[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 18

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 18 از 1160 نخستنخست ... 8161718192028681185181018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 11600
  1. Top | #171
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط 'ScoOPiNG yO نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اگه اخطار ندید منم ادای فیضی کنم
    شما اگر خیلی خوشت میاد با من کل کل کنی یا خوشمزه بازی در بیاری بهتره بدونی نه صبرم و نه وقتم زیاده و مستقیما Ban by IP میشی...

سرت تو کار خودت باشه دوست عزیز کسی دیوانه نیست الکی اخطار بده...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

'ScoOPiNG yO (10-28-2014)

3. Top | #172

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    2-ایرانی ها تا قبل از حکومت صفویه،سنی مذهب بودن. شیعی شدن این مردم هم تحمیلی بود.
    زمان ساسانیان فکر کنم یونان حدود 220 سال بر ایران حکومت میکنه و زبان یونانی رو زبان رسمی میکنه . اگر کسی به غیر از زبان یونانی به زبان دیگه ای حرف میزد گردنش رو میزدن. اما شما بیا بگرد 5 تا کلمه یونانی توی زبان فارسی پیدا کن. نمی تونی میدونی چرا چون ایرانی ها آدم هایی نیستن که با زور چیزی رو قبول کنن این بار ها به من ثابت شده.
    در پی اون نسل کثیف اعراب هم در ایران گسترش پیدا کردن )-(با این حال ایرانی های اصیل در مراکز و قسمت های شمالی تر کشور باقی موندن)
    عزیز من اون دنیا کسی نمیاد بگه چون تو نژاد اصیل ایرانی هستی بیا برو بهشت ، اونجا به انسانیت نگاه میکنن نه به نژادت یا اصیل بودنت.(البته اگر به معاد ایمان داری)
    این خصلت ما ایرنی ها هست که هیچ وقت هیچ چیزی رو درست انجام ندیم.
    این که همه و همیشه درست نیست ، ایرانی ها کلا آدم های راحت طلبی هستن ولی وقتی کار به جا های باریک بکشه سخت کوش ترین افراد میشن ، انصافا با این همه بلا که سرمون امده باز هم سرپا هستیم. خودت یه حساب سر انگشتی بکن از اول انقلاب ایران چه مشکلاتی رو پشت سر گذاشته ، اول شورش داخلی بعد جنگ خارجی بعد معلوم میشه فرمانده کل قوا جاسوس از آب درمیاد (ریس جمهور وقت) بعد تحریم یعد کل مسئولین عالی کشور ترور میشن و.... یه بنده خدای اسپانیایی بود که بعد از شیعه شدن امدش ایران میگفت: میدونم من از کجا اطمینان پیدا کردم که این کشور امام زمانی هست؟، چون با این همه بلا ها که سر شما امده و منافق بودن نصف مسئولینتون فقط خدا و امام زمان میتونه این کشور رو حفظ کنه وگر نه با علم امار هم هر جوری حساب کنی نمیشه.
    این مردم کم کاری میکنن کاملا درست. ولی یه روزی میرسه که میفهمن باید یه تکونی به خودشون بدن اگر هم نفهمن خدا می فهموندشون (این رو قول میدم)
    دوستان منبع داره یک کتاب عربی هست و بدون دستکاری اگه یادم اومد میزارم.ولی در کل من خیلی از اصول دین اسلام رو قبول دارم و خوشم میاد ازشون ولی بعضیا شک برانگیز هست. این ربطی به دین نداره مثلا: یه عالم دینی میگه تیغ زدن صورت گناهه! این شد حرف؟ همچین فتوا هایی زیاد دیدم! تو رشت یکی از طلاب میگفت گوشت شاهین نجفی حلاله! چرا؟
    د مورد اون گفته پیامبر بگم به خاطر اینه که هر کسی هر دروغی گفته چسبوندن به پیامبر شما که اطمینان نداری از سند حدیث لطفا نیا این جا بگذار چون دروغ هست.
    این که یه مرجع تقلید میاد یه حرفی میزنه یا یه آخوند یا هر کسی که به دین ربط داره بیاد یه حرف نا درستی بزنه دلبل بر این میشه که دین بده ؟ شما یه نوب توی بازی میبینی میگی کل بازی dota 2 بده؟ اصلا این حرف منطقی هست؟
    ولی این که یکی میاد یه چرت و پرتی کیگه و باعث میشه چند نفر از دین زده بشن گناهش پای خود احمقش هست. مثل همین قمه زدن که دیروز توی اخبار گفت همه مرجع های تقلید گفتن حرام هست. الان شما برو توی google بزن shia muslims ببین چی میاد.
    بله فقط خون،حالا خودت رو بگذار جای یه آدمی که میخواد شیعه بشه و امده تحقیق !! چه حسی پیدا میکنی؟
    حرف های شیعه رو باید از 14 معصومش شنید (البته اون روایاتی که درست هست نه جعلی ها) به جز 14 معصوم هر آدمی اامکان داره گناه کنه حتی بزرگ ترین عالم دینیش . شما تونستی یه مشکل از 14 معصوم پیدا کن بسم الله.
    ویرایش توسط ATER : 10-28-2014 در ساعت 03:45 PM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

