هیرو های مخصوص MMR - Matchmaking Rating - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 48
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Viper نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بر عكسشم هست شما فرض كن carry هستي وقتي ساپورت خوب نداشته باشي ، جنگل امنيت نداشته باشه و كري حريف فارم كنه ديگه شما نميتونيد بازي رو جمع كنيد به نظر من ساپورتر خوب بودن بيش ترين نقش رو در تايين برنده داره
    Carry تمام قدرتش توي فارم كردن و كيل گرفته كه شما وقتي ساپورت خوب نداشته باشي هيچكدوم امكان پذير نيست
    من خودم offlane-carry بازي ميكنم و بازي هاي زيادي ديدم كه فقط به خاطر اشتباه ساپورت برنده بازي معلوم ميشه
    عزیز توی بازی pro هم بازی با اشتباه sup برنده معلوم نمیشه همین هفته پیش artstyle برا navi گند زده بود فقط فید میداد با AA ولی navi بازیو از bu برد ... چه برسه بازیهای شما جک نگو دیگه
    ویرایش توسط LA_King : 05-27-2015 در ساعت 05:56 AM
    What happened ? Axe happened

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    ممنونم از دوستان بخاطر معرفی و بیان تجربیات خودشون . ناخوداگاه توی last pick اگر تیم 2 تا carry داشت دیگه نمیشه انصافا carry رفت . البته به سطح تفکرات هم هست . به طور مثال با یکی از دوستان ایرانی رفتیم رنک ، دیدم انگار همه می خوان یک آمار خیلی شاخی داشته باشن و اومدن carry پیک کردن من موندم و 4 carry ، بلخره من ساپورت رو پیک کردم به هر حال علاقه هم داشتم یک فشاری رو من اومد که برای خرید boot عاجز بودم لاینه نمیذاره 1 یونیت پول کنم واسه خرید ward ، میگه pull هم نکن همش هم میگه we need ward و up courier . اینجاست که من دقیقه 10 گفتم 100 % ما میبازیم و این هم شد چون در نقش خود کوتاهی کردن خطایی داشتن که مغرور بودن و نگاهی به پیک ها نکردن تیم مقابل 1 carry و 4 ساپورت داشت . اما ما ...

اما شخصا وقتی carry بازیکن باشه چند هیرو که میرم 100 % بازی رو میبریم این هیرو ها از جمله omni ، AA ، magi

دوستان carry ها رو گفتن اما هیروهایی مثل center و undying و.. قدرت وحشتناکی به تیم میدن

3. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (05-27-2015)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3744
    یوزرنیم استیم
    kappa0072
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها
    عزیز توی بازی pro هم بازی با اشتباه sup برنده معلوم نمیشه همین هفته پیش artstyle برا navi گند زده بود فقط فید میداد با AA ولی navi بازیو از bu برد ... چه برسه بازیهای شما جک نگو دیگه
    به اون حرکات که میزنه طرف فید نمیگن
    اون در حقیقت برای کری فضا ایجاد کرد تا بتونه فارم کنه.

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3744
    یوزرنیم استیم
    kappa0072
    به نظره من کسی که بتونه mid خوب بازی کنه میتونه بیاد بالا تا 4k از اونجا به بعد سبک بازی خیلی تیمی میشه جوری که اگه یاراتون خوب نباشن واقعا mid سخترین لاین میشه چون ساپورت های تیم حریف میان مید برای کمک
    اونوقت که مید بجای 1v1 میشه 3v1 .

6. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    هیروهایی که تا حالا یادم نمیاد بعد از اینکه خوب یادشون گرفتم باخته باشم : SF - QOP - Clinkz - البته اگه هم باخت داشتم به خاطر اشتباه پر واضح تیم بود.

این هیروها فوق العاده قوی تو این پچ هستن . مخصوصا clinkz . چهار بازی پشت سر هم باهاش آف لین سولو رفتم که همش جلوم Trilane بود . ولی هم فارم کردم و وقتی soul ring آوردم تنهایی رفتم رو 3 تاشون درگیر شدم ! فوق العاده قوی شده هیرو تو این پچ
    SF هم اگه بازیکن خوب باشه به خاطر item choice ـه گسترده ای که داره بر اساس هیروهای حریف میتونه سومین آیتمش رو تغییر بده . ( 2 تای اول که بوت و باتل هست ) مثلا این ها جزو انتخابات معمول هست . - bkb -Shadow Blade - Blink - Mekanesm - Euls sceptre - Sange and yasha
    مثلا اگه هیروهای برای counter کردن شما lina رفت euls میگیرین . 6 کرد درجا euls میکنین ( کار هر کسی نیست البته ) 6 ـش جا خالی میده . یا هیروهای lane pusher داشتن شک نکنین برای shadow blade و mek هم جلوی هیروهایی مثل pudge خوبه . که وقتی هوک و 6 شدی نه تنها نمیمیری بلکه تقریبا خونت تا نصف پر میشه 6 میکنی میترکن . در کل خیلی هیروی قوی ای تو این پچ هست .
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

7. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط Warmach1ne نمایش پست ها
    به اون حرکات که میزنه طرف فید نمیگن
    اون در حقیقت برای کری فضا ایجاد کرد تا بتونه فارم کنه.
    وای راس میگی ؟

عزیزم میرفت وارد بزاره میزدنش بعدم sup نباید space ایجاد کنه هیروی های split مثل brood و np و ... اینکارو میکنن .
    What happened ? Axe happened

8. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2161
    یوزرنیم استیم
    147638966
    ای کاش به KDA نبود...
    به برد بازی بود !
    چون اگه اونجوری بود راحت میتونستی هر لینی که دوست داری بری !
    الان من اکانت لول 2 دارم .. .
    میره تو قسمت HEro SelectiOn حداقل 2 نفر تو مینی مپ مید رو علامت میزنن !
    بعد دعوا میشه ... یهو دیدی 3 نفر رفتن مید !
    اما ای کاش . . .
    دلــم « آرامـــش » وارونــه مــی خــواهــد !
    شُ م ا ر ا

Steam ID : Benykhan1998
    Nick Name : BenyKhan
    ID Number : 238142159

9. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    عزیز هر Carry که نمیتونه بازیو جمع کنه ؛ تیم حریف یه ساپورت داشته باشن harras ات کنه هیچ کاری نمیتونی کنی یهو میبینی مین 10 تازه بوت آوردی ......... برا همینه که گفتم تنها نقش هایی که بازیو میتونید جمع کنید jungler و solo mid هست
    1891 01450728361

10. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    kda ساپورت های حرفه ای رو با kda های بازی های pub مقایسه نکنین . بعضی هیروها باید بمیرن . مثلا vengful spirit - dazzle . خیلی کم پیش میاد ببینی این هیروها kda خوبی دارن . من بازی رو ندیدم به خاطر همین نظر قطعی نمیدم ولی اینجوری هم نیست که support زیاد تو بازی نقش نداشته باشه . همین AA که گفتی یکی از قوی ترین تغییر دهنده های بازی ـه . یه اولتی خوب میتونه فایت و در نتیجه بازی رو برگردونه . خیلی هیروهای دیگه ی ساپ هم هستن که این حالت رو دارن مثل earth و خیلی های دیگه .
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

11. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3744
    یوزرنیم استیم
    kappa0072
    وای راس میگی ؟

عزیزم میرفت وارد بزاره میزدنش بعدم sup نباید space ایجاد کنه هیروی های split مثل brood و np و ... اینکارو میکنن .
    با همین کارش هواس تیم حریف رو پرت میکرد حتما لازم نیست که بره یک لاین رو پوش بده بعضی اوقات این جور مردن ها بازی رو به نفعشون عوض می کنه.
    نمونش هم بازیه فینال ti2 بود فکر کنم ، دندی با enigma می مرد همش ، همه می گفتن که روحیه اش رو باخته داره feed میده ولی از اونور کرری پا گرفت و یک bh اونو به بازی برگردوند.
    تو mid-game یا late-game با ساپورت ها بمیری خیلی تفاوتی تو بازی ایجاد نمی کنه.
    شما هم بهتره کمی قبل از ایراد گرفتن از یک بازیکن حرفه ای ، یکم فکر کنی ، مطمئنا میدونه داره چیکارمی کنه ..

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین