار نکرد بازی رو پاک کردم و از استیم دوباره دان کردم کاملا دانلود شد ولی وقتی می خام برم داخل بازی این ارورو میده cannot find the hi_ rez installationدرموردش میدونید لطفا بگید ممنون
    من بازیشو داشتم به جز خوده بازی یه پوشه دیگه hi_rez رو نصب میکنه که ماله تو پاک شده حتما. برو توی فایل های بازی بگرد ببین فایل نصبی hirez رو پیدا کردی نصب کن.
    76561198076661060

7. کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

erebor (04-23-2017)

8. Top | #4325

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6263
    من این بازی رو از استیم دانلود کردم با اینکه جای نصب شدش تویه steam appهست اما فایلی به اسم hi_ rez ندیدم که نصبش کنم

9. Top | #4326

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6118
    یوزرنیم استیم
    CommonIWontHurtU
    با سلام میشه کسی این مود های match find رو یکم توضیح بده ؟
    single draft , all random , all pick رو میدونم

10. Top | #4327

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6118
    یوزرنیم استیم
    CommonIWontHurtU
    ایتم های orb of venom و blight stone آیا orb هستند ؟ معمولا هر دوشو برمی دارم

11. Top | #4328

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4496
    Dps orb of venom اسکیل 1 templar رو خراب میکنه یا نه؟

12. Top | #4329

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6263
    نقل قول نوشته اصلی توسط tbzgoodboy نمایش پست ها
    با سلام میشه کسی این مود های match find رو یکم توضیح بده ؟
    single draft , all random , all pick رو میدونم
    سلام ببین در کل 113 hero در بازی وجود دارند که در مود های بازی میتونی انتخاب hero رو تنظیم کنی در مود all pickکه به زبان گیمر ap کفته میشه 113 hero در برابرت هستند که می تونی یکی رو به دل خواه انتخاب کنی در مودsingle draft که sd نامیده میشود از بین تمام hero ها3 تا به تور تصادفی انتخاب میشوند یک strength hero یک hero agility یک hero intelligence که از 3 تا یکی رو انتخاب میکنی ودر مود all random ازبین ان همه hero یکی رو بازی برای تو انتخاب میکنه باز هم مود هست که با تجربه شرکت در انها با اونا اشنا میشی ولی این سه مود معروف ترین مود ها هستند

13. Top | #4330

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4790
    یوزرنیم استیم
    HiHi
    نقل قول نوشته اصلی توسط TeNSai نمایش پست ها
    Dps orb of venom اسکیل 1 templar رو خراب میکنه یا نه؟
    بله
    در واقع چارش همینه
    [
    SIGPIC][/SIGPIC]

کلمات کلیدی این موضوع