پایان گارنا در ایران و شروع GPlay Client - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 53
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABNightmare نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من کسی ام که کاری به جدید و قدیمی بودن بازی ها کاری ندارم و هرچی خوشم بیاد بازی میکنم مثل اهنگ و فیلم که هرچی خوشم گوش میدم و نگاه میکنم! هرچی که جدید بیاد دال بر خوب بودنش نیست و هرچی که قدیمی باشه دلیل بر بد بودنش نیست ! ولی تنها فرقی که برام کرده اینه که قدیمی هارو تنوعی بازی میکنم حتی ماریو و سونیک ! ولی جدیدا رو زیاد بازی میکنم و درگیرشم مثل دوتا2 . ولی توی دوتا اگه ببینم شرایط نت و لگ بهتر از دوتا2 باشه میام سمت دوتا!

Sent from my C2105 using Tapatalk
    من عذر میخوام منظورتون رو بد فهمیدم.
    من هم منظورم این بود که این همه تبلیغ و بهتر جلوه دادن بازی های قدیمی کار درستی نیست.درسته بعضی بازی های قدیمی شاهکار بودن...همین دوتا 2 اگه دوتا نبود این هم نبود!

2. کاربر مقابل از Slayer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ABNightmare (05-26-2016)

3. Top | #22
    Alx
    Alx آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4188
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    دوست عزیز مگه اون موقعی که دوتا بود کسایی که دوتا بازی می کردند دوتا رو ول میکردند برن بازی های دو بعدی خیلی قدیمی و آتاری بازی کنن ؟
    خوب معلومه که نه.الان هم دوتا 2 هست کسی نمیره بازی قدیمی بکنه!
    الان هم بیشترین جایزه توی بازی های کامپیوتری ماله دوتا 2 ست!
    این حرفتون من رو یاده کسایی انداخت که هنوز کانتر که 5 سال پیش منقرض شد بازی می کنن
    داش یه جوری میگی بیشترین جایزه و فلان انگار شما هر ساله تو 60 تا مسابقه شرکت می کنی از این راه در آمد کسب می کنی.

منم دوتا 2 و لول بازی می کنم ولی هر موقع حال کنم میرم دوتا 1 با رفقا .... کانترم کانتر منقرض شده فسیل 5 سال پیشو بازی می کنم.

4. کاربر مقابل از Alx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (05-26-2016)

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alx نمایش پست ها
    داش یه جوری میگی بیشترین جایزه و فلان انگار شما هر ساله تو 60 تا مسابقه شرکت می کنی از این راه در آمد کسب می کنی.

منم دوتا 2 و لول بازی می کنم ولی هر موقع حال کنم میرم دوتا 1 با رفقا .... کانترم کانتر منقرض شده فسیل 5 سال پیشو بازی می کنم.

اره اون کانتر قدیمیه اصلا یه حال دیگه میده ! الان من counter GO هم توی استیم دارم ولی بیشتر از 10 دست نرفتم ! اصلا نمی تونم بازی کنم . ولی زمانی که کانتر قدیمی بازی می کنم احساس حرفه ای بودن بهم دست میده

"I'm the beast of bedtime tales."

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2263
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    منم فکر نمیکنم که یه روز بشه دوتا2 رو تو جی پلی بازی کرد! اگه میشه زمانش رو بگید کی اضافه میکنید

منم rgc بازی میکردم اواخر همش لگ میداد. تو جی پلی هم میشه راحت لن بازی کرد مثل ارجی سی؟

اگه بشه یه کاری کرد که دوتا2 بهش اضافه بشه ولی زیاد اپدیت نده عالی میشه چون اکثر پلیرا بخاطر اپدیت و پینگ نمیرن سمت دوتا2
    دیگه اون زمانی که فقط دوتا 2 رو میشد تو استیم بازی کرد تموم شده . یه زمانی هم میگفتند wow رو فقط میشه تو بتل نت با سرور بلیزارد بازی کرد .
    ازین حرفا زیاده ولی کارش شدنی هست . میشه یه مپ ست کرد که تا آخر دوتا 2 رو با همون مپ بازی کرد و آپدیت های سنگین برا ایرانیا ندیم بیرون .

