اهانت مستقیم به اسلام و قرآن در یکی از مُدهای دوتا 2 - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 41
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    آقا چی گفتم مگه من می خوام یاد بگیرم اگه ممکنه بگین
    می خوام ببینم از نظر شما کی مسلمونه

یک کاربره دیگه اون جمله رو گفت!
    محمد داشت شما رو نقل قول میکرد من هم نسبت به اون این حرف رو زدم.
    ویرایش توسط ATER : 09-04-2015 در ساعت 08:38 PM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    یه خری یه مپی ساخته برین ریپورتش کنین که 2 روز دیگه سره همین بهونه میشه واسشون میزنن بازیرو فیلتر میکنن . اومدین بحث دینی میکنین ؟ وات دِ فاک
    76561198076661060

3. 5 کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (09-04-2015),Four-Eyes (09-04-2015),The Viper (09-05-2015),Wind (09-04-2015),[DR.[mmL (09-05-2015)

4. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_W_Z_2 نمایش پست ها
    یه خری یه مپی ساخته برین ریپورتش کنین که 2 روز دیگه سره همین بهونه میشه واسشون میزنن بازیرو فیلتر میکنن . اومدین بحث دینی میکنین ؟ وات دِ فاک
    انصافا اینو خوب اومدی یاد خودم نبود

آقا چی گفتم مگه من می خوام یاد بگیرم اگه ممکنه بگین
    می خوام ببینم از نظر شما کی مسلمونه

یک کاربره دیگه اون جمله رو گفت!
    مسلمان واقعی از نظر من میخوای ؟

از نظر من مسلمان واقعی کسیه که واقعا آدم باشه نه حیوان انسان نما !!! دیگه خودت فکر کن آدم باید چه ویژگی هایی باید داشته باشه تا منظورمو بفهمی

از نظر من مسلمان واقعی دروغ نمیگه, غیبت نمیکنه, پشت سر بقیه مضخرف و چرت و پرت نمیگه, بقیه رو مسخره نمیکنه, همونقدر که فکر خودش هست فکر بقیه هم هست, یعنی مثلا موقعی که خودش سیره فکر میکنه ببینه همسایه یا فلانی که فقیره هم سیره ؟؟؟, همه طوره به بقیه کمک مالی و روحی میکنه و گدا گسنه نیس , از پشت خنجر نمیزنه, قسم دروغ نمیخوره, فحش نمیده, یه بزرگتر از خودش احترام میذاره, حق بقیه رو نمیخوره, برای دوست ها یا فامیل هاش پارتی بازی نمیکنه, بخشنده هست, به اونجاهای زن مردم نگاه نمیکنه !!!, اگه کسی در حقش بدی و نامردی کنه طرف رو میبخشه و کینه و عقده به دل نمیگیره که همش بخواد تلافی کنه, مجازات بقیه رو به دست خدا میسپاره ( اگه کسی اشتباه یا گناهی کرده ) نه اینکه هرکس بلایی سرش آورد 100 برابرشو تلافی کنه یا مثل داعش بزنه هرکس کافر بود رو بکشه, هرگز و به هیچ عنوان به خدا توهین نمیکنه و ازش ناراحت نمیشه, اگه کسی به دینش توهین یا ایراد گرفت با زبان نشون بده ایراد اشتباهی بوده نه بیفته جون طرف کتکش بزنه ( یعنی همه طوره دفاع کنه از دین ولی نه با خشونت مگه واقعا مجبور شه ), برای همه حق یکسان قائل شه نه دزد باشه و مثل ملت ما بیت المال رو خرج خودش و هرکس خواست کنه ( حقوق فوتبالیست ها رو توی کشور ما با کارمند ها و بازیگر ها مقایسه کن خودت میفهمی چی گفتم )

بازم بگم ؟؟؟

حالا خودت ببین کسی که تمام این ویژگی هارو داشته باشه مسلمان واقعیه یا کسی که فقط نماز روزه بخونه

5. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    این دوستمون این جمله رو گفت که دیگه بس کنید،سایت، بازی هست نه سایت دین و مذهب بلند شید به اتفاق برید یه سایت مذهبی برای اینجور مباحث!
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Four-Eyes (09-04-2015)

7. Top | #35
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    شما هم که مثل رادیو تلوزیون ایران حرف میزنی هرچی آدم و چیز خوبه علی و ایران علوی و ایران حسینی هرچی که خرابه میشه کودکستان پارس و خلافکرا میشن فریدون و کورش و اینها
    بستگی به برداشت شما داره
    و در جواب هم اینکه بله! متاسفم که تا حالا متوجه نشدید! من خدارو شکر میکنم که شیعه هستم چون مثل علی مرد در تمام هستی نبوده و نیست و من با عشقی مثل حسین آشنا شدم که بعد از 1400 سال هنوزم شعار لبیک یا حسین سر داده میشه.
    کودکستان پارس هم وقتی گفتم میشه که امور مملکت برای من و شما قابل تجزیه و تحلیل باشه. فریدون و کوروش نام نبردم lol

جواب خواستید بدید لطفا پروفایلم جواب بدید.

من میتونم مثل مدیرای دیگه اینجور چیزا به یک طرفم باشه و به فکر وجهه و مقامم توی سایت باشم تا خراب نشه اما هیچوقت نمیرازم یکسری عقاید به یکسری تحمیل شه چون خیلی ها هستند این پست هارو میخونند و جواب نمیدن. نسل نوجوان ما در خطر هست! درختی که از اول کج بالا بره با هیچ صراطی مستفیم نمیشه...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (09-05-2015),Deadking (09-06-2015),Milad._.R (09-05-2015),Wind (09-05-2015),[DR.[mmL (09-05-2015)

9. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    انصافا اینو خوب اومدی یاد خودم نبود

مسلمان واقعی از نظر من میخوای ؟

از نظر من مسلمان واقعی کسیه که واقعا آدم باشه نه حیوان انسان نما !!! دیگه خودت فکر کن آدم باید چه ویژگی هایی باید داشته باشه تا منظورمو بفهمی

از نظر من مسلمان واقعی دروغ نمیگه, غیبت نمیکنه, پشت سر بقیه مضخرف و چرت و پرت نمیگه, بقیه رو مسخره نمیکنه, همونقدر که فکر خودش هست فکر بقیه هم هست, یعنی مثلا موقعی که خودش سیره فکر میکنه ببینه همسایه یا فلانی که فقیره هم سیره ؟؟؟, همه طوره به بقیه کمک مالی و روحی میکنه و گدا گسنه نیس , از پشت خنجر نمیزنه, قسم دروغ نمیخوره, فحش نمیده, یه بزرگتر از خودش احترام میذاره, حق بقیه رو نمیخوره, برای دوست ها یا فامیل هاش پارتی بازی نمیکنه, بخشنده هست, به اونجاهای زن مردم نگاه نمیکنه !!!, اگه کسی در حقش بدی و نامردی کنه طرف رو میبخشه و کینه و عقده به دل نمیگیره که همش بخواد تلافی کنه, مجازات بقیه رو به دست خدا میسپاره ( اگه کسی اشتباه یا گناهی کرده ) نه اینکه هرکس بلایی سرش آورد 100 برابرشو تلافی کنه یا مثل داعش بزنه هرکس کافر بود رو بکشه, هرگز و به هیچ عنوان به خدا توهین نمیکنه و ازش ناراحت نمیشه, اگه کسی به دینش توهین یا ایراد گرفت با زبان نشون بده ایراد اشتباهی بوده نه بیفته جون طرف کتکش بزنه ( یعنی همه طوره دفاع کنه از دین ولی نه با خشونت مگه واقعا مجبور شه ), برای همه حق یکسان قائل شه نه دزد باشه و مثل ملت ما بیت المال رو خرج خودش و هرکس خواست کنه ( حقوق فوتبالیست ها رو توی کشور ما با کارمند ها و بازیگر ها مقایسه کن خودت میفهمی چی گفتم )

بازم بگم ؟؟؟

حالا خودت ببین کسی که تمام این ویژگی هارو داشته باشه مسلمان واقعیه یا کسی که فقط نماز روزه بخونه
    شما فکر می کنی اینکار هارو یک یهودی یا مسیحی یا بودایی انجام نمیده؟ این یعنی انسانیت ولی دین چهارچوب خودش رو داره
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

10. Top | #37

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein

خیلی متأسفم هستم، نه برای شما برای خودم که خودم رو کوچک کردم و برای بعضی که سطح فکرشان دقیقاً مثل سطح فکر کوفی هایی هست که با وعده خریدنشان و امامشان رو به کشتن دادن این تاپیک رو ایجاد کردم،
    توجه کردین در پست اول گفتم لطفاً اگر ارزشی برای دین آبا اجدادی خودتان قائل هستید ، پس اگر ارزشی نداره کاری نکنید! التماس که نکردم... اگه با این حرکت های ریز برخورد نکنیم پس انتظار داشته باشین به زودی چیزهای بیشتری رو ببینید.

اگر هم فکر کردین اسلام فقط به انجام اعمالش هست خوب چطور مسیحیت که تمام راهبه ها حجاب دارن وضع کشورهاشون اینه؟؟؟؟
    در ضمن لطفاً از بحث سیاسی، مذهبی توی انجمن گیم خودداری کنید میتونین تمام شبهات و بحث هایی که دارین در انجمنی مثل askdin.com مطرح کنید.

یه نمونه ساده از توصیه های اسلام:
    ویرایش توسط Ajax : 09-04-2015 در ساعت 11:48 PM
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

11. 6 کاربر مقابل از Ajax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (09-05-2015),A_W_Z_2 (09-05-2015),FCB (09-04-2015),The Viper (09-05-2015),Wind (09-05-2015),[DR.[mmL (09-05-2015)

12. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط ajax نمایش پست ها

خیلی متأسفم هستم، نه برای شما برای خودم که خودم رو کوچک کردم و برای بعضی که سطح فکرشان دقیقاً مثل سطح فکر کوفی هایی هست که با وعده خریدنشان و امامشان رو به کشتن دادن این تاپیک رو ایجاد کردم،
    توجه کردین در پست اول گفتم لطفاً اگر ارزشی برای دین آبا اجدادی خودتان قائل هستید ، پس اگر ارزشی نداره کاری نکنید! التماس که نکردم... اگه با این حرکت های ریز برخورد نکنیم پس انتظار داشته باشین به زودی چیزهای بیشتری رو ببینید.

اگر هم فکر کردین اسلام فقط به انجام اعمالش هست خوب چطور مسیحیت که تمام راهبه ها حجاب دارن وضع کشورهاشون اینه؟؟؟؟
    در ضمن لطفاً از بحث سیاسی، مذهبی توی انجمن گیم خودداری کنید میتونین تمام شبهات و بحث هایی که دارین در انجمنی مثل askdin.com مطرح کنید.

یه نمونه ساده از توصیه های اسلام:
    خیلی غیر مستقیم اشارتون به من بود :d
    منظوره من رو کامل متوجه نشدین همین کار هایی که دوستمون گفت اینها انسانیته یعنی فرق بین آدم خوب و بد به وجود میاد ولی دین چهارچوب خودش رو داره چه اسلام چه هر دین دیگه ای شما اگه دزدی نمی کنی مال مردم نمی خوری به بقیه کمک می کنی نمی تونی به خودت بگی مسلمون می تونی به خودت بگی یه ادمی که انسانیت داره که اینها تو تمام دین ها هست تو کدوم دین گفته شما بیا دزدی کن به مردم کمک نکن؟ در مورد راحبه ها هم حداقل تو این کتاب مقدس فعلیشون که معلوم نیست اصل هست یا نه که موضوعی در مورد حجاب نیومده حجاب خوده زن باید داشته باشه تا خودش رو مفت نفروشه برای خودش ارزش قائل باشه کسی که بخواد با اون باشه باهاش ازدواج کنه نه این که برای همه به حراج بذاره دیه مشکل بعضی هاست ارزش رو تو چیز های دیگه میبینن
    من بشخصه چون نه نمازم به موقع هست نه تمام روزه هام رو گرفتم روم نمیشه به خودم بگم مسلمون ولی می تونم به خودم بگم انسانیت رو حفظ می کنم
    البته ما که بخاطر شما همون اول کار ریپورت رو زدیم
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

13. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3845
    یوزرنیم استیم
    IMMORTAL_FARZIN
    آقا اینجا جای بحث دینی نیست که لین تاپيک رو زدیم که به بقیه اطلاع بدین برت اون طرف و ريپورت کنیم . خوب حالا این بحثا چیه دیگه .

Sent from my HTC One using Tapatalk

14. Top | #40
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    دوستان بحث همون دیشب تموم شده لطفا نیاید دوباره فیلم و عکس نزارید چون ادامه پیدا میکنه خوب نیست خیلی دیگه از کاربران هم ناراضی هستند.

با تشکر و Keep Reporting
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین