[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 43

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 43 از 1160 نخستنخست ... 33414243444553931435431043 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 11600
  1. Top | #421

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    سلام دوستان عزیز دوتاباز

کمی در مورد نقش رسانه در ملت ها صحبت کنیم هم باعث اطلاع رسانی میشه و دیدم دوستان علاقه دارن در این تاپیک یک بحث رو دنبال کنن و در موردش نظرات خودشون رو بیان کنن

رسانه یکی مهمترین نقش در دنیای مدرن امروزی رو ایفا میکنه واقعا روی مردم تاثیر بسزایی داره به همین دلیل امروزه اگر کشوری بخواد یک کشور رو تصرف کنه اول رسانه و صدا سیما اون رو مورد حمله قرار میده این عمل نه تنها در امروز بلکه در سال ها پیش که رادیو بوده هم صورت گرفته . در اینباره دو مثال خیلی واضح میزنم که شما دوستان اگر خواستین بهش اضاف کنید

مثلا اگر فیلم های بالیوود و سینمای هند رو دنبال کرده باشین 99 % فیلم هاشون یک قهرمان داره که با ظلم و فساد مقابله میکنه و به کمک افراد نیازمند و مظلوم میره و درش جمله های زیبایی خواهید شنید که انگیزه های بسیار بالایی به بیینندگان خواهد داد و احساست زیادی درونش یافت میشه و چند سکانس رقص دیده میشه . دلیل اینکار چیه ؟ باید خدمتون عرض کنم مردم هند بسیار ادم های ترسویی هستن که گفتن نداره و کشوری هستش با فساد بسیار زیاد و غم زیاد به خاطر فقر ، در حدی که این کشور به دو دسته تقسیم شده نه بیشتر ، یکی بسیار فقیر و یکی بسیار ثروتمند یعنی چیزی به نام متوسط نداره . و مسولان به این فکر رسیدن که از خیلی سال پیش با رسانه شروع کنن به تغییر افکار مردمش و بدونیین یک روز جواب خواهد داد و موفق میشوند .

یا کشوری مثل کره رو مثال بزنیم یا به قول خودمون چشم بادمی هایی که می خوان خاورمیانه رو تصرف کنن با علم و تکنلوژی خودشون ، اگر شما سریال ها یا فیلم هاشون رو مشاهده کرده باشین بسیار تاکیید زیادی بر نظم و کار زیاد دارن در همه فیلم ها مشاهده خواهید کرد که یک سفره کامل و مقوی رو نمایش میدهن و هیچ وقت وعده شیر رو حذف نمیکنن و مکالماتی بر این مبناع که شیر بخور تا قوی و بزرگ بشی ،مشاهده میشود این شیر هم دلیل داره یا چرا بیشتر به غذا های آبپذز تکیه کردن ، خیلی سال پیش این کشور تصمیم گرفت که نسل های آیندشون انسان های قد بلند و خوشتیپی بشن و بلخره با تغییر غذا موفق هم شدن اگر شما آمار رو نگاه کنید به این پی میبرید که چه تغییر قابل توجهی صورت گرفته . و این نظم و کار چه تاثیری رو کشورشون گذاشته . اگر توی برنامه های کودک یا انیمیشن هاشون دیده باشین یک چشم های بزرگی نمایش میده که اندازه چشم آهو هستنش و در دنیای واقعی همچین چشمی از میلیاردها انسان نخواهید یافت . این روش رو خود محققان اعلام کردن که روی کودکان تاثیر داره و در نثل های آینده خودش رو نشون میده

اما در مورد ایران خودمون بگم یک کمی ، روز به روز مردم ما کوتاه تر میشن این رو با مقایسه سال های گذشته می توانید خوب متوجه بشین تنها دلیل این کوتاه شدن وحشتناک غذای اشغالی هستش که ما استفاده میکنیم و شیر رو حذف کردین یعنی قدرت خریدشم نداریم یا شیر ما اینقدر غیر استاندارده یا آب توش کردن و ناخالصی زیادی داره که نخوریش بهتره و ... اگر در شبکه ای ماهواره ای دقت کردین ایرانی ها رو افرادی چاق و کچل یا قد کوتاه نشان میدن و این هم نقش رسانه بر روی تناسب اندام ما ایرانی ها .
    و روز به روز مردم عزیز ما غمگین و غمگین تر میشن بله دوست عزیز قالب خنده رو از یاد خواهیم برد چون اگر مشاهده کرده باشین دلیلی برای خنده نداریم و اگر اهل موسیقی باشین که 99 % مردم ما اهل موسیقی در سبک خاص خود هستن یکی رپ یکی سنتی یکی مداعی و یکی ...... شما الان روندی که رسانه ما و موسیقی ما پیش گرفتن بسیار غمناک هستن و این نقش بسزایی بر روی مردم عزیزمان گذاشته ، شما نمیتوانید از 1000 موزیک یک موزیک پیدا کنید که شاد بشین من خودم برای مثال می خواستم برای یک مراسم شاد یک سری موزیک انتخاب کنم از 3 ماه موزیک هایی که روز به روز دانلود کرده بودم فقط موفق شدم 2 تا رو انتخاب کنم که اونم سندی بود هههه . بله دوستان ، یا شما این چند شبکه های ما رو دنبال کنید به حرف های من میرسید . همش حرف از جدایی و طلاق و ... هستش همین دلیل باعث به وجود آمدن آمار وحشتناک طلاق در کشور عزیزمان شده و مردم ما جدیدا رو به کانل هایی اوردن که بسیار بر اخلاقیات مردم تاثیر گذاشته و دارن عوض میشن مثل شبکه های Gem و... بعضی از این سریال ها رو شخصا مشاهده کردم زمانی که خانواده من مجذوب این سریال شده بودن !!و رفتارهایی جز خیانت و ...من چیز درستی در این سریال ها مشاهده نکردم . به شخصه دیدم و باور دارم ، نسل های ما مقداری به پدر و مادرمون احترام می ذاریم اما در نسل های کوچیکتر مشاهده نمیشه

اما چرا این بحث رو کردم ، خواستم آگاهی خودم رو ببرم بالا چون دوستان نظراتی خواهند داد و بدونیم در کجا قرار داریم و چه بلایی می خواهد سرمون بیاد در صورتی که دیگران باید صعودی باشن اما ما نزولی . پس به رسانه دقت زیادی کنید به دوستان خود و خانوادهای خود آگاهی بدین که خیلی ها این نقشه رو سال ها پیش کشیدن که مردم ما اخلاقیاتشون عوض بشه و انسانیت رو فراموش کنن و انگار دارن موفق میشن چون این روزها رو مشاهده میکنید که چه اتفاق های وحشتناکی داره میفته ، مثال می خواهی ؟ میزنم : رسانه ما جوری بود یک سری افراد وقتی میدیدن یکی داره ناموس مردم رو اذیت میکنه غیرتشون گل میکرد و طرف مقابل رو جون سیری میزدن تا دیگه اینورا افتابی نشه و مردم رو آزار نده ، اما حالا چی ؟ طرف تو خیابون افتاده و سکته کرده داره میمیره دورش جمع شدن و یکی دست تو جیبش نمیکنه تا گوشیش رو در بیاره و زنگ بزنه اورژانس . خیلی زشته ، واقعا دیدم که میگم .

بله دوست عزیز من و شما باید نذاریم کشورمون به اینجاها کشیده بشه بیا من و شما انسانیت رو تبلیغ کنیم از خودمون شروع کنیم همین حالا از اطرافیانمون و دوستانمون .

براتون آرزوی موفقیت دارم

2. 4 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (01-09-2015),fever361 (01-09-2015),Sepehr_R (01-09-2015),[DR.[mmL (01-10-2015)

3. Top | #422

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3177
    یوزرنیم استیم
    FEVER361
    وقتی بیشتر کسایی که که قدرتی دارند ولی به فکر خودشون و خانوداشون هستند کاری نمی کنند و ...
    این بحث ها فقط باعث میشه که بهونه ای دست عمو فیلترچی بدیم بیاد دراین انجمن هم ببنده ( قانون دوم تاپیک هم همینو میگه )
    تمام این بحث ها رو هم تا حالا دنبال کردم و یه سری ها رو به چشم خودم دیدم ... ( ولی به نظرخودتون چه کارمیشه کرد ؟ )
    به نظر من خیلی وقته مردم ایران چیز های مهم رو فراموش کردن,تقصیر خودشون هم نیست بعضیا به اسم دین یه سری مزخرفات به خوردشون دادن , بعضیا هم بین تناقضات گیر کردن و بیخیال ماجرا شدن - اونایی هم که اومدن با عقل خوشون راه درست رو پیدا کنن اطلاعات کافی نمیتونن تو این مهد علم و دانش پیدا کنن ...
    قصد ناراحتی یا توهین به کسی رو ندارم ولی از اولین باری که دیدیم کسی داره اشتباهی رو انجام میده و سکوت کردیم اینو باید به یاد میاوردیم که ممکنه یه روز گریبان گیرخودمون بشه و حالا هم که شده دیگه نمیشه کاریش کرد چون تاریخش گذشته - اگر بخوای جبران هم کنی هر چقدر هم زور بزنی مثل روز اولش نمیشه ...
    همون طورکه آقا محمد هم گفت میشه از نزدیکانمون شروع کنیم واسه درست کردن یه سری چیزها ولی مشکل بزرگتر جای دیگه هست ...
    تنها چیزی که الان بهش اعتقاد دارم اونم خداست که امیدوارم همیشه پشت و پناه خودتون و عزیزانتون باشه ..
    موفق باشید .

4. 3 کاربر مقابل از fever361 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (01-09-2015),Mohammad_ai69 (01-09-2015),Sepehr_R (01-09-2015)

5. Top | #423

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    کسی سایت براهواشناسی سراغ نداره? هر جا میری یه چی گفته معلوم نیست اخرش فردا امتحان فیزیک داریم یا نه :/

6. Top | #424

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    کسی سایت براهواشناسی سراغ نداره? هر جا میری یه چی گفته معلوم نیست اخرش فردا امتحان فیزیک داریم یا نه :/
    تعطیل کنم؟
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

7. Top | #425

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rahi_jj نمایش پست ها
    تعطیل کنم؟
    اقا ممنون تعطیل شد :]

8. Top | #426

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    من واقعا بابت حس انسان دوستی و کمک به هم نوعتون از همتون تشکر میکنم ولی پا میشین میاین لینکه سایت دانلود فیلم میزارین ( اونم بعضی هاشون که هر 2 روز یه بار فیلتر میشن ) نمیگین در سایت و میبندن؟ :دی
    به همدیگه پیام خصوصی بدین این جور چیزا رو.

9. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (01-11-2015),Mr.Nobody (01-11-2015),رهی (01-11-2015)

10. Top | #427

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    ما هم گفتیم بفرستین برام :d

11. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

''iMM (01-11-2015)

12. Top | #428

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharingan نمایش پست ها
    من واقعا بابت حس انسان دوستی و کمک به هم نوعتون از همتون تشکر میکنم ولی پا میشین میاین لینکه سایت دانلود فیلم میزارین ( اونم بعضی هاشون که هر 2 روز یه بار فیلتر میشن ) نمیگین در سایت و میبندن؟ :دی
    xd به نکته خوبی اشاره کردین

13. کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (01-11-2015)

14. Top | #429

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharingan نمایش پست ها
    ما گفتیم شما هم بالاخره بیکار نمونی یه چندتا پست پاک کنی :smile24:
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

15. 2 کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (01-11-2015),Sharingan (01-11-2015)

16. Top | #430
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    اگه خدا بخواد چند وقت دیگه با یک خبر تکان دهنده در خدمت دوستان خواهیم بود! اگر هم نشه که هیچی نشده دیگه خبری در کار نیست :d

دعا کنید که بشه چون خیلی خوب چیزیه...[-o
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

17. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-11-2015),fever361 (01-11-2015),WardeN (01-11-2015)