Rgc که هر یک ساعت سرورش نترکه همه تعجب میکنند :d
    ویرایش توسط mexxana : 05-26-2016 در ساعت 07:31 PM

7. کاربر مقابل از mexxana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (05-26-2016)

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط mexxana نمایش پست ها
    دیگه اون زمانی که فقط دوتا 2 رو میشد تو استیم بازی کرد تموم شده . یه زمانی هم میگفتند wow رو فقط میشه تو بتل نت با سرور بلیزارد بازی کرد .
    ازین حرفا زیاده ولی کارش شدنی هست . میشه یه مپ ست کرد که تا آخر دوتا 2 رو با همون مپ بازی کرد و آپدیت های سنگین برا ایرانیا ندیم بیرون .

Rgc که هر یک ساعت سرورش نترکه همه تعجب میکنند :d
    جواب من رو ندادید :
    وضعیت هاست های جی پلی افتضاحه.
    فقط آشنا راه میدن!
    ماشالاه دسکانکت شید و بر نگردید (برق بره یا ...) 3 تا بازی باید توی روم 20 نفره ی لیور روم توی مپ 6.72 ببرید بازی هم حتما باید 5 به 5 باشه وگرنه استارت نمیشه کرد
    در مورد دوتا 2 هم یه چیز روشن کنم.
    اولا استیم هیچ موقع با جی پلی شریک نمیشه.یعنی جی پلی یه سرور جدا از سرور های استیم میشه.یعنی چی ؟یعنی این که شما وقتی دوتا 2 توی جی پلی بازی می کنی از نظر استیم شما وجود نداری یعنی نه رنکت حساب میشه نه وین ها و لوز ها و هیچی حساب نمیشه.فک نکنم هیچ احمقی حاظر باشه به خاطر پینگ 30 - 40 استیم با بالای 15 میلیون پلیر رو ول کنه بچسبه جی پلی که حداکثر حداکثر 200 نفر هم توش دوتا 2 بازی نمیکنن

9. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2263
    فقط آشنا راه میدن!
    ماشالاه دسکانکت شید و بر نگردید (برق بره یا ...) 3 تا بازی باید توی روم 20 نفره ی لیور روم توی مپ 6.72 ببرید بازی هم حتما باید 5 به 5 باشه وگرنه استارت نمیشه کرد
    اولا استیم هیچ موقع با جی پلی شریک نمیشه.یعنی جی پلی یه سرور جدا از سرور های استیم میشه.یعنی چی ؟یعنی این که شما وقتی دوتا 2 توی جی پلی بازی می کنی از نظر استیم شما وجود نداری یعنی نه رنکت حساب میشه نه وین ها و لوز ها و هیچی حساب نمیشه.فک نکنم هیچ احمقی حاظر باشه به خاطر پینگ 30 - 40 استیم با بالای 15 میلیون پلیر رو ول کنه بچسبه جی پلی که حداکثر حداکثر 200 نفر هم توش دوتا 2 بازی نمیکنن
    عزیزم اینایی که میگی مشکلات 2ماه پیشه جی پلی بود که همش حل شد .
    ما چرا بازی میکنیم افتضاح نیست مال شما افتضاح هست ! خوب محدودیت هاست شدن برداشته شده . شما خودت هاست شو هرکیرو دلت خواست راه بده مشکلی نیست .
    اون سیستم 1 ماهه برداشته شده . الان شما تو دوتا 2 هم دیسکانکت بشی مجبوری بری چند دست بازی کنی . همون سیستم هست با کم زیادش رو جی پلی پیاده شده .
    رووم رو سرور اروپا هست . 50 نفر داخلش بودن همیشه سر جمع با امریکایی ها و رومانیایی ها و اروپایی ها پلیر هاش بالای 200 تا میشدن که تو 3 دقیقه معمولا هاست پر میشد . من خودم 9 دست اونجا پلی دادم .

مپش مپ 6.85 هست که اکثرا خارجیا میسازند 72 چیه دیگه ! خب وقتی 5به5 شما از بازی خارج شدی انتظار داری 10به 10 بازیرو استارت کنن ؟ به زودی سیستم 1به1 هم اضافه میشه .

دقیقا همین حرفاتون بود که من تو فروم میگفتم . شما فقط دنبال بهونه هستی و بهونه تراشی میکنی و از من جواب میخوای . سیستمی که 3ماهه برا ایرانیا راه اندازی شده با سیستمی که 10 سال قدمت داره خیلی فرق میکنه .
    اکثر ایرانیا برای بازی در دوتا 2 کاهش پینگ میگیرند یا حداقل در طول روز چندین بار لگ رو تجربه کردند . بازی تو پینگ 30 خیلی بهتر از بازی تو پینگ 100 یا 120 هست .

عوض حمایت نکردن و گفتن لفظ '' احمق '' برای پلیر های دوتا 2 آینده در جی پلی یه کم از کاری که محمد و رفقاش در جی پلی کردند حمایت کنید . داره ماهیی 400 تومن هزینه میکنه و هیچ درخواستی از شما نداره جز حمایت
    بعد شما میای به پلیر ها میگی احمق... حرفه دیگه ندارم

10. کاربر مقابل از mexxana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (05-26-2016)

11. Top | #27

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    جواب من رو ندادید :
    فقط آشنا راه میدن!
    خوب الان اکثرا بخاطر لگ و پینگ بالا و اپدیت های مکرر نمیرن سمت دوتا2

اگه بشه دوتا2 رو اورد تو جی پلی شاید خیلی ها جذبش بشن. ست هیرو که هیچی ولی اگه بشه بجای رنک , یه سیستم لدر اورد مثل دوتا دیگه بالانس میشه

اپدیت هم که همونجور که دوستمون گفت یه مپ کامل ازش درست کنه خوب میشه

- فقط به عملی شدنش شک دارم چون خیلی زحمت میبره و شاید بیخیال بشن - الان دارید روش کار میکنید؟ زمان تقریبیش رو هم بگید کی کامل راه میندازید

12. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2263
    این سیستم 100% در جی پلی شدنی هست و ربط به ساختار و سرور و به قول اون شخص 2تا کارمندو 5 تا کارمند نداره .
    فقط در ابعاد کوچک تر هست . همونجور که در عکس دیدین . ما انتظار میلیون ها کاربر رو نداریم در جی پلی این یه چیزه غیر معفول هست .

ولی زمانی که جی پلی برای ایرانی ها درتس شده کاربراش روز به روز از rgc و گارنا به جی پلی اضافه میشند . اینو کسایی که 24 ساعت هستند در جی پلی مثل بنده کاملا درک کردند ...
    مقایسه یه برنامه گسترده ای مثل استیم با یه برنامه 40 50 مگابایتی کاره درستی نیست . استیم از اول این نبوده و گارنا هم از اول اینطور که میبینید نبوده .
    همشون از یه جای کوچیک شروع کردن و به اینجا رسیدند .

لدر و مپ ست کردن رو دوتا 2 کاره خاصی نیاز نداره و متاسفانه ما برنامه نویس جی پلی نیستیم که العام کنیم در حا حاضر جزیاتش رو ادمین اصلی جی پلی + 6 تا برنامه نویس دیگه میدونن که دارن روش کار میکنند .

13. کاربر مقابل از mexxana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (05-26-2016)

14. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2263
    در ادامه فرمایش های دوست عزیزمون رضا هم که بالا جواش رو دادم عرض کنم که :
    دانلود کردن آپدیت ها از سرور داخلی با سرعت چند برابر خیلی بهتر از دانلود کردن آپدیت ها از سرور خارجی باشه ...

هر وقت این سیستم پیاده بشه به نفع ایرانی ها هست چه الان چه 4 ماه دیگه ... در کل ضرری برای ایرانیا نداره . چون قرار نیست ما شمارو از بازی در استیم منع کنیم

15. کاربر مقابل از mexxana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (05-26-2016)

16. Top | #30

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    امیدوارم که تا تابستون راه بیافته - در مورد بازی lol هم یه پیشنهادی به برنامه نویس هاتون بدید

من خودم از چندسال پیش دوتا2 بودم ولی واسه همه ایرانیا لگ میشه که اونم کم و بیش داره مال من خیلی زیاد بود نتونستم بازی کنم

به اکثر رفیقامم که میدادم اونام بخاطر لگ میزاشتنش کنار وگرنه کسی نیس که از بازی باگرافیک و جدیدتر و بدون باگ بدش بیاد!!

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین