بهترین گزارشگران مسابقات دوتاباز ؟ - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین گزارشگران مسابقات دوتاباز ؟

رأی دهندگان
92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • (حذف شد)

0 0%
  • BamIYI

15 16.30%
  • DD°

6 6.52%
  • Elite

27 29.35%
  • FCB

13 14.13%
  • (حذف شد)

0 0%
  • Meteor

6 6.52%
  • Pedo^Arash

11 11.96%
  • PhanThom

33 35.87%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    324
    همه عالی بودن ممنون فقط فینال این BamIYI نباشه ممنون

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    353
    قبل از نظر دادن خوبه که این اشخاص که تو این نظر سنجی هستن همه به صورت 2 به 2 یه تیم تشکیل بدن که فکر کنم میشن 6 نفر و فینال رو گزارش کنن تا اگه کسی ام دوس نداشت صدا کسیو بشنوه یا با تلفظ یا با شوخ طبعی و ....

حال نمیکنه Caster رو عوض کنه این از این

من یه توضیج خلاصه راجعب این افرادی که تاحالا صداشونو شنیدم بدم

Bamzi

که من تو مسابقات 3 هفته پیش تورنامنت آزادی دیدمش حتی فک کنم فینالم بقل دستم بود پسر خوبیه صدای خوب و جذابی داره و اگه یکم بیشتر کنترلش بره رو بازی Caster خیلی خوبی میشه .

Elite

صدای رسایی داره از اونجایی هم که خارج از کشور تخصیل میکنه میشه از اطلاعاتش راچعب لول ها و طرز تلفظشون ازش استفاده کرد به نظرم در حین گزارشگری خوبه که یکم فان بودنملضافی کنه و وقتی شخصی یه حرکت زیبا میزنه از اون تجلیل کنه و اونو باز سازی کنه تا شنونده بیشتر لذت ببره و اطلاعات و History راجعب Pick یا یه هیرو یا یه بازیکن رو برای بهتر شدنش اضافی کنه

FCB

محمد پسر معدب و Caster خوبی هست بیشر با حال و هوای مسابقات اشنا هست همین قضیه که برا Elite گفتم برا محمد ام صدق میکنه هرچند من چند بار دیدم که راجعب Pick و Ban ها توضیحات مختصر و مفیدی داده

Meteor

خیلی خوب گرارش میکنه فقط بعضی صحنه ها از دستش در میره باید بیشر جا به جا بشه و بیشر رویه هیرو ها و ایتمایی که میرن دقت کنه اما اطلاعاتش راجعب اسم و نحوه لول گرفتن هیروها بسیار خوبه که قابل ستایش هست

DD

رو تاحالا گزارششو نشنیدم

یه پیشنهاد دیگه ام میدم که از بازیکنانی که خوب بودن تو این تورنامنت و تیمشون حذف شده یا بازیکنان خوبی که اصلا تو این مسابقه شرکت نکردن به عنوان انالیزر استفاده کنید

موفق باشید

3. 4 کاربر مقابل از PhanThom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-19-2013),Amin-Wanted (03-19-2013),FCB (03-19-2013),Sharingan (03-19-2013)

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    372
    یوزرنیم استیم
    Mostafa91
    به نظر من بهترین حالت اینه که 2نفر با هم کست کنند که یک نفر بازی رو گزارش کنه و یک نفر انالیزور باشه که در مورد نحوه خرید و لول گرفتن ها توضیح بده .
    مثلا سطح اطلاعات phanthom از لحاظ آنالیز خیلی بالاست اما Elite و BamIYI نحوه گزارش بهتری دارند برای همین تیمهای 2 نفره رو تریجیح میدم .

همچنین وقتی بازی آخری امکان انتخاب کستر وجود داشت خیلی بهتر بود و من خیلی جاهای بازی سعی میکردم نظر 2 کستر رو باهم داشته باشم .

کستر های عزیز هم لطفا بیشتر حواسشون به بازی باشه تا صحنه هایی مثل FirstBlood رو از دست ندند ( که در چند بازی شاهدش بودم)

5. 3 کاربر مقابل از Mostafa91 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-19-2013),MasteR (03-19-2013),Viper (03-19-2013)

6. Top | #24
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    به نظر من هم کسترها باید متشکل از یک تیم دو نفره شامل یک گزارشگر و یک آنالیزور باشند.

اما خب این ٱمر بدون هماهنگی امکان پذیر نیست ! برای مثال وقتی گزارشگر در حین گزارش هست امکان دارد آنالیزور بخواد نکته ضروری را بگه و به اصطلاح حرف گزارشگر رو interrupt کنه و بالعکس.

الآن در شیوه حاضر گزارشگری زمانیکه بازی خلوت باشه طرفین گزارش همش درباره نحوه آیتم بستن،اسکیل گیری و... بحث و گفتگو میکنند و در هنگام درگیری گزارشگر خیلی سریع شروع به گزارش وقایع میکنه و بعد از اون از آنایزور دلایل حرکات بعضی هیرو ها و اتفاقات دیگر را میپرسه

خب آنالیزور وقتی میتونه جواب این سؤالات رو بده که حداقل 100 ریپلی روز دیده باشه و یا خودش این کاره باشه که تا به اینجا خودم و امیر بودیم و آنالیزور دیگه ای سراغ ندارم و این ضعف بچه ها رو در آنالیز میرسونه

خب امکان داره یکی بگه آقا من علاقه دارم آنالیزور بشم چطوری میتونم به هدفم دست پیدا کنم؟

در جواب باید گفت که حتما بلیط مسابقات دوتا 2 را تهیه کنید و به نحوه بازی کردن،اسکیل گیری،استراتژی ها و... دقت کنید. اما خب بعضی هستند و میگند تهیه بلیط برام مقدور نیست اینجاست که باید بگم باید بجای تورنمنت به قسمت Watch و Live Games و سپس Team Matches برید و بازی های اونها رو ببینید.

اما اومدیمو یکی گفت نه من آنالیزور نمیخوام بشم چون هم صدام خوبه و هم تمرکز زیادی با دوربین دارم و میخوام گزارشگر بشم باید چی کار کنم؟

خب باید بگم گزارشگری سخت تر از آنالیز هست اما خب یادگرفتنش بسیار آون تر هست. بدین صورت که شما میتونید گزارگری رو از لابی هم آغاز کنید و تمرین کنید (هماننید فربد و آرش) و کلید های مختصر امار بازی رو یاد بگیرید تا مثلا وقتی در گزارش خواستید گلد فعلی رو چک کنید T بزنید و یا برای بای بک I بزنید و همچنین برای استفاده از نمودار ها با

F5،F6 و... آشنا باشید و همچنین بتونید در هنگام درگیری های تیمی به خودتون و درگیری مسلط باشید و بتونید خیلی سریع اسم اسکیل ها رو به زبان بیارید و ب بازی جو بدید و یا حساسش کنید.

در حال حاضر ما در ایران گزارشگران با استعداد زیادی داریم همانند فربد جان که به قول یکی از بچه ها خیابانی 2 هست ! اما خب اشکالی که در کار ما وجود داره این هست که سعی میکنیم گزارشگر رو منزوی کنیم و با هم پرخاشگری کنیم و مثلا یک خنده گزارشگر رو پتک کرده و همینطور تو سرش بزنیم ب نظر من گزارشگر باید تو بازی آزاد باشه و به همه چیز

گیر بده و با گفتن برخی مسائل مضحک بازی را از خشکی و حالت خسته کنندگی در بیاره مثل کاری که آرش عزیز کرد اما دیگه زیاد از حد ! یک مسئله هم بیان کنم اینکه اگر گزارشگری عمل یک بازیکن را به تمسخر گرفت همچین اجازه ای داره اما نمیوته همش اون رو بهونه کنه و بهش بخنده که تا بحال مشاهده نشده اما مشاده شده گزارشگرا گفتن چرا فلان

هیرو فلان اسکیل رو گرفته فرداش بچه ها اومدن سایت گفتند آقا فلانی رو عوض کنید چون مسخره میکنه ! خب من هم 100 بار گفتم باز هم میگم که حتی بهترین گزارشگر ها بهترین بازیکن ها رو مورد Laugh قرار میدند اما روی انها گیر نمیکنند و اول تا آخر بازی به اونا نمیخندند و گزارشگران ما هم قطعا این کار رو نمیکنند پس همون بار اول شدید برخورد نکنید

لطفا،خواهشا، حتما ! نکته دیگر اینکه بچه های گزارشگر توروخدا چت های در حین بازی رو بلند نخونید و نگید بیاید به اینا سبزی بدید خورد کنن تا ساکت بشن ! این در شٱن یک گزارگشر شاسته نیست که بخواد رو چت بازیکن تمرکز کنه و فرصت گزارش و آنالیز رو از بین ببره خواهشا این کار رو نکنید چون به هیج وجه جالب نیست.

چیزی هم که سایت دوتاباز به دنبال اون هست اینه که بچه ها فقط به بازیهای تورنمنت بسنده نکنند و طبق تاپیک " مسابقات دوستانه تیمی با حمایت دوتاباز " با هم بازی کنند و ما هم براشون گزارشگر تهیه میکنیم تا سطح بازی ها بالاتر بره و جذاب تر بشن و سبک دوتا امروزی در کشور قوی تر بشه تا بعضی تازه وارد ها نیان با Carry Carry کردن و چند تا کلمه

نظیر آن حیرت دیگران را برانگیزند یا برای احمقیت هاشون تو بازی دلیل بیارند اما خب تا ب اینجا که من دیدم همچین چیزی شروع شده و بخش زیادیش رو در تورنمنت سایت مشاهده کردیم چه در استراتژیها،آیتم بندی ها و... که بسیار خوشحال هستیم از این موضوع و خرسند از اینکه این مهم را تسریع بخشیده ایم.

