[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 17

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 17 از 1160 نخستنخست ... 7151617181927671175171017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 11600
  1. Top | #161

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خوبه که اینها رو میدونیم و حرف میزنیم در موردش ، اما بهتر اینکه اسلام محمدی و شیعه علی (ع) و 12 امامی رو بهش عمل کنیم ایا ما هستیم یا فقط اسم ما شیعه هستش راهشونو ادامه میدیم ؟ فکر نکنم
    داشتم بایه بهاییه بحث میکردم آخراش که داشت کم می آورد گفت : من خیلی وقت پیش به این نتیجه رسیدم که شیعه بهترین و کامل ترین مذهب توی دنیا هست ولی یه چیزی باعث شد که به سمتش نیومدم، اون هم این بود که ضمانت اجرایی نداره.
    وقتی این رو گفت ناراحت شدم ، البته راست هم میگفت ، امروزه اکثر شیعه ها فقط اسم تشیع رو به دوش میکشن. یکی نیست بهش بگه وقتی اعمال دینیت رو به جا نمیاری حداقل نگو شیعه هستم بگو بی دینم بگو سکولارم چرا اسم شیعه رو خراب میکنی.
    دین شده برای مردم یه چیزه ارثی به خدا اگه باباشون کافر بود این ها هم کافر بودن، انسان اونه که بره خودش تحقیق بکنه به حقیقت دینش برسه. به نظر توی اون سلفیه یا اون وهابیه که میره خودش رو منفجر میکنه باور نداره که به حقه؟
    توی کل آدم هایی که دیدم که شیعه شدن این ژاپنی ها از همه بهتر بودن، چون هم نظم دارن هم کارهای خوب انجام میدن دقیقا همون چیزی که حضرت علی گفت و ما نکردیم.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ali_S_Y (10-28-2014),FCB (10-28-2014)

3. Top | #162
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    Ater جان جواب دو خط آخر پستتون رو در همین خط میدم: شما مطمئن باش اگر ما خودمون هم تحقیق میکردیم و شیعه میشدیم باز هم وضعیت همین بود چون این خصلت ما ایرنی ها هست که هیچ وقت هیچ چیزی رو درست انجام ندیم.

مثلا اگر 2 سال پیش از من میپرسیدی چرا رشته دبیرستانت رو ریاضی فیزیک انتخاب کردی میگفتم خام حرف دیگران شدم و فکر میکردم خوبه اما نمیدونستیم خواب و فراغت رو ازم میگیره...حالام که داریم میریم دانشگاه و کارشناسی میخونیم و سر کلاسمون آدم داریم 26 7 سالشه درسش با ما یکیه و هنوز پاس نکرده

میگیم من اگر برگردم به سال اول دبیرستان همین رشته ریاضی رو انتخاب میکنم درسته خیلی سختی کشیدم اما واقعا می ارزید!

باز ما چه شیعه اسمی باشیم چه ظاهری هممون (جوونای امروزی) میدونیم که کل دنیا و مخصوصا تعداد انگشت شماری از کشور ها میخوان اصلا نسل همچین آدمایی منقرض بشه! سندش هم تمام این مستند های فراماسونری و غیره و زالک که هممون دیدیم

توی ایران خودمون امروزه در شبکه های اجتماعی پیج هایی درست شده مثلا با عنوان "آزادی های یواشکی" که موضوعش چیه؟ تصویر زنان بی حجاب و سر باز ایرانی در اماکن عمومی...که متاسفانه متاسفانه اینها رو آزادی خطاب میکنند و کسانی که ازش حمایت میکنند رو روشن فکر...

