پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 399

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 399 از 515 نخستنخست ... 299349389397398399400401409449499 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,981 به 3,990 از 5144
  1. Top | #3981

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط vipereza نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    قضیه این victory's row چیه ؟؟
    05806df8ec762c42e2f35062e4d5e740

فکر کنم میگه سه بار پشت سرهم ببری بهت tp میده ولی من سه بار پشت سرهم بردم هیچی نداده

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
    tp داده متوجه نشدید برای عکس گرفتن از بازیتون ، دکمه F12 توی صفحه کلید رو بزنید و عکس بگیرید و اینجا قرار بدین ، این چطور عکس اپلود کردنه ادمو کور میکنه

2. Top | #3982

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5161
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    tp داده متوجه نشدید برای عکس گرفتن از بازیتون ، دکمه F12 توی صفحه کلید رو بزنید و عکس بگیرید و اینجا قرار بدین ، این چطور عکس اپلود کردنه ادمو کور میکنه
    با گوشی گرفتم اصلا نیاز به عکس نبود ولی گفتم بگذارم

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
    زندگــــِ مـن فقـــط یـک بــآزی بود
    حــــیف دســــته بازِیــــ
    دســــت بد کســــی افـــ ـــ ـتــاد

3. Top | #3983

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5913
    موقع بازی با فانتوم لنسر چطور ایلوژنها رو کنترل میکنید؟ میخوام select all کنم

4. Top | #3984

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dotauser نمایش پست ها
    موقع بازی با فانتوم لنسر چطور ایلوژنها رو کنترل میکنید؟ میخوام select all کنم
    سلام

s53w photo 2016 11 08 19 57 55
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

5. 3 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (01-03-2017),Dotauser (01-06-2017),Mohammad_ai69 (01-03-2017)

6. Top | #3985

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5942
    یوزرنیم استیم
    196772506
    سلام دوستان
    من یه مشکل خیلی بزرگ با هیرو اسلارک دارم اونم ارمور خیلی پایین و زود مردنشه اگه میشه راهنمایی کنید بگید شما چه ایتم هایی رو برای اسلارک میبندین توی بازی و اگه چند تا ترفند خوب برای بهتر بازی کردن با اسلارک دارید حتما بگید
    مرسی

7. Top | #3986

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6056
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiger2psa77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکل خیلی بزرگ با هیرو اسلارک دارم اونم ارمور خیلی پایین و زود مردنشه اگه میشه راهنمایی کنید بگید شما چه ایتم هایی رو برای اسلارک میبندین توی بازی و اگه چند تا ترفند خوب برای بهتر بازی کردن با اسلارک دارید حتما بگید
    مرسی
    فرض رو میزارم که منظورتون اول بازیه. کشتن اسلارک بعد از اول بازی یکی از سخت ترین کارهاست.
    نمیشه بدون در نظر گرفتمن تیم شما و تیم مقابل گفت. ولی معمولا این کارو هارو میشه انجام داد.

تقریبا همه برای حل مشکل مردنش اول بازی یه دونه poor mens shield میگیرن که توی لین خیلی کمکش میکنه. بعد از اون یه بوت میگیرن بعد معمولا یهدونه ring of aquila میگیرن واسش. این رینگ هم بهش آرمور میده هم مانا ریجن میده و هم دمیج و هم اتک اسپید. البته بهتره توی تیمتون از این رینگ 2 تا نباشه. پس نگاه کنید که سیف لینرتون نگرفته باشدش.
    99 مواقع بعد از رینگ شدو بلید میارن که توی همه ی بازی ها مگر در شرایط خاص مثل bh slardar zeus توی یه تیم مقابلتون باشن آیتم اصلیتونه. از این به بعد دیگه نه مشکل مانا هست نه مشکل مردن. میشه واسه دمیج و مشانای بیشترش واسش یه دونه اکو سیبر گرفت که کلا دیگه نیازی به fountain رفتن نداشته باشه. ایتمای بعدی با توجه به تیم شما و تیم مقابله.
    توی خود بازی همیشه به دنبال سولو کیل باشید. یعنی توی مپ پرسه بزنید و ساپورت های تنهاشونو بکشید. در ضمن فارم رو هم فراموش نکنید. همینجوری اسلارک ها پا میگیرن. فقط مواظب هیرو هایی مثل s breaker باشید که پیداتون نکن.

میشه واسه بالا بردن شانس زنده موندنش واسش یه لینکن گرفت. یا در شرایطی واسش یه دونه hurricane pike بیارید. هوریکین هم بهش cheap stat میده، هم موبیلیتی هم راه فرار جدید بهش میده. البته شرایطش خاصه و تو هر بازی ای لازم نیست.

8. کاربر مقابل از Kolang عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tiger2psa77 (01-03-2017)

9. Top | #3987

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5942
    یوزرنیم استیم
    196772506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kolang نمایش پست ها
    فرض رو میزارم که منظورتون اول بازیه. کشتن اسلارک بعد از اول بازی یکی از سخت ترین کارهاست.
    نمیشه بدون در نظر گرفتمن تیم شما و تیم مقابل گفت. ولی معمولا این کارو هارو میشه انجام داد.

تقریبا همه برای حل مشکل مردنش اول بازی یه دونه poor mens shield میگیرن که توی لین خیلی کمکش میکنه. بعد از اون یه بوت میگیرن بعد معمولا یهدونه ring of aquila میگیرن واسش. این رینگ هم بهش آرمور میده هم مانا ریجن میده و هم دمیج و هم اتک اسپید. البته بهتره توی تیمتون از این رینگ 2 تا نباشه. پس نگاه کنید که سیف لینرتون نگرفته باشدش.
    99 مواقع بعد از رینگ شدو بلید میارن که توی همه ی بازی ها مگر در شرایط خاص مثل bh slardar zeus توی یه تیم مقابلتون باشن آیتم اصلیتونه. از این به بعد دیگه نه مشکل مانا هست نه مشکل مردن. میشه واسه دمیج و مشانای بیشترش واسش یه دونه اکو سیبر گرفت که کلا دیگه نیازی به fountain رفتن نداشته باشه. ایتمای بعدی با توجه به تیم شما و تیم مقابله.
    توی خود بازی همیشه به دنبال سولو کیل باشید. یعنی توی مپ پرسه بزنید و ساپورت های تنهاشونو بکشید. در ضمن فارم رو هم فراموش نکنید. همینجوری اسلارک ها پا میگیرن. فقط مواظب هیرو هایی مثل s breaker باشید که پیداتون نکن.

میشه واسه بالا بردن شانس زنده موندنش واسش یه لینکن گرفت. یا در شرایطی واسش یه دونه hurricane pike بیارید. هوریکین هم بهش cheap stat میده، هم موبیلیتی هم راه فرار جدید بهش میده. البته شرایطش خاصه و تو هر بازی ای لازم نیست.
    واقعا ممنون راهنمایی تون عالی بود فقط یه سوال که فراموش کردم بپرسم این سوال فقط برای اسلارک نیست برای اکثر هیرو های نزدیک زن مثل اسلارک میگم که اول بازی hp و ارمور پایینی دارند و توی لاین دو تا هیرو دور زن جلوشه که واقعا خیلی اذیت میشه به نظرتون اینجور مواقع چیکار باید کرد برای فارم راحت تر

10. Top | #3988

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6056
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiger2psa77 نمایش پست ها
    واقعا ممنون راهنمایی تون عالی بود فقط یه سوال که فراموش کردم بپرسم این سوال فقط برای اسلارک نیست برای اکثر هیرو های نزدیک زن مثل اسلارک میگم که اول بازی hp و ارمور پایینی دارند و توی لاین دو تا هیرو دور زن جلوشه که واقعا خیلی اذیت میشه به نظرتون اینجور مواقع چیکار باید کرد برای فارم راحت تر
    بهترین راهش اینه کهش م=شما هم 2 تا ساپورت توی لینتون داشته باشید که harrasشون کنن تا مجبور بشن از لین خارج شن. که البته توی یه بازیه پاب کلا ساپورتی وجود نداره :دی. یه راهش اینه که شما لینتون رو با offlaerتون عوض کنید. چون معمولا نمیشه هم جولوی شما هیروی رنج باشه هم جولوی آفلینرتون. که البته بازم بازی پاب به حرفتون گوش نمیدن.

پس مجبورید بسازید یه جوری. دقت کنید که اولویت اللتون همیشه زنده موندن باشه نه فارم. یعنی خیلی خیلی سیف بازی کنید. اگه ساپورت توی لینتون هست بهش بگید واستون pull کنه. بعد خودتون زیر تاور wave رو فارم کنید. اگه میتونن زیر تاور هم گیرتون بندازن مثلا به کمک یه هیرویی مثل sprit breaker توصیم اینه که کلا لین رو رها کنید برید جانگل آفلین یا سیف فارم کنید. بازم میگم هدف اصلی نمردنه و لول گرفتنه بعد فارم. وقتی لین رو رها کنید معمولا میرن سراغ میدرتون و آفلینرتون. که فضا واسه فارم شما محیا میشه. در ضمن بازیکنای ضعیفتر وقتی یه تاور میگیرن ازتون همیشه اون لین رو به کلی رها میکنن میرن واسه کیلهای دیگه. یعنی به محض اینکه شماتاورتون رو از دست میدید (که الان باید جانگل باشید) لینتون خالی میشه کلا. میشه دوباره به لین برگشت و فارم کرد. البته مواظب باشید نریزند سرتون. توصیه آخر اینه که شما همیشه تقریبا با هر هیرویی کری‌ای توی یه بازیه پاب میتونید جانگل کنید بعد لین رو فارم کنید بزیارید بدون شما تیم فایت بشه. تا زمانی که آیتماتونو ندارید توی فایت ها نباشید که فقط خواهید مرد. پس برید فقط فارم کنید و واسه کیل 100 در صد و بدون ریسک برید فایت. بعد دوباره فارم ...
    اینکار همیشه جوابه چرا که بازیکنای زیر 5k به محض دقیقه 10 دیگه کلا فارم رو میزارن کنار ققط توی مپ دنبال هم میگردن. آخر بازی فارم خیلی تاثیر بیشتری داره، شما فقط فارم کنید که اینقدر تفاوت زیاد میشه که دیگه نمیتوننن کاریتون کنن.

موفق باشید.

11. 2 کاربر مقابل از Kolang عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dotauser (01-04-2017),tiger2psa77 (01-03-2017)

12. Top | #3989

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6056
    این بازیو ببینید

https://www.dotabuff.com/matches/2876315779

من جاگرناتم. اول باززی جولوم هوسکارو و ویسج. بدترین لین ممکن. البته ساپورت هم داشتم. ولی مگه میشد توی لین موند. پس رفتم جنگل، فارم پوش جنگل . آخرشم ultra kill. چون دو برابر همشون فارم داشتم.

13. کاربر مقابل از Kolang عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tiger2psa77 (01-03-2017)

14. Top | #3990

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5942
    یوزرنیم استیم
    196772506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kolang نمایش پست ها
    این بازیو ببینید

https://www.dotabuff.com/matches/2876315779

من جاگرناتم. اول باززی جولوم هوسکارو و ویسج. بدترین لین ممکن. البته ساپورت هم داشتم. ولی مگه میشد توی لین موند. پس رفتم جنگل، فارم پوش جنگل . آخرشم ultra kill. چون دو برابر همشون فارم داشتم.
    داداشی گل کاشتی یه دنیا از راهنمایی هات ممنون خیلی به دردم خورد

15. کاربر مقابل از tiger2psa77 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Kolang (01-03-2017)

کلمات کلیدی این موضوع