ب امید حظور یکی از نمایندگان ایران در تورنمنت های رسمی دوتا 2 در سال 92

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

7. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-19-2013),Amin-Wanted (03-19-2013),Karawana (03-19-2013),Sharingan (03-19-2013)

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    334
    یوزرنیم استیم
    vipergod
    قتی اینجوری صحبت میشه باید گفت که چرا هر کار نادرست و هر اشکالی رو از طرف یک شخص به همه ی ایرانی ها نسبت میدید .اصلا ایرانی بازی یعنی چه؟
    وقتی عموم این شکلی ان به کل نسبت داده می شه و در ضمن این یه مورده که در جامعه ایرانی دیده می شه! من جا دیگه ندیدم این استدلال رو کنن!
    بله اگر کسی از کس دیگه انتقاد میکنه باید از طرف بهتر باشه یا حداقل هم سطح اون باشه,بیننده هم نباید بایسته بیرون گود و بگه لنگش کن. اصلا اگر کسی از یک گزارشگر خوشش نمیاد به راهتی میتونه بازی رو بدون گزارشگر ببینه.
    همینی که گفتم! پس شما حق نداری یه فیلم رو دیدی بگی قشنگ بود یا نه یا یه بازی فوتبال یا بگی یه پلیر بد بازی می کنه یا خوب! تکرار می کنم قرار نیس تو فوتبالیس خوبی باشی که بگی طرف خوب بازی می کنه یا بد شعور فوتبالی که داری فوتبال که حالیت می شه!قسمت دوم گفتم شاید من دلم بخواد مثل ادم یه بازی رو با کست خوب ببینم وقتی کست خوب هس چرا کست بد بیاد!(دقت کرده باشی جواب جفت جمله هایی که گفتی رو تو همون پست قبل گفته بودم!)
    عمه ی من شعور داره و مطمعنم حالیشم میشه ولی بی جا میکنه مثلا بیاد از گزارش PhanThom یاBamIYI اشکال بگیره.
    عمه شما شعور داره ولی شعور دوتا که نداره اگه پلیر دوتا بود دانش درست داشت در مورد بازی اون وقت می تونست ایراد بگیره!
    من دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی IELTS از University of Cambridge و در حال حاضر در دانشگاه Queen Mary داروسازی می خونم، به جرات میگم شاید توی این بچه ها کسی نتونه مثل من کلمات انگلیسی رو تلفظ کنه ولی وقطی من گزارش میکردم بارها کسایی که بازی رو تماشا میکردن منو مسخره کردن ، بارها سعی کردم تلفظ درست کلماتی نظیر Agility, Strength , Shadow Demon رو بگم, ولی به دلیل اینکه تماشاچیان نظر دیگه ای داشتن من مجبور شدم همون غلطشو بگم.
    (حتی بعضیا برای مسخره کردن پی ام میدادن یه کلمه انگلیسی مینوشتن میگفتن تلفظ این چیه یا اینکه میگفتن کلمه رو ترجمه کن)

باید بگم اگه من میام اینجا گزارش میکنم واسه این نیست که بیکارم یا اینکه خوشم میاد مورد تمسخور قرار بگیرم و هدفم از تلفظ درست کلمات اینه که به هموطنام کمک کنم که اگر روزی یکی از شما دوستان وارد مسابقات خارجی شدید دیگه شما مورد تمسخور خارجی ها قرار نگیرید.

دوست شما فربد رادمرد.
    متشکرم.
    اینم درست نیس! باید درست گفته شه منم toefl تلفظ انگیلیسی رو کامل نمی دونم ولی امریکایی کامل بلدم !بعضی چیزا رو به دوستام می گم مسخره می کنن یا اصلا گوش نمی دن! اخه بر فرض من بلد نباشم یا یه پلیر معمولی بلد نباشه با گزارشگر که بلد نباشه خیلی فرق داره گزارشگر اگه غلط بگه بقیه رو هم به غلط می ندازه!و وظیفشه که بلد باشه طرف تو گزارشش می گه من سعی می کنم اسم اسکیل ها ایتم ها رو انگیلیسی بگم که تو کست خارجی دیدین تعجب نکنید بعد به ریجن می گه ریگن! lycan رو با تلفظ لایکان .لایکِن تلفظ می کنه خیلی چیز های دیگه
    ویرایش توسط viper.god : 03-19-2013 در ساعت 09:15 AM

