[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1031

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1031 از 1160 نخستنخست ... 31531931981102110291030103110321033104110811131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 10,301 به 10,310 از 11598
  1. Top | #10301

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اینا چین میخورین شماها . کبد و کلیه رو به فاک میدین اصل و نه اصل نداره . حسین تو دیگه چرا تو که توی پزشکی سر درمیاری . بدن خودش به صورت طبیعی کراتین و ترجیحا پروتئین تولید میکنه . حالا شما بیشترشو نیاز داری درست میگی والله ما هم سال ها ورزش کردیم . کسی که می خواد 450 بده فقط یه پودر . 250 هم کنارش بذاره و بعد هر تمرین مرغ ماهی گوشت قرمز تخم مرغ ابپز و .... بزنه که هم طبیعی هم کراتین و پروتئین بدن تامین میشه (خودت کلیه کراتینو تامین میکنه الکی با پودر تنبلش نکنید که باعث بشه این پودرا ته نشین بشه و در اخر نارسالیی کلیه بیاره ) نخر برادر من . هرچی اصولی داره . برا کسی که برای یه ماه می خواد بدنش بیاد و بره دختر بازی و از این بچه سوسولهاست خوبه نه شما ها که مغزتون کار میکنه و اطلاعات