اپدیت جدید Dota 2 (جمعه) 22 دی ماه - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 61
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    649
    یوزرنیم استیم
    Ir_devil
    عکس منتشر شده از سایت دوتا2 از مدوسا که به نظر من خیلی هم عالی شده

649 01357890325

کسانی هم که از نظر موهای مدوسا که به شکل مار هست باید بگم این چیزی نیست که از خودشون اضافه کرده باشن و مدوسا طبق افسانه های یونانی همین شکل بوده.

سر بریده شده مدوسا اثر پیتر پل رابنس 1618

649 01357891412
    ویرایش توسط MasteR : 01-11-2013 در ساعت 11:33 AM

2. 4 کاربر مقابل از MasteR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (01-11-2013),Karawana (01-11-2013),M.Lo4DinG (01-14-2013),Viper (01-13-2013)

3. Top | #12
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط P30GAM3R نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    آقایون این نظرسنجی فقط برای تغییر موهای مدوسا هست
    نظر سنجی Face این هیرو هم صورت گرفت اما اکثرا گفتند که اونطوری که هست بمونه...

نظرسنجی

--------------------------------------------------------

من که تو عمرم تا حالا با این هیرو بازی نکردم ! اصلا خوشم نمیاد ازش...

حالا نمیدونم چرا انقدر مهم شده اما در هر صورت شعار جالبی داره
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. Top | #13

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    7
    یوزرنیم استیم
    IR.Erfan Esf
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.SaveH نمایش پست ها
    من که تو عمرم تا حالا با این هیرو بازی نکردم ! اصلا خوشم نمیاد ازش...

حالا نمیدونم چرا انقدر مهم شده اما در هر صورت شعار جالبی داره
    محمد جان من چند دستی که باهاش بازی کردم تازه فهمیدم که التیمیتش خداس واقعا خداست در گیری کاملا بر میگرده.

5. Top | #14
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR.Erfan Esf نمایش پست ها
    محمد جان من چند دستی که باهاش بازی کردم تازه فهمیدم که التیمیتش خداس واقعا خداست در گیری کاملا بر میگرده.
    با Slow که درگیری بر نمیگرده :\

2 دست بازی کردم 1 دست یارم بود 1 دست هم جلوم بود هر 2 تا بازی هم بردیم اما هیچ تٱثیری نداشت !

خودت نگاه کن https://dotabuff.com/matches/97231482 و https://dotabuff.com/matches/97172462

حالا به جملمـ یک چیز دیگه هم اضافه میکنم علاوه بر شعار جالبی که داره اسکیل هاش هم قشنگن :\
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. Top | #15

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    7
    یوزرنیم استیم
    IR.Erfan Esf
    با Slow که درگیری بر نمیگرده :\

2 دست بازی کردم 1 دست یارم بود 1 دست هم جلوم بود هر 2 تا بازی هم بردیم اما هیچ تٱثیری نداشت !

خودت نگاه کن https://dotabuff.com/matches/97231482 و https://dotabuff.com/matches/97172462

حالا به جملمـ یک چیز دیگه هم اضافه میکنم علاوه بر شعار جالبی که داره اسکیل هاش هم قشنگن :\
    تو برو 4تا بازی من با Medusa را ببین هر 4 تا را بردیم و من نقش اساسی توی برد داشتم من نقش تانک تیم بودم تمام لولو ها روی من میخورد وی اخر سر هم هیچی نمیشد.

7. Top | #16
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    تو برو 4تا بازی من با Medusa را ببین هر 4 تا را بردیم و من نقش اساسی توی برد داشتم من نقش تانک تیم بودم تمام لولو ها روی من میخورد وی اخر سر هم هیچی نمیشد.
    2 تا بازی آخرت یکیش 4v5 بوده تو هم فقط 1 کیل گرفتی و نه Dead داشتی و نه Assist و این یعنی همش فارم بودی + اینکه باز هم آیتمت نسبت به اعضای تیمت کمتره پس یعنی بازی رو تو نبوده این یک

بازی قبلش آیتم هات همونهاست با این فرق که Crit 2 داری اما جلوت Luna هست که 9 بار Dead داده + Tide که به طور خالص 7 بار Dead داده + Crystal که 11 بار Dead داده من فکر کنم از تیم اونور یک Void زنگ خطر شما بوده. این دو

بازی قبل مورد 2 هم باختی جالب هست که گفتی هر 4 تا بازی رو بردم اونجا هم بازم آیتم هات یکی هست. این سه

--------------------------------------------------------------------------------

با این حساب نه فقط به خاطر بازی تو اصلا و به هیچ وجه کاری به بازیت ندارم. اما خدای بازی با Medusa هم نمیتونه نتیجه بازی رو با 6ش عوض کنه اما به عنوان یک هیرو Agility این هیرو آخر بازی خطرناک میشه مخصوصا با اسکیل اولش

- جبران خلیل جبران

8. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (01-11-2013)

9. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    334
    یوزرنیم استیم
    vipergod
    به نظر من هیرو
    infirm هس چون نه هیرو اول بازی نه اخر .میانه شاید باشه.بیشتر بخوام توضیح بدم هیرو ها یا لول اول بازی دارن مثل کلاک ورک که راحت اوایل دهن بقیه رو... یا هیرو هایی مثل اورسا درو.. هیرو ها یی که اسکیل هایی مثل بش کریتیکال افزایش دمیج و از ان جور چیزا یا لول ها یی که کمک می کنه فارم کنن و با ایتم قوی شن! یا تیم فایت کمک می کنن مثل انیگما. ولی اگه شرایط مشابه رو در نظر بگیریم تو بازی من از این هیرو جلو هیرو های دیگه چیزی نمی بینم بازم می گم شرایط مشابه بین هیرو ها باشه نه یه عده نوب یه طرف باشن یا بر اثر شانس یه اتفاقی بیفته که قوی شه کلا هیرویی نیست که بتونه نتیجه بازی رو عوض کنه!من از این هیرو چیز خاصی نمی بینم!
    ویرایش توسط viper.god : 01-11-2013 در ساعت 07:49 PM

10. Top | #18

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    7
    یوزرنیم استیم
    IR.Erfan Esf
    2 تا بازی آخرت یکیش 4v5 بوده تو هم فقط 1 کیل گرفتی و نه Dead داشتی و نه Assist و این یعنی همش فارم بودی + اینکه باز هم آیتمت نسبت به اعضای تیمت کمتره پس یعنی بازی رو تو نبوده این یک

بازی قبلش آیتم هات همونهاست با این فرق که Crit 2 داری اما جلوت Luna هست که 9 بار Dead داده + Tide که به طور خالص 7 بار Dead داده + Crystal که 11 بار Dead داده من فکر کنم از تیم اونور یک Void زنگ خطر شما بوده. این دو

بازی قبل مورد 2 هم باختی جالب هست که گفتی هر 4 تا بازی رو بردم اونجا هم بازم آیتم هات یکی هست. این سه

--------------------------------------------------------------------------------

با این حساب نه فقط به خاطر بازی تو اصلا و به هیچ وجه کاری به بازیت ندارم. اما خدای بازی با Medusa هم نمیتونه نتیجه بازی رو با 6ش عوض کنه اما به عنوان یک هیرو Agility این هیرو آخر بازی خطرناک میشه مخصوصا با اسکیل اولش
    کودوم ایدی را بازهاشا دیدی؟؟!!
    برای بازی اول اگه ریپلی را ببینی میبینی تمام تاور ها را من زدم 6 سری هم 5تا هیرو اومدن رو سررم 6 کردم با تلپورت فرار کردم .

در مورد اون بازی با void هم اگه بیبنی میبینی من اول بازی توی لاین تاید و Void نمودم

در ضمن اگه یادت باشه من یک ایدی دیگه هم دارم که بعدش رفتم با اون بازی کردم.

محمد ار تو انتظار نداشتم تاثیر داشتن توی بازی چه ربطی به ایتم اخر بازی داره؟ من تانک تیم بودم. اگر اینطوری که هیرو ها ساپورت کلا به درد نمیخودرن چون توی یک بازی Cm اگه نگاه کنی هیچی ایتم ندارند. حتی کمتر همه یونیت میزنند.

حداق به خودت زحمت میدادی بازی را نگاه میکردی!!!!

11. کاربر مقابل از IR.Erfan Esf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (01-12-2013)

12. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    Ultimare مدوسا ورق بازی رو بر میگردونه وتو این هیچ شکی نیست
    و این هیر نیاز داره که فارم کنه تا آیتم تانکی بزنه
    تایم 40 به بعد هم Carry میشه

13. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    التیمیتش که خیلی عالیه مخصوصا رو هیروی که ایلوژن زیاد داشته باشه خیلی خوبه.ولی اگه اون هیرو تو 5 ثانیه التیمیت به مدوسا اتک نده التیمیتش میشه هیچ.
    هیرویه که کمترین میزان پیک شدن تو کل تاریخ دوتا رو داره ولی بنظرم اگه به جای تغییر مو هاش یکم رو خوده هیرو تغییرات ایجاد میکردن بهتر بود مثلا:
    اگه به جای اینکه اگیلیتی باشه اینتلجنس بود و رشد اینتلجنس بیشتری داشت هم کلا خیلی به نفع اسکیل 3 اش میشد همم فرتو فرت با اسکیل 2 هرس میکرد هم با اسکیل 3 هم میرفت وسط یه تانک عالی میشد . بعد فک کنید اون وسط با یه رادیانس اسکیل 1 و روشن کنی
    6 هم که...........
    خب مسلما اگه اینجوری بود هم بیشتر میپیکیدن این زیبا رو را همم مثه ادم یه نقشی برا خودش تو بازی پیدا میکرد الان این نه کری درست حسابی از اب در میاد نه اسپل کستر برا تانک شدنشم اینتلجنس بیشتری میخواد که بازم باید کل بازی فارم باشه ایتم بیاره....

14. 4 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (01-12-2013),Karawana (01-14-2013),M.Lo4DinG (01-14-2013),Sharingan (01-12-2013)

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین