اهانت مستقیم به اسلام و قرآن در یکی از مُدهای دوتا 2 - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41
  1. Top | #21
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اگه از دین مون در برابر حیوانات دفاع نکنیم دیگه میشه به خودمون بگیم مسلمان ؟!

نمیشه که بگیم چون خدا بلایی سرش نمیاد دیگه هرکس هر غلطی خواست بکنه حتی جلومون به اسلام فحش بده

مثل اینه شما بگی کسی فحش ناموسی بده چیزی از خانوادمون کم نمیشه پس بذار هرچی دلشون میخواد به پدر مادرمون فحش بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMahmood نمایش پست ها
    اگر عقلانی و دیدگاه بزرگان جهان بخوایم عمل کنیم ، همینه و نمباید با عکس العملی نشون بدیم . بزار هرچی می خوان بگن ، مهم نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    مسلمون بودن به اینها نیست
    اول نماز روزه رو بگیرین تا بتونین به خودتون بگین مسلمون, با اینها مقابله کردن کاره دولته (تازه این که فقط بنلادن بود اونها هم که سنی ان ربطی ندارن به ما)
    مسلمان بودن به نماز روزه نیس که ....

وگرنه شمر و یزید هم نماز و روزه میگرفتن

بعد من که نگفتم طرف رو بکشیم همون ریپورتش کنیم بسه

البته عمرا والو بن اش کنه یا مپ اش رو حذف کنه

یه مپی توی کانتر استرایک هم بود داخلش مسجد وجود داشت والو توجهی نکرد
    خیلی قشنگ داره جوابتون رو میده این دوستمون!

جدی میگم. تشکر کافی نبود!

پ.ن: دفاع از دین و مقدسات تو هر مذهب و آیینی و حتی هر کشور و زبانی واجب هست! ولو اینکه اندازه سر سوزن باشه... حرف شما کلی هست حرف من هم کلی هست اما موضوع تاپیک رو راستیتش هنوز نرفتم ببینم چیه...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (09-04-2015),Deadking (09-04-2015),[DR.[mmL (09-04-2015)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2488
    یوزرنیم استیم
    AmirMahmood
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    خیلی قشنگ داره جوابتون رو میده این دوستمون!

جدی میگم. تشکر کافی نبود!

پ.ن: دفاع از دین و مقدسات تو هر مذهب و آیینی و حتی هر کشور و زبانی واجب هست! ولو اینکه اندازه سر سوزن باشه... حرف شما کلی هست حرف من هم کلی هست اما موضوع تاپیک رو راستیتش هنوز نرفتم ببینم چیه...
    این حرف شما برای شهر هایی زیر 20000 نفر درسته نه کشوری که با 80 میلیون جمعیت دارای بیشتر از 20 ایین و مذهب و دین و... است و به قدری اختلافات زیاده که حتی عبادت هاشون رو هم بقل هم انجام نمیدن با اینکه اصل همشون یکی است. از نظر من تصمیمات و نظرات همه قابل احترامه ولی این نظر نباید به جان ، مال ، اعتبار اشخاص دیگر صدمه بزند . دشمنان این نقطه کره زمین هم دقیقا قصدشون همینه میان یکسری کار ها انحام میدن که باعث افزایش حساسیت اعتراضات برخی افراد بشه تا دست به کار های نا زیبا بزنن ، در دنیا واقعی وحشی بازی و کتک کاری و در دنیای مجازی الفاظ زشت و زننده ، بعد اونا میان این کار هارو به مردمشون نشون میدن میگن ببینین مسلمونا ایرانی ها اینطورین اونطورین ، که نتیجه آخرش این میشه اون افرادی که اون کار هارو نکردن پاسوز اون افرادی که کردن بشن و به اعتبار و مالشون صدمه بخوره ، و بر اساس "هر عملی عکس العملی دارد" خود افراد اون کشور به جون هم میوفتن و همو نابود میکنندکه مساوی پیروزی برای دشمن .
    من خودم چون این کارو بچه بازی ای بیش نمیبینم ، ارزشی نمیبینم که بخوام ریپورتش کنم ولی از دوستانی که مخالف این مپ هست خواهش میکنم ، به دلایل با فقط ریپورت کنین و خودتونو در گیر نوشتن و کل کل با یک کودک نکنین و بزاری هر کاری می خواد بکنه .

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    من ریپورتش کردم.

در کل دقت کردین این غیر مسلمون ها (ایرانیش مد نظر هست و اون هایی که خودشون رو روشن فکر میدونن) بیشتر به مسلمون ها گیر میدن تا مسلمون ها به اون ها.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

5. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (09-04-2015),Deadking (09-04-2015)

6. Top | #24
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMahmood نمایش پست ها
    این حرف شما برای شهر هایی زیر 20000 نفر درسته نه کشوری که با 80 میلیون جمعیت دارای بیشتر از 20 ایین و مذهب و دین و... است و به قدری اختلافات زیاده که حتی عبادت هاشون رو هم بقل هم انجام نمیدن با اینکه اصل همشون یکی است. از نظر من تصمیمات و نظرات همه قابل احترامه ولی این نظر نباید به جان ، مال ، اعتبار اشخاص دیگر صدمه بزند . دشمنان این نقطه کره زمین هم دقیقا قصدشون همینه میان یکسری کار ها انحام میدن که باعث افزایش حساسیت اعتراضات برخی افراد بشه تا دست به کار های نا زیبا بزنن ، در دنیا واقعی وحشی بازی و کتک کاری و در دنیای مجازی الفاظ زشت و زننده ، بعد اونا میان این کار هارو به مردمشون نشون میدن میگن ببینین مسلمونا ایرانی ها اینطورین اونطورین ، که نتیجه آخرش این میشه اون افرادی که اون کار هارو نکردن پاسوز اون افرادی که کردن بشن و به اعتبار و مالشون صدمه بخوره ، و بر اساس "هر عملی عکس العملی دارد" خود افراد اون کشور به جون هم میوفتن و همو نابود میکنندکه مساوی پیروزی برای دشمن .
    من خودم چون این کارو بچه بازی ای بیش نمیبینم ، ارزشی نمیبینم که بخوام ریپورتش کنم ولی از دوستانی که مخالف این مپ هست خواهش میکنم ، به دلایل با فقط ریپورت کنین و خودتونو در گیر نوشتن و کل کل با یک کودک نکنین و بزاری هر کاری می خواد بکنه .
    چه ربطی ب جمعیت داره؟ جامعه شناسی ک نمیکنیم موضوع ما چیز دیگه هست! منطق شما اونجایی معلوم شد که دوستمون از شما پرسیدن اگر بهمون اهانت شد چیزی نگیم؟ شما گفتید بله چون چیزی از ما کم نمیشه. این حرف درسته اما نه در تمام مواقع بالاخص این یکی که هم شرعا" و عرفا" جایز هست.

خواستید ج بدید توی پروفایلم پیام بفرستید

پنهان کننده: ختم کلام برای همه
    من دیگه هم بحث نمیکنم از بس بچه های اینجارو از اینجور چیزا روشن کردم و باهاشون صحبت کردم خسته شدم یجورایی جایگاهم رو به عنوان مدیر زیر سوال بردم اما دست خودم نیست دیدن یکسری پست ها از یکسری ها (منظورم این دوستمون نیست کلی میگم) حرص آدمو بدجور در میاره...
    مثلا توی یک دورانی از بلوغ آدم از کشورش بدش میاد یا یک مدت فکر میکنه عاقل ترین فرد توی زندگی اونه و هیچکس نمیتونه درکش کنه حالا من نمیتونم بیام هرسری توی هر تاپیکی بیام بگم کشور ما فلان هست یا مثلا دوست عزیز اشتباه میکنی دیدتو عوض کن اینا خودش درست میشه...
    مشکل تربیت غلط یکسری خانواده ها هم هست چون کسی که زیر 20 سال هست نه حتی 18 سال باید تمام هم و غم زندگیش درس و سرگرمیش باشه نه قضاوت در مورد سیاست و اجتماع چون اگر قرار بود یکسری مسائل رو من و شما بفهمیم و تفسیر کنیم که اسم اینجا ایران نبود کودکستان پارس بود!
    من اخلاق بدی که دارم تا چیزی رو با چشمم نبینم باور نمیکنم و بخاطر این قضایا چیزهایی رو دیدم که هربار بحث سیاسی و وضعیت جامعه میشه سکوت میکنم و رهبری رو تا میتونم دعا میکنم که سایش بالا سرمون هست بحث دینی هم میشه سکوت میکنم جز مواردی که امر به معروف و نهی از منکر واجب هست.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

7. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (08-28-2016),Ajax (09-04-2015),ATER (09-04-2015),Deadking (09-04-2015)

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    مسلمان بودن به نماز روزه نیس که ....

وگرنه شمر و یزید هم نماز و روزه میگرفتن

بعد من که نگفتم طرف رو بکشیم همون ریپورتش کنیم بسه

البته عمرا والو بن اش کنه یا مپ اش رو حذف کنه

یه مپی توی کانتر استرایک هم بود داخلش مسجد وجود داشت والو توجهی نکرد
    شما اصول دینت رو انجام ندی به خودت میگی تو پیرو اون دینی؟
    می تونین به من بگین به چی هست؟
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

9. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    چه ربطی ب جمعیت داره؟ جامعه شناسی ک نمیکنیم موضوع ما چیز دیگه هست! منطق شما اونجایی معلوم شد که دوستمون از شما پرسیدن اگر بهمون اهانت شد چیزی نگیم؟ شما گفتید بله چون چیزی از ما کم نمیشه. این حرف درسته اما نه در تمام مواقع بالاخص این یکی که هم شرعا" و عرفا" جایز هست.

خواستید ج بدید توی پروفایلم پیام بفرستید

پنهان کننده: ختم کلام برای همه
    من دیگه هم بحث نمیکنم از بس بچه های اینجارو از اینجور چیزا روشن کردم و باهاشون صحبت کردم خسته شدم یجورایی جایگاهم رو به عنوان مدیر زیر سوال بردم اما دست خودم نیست دیدن یکسری پست ها از یکسری ها (منظورم این دوستمون نیست کلی میگم) حرص آدمو بدجور در میاره...
    مثلا توی یک دورانی از بلوغ آدم از کشورش بدش میاد یا یک مدت فکر میکنه عاقل ترین فرد توی زندگی اونه و هیچکس نمیتونه درکش کنه حالا من نمیتونم بیام هرسری توی هر تاپیکی بیام بگم کشور ما فلان هست یا مثلا دوست عزیز اشتباه میکنی دیدتو عوض کن اینا خودش درست میشه...
    مشکل تربیت غلط یکسری خانواده ها هم هست چون کسی که زیر 20 سال هست نه حتی 18 سال باید تمام هم و غم زندگیش درس و سرگرمیش باشه نه قضاوت در مورد سیاست و اجتماع چون اگر قرار بود یکسری مسائل رو من و شما بفهمیم و تفسیر کنیم که اسم اینجا ایران نبود کودکستان پارس بود!
    من اخلاق بدی که دارم تا چیزی رو با چشمم نبینم باور نمیکنم و بخاطر این قضایا چیزهایی رو دیدم که هربار بحث سیاسی و وضعیت جامعه میشه سکوت میکنم و رهبری رو تا میتونم دعا میکنم که سایش بالا سرمون هست بحث دینی هم میشه سکوت میکنم جز مواردی که امر به معروف و نهی از منکر واجب هست.

شما هم که مثل رادیو تلوزیون ایران حرف میزنی هرچی آدم و چیز خوبه علی و ایران علوی و ایران حسینی هرچی که خرابه میشه کودکستان پارس و خلافکرا میشن فریدون و کورش و اینها

10. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    شما هم که مثل رادیو تلوزیون ایران حرف میزنی هرچی آدم و چیز خوبه علی و ایران علوی و ایران حسینی هرچی که خرابه میشه کودکستان پارس و خلافکرا میشن فریدون و کورش و اینها
    اگر به حرف خود باشه وقتی یکی به کوروش ، هخامنشیان ، تاریخ 3000 سال گذشتت توهین میکنه ، شما نباید اعتراض کنی و جلوش گارد بگیری ، به قول خودت چیزی از ما کم نمیشه که!
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

11. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (09-04-2015)

12. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    شما اصول دینت رو انجام ندی به خودت میگی تو پیرو اون دینی؟
    می تونین به من بگین به چی هست؟
    شما گفتی مسلمان بودن به نماز و روزس

منم گفتم نخیر فقط به اینا نیس
    ویرایش توسط Deadking : 09-04-2015 در ساعت 07:23 PM

13. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    شما گفتی مسلمان بودن به نماز و روزس

منم گفتم نخیر فقط به اینا نیس
    آقا چی گفتم مگه من می خوام یاد بگیرم اگه ممکنه بگین
    می خوام ببینم از نظر شما کی مسلمونه

اگر به حرف خود باشه وقتی یکی به کوروش ، هخامنشیان ، تاریخ 3000 سال گذشتت توهین میکنه ، شما نباید اعتراض کنی و جلوش گارد بگیری ، به قول خودت چیزی از ما کم نمیشه که!
    یک کاربره دیگه اون جمله رو گفت!

14. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    999
    یوزرنیم استیم
    126127955
    یه جمله هس که کاملا همتون به عقله بهش رسیدید و توی این دنیا دیدید و براتون ثابت شده (به اونایی نمیگم که هیچ چیزشون رو خودشون انتخاب نمیکنن و فقط دوس دارن یه پیرو باشن) اون جمله اینه:

if you want peace , prepare for war

چه از این طرف به اون طرف نگاه کنی ، چه از اون طرف به این طرف نگاه کنی

این میتونه یه مثال پیچیده ای باشه برا این تاپیک که فک کنم هرکسی نفهمه چی گفتم

این یه کار کاملا منطقیه و نیازی نیس ک براش همچین عکس العملی بدید یا اسم تاپیکو بزارید اهانت مستقیم به اسلام و قرآن در دوتا 2 که توش بیاید کسی که این کار رو کرده رو ریپورت کتید که چی بشه ؟ اسمشو بزارید که ما همیشه هوای دینمونو داریم و نمیزاریم فلان چیزا قلان کارارو بکنن

بخدا دارین خودتونو غول میزنید ، این کاری ک میکنید رواج دادن اسلام افرانیه که بحثش خیلی پیچیده تر از این حرفاس و متوجهش نمیشید

امیدوارم حداقل یه نفر بفهمه سعی دارم چی رو بهتون بگم نه این که بیاد یه نقل قول کنه و...

شما فقط برید در مورد مغز انسان تحقیق کنید و در مورد 4 حالت ذهن چیزایی بفهمید بعد خواهید فهمید این کاری که میکنید چه بازتابی توی ناخودآگاه ذهن داره و منجر به چه چیزهایی میشه که البته فهمیدنش کار چند روز نیست...
    Because you cant understand something
    dose not make it WRONG

15. 2 کاربر مقابل از Mr.Nobody عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M.Lo4DinG (09-04-2015),رهی (09-04-2015)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین