[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 982

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 982 از 1160 نخستنخست ... 48288293297298098198298398499210321082 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,811 به 9,820 از 11598
  1. Top | #9811

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    قسمت جدید سریال فرار از زندان اومد.

اگر قبلا سری قبلش رو دیده بودید و طرفدارش هستید قسمت جدیدش رو از اینجا دانلود کنید.
    دمت گرم داداش،خیلی خبر خوبی بود
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #9812

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    نوشابه انرژی زا میخواین بخورین سینرژی نخورین(ایرانی هست) اومدن از روی طعم Hype تقلید کردن افتضاح هست در یک کلام.

فقط Redbull این عالیه.توی شیراز ردبول رو جدیدا 6 میدن،فسا 4 بود جهرم 5.
    Just Jahrom <3
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

3. کاربر مقابل از Hossein.IR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin_AssAssin (04-07-2017)

4. Top | #9813

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    چرا خیلی ها فکر میکنند پلی دادن اینوکر اینطوره که 25 مین afk توی jungle باشی تازه اگر mid رو نباخته باشی بعدش با کلی زور و فارم یه مایداس و یه اقانیم بیاری و 2 تا لول پس و پیش توی فایت بزنی بعدشم پیش خودت فکر کنی اخ که من چه اینوکری بازی کردم.
    این دقیقا اتفاقیه که توی 4k میفته.من همیشه اولین بنم توی رنک همین هیرو هست که کسی این بلا رو گرچه 1000 بار هم سرم اومده دیگه واسم تکرارش نکنه.

5. 3 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),amirehsan (04-06-2017),Viper (04-06-2017)

6. Top | #9814

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    امروز چیزی شنیدم که هم خیلی نگرانم کرد هم خیلی ناراحت ، واقعا افرادی که بین این دو مرز و تغییرات گیر کردن براشون قابل هضم نیست

شهر کوچکی داریم و اصلا فکر نمیکردم مثل شهرای بزرگ تر ، مردمش پسراش دختراش وضعیت بدی داشته باشن تا امروز که بحثی بین من و دوستم پیش اومد و دوستم گفت محمد کجایی ، فکرت کجای کاره بابا ، بعد دیدم من خیلی دلم قشنگ میدیده و واقعا ما ایرانی ها به چه سمتی رفتیم و من سرم تو برف بوده . فکر میکردم خیلی ها مثل خودم هستن ولی انگار داره به تاریخ میپیونده و شدیم بدترین کشور دنیا ، کاری به س.ی.است و اقتصاد و ... ندارم پس لطفا صحبت یا دردو دلم رو بخونید بعد نظر بدین

نمیدونم چقدر از سال 75 به این ور متولد در این سایت داریم اما یه جورایی این ده های جدید کاریی کردن که قبلترش نمیتونن درکش کنن و با این شرایط زندگی کردن خیلی براشون سخته کارهایی که توی کشورهای اروپایی و امریکایی که فرهنگ ما داره به اون سمت میره ، نکردن و نمی کنند ، بماند چیزایی غیرقانونیشون که به موضوع ما مربوط نمیشه منظور کارهای غیرقانونی دزدیدن افراد زیر 18 برای سکس هستش .

اما برگردیم سر موضوعی که قلبم رو به درد اورد . دوستم در مورد یکی از اشناها حرف میزد که دختر هستش یا نه باید بگم زن هستش 15 سالشه و با چند دوست پسر زن هم میشه ( خودتون بگیرین برام سخته گفتنش ) و عین خیالشونم نیست !!!! این بخیالی قلبمو درد میاره درک کاراشون برام سخته

توی مدرسه چند پسر ده هشتادی اینقدر ریده شده که مست میکنن توی مدرسه مدیر هم کاریشون نداره که برای خودش دردسر نشه

ما داریم به کجا میرسیم ؟ به اون خدایی که دارین میپرستین بدترین کشورهای دنیا هم با دوست پسر گرفتن دختر 15 ساله مخالف هستن

من باز با دل پاکی به دوستم گفتم حالا این یکی ممکنه اینجوری باشه اما همه که نیستن حرفی زد که دلمو لرزود و من ادمی نیستم بیام اینا رو بگم اما واقعا نمیدونستم به کی بگم و برای همین اومدم اینجا مطرح کنم شما ببخشید حداقل میگم بچه های سایت انجوری نیست چون گیمر هستن و یک گیمر خیلی کم پیش میاد دست به این کارها بزنه

حالا توی سن ازدواجم یعنی باید زودتر ازدواج میکردم من متولد سال 1369 هستم و تا جایی که میبینم دختری که توی ده خودم باشه نیست و همه ازدواج کردن وقتی میبینم این ده های جدید اینقدر گند زدن به سنت و قوانینی که ما باهاش بزرگ شدیم شاید برای همیشه به فکر تنها زندگی کردن بییفتیم تا بخوایم این ها رو برای زندگی انتخاب کنیم ادم نمیتونه دیگه اطمینان کنه نمیتونه اعتماد کنه میبینی برای کی می خوای زحمت بکشی برای خانواده اینده ؟ برای کسی که معلوم نیست قبلا توی بغل کی ولو شده

داره گریم میگیره که ما چقدر دل ساده بودیم و این جدیدا چه میکنن

تا حالا توی عمرم اینقدر گیج نشده بودم و اگرم ازدواج نکنی یک روز به پوچی خواهید رسید ولی این وضعیت ، وضعیت جالبی نیست

متاسفم برای خودم و دلم برای خودم و هم سن سالم میسوزه که همه چیز خراب شد رو سر ماها

امیدوارم شما حداقل شریک زندگی خودتونو به زودی پیدا کنید که واقعا خوب باشه

7. 8 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABNightmare (04-05-2017),Amin_AssAssin (04-07-2017),Ecsprt (04-06-2017),erebor (04-06-2017),fever361 (04-05-2017),Hossein.IR (04-06-2017),Meeepo (04-06-2017),Viper (04-06-2017)

8. Top | #9815

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4790
    یوزرنیم استیم
    HiHi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    امروز چیزی شنیدم که هم خیلی نگرانم کرد هم خیلی ناراحت ، واقعا افرادی که بین این دو مرز و تغییرات گیر کردن براشون قابل هضم نیست

شهر کوچکی داریم و اصلا فکر نمیکردم مثل شهرای بزرگ تر ، مردمش پسراش دختراش وضعیت بدی داشته باشن تا امروز که بحثی بین من و دوستم پیش اومد و دوستم گفت محمد کجایی ، فکرت کجای کاره بابا ، بعد دیدم من خیلی دلم قشنگ میدیده و واقعا ما ایرانی ها به چه سمتی رفتیم و من سرم تو برف بوده . فکر میکردم خیلی ها مثل خودم هستن ولی انگار داره به تاریخ میپیونده و شدیم بدترین کشور دنیا ، کاری به س.ی.است و اقتصاد و ... ندارم پس لطفا صحبت یا دردو دلم رو بخونید بعد نظر بدین

نمیدونم چقدر از سال 75 به این ور متولد در این سایت داریم اما یه جورایی این ده های جدید کاریی کردن که قبلترش نمیتونن درکش کنن و با این شرایط زندگی کردن خیلی براشون سخته کارهایی که توی کشورهای اروپایی و امریکایی که فرهنگ ما داره به اون سمت میره ، نکردن و نمی کنند ، بماند چیزایی غیرقانونیشون که به موضوع ما مربوط نمیشه منظور کارهای غیرقانونی دزدیدن افراد زیر 18 برای سکس هستش .

اما برگردیم سر موضوعی که قلبم رو به درد اورد . دوستم در مورد یکی از اشناها حرف میزد که دختر هستش یا نه باید بگم زن هستش 15 سالشه و با چند دوست پسر زن هم میشه ( خودتون بگیرین برام سخته گفتنش ) و عین خیالشونم نیست !!!! این بخیالی قلبمو درد میاره درک کاراشون برام سخته

توی مدرسه چند پسر ده هشتادی اینقدر ریده شده که مست میکنن توی مدرسه مدیر هم کاریشون نداره که برای خودش دردسر نشه

ما داریم به کجا میرسیم ؟ به اون خدایی که دارین میپرستین بدترین کشورهای دنیا هم با دوست پسر گرفتن دختر 15 ساله مخالف هستن

من باز با دل پاکی به دوستم گفتم حالا این یکی ممکنه اینجوری باشه اما همه که نیستن حرفی زد که دلمو لرزود و من ادمی نیستم بیام اینا رو بگم اما واقعا نمیدونستم به کی بگم و برای همین اومدم اینجا مطرح کنم شما ببخشید حداقل میگم بچه های سایت انجوری نیست چون گیمر هستن و یک گیمر خیلی کم پیش میاد دست به این کارها بزنه

حالا توی سن ازدواجم یعنی باید زودتر ازدواج میکردم من متولد سال 1369 هستم و تا جایی که میبینم دختری که توی ده خودم باشه نیست و همه ازدواج کردن وقتی میبینم این ده های جدید اینقدر گند زدن به سنت و قوانینی که ما باهاش بزرگ شدیم شاید برای همیشه به فکر تنها زندگی کردن بییفتیم تا بخوایم این ها رو برای زندگی انتخاب کنیم ادم نمیتونه دیگه اطمینان کنه نمیتونه اعتماد کنه میبینی برای کی می خوای زحمت بکشی برای خانواده اینده ؟ برای کسی که معلوم نیست قبلا توی بغل کی ولو شده

تا حالا توی عمرم اینقدر گیج نشده بودم و اگرم ازدواج نکنی یک روز به پوچی خواهید رسید ولی این وضعیت ، وضعیت جالبی نیست

متاسفم برای خودم و دلم برای خودم و هم سن سالم میسوزه که همه چیز خراب شد رو سر ماها

این اتفاقاتی که دارین میگین چیز جدیدی نیست
    من خودم سنی ندارم اما 3-4 سالی هست این اتفاقات رو میبینم
    اولش عصبانی میشدم و مثل شما فکر میکردم
    اما همینطوری که گذشت برام عادی شد و اصن تعجبی برام نداشت که فلانی دوست پسر داره یا فلانی با اون سنش داره عرق میخوره
    فرهنگ ما داره به سمت غرب میره و توی نسل بعدی میشه پیشبینی کرد خیلی بیشتر از اینا شبیه غرب میشه
    این چیزایی که شما میگید همش به هم مربوطه
    برای مثال وقتی اقتصاد بد باشه و گرونی فشار بیاره به خانواده شخص و طرف پول هیچ تفریحی ندشته باشه(یه پسر 15 ساله رو در نظر بگیریم) میره دم کلوپ محل 2000 تومن میده یه فیلم خارحی زیرنویس میبینه و چشم و گوشش باز میشه و میوفته دنبال دختر مردم یا میره دم همون مدرسه دخترونه وا میسه(اگر قبلش توسط دوستاش براش اتفاق نیوفتاده باشه)
    ماهواره و رسانه های خارجی خیلی تاثیر داره و وقتی یه بچه این تاثیراتو میگیره میره توی مدرسه و برای بقیه دوستاش میگه و اینجوریه که میبینی دختر 14-15 ساله مثل چی منتظر که زنگ آخر بخوره بره کوچه بقلی مدرسه سر قرار با دوست پسرش که 18-19 سالشه
    یه دلیل دیگه هم اینه که پدر و مادرا انقدر فشار روشونه که مشکلات روحی فرزنداشونو نمیبینن و بازم اینجوری میشه که یه دختر(پسر) محبتو تو بقل جنس مخالفش میبینه نه اون عشق پدر فرزندی یا مادر فرزندی رو.
    بحث دیگش هم جنبه و ظرفیته
    یه نفر ظرفیتشو داره و میتونه با جنس مخالفش یه دوست اجتماعی خوب باشه و به دردش بخوره یا نه هر کسی رو که میبینه به فکر رابطه جنسی باشه
    [
    SIGPIC][/SIGPIC]