آخرش میرسیم به حرف دکتر شریعتی که میگه: "روزگاری خواهد رسید که بی دینی مایه روشن فکری است." واقعا باید این جمله رو قاب گرفت مخصوصا در شرایط امروز...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (10-28-2014),fever361 (10-28-2014),[DR.[mmL (10-28-2014)

5. Top | #163

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    چقدر تو فروم دیندار و مسلمون داشتیم و خبر نداشتیم :دی
    آفرین اعتقاد چیز خوبیه. و اسلام کامل ترین دینه بدونه شک.
    فقط مشکل سر اینه که اون بالا کسی هست؟ :دی

6. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (10-28-2014),'ScoOPiNG yO (10-28-2014),fever361 (10-28-2014)

7. Top | #164

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    یه استادی داشتیم که یک جوان خوشتیپ و با علم بسیار زیاد در جوانی دکترا گرفته بود و این ادم ادندیشه درس میداد سخت گیر بود که باید در مورد دین و اینجور موضوع ها کنفرانس بدین و ا میگفتیم عمومی کنفرانس نداره ، در واقع داشت ولی کسی اجرا نمیکرد و دانشجو هم حال نداشت ، در کل من ازش خوشم اومد و جالبیش این بود که چند تا از دانشجویان توی کلاس ، ادیان دیگه ای داشتن !!! من رشتم فنی هست به همین خاطر درسهام فقط همین در خصوص با دین بود که حال داد ، چون ادیان دیگه ای داشتن این باعث شد که بحث های خیلی جالبی پیش بیاد و این ادم که شیعه بود در کلاس اینجوری حرف میزد ، اگر دینی می خواهید داشته باشید تقلید نباشه و اول برید همه دین ها رو بشناسید و بعد با عقل خود مقایسه کنید و اون دین رو انتخاب کنید گفت خوده بنده به این نتیجه رسیدم که شیعه واقعی بهتر از همه هست و توهینی هم نمیکنم به ادیان دیگه

8. Top | #165

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    آخرین سخنرانی هیتلر که توش حرف های قشنگی میزنه.

.یک ملت نمیتواند کاری بیشتر از این بکند : آنهایی که میتوانند بجنگند, بجنگند آنهایی که میتوانند کار کنند کار کنند و همه با هم برای یک چیز می آیند : برای تضمین آزادی , افتخار ملی و آینده ای برای زندگی.
    76561198076661060

9. Top | #166

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    999
    یوزرنیم استیم
    126127955
    بحث دین به هیچ جایی ختم نمیشه
    چون هیچ چیزی نمیتونه اعتقادات یک فردو عوض کنه
    Because you cant understand something
    dose not make it WRONG

10. Top | #167

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3039
    یوزرنیم استیم
    :))
    اگه اخطار ندید منم ادای فیضی کنم
    شما مطمئن باش اگر ما خودمون هم تحقیق میکردیم و شیعه میشدیم باز هم وضعیت همین بود چون این خصلت ما ایرنی ها هست که هیچ وقت هیچ چیزی رو درست انجام ندیم.
    خوب.. اههمم(گلومو صاف کنم )

1-اسلام برادری و برابری با سر بریدن به این مردم تحمیل شد.#2قرن سکوت اثر استاد زرین کوب (در پی اون نسل کثیف اعراب هم در ایران گسترش پیدا کردن )-(با این حال ایرانی های اصیل در مراکز و قسمت های شمالی تر کشور باقی موندن)
    2-ایرانی ها تا قبل از حکومت صفویه،سنی مذهب بودن. شیعی شدن این مردم هم تحمیلی بود. (سربریدن چندهزار نفر که نمیخواستن شیعه بشن. google it )

از یک و دو نتیجه میگیریم که نه تنها افرادی که در ایران میزیند، مسلمان نیستن (نظر شخصی) بلکه ایرانی هم نیستن
    _
    پیشاپیش روز کوروش شاد باد!