4. 6 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (10-29-2014),FCB (10-29-2014),Milad._.R (10-28-2014),Mohammad_ai69 (10-28-2014),Wind (10-28-2014),[DR.[mmL (10-28-2014)

5. Top | #173

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    حرف های ater رو قبول دارم همیشه افرادی بودن که خبرهای الکی وسند های خودساختگی رو میکنن لطفا زود باور نباشید کمی فکر و تحقیق کنید

اما بگم بعد از معصومین ، نزدیکترین فرد به خدا مولانا بوده و شما به نوشته های این بزرگوار هم میتونید مراجعه کنید ، البته ما ایرانی ها ، باید به پدر خودمون یعنی کوروش کبیر افتخار کنیم که جوهری از پاکی و انسانیت بوده

6. Top | #174

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3236
    dfuqmmk1xmmfr05da9um

ما که الان داریم درباره دین حرف میزنیم به اینش دقت کردین جنگ اصلی ما دشمنا اسلام نیست بلکه خودمون هستیم .همه الان به فکر خودشون هستن . مثلا همین مصرف اب که اسلام گفته اصراف نکنید ولی کی تا حالا گوش کرده؟اسممون مسلمونه ولی زات مون یه چیز دیگست.همینکه کل دنیا با ما جنگ دارن کافیه . اونا دیدن نمیتونن مارو با جنگ مستقیم بزن اومدن با جنگ نرم میزنن مارو مانند همون شهر مسلمان اسپانیایی که قبلا توسط مسلمانان تسخیر شده بود .الانم نقششون گرفته .از تو داریم خورده میشیم.یا همین قضیه اسید پاشی که سایت Isna که مال خود کشور هست اومده این قضیرو به نهی از منکر ربط داده .فقط خواستم بگم قبل این حرفا اول خودمونو اصلاح کنیم بعد بریم سر وقت دشمنان.ممنون

7. کاربر مقابل از Wind عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SmallStyle (10-28-2014)

8. Top | #175

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    باید به پدر خودمون یعنی کوروش کبیر افتخار کنیم که جوهری از پاکی و انسانیت بوده
    من اصلا نمیگیم نژاد بد هست اصلا این که شیعه توی ایران باشه خواست خدا بوده ، یه کشوری که هم گذشته رو داره هم آینده(با امام زمان رو میگم)
    افتخارات ما اول به دینمونه که هدایتمون میکنه و بعد کشورمونه که به ما هویت میده که هیچ کشوری توی دنیا نداره.
    کورش هم جایی نمیره به گفته خیلی ها پیامبر بوده یا همون ذوالقرنین(که به معنای دارنده 2 شاخه هست) ، که شباهت خیلی زیادی به حضرت مهدی داره. ذوالقرنین پدر پارسی مادر پارتی حضرت مهدی پدر از سمت حضرت محمد مادر از سمت حضرت مسیح.
    ویرایش توسط ATER : 10-28-2014 در ساعت 04:27 PM

9. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

رهی (10-28-2014)

10. Top | #176

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    داداش خیلی ها شک دارن که این آخوندا توی دین دستبردن هر چیزی از زیرشون بره حلاله!
    الآن شما یعنی طلاب یا آخوندا رو به عنوان مرجع تقلید نداری؟ ازش پشتیبانی نمیکنی؟
    بگه فلان چیز فلانه تو میگه چه مسخره! فلانه!
    شمایی که میگی 14 معضوم عیب ندارن درست خوب اونا افرادی بودن که نبایدم عیب میداشتند تو دوران خودشون مگه شما فردی مثه اباما رو پیروی میکنی؟ مسلما نه!
    چرا من امام نشدم؟ چون لایق نبودم! در توانم نبود و امام هم باید پاک باشن مگه غیر اینه؟ کلا همین که آدم به خالق خودش اعتقاد داشته باشه خیلیه چه برسه به جزییات دینش.
    اینم یه جور مطلق گرایی هست که میگن دین اسلام بهتره بهتره!
    اگه بهتره واسه اینه که از همه ی ادیان مثل یحودیت/مسیحیت/زرتشت و ... نکات ریز و جالب و آدم ساز توشه! ولی وادار کردن مردم به پذیرفتن چیزی کار زشتیه!
    غیر از دین اعراب که قبولش داریم دین کاملیه و رسمیه فرهنگ اعراب هم اومد به ایران!
    از جمله تف کردن روی زمین/ریختن زباله/ادرار کردن در رودخانه ها که در دین زرتشت و فرهنگ ایرانی گناه بزرگی بود.شایید بگی چه ربطی به اماما داره.
    دوران جاهلیت هنوزم تو بیشتر اعراب هست مخصوصا اونایی که قبیله ای زندگی میکنن.

*** کوروش در یکی از سفر هایش به مرز های ایران به نواحی گرمسیر رسید و زندگی قومی را دید از یکی از فرماندهان پرسید آنها چه قومی اند؟ فرمانده گفت اعراب کوروش نگاهی به چادر های خاک آلود/زنان و مردان برهنه کرد و گفت به خدا قسم هرگز نمیگذارم که اینان با ایرانیان یکی شوند***
    جملش همینه ولی یه چیزایی رو یادم نمیاد این کاملا صحت داره.البته کوروش نژاد پرست نبود
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

11. کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

'ScoOPiNG yO (10-28-2014)

12. Top | #177

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Clash نمایش پست ها
    dfuqmmk1xmmfr05da9um
    فرانسیس فوکویاما در کنفرانس اورشلیم میگه: شیعه همچون پرنده ایست بسیار بلند تر آن پرواز میکند که در تیر رس ما باشید، این پرنده دو بال دارد، یک بال آن بال سرخ شهادت و بال دیگر آن بال سبز انتظارست(سرخ شهادت امام حسین و صبر انتظار امام زمان رو میگه) ، یادتان نرود باید همه روحانیون دینی بجز روحانیون خودمون رو با طنز بی آبرو کنیم. و در ادامه میگه: تجروبه نشون داده ما هر جای خاورمیانه که رفتیم اسم شیعه بود مشکل داشتیم(یه ایرانه و به لبنان که در مقابل این ها پیروز شده که هر دو شیعه هستن).
    و در ادامه این ایده رو میده: بیباید از سلفیت در برابر شیعه سپری برای خودمون درست کنیم!!!!(اثبات حرف 4 - 5 سال پیش این آقا داعش حال حاضر هست.)
    قضاوت با خودتون هست.

13. Top | #178

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    این که اصل عرب خوب نیست شکی نکن ، ذاتی کینه ای داره که همیشه دنبال انتقام و جنگ بوده و هست همین اعراب چقدر پیامبر خدا و امام ( ع) رو اذیت کردن چرا پیغمبر ایرانی رو دوست داشت و افراد زیادی از یاران امام زمان ، ایرانی خواهند بود چرا ؟ ایرانی هرچی که باشه خوی وحشی گری نداره ، میگم ایرانی ، دقت کنید . کسانی که توی خود ایران دست به خیانت زدن دست به اذیت کردن مردم زدن ایرانی نیستن و خدا رو گم کردن ، ذات یک ایرانی خدا پرست بوده در قالب مذهب های مختلف ، از روزی که سرزمینی شکل گرفت به نام ایران ، مردمش خدایی یکتا رو میپرستیدن ، نه بت و ....

خلاصه بگم عرب جماعت چند هزار پیغمبر داشت و 14 امام معصوم ، بازم ادم نشد تا به الان و اینده هم ادم نمیشه که نمیشه . من و امثال من می خوایم خوب باشیم ؟ اول باید انسان باشیم و گرنه پداران ما امامان ما پیامبران ما ، همه یک هدف داشتن ، خدایه یگانه پرستیدن و انسان بودن

14. Top | #179

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    در مورد تفاوت ادیان و دلایل این که چرا باید به جزئیات دین هم توجه بشه تو کتاب دین و زندگی سوم خلاصه و جامع توضیح داده . پیشنهاد میکنم بخونین .
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

15. Top | #180

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    واقعا متاسف ام
    چرا خودمون با خودمون دشمنیم؟
    به نژاد های ایرانی توهین می کنیم که چی ترک لر قزوین اصفهانی و...
    چرا خودمون رو راحت طلب میدونم اگه راحت طلب بودیم شکوه گذشته به وجود نمی اومد
    به قزوینی ها میگیم همجنسگرا در حالی که همجنسگرایی فرهنگه غربی هست
    به اصفهانی ها میگیم خسیس(شایدم خصیص) در حای که این خصوصیت اعراب بوده مثل تنبل بودن و خیلی چیز های دیگه
    از نظر من خدا نه تو مکس نه تو دین هست و نه هیچ چیز دیگه تو قلب خودمون باید پیداش کنیم هندی ها گاو می پرستن چطور مرتاض هاشون از خدا هدیه ای میگیرن که بتونن کارهایی بکنن که انسان معمولی نمیتونه
    بله به نژاد نیست ولی ضرب المثل داریم که سالی که نکوست از بهارش پیداست وقتی اعراب اون موقع تنبل بودن کاری بلد نبودن هنوز هم هستن ولی ما داریم به زور به خودمون خرافات 35سال پیش تا به الان رو حقنه میکنیم
    ما نشون دادیم خیلی کارا می تونیم بکنیمهر کشوری بود زیر این تحریم ها گردنش میشکست ولی ما هنوز دوره هم جم میشیم چرت و پرت میگیم می خندیم الان وضعیت مردم کره شمالی رو ببینید تلوزیون ندارن!!!
    هیچ وقت نیومدیم بگیم ترک ها چه کارهایی واسه کشور کردن لر ها چیکار کردن؟ فقط میایم چیز هایی که وجود نداره میگیم تا بخندیم در مورد بوس کردن عکس اما حسین و از این دست عین شرک و بت پرستی هست
    کورش نژاد پرست نبود خیلی هم آدم خوبی بود اگه راحشو ادامه میدادیم مطمئن بودم الان قدرت گذشته رو داشتیم
    اعراب تو تاریخ به ما صدمه زیادی زدن و همین طور روس ها الان کردیمشون دوست خودمون (35 ساله)
    تو تاریخ ما چند کشور هستن که اصلا نمیشه ازشون گذشت انگلیس عربستان و روسیه به ما خیلی ظلم کردن خودتون می تونید سرچ کنید ببینید چیکارا کردن
    در هر حالت روز کورش بزرگ رو به همه هم وطنان عزیزم تبریک میگم پیشاپیش شاد باشید
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

16. 3 کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

'ScoOPiNG yO (10-28-2014),[DR.[mmL (10-29-2014),رهی (10-28-2014)