9. 4 کاربر مقابل از Ecsprt عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Meeepo (04-06-2017),Mohammad_ai69 (04-05-2017),Viper (04-06-2017)

10. Top | #9816

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها

واقعا چه انتظاری داری؟این مشکلات از خیلی چیزا نشات میگیره ،بحث میره سمت سیاست که نمیشه خیلی هاشو اینجا گفت ولی چندتا ریشه ساده مشکلات رو که گفتنش اشکال نداره رو میگم:

یکی از ریشه مشکلات رو هروز میبینیو صدا و سیما که هر صبح بلند میشی تلوزیون رو روشن میکنی نه برنامه آموزنده ای داره نه فیلم درست و حسابی همه اخباری هم که پخش میشه یک طرفه هست،هروز تکرار ،سانسور های بیخودی توی فیلم ها نشون دادن فیلم های دسته سوم (البته بعضی وقتا فیلم خوب میزاره) شما نگاه کن چند سال پیش مثلا ماه رمضون فیلم خانه به دوش پخش مشد که همه نگاه میکردن ولی هرسال کیفیت فیلما پایین اومد پارسال که کانال سه تکراری پخش میکرد ،خوب این نشونه ضعیف بودن وشدن صدا و سیما سال به ساله نتیجه چی میشه مردم مخصوصا جنس مونث کشیده میشن به سمت فیلمای چرت و پرت ماهواره ای که مال یه کشور دیگه هستن و اصلا فرهنگشون مطابقت با ما نمیکه ولی چون موضوع عشق دارن و بدون سانسور پخش میشن جنسای مونث بهش جذب میشن و کم کم محوش میشن و ازش الگو میگیرن این الگو گیری تو بچه ها که خیلی بیشتر تاثیر میزاره.مثلا فرض کن خودت از هشت سالگی فیلمای شبکه Gem رو هروز نگاه میکردی به سن 15 یا 16 که میرسیدی این چیزا کاملا برات عادی میشداین تازه یکی از کوچکترین این مشکلات بود . خیلی چیزای دیگه تو این مملکت هست که نسل های جدیدو به نابودی میکشونه که بیشترش بر میگرده به مشکلات داخلی نه مشکلات خارجی کشور.

11. 5 کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABNightmare (04-05-2017),Amin_AssAssin (04-07-2017),Ecsprt (04-06-2017),Mohammad_ai69 (04-05-2017),Viper (04-06-2017)

12. Top | #9817

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    @frigidsoul
    @Mostafa84

در این صورت که شما میگین رو میدونم اما تکلیف منو شما چیه که قاطی این ها نشدیم و می خوایم یک زندگی سالم داشته باشیم ؟

به این فکر کردین چقدر انتخاب همسر سخت شده ؟

ازادن هرچی بخوان بکنن شما میگین به ما چه . درسته به ما چه ، اما واقعا نمی خوایم دو روز دیه تشکیل خانواده بدیم و بدین ؟

13. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),amirehsan (04-06-2017),Fery (04-06-2017)

14. Top | #9818

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    چرا خیلی ها فکر میکنند پلی دادن اینوکر اینطوره که 25 مین afk توی jungle باشی تازه اگر mid رو نباخته باشی بعدش با کلی زور و فارم یه مایداس و یه اقانیم بیاری و 2 تا لول پس و پیش توی فایت بزنی بعدشم پیش خودت فکر کنی اخ که من چه اینوکری بازی کردم.
    این دقیقا اتفاقیه که توی 4k میفته.من همیشه اولین بنم توی رنک همین هیرو هست که کسی این بلا رو گرچه 1000 بار هم سرم اومده دیگه واسم تکرارش نکنه.
    تو بازیای من که طرف جلوی ta و tinker و viper راس راس اینوکر پیک میده، سر بالا مید رو به گند میکشه کل بازی هم جیکش درنمیاد بعدشم میره تو مپ با یه میداس لخت ول میچرخه اخر بازیم دوقورتو نیمش باقیه تازه اقا قصد میکنه که یه نفرم ریپورت کنه
    درهرحال تو دراز مردت از شر اینا راحت میشیم، یکی که اینوکر بلد باشه میدونه که کی پیک بده و کی نده، یا کلا چجوری بازی کنه که مفید باشه، بقیشون -25 -25 میرن تو اسفل السافلین

15. 3 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),amirehsan (04-06-2017),bayani (04-06-2017)

16. Top | #9819

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    نیاز جنسی همونطور که از اسمش مشخصه یک نیازه و باید برطرف بشه...روشش هم اموزش مسائل لازم هست و اماده کردن بچه ها از سنین پایین برای این رابطه هایی که هر چه قدر رو به جلو تر میریم دارن اجتناب ناپذیر تر میشن و صد البته روش صحیحش ضرری هم که نداره هیچ میتونه مفید هم باشه...در نهایت لازمش اموزشه نه پاک کردن صورت مسئله و چنگ زدن به مسائل و توهمات خود ساخته ای مثل فرهنگ و سنت...این مسائل هست و باید باهاشون کنار بیاین...بهتره نسل های اینده از زمانی که لازمه اموزش ببینن که چطوری یه رابطه ایمن و سازنده داشته باشن که اینطور گند همه چی در نیاد و نوجوون ها از چهارده پونزده سالگی به لجن کشیده نشن.(لجن هم فقط یه رابطه ناسالم که اخرش دردسر واسه دوطرفه نیست...خیلی چیزای دیگه هم هست...از همون الکل که حرفش رو زدین تا مواد مخدر تا حتی بیکاری و تلف شدن عمر!) این یک.

دوم هم اینکه نمیدونم چرا ایرانی ها اینقدر به گذشته بقیه حساسن؟! ادمی که واقعا فکر میکنه وقت ازدواجشه باید اونقدری انسان شناس باشه که دیگه بد و خوبه یه نفر رو خودش تشخیص بده...هر کسی ممکنه در گذشته رابطه داشته باشه...الانش مهمه... چه کار گذشتش دارین؟ اگه به این مسائل باشه که 90% دخترای شهر های بزرگ فاحشه هستن...90% دختر هایی که دانشگاه رفتن خرابن... و 90% زن هایی که شاغل هستن هم نونشون رو از خود فروشی در میارن! دختر و پسر به خاطر رابطه داشتن با همدیگه ادم های بدی نمیشن و نباید با این دید بهشون نگاه کنید! رابطه داشتن هم باعث زندگی ناسالم نیست...بلکه عدم دانش و ندونستن خیلی مسائل دیگست که زندگی رو به سمت ناسالمی میکشونه.

نکته: نیاین من رو متهم به تحت تاثیر بودن کانال های اونوری کنید...من کلا توی زندگیم پای تلوزیون جز برای فوتبال و برنامه های اشپزی ننشستم و هیچ علاقه ای هم به سریال های خانمان سوز ترکی (!) ندارم...هر چند عقیدم اینه که یه جامعه سالم باید اونقدر عقلشون کار کنه که بدونن از همچین سریال درپیتی نباید تاثیر گرفت و اگر هم ملت از این چیزا تاثیر گرفتن باید بدونین که مشکل از چیز دیگه ای هست که ملت اینقدر نادون هستن...مگرنه این سریال یک سرگرمی ساده برای یک عده و در بدترین حالت صرفا یک وسیله برای یک عده دیگه هست...بی عقلی از خود ملته!
    ویرایش توسط fallofwinter : 04-06-2017 در ساعت 12:36 AM

17. 6 کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Ecsprt (04-06-2017),HiDDeN (04-07-2017),Meeepo (04-06-2017),Mohammad_ai69 (04-06-2017),Viper (04-06-2017)

18. Top | #9820

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    @fallofwinter

در مورد قسمت دوم ، من میگم کسی ک گذشتش با افراد مختلف بوده ممکنه بعد ازدواج هم نتونه این عادت تنوع طلبی رو بذاره کنار و در نتیجه امار طلاق مثل همین الانشم هنوز روز به روز میره بالاتر و زندگی ها تباه میشه ، پس گذشته هم مهمه

19. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Viper (04-06-2017)