11. 4 کاربر مقابل از 'ScoOPiNG yO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mr.Nobody (10-28-2014),Persian Leopard (10-28-2014),[DR.[mmL (10-28-2014),رهی (10-28-2014)

12. Top | #168

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط 'ScoOPiNG yO نمایش پست ها
    1-اسلام برادری و برابری با سر بریدن به این مردم تحمیل شد.#2قرن سکوت اثر استاد زرین کوب (در پی اون نسل کثیف اعراب هم در ایران گسترش پیدا کردن )-(با این حال ایرانی های اصیل در مراکز و قسمت های شمالی تر کشور باقی موندن)
    از یک و دو نتیجه میگیریم که نه تنها افرادی که در ایران میزیند، مسلمان نیستن (نظر شخصی) بلکه ایرانی هم نیستن
    بله همه کثیفن اصن به جز ( ایرانی های اصیل که در مراکز و قسمت های شمالی تر کشور باقی موندن!) , شما هم اصلا racist نیستی!! :smile: lol
    76561198076661060

13. کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

'ScoOPiNG yO (10-28-2014)

14. Top | #169

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط 'ScoOPiNG yO نمایش پست ها
    با این حال ایرانی های اصیل در مراکز و قسمت های شمالی تر کشور باقی موندن

پیشاپیش روز کوروش شاد باد!
    اول اینکه شما دارید به کل مردم ایران جز شمال کشور توهین میکنید و ادمیت و انسانیت به خصلت خود فرد بر میگرده و من دیدم اونهایی که دم از فرد بزرگی به نام کوروش بزرگ میزنند هر کثافت کاری که بوده انجام دادن و ایا اونها راه کوروش کبیر رو ادمه دادن ؟ خیر . و فقط اسم کوروش کبیر رو به زبان میارن . توی کشورهای دیگه همه بهش احترام میذارن ایا همون هایی که دم از اصل بودن میزنن ، میدونن کوروش کبیر کی بود و یه بزرگواری هایی رو انجام داده ، کی راهشو ادمه داد ؟ برو ببین خصلت و انسانیت و نیکی در چه کسی وجود داره ، ملیت مهم نیست دوست عزیز

15. Top | #170

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    در کل دین چیزیه که به افکار مردم جهت میده.
    ولی در بیشتر کتاب هایی که از یاران امامان یا پیامبران حالا به هر نحوی منتشر شده بود دلایلشون قانع کننده نبوده و نیست مثال دقیقا اون فرد رو یادم نیست ولی جمله:

کد:
    بعد از جنگ ماندیم که با اسیران چه کنیم.به گفته ی پیامبر هرکس که بر روی آلتش مویی روییده بود را سر میبریدیم.

دوستان منبع داره یک کتاب عربی هست و بدون دستکاری اگه یادم اومد میزارم.ولی در کل من خیلی از اصول دین اسلام رو قبول دارم و خوشم میاد ازشون ولی بعضیا شک برانگیز هست. این ربطی به دین نداره مثلا: یه عالم دینی میگه تیغ زدن صورت گناهه! این شد حرف؟ همچین فتوا هایی زیاد دیدم! تو رشت یکی از طلاب میگفت گوشت شاهین نجفی حلاله! چرا؟
    آقا با این چیزا مردم از دین زده میشن و بیشترین چیزی که عامل دور شدن مردم از اسلام هست همین دلایل خرافاتی هست! مردم عکس امام حسین رو میگیرن بوس میدن میگن شفا بخشه! جم کنین بابا
    پرستش واسه خداست ولی روستا ها یا ختی بیشتره مردمی که از روستا ها به شهر ها اومدن هنوز به همین عقیده اند.پدرم میگه در محلات دیلمان که حدود 17 یا 18 سال دقیقا نمیدونم افرادی اومدن و ادعا کردن که امام زاده اونجا زنده شده و براش گوسفند قربانی کردن و مردم شروع کردن به خوردن خون گوسفند!
    که حتی موجب شد یکی از طلاب طراز اول ایران در اون دوره یعنی آیت ال... احسان بخش بیان از سمت نهاد رهبر از بس که این موضوع شک بر انگیز شده بود در کل اعتقادات ما داره میره زیره رادیکال ایشالا نره.
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

16. کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

'ScoOPiNG yO (10-28-2014)