9. Top | #26

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    12
    یوزرنیم استیم
    KaraWana
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote

الآن در شیوه حاضر گزارشگری زمانیکه بازی خلوت باشه طرفین گزارش همش درباره نحوه آیتم بستن،اسکیل گیری و... بحث و گفتگو میکنند و در هنگام درگیری گزارشگر خیلی سریع شروع به گزارش وقایع میکنه و بعد از اون از آنایزور دلایل حرکات بعضی هیرو ها و اتفاقات دیگر را میپرسه

خب آنالیزور وقتی میتونه جواب این سؤالات رو بده که حداقل 100 ریپلی روز دیده باشه و یا خودش این کاره باشه که تا به اینجا خودم و امیر بودیم و آنالیزور دیگه ای سراغ ندارم و این ضعف بچه ها رو در آنالیز میرسونه

خب امکان داره یکی بگه آقا من علاقه دارم آنالیزور بشم چطوری میتونم به هدفم دست پیدا کنم؟

در جواب باید گفت که حتما بلیط مسابقات دوتا 2 را تهیه کنید و به نحوه بازی کردن،اسکیل گیری،استراتژی ها و... دقت کنید. اما خب بعضی هستند و میگند تهیه بلیط برام مقدور نیست اینجاست که باید بگم باید بجای تورنمنت به قسمت Watch و Live Games و سپس Team Matches برید و بازی های اونها رو ببینید.
    با تمام حرفات موافق شدیییید فقط کسی که بخواد به قول معروف دانش دوتاش بالا بره وقدرت آنالیز کردن رو کسب کنه حتما لازم نیست خدا تومن پول بده تورنمت ببینه خیلی از سایت ها هستن بعضی از مسابقات رو بصورت free میدن که اگر وقت کنم حتما لینکش رو واسه علاقمندان تو سایت قرار میدم و به نظرم بازی هایی که تو هر تورنمت است حتی
    ضعیف ترین تیم ها شرف داره به بازی هایی که قسمت Watch و Live Games است چون اساس بازی تیمی رو باید آنالیز کرد و کمتر دیده میشه که تو این قسمت ها یک تیم بازی کنند
    من خودم یکی از تفریحاتم بازی watch کردنه همه دوستام میدونن بیشتر از اینکه بازی کنم بازی نگاه می کنم وپول هم اگر بیاد سعی میکنم تیکت بخرم که نمیاد دیگه .
    12 01351240437

649 01396528858

World Should Feel PAIN

10. 3 کاربر مقابل از Karawana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-19-2013),FCB (03-19-2013),MasteR (03-19-2013)

11. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    924
    یوزرنیم استیم
    PerSiaN8DicK
    Dava Nakoonid Pedo^Arash Az hamatoon behtar gozaresh mikoone har ki mikhad jedi bashe bere masjed beshine 2 rakat namaz bekhoone

12. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    334
    یوزرنیم استیم
    vipergod
    ضعیف ترین تیم ها شرف داره به بازی هایی که قسمت Watch و Live Games است چون اساس بازی تیمی رو باید آنالیز کرد و کمتر دیده میشه که تو این قسمت ها یک تیم بازی کنند
    من خودم یکی از تفریحاتم بازی watch کردنه همه دوستام میدونن بیشتر از اینکه بازی کنم بازی نگاه می کنم وپول هم اگر بیاد سعی میکنم تیکت بخرم که نمیاد دیگه .
    نه اتفاقا دیروز ig تو پالیک بازی داش من چند نفر از بچه هایی که بودنو دعوت کردم ببینم امروزم art-ars اینا بازی داشتن بازی فوق العاده زیبایی بود! اگه live رو چک گنید می تونید بازی های خوب رو پیدا کنید از تعداد بیننده مشخصه

13. کاربر مقابل از viper.god عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Karawana (03-19-2013)

14. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    مرسی از همه ی caster ها ی عزیز, همتون خوب بودید و خسته نباشید میگم بهتون
    اگه من رو قابل بدونید من میتونم در فینال به عنوان یه آنالیزور حضور پیدا کنم

15. 3 کاربر مقابل از 620bOLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-20-2013),Arash (03-21-2013),Mostafa91 (03-21-2013)

16. Top | #30

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط 620bOLi نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    مرسی از همه ی caster ها ی عزیز, همتون خوب بودید و خسته نباشید میگم بهتون
    اگه من رو قابل بدونید من میتونم در فینال به عنوان یه آنالیزور حضور پیدا کنم
    من هم ایشون رو به گزارشگران پیشنهاد میکنم
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

17. 2 کاربر مقابل از Ajax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

620bOLi (03-20-2013),Mostafa91 (03-21-2013)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین