چرا نمی توانیم دوتا2 را ترک کنیم؟ - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    اول که دیدم 30 دقیقه هست گفتم امکان نداره کلشو ببینم بعد دیدم صحبتاش خوبه تا آخر نگاه کردم
    از حق نگذریم راست میگفت ولی بیشتر حرفاش راجع به کسایی بود که صبح تا شب بازی میکنن و یا بازی هایی که روح و روان رو خراب میکنه که اکثر دوتا باز ها هم اونجور نیستن
    درکل نتیجش این بود از هر چیزی سالم استفاده کنیم ( بگذریم از این که گیمر بودن توی ایران درآمد نداره )
    1891 01450728361

2. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

samdeloges (12-22-2015)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    با سلام
    یک کنکوری هستم که داوطلب رشته ی تجربی میباشم و برای رشته های خوب نیازمند رتبه ای زیر 500 در منطقه ی یک میباشم
    حدود 7 ماه میشه که داتی رو شروع کردم و حدودا 3 ماهه که به طور جدی بازی میکنم پیشرفتم چشمگیر بوده و بازی انقدر برام جذاب بود که دیگه هیچ بازی برام جذاب نیست و به اقرار خودم به یکی از دوستان پس از کنکور که گوشیمو پس بگیرم اول کلشو از روش پاک میکنم
    وحشتناک بازی میکنم اینکه میگم وحشتناک چون برای یک کنکوری رشته تجربی دقیقه به دقیقه ی وقتش مهمه
    کارتم رمز دوم نداره و این دلیلی بز این بوده که من تاحالا در این بازی آیتم نخریدم ولی بدم نمیاد بخرم
    میدونم که اگه هرچه سریعتر نجات پیدا نکنم بدبخت خواهم شد
    لطفا اگه کمکی از دستتون بر میاد یا ایده ای دارید حتما بگید
    هیچ کس نمیدونه من بازی میکنم یعنی وقتی کسی نیس خونه بازی میکنم خیلی محافظ کار و یا مدرسه رو میپیچونم میرم گیم نت که همه میدونند من خسیسم و این انقدر عجیبه که منی که داشتم از گرسنگی در مدرسه میمردم و نرفتم از بوفه چیزی بخرم دارم پول در گیم نت در چاه میریزم
    نمیگم میخوام ترکش کنم چون بازی زیباییست چکار کنم که به تعادل برسم؟
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    با سلام
    یک کنکوری هستم که داوطلب رشته ی تجربی میباشم و برای رشته های خوب نیازمند رتبه ای زیر 500 در منطقه ی یک میباشم
    حدود 7 ماه میشه که داتی رو شروع کردم و حدودا 3 ماهه که به طور جدی بازی میکنم پیشرفتم چشمگیر بوده و بازی انقدر برام جذاب بود که دیگه هیچ بازی برام جذاب نیست و به اقرار خودم به یکی از دوستان پس از کنکور که گوشیمو پس بگیرم اول کلشو از روش پاک میکنم
    وحشتناک بازی میکنم اینکه میگم وحشتناک چون برای یک کنکوری رشته تجربی دقیقه به دقیقه ی وقتش مهمه
    کارتم رمز دوم نداره و این دلیلی بز این بوده که من تاحالا در این بازی آیتم نخریدم ولی بدم نمیاد بخرم
    هیچ کس نمیدونه من بازی میکنم یعنی وقتی کسی نیس خونه بازی میکنم خیلی محافظ کار و یا مدرسه رو میپیچونم میرم گیم نت که همه میدونند من خسیسم و این انقدر عجیبه که منی که داشتم از گرسنگی در مدرسه میمردم و نرفتم از بوفه چیزی بخرم دارم پول در گیم نت در چاه میریزم
    داتی چیه ؟
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

5. Top | #14

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    داتی چیه ؟
    dota

اشتباه تایپی بوده

6. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2843
    یوزرنیم استیم
    sam77sos51
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    با سلام
    اول از همه برو همین فردا برای آزمون های 3هفته یه بار گزینه 2 ثبت نام کن !
    حواست باشه قلم چی و گاج و سنجش و ... نه ! فقط گزینه 2 اگر کنکوری هستی .
    بعدشم برو یه مشاور خصوصی بگیر ! کار مشاور اینه که بهت برنامه درسی هفتگی بده و بهت روش خوندن هر درس رو یاد بده و نکته های تستی و ...
    این کارا نصف راهتو تضمین میکنه . بقیش به خودته . منظورم اینه که باید دوتارو از سیستمت پاک کنی ! به خدا فقط هفته اول سخته ، بعدش عین آب خوردن میشه فک نکردن بهش . سعی کن روزایی که مدرسه داری روزی حداقل 8 ساعت درس بخونی ، 2 ماه آخر زیر 14 ساعت نیاد . سعی کن از خونه بیرو نری ، گوشیتو خاموش کنی و .... فقط 5 ماه تلاش بی وقفه ! با این که 1 سالو نیم دیر شروع کردی ولی میتونی خیلی راحت زیر 1000 برسی ! اصلا هم به این فک نکن که بری دانشگاه آزاد چون تو رشته ی پزشکی کمتر جایی مدرکشو قبول داره .
    سوالی داشتی بپرس ، موفق باشی

7. Top | #16

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    من مشاور دارم آزمون های کانونم میدم ترازمم بین 6700 تا6300 متغییره که پزشکی به زور میاره من میخوام یه جای نزدیک قبول بشم
    نه اصلا کلا میخوام کمتر بازی کنم
    فکر کردید قبل از سال آخر دوتا نمیزدم چیکار میکردم؟ کلش میزدم ولی در تعادل بودم معدل نهاییمم شد 18.73 که به خاطر دینی و زمین شناسی اومد زیر نوزده حالا هم اگه به تعادل برسم مطمینم کنکورم خوب میشه

Audrey Hepburn

8. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2843
    یوزرنیم استیم
    sam77sos51
    اول این که واسه سال آخر قلم چی آشغاله ، یه نصیحت و گزینه 2 از همشون بهتره !
    عزیز من کسی با تعادل تو بازی کردن رتبه زیر 500 نمیاره ! واقعا 5 ماه نمیتونی قید این بازی لعنتیو بزنی ؟؟ در یک جمله میگم یا 5 ما ترک دوتا یا قید دانشگاه خوبو بزن ! راستی مگه مشاور نداری ؟! چرا از اون نمیپرسی اونو ؟!

9. Top | #18

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    دوست خوب توضیح دادم که چرا نمیپرسم
    بعدشم من خودم میدونم چقدر قلمچی آشغاله ولی خب دیر فهمیدم و نمیتونم الان گزینه 2 بنویسم دیگه چون نمیشه به بودجه بندی هاش رسید
    بعدشم من از خدامه ترک داتی کنم ولی مثل معتادا شدم امروز دو دست بازی کردم عذاب وجدان گرفتم عصر حالم خوب شد دوباره تشنه دوتا شدم
    اگه کسی دوتا خیلی بازی کنه میفهمه من چی میگم
    ولی من نگفتم کمک کنین دانشگاه قبول شم کمک کنین داتیو کم کنم یا ترک کنم اگه بشه من خودم دانشگاه خوب میارم
    باتشکر
    ویرایش توسط samdeloges : 12-22-2015 در ساعت 08:23 PM

Audrey Hepburn

10. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2843
    یوزرنیم استیم
    sam77sos51
    فقط پاک کن از رو سیستمت میتونی موقعی که داری پاکش میکنی فیلم پاک کردنشو بگیری بزاری سایت تا اعتماد به نفست هم یکم بره بالا .

11. کاربر مقابل از Butcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

samdeloges (12-22-2015)

12. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    سلام خدمت دوستان و کاربر samdeloges
    بحث شرطی شدن رو احتمالا باهاش آشنایی دارید.
    21 روز یعتی دقیقا 3 هفته اگه به کاری بپردازی (هر روز و مداوم.مثل دوتا 2 بازی کردن) بهش شرطی میشی که همون عادت محسوب میشه و ترک کردن اون کار بسیار بسیار سخت میشه.
    این یه تعریف ساده بود که امیدوارم فهمیده باشی(باشید)
    یکی از راه های غلبه بر شرطی شدن اینه که رَنج(سختی) اون رو 21 روز تجربه کنی (یا به خودت گوشزد کنی)
    یعنی این که مثلا اگه شما که از دوتا 21 روز لذت بردید باید 21 روز مداوم توی ذهن خودتون به رنج اون فکر کنید.یعنی فکر کنید اگه این چند ماه رو بازی کنم بعدش چه قدر سرزنش میشم.کار نیست و آبروم میره و ...(خودتون بهتر میدونید)
    توی این 21 روزی که دارید رنج اون رو توی ذهنتون تداعی میکنید طبیعتا "نباید" سراغ دوتا 2 برید.
    ذهن انسان طوریه که با تکرار یه موضوع اون رو باور میکنه و بعد از 21 روز واقعا سراغ دوتا 2 نمیرید.
    یعنی همون قدری که از دوتا لذت میبردید الان مخالف اون لذت رو میچشید.
    البته لازمه بگم که ذهن حدود 5 الی 6 روز در برابر این تفکرات مقاومت میکنه چون قبلا لذت دوتا 2 رو احساس کرده.پس بهتره این دوره رو به 26 الی 27 روز برسونید.
    در مورد تمرکز در درسخواندن هم بهترین گزینه مدیتیشن هست که کلا 2 الی 3 دقیقه زمان می بره که ذهن رو بسیار آرام میکنه.
    برای استرس قبل از امتحانات هم از شیوه ی EFT میتونید بهره ببرید که ویدئو های جناب آقای مهدی عقیلی توی سایت آپارات موجوده.
    همه ی این صحبت ها آموزه های استادم بود و امیدوارم نتیجه ی دلخواهت رو به دست بیاری.
    در ضمن در مورد مدیتیشن توی خصوصی پیام بده چون آموزش هاش توی گوگل نیست.
    ممنون

13. 3 کاربر مقابل از Slayer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (12-22-2015),♀♠♥ßKß♥♠♀ (12-22-2015),Persian Leopard (12-22-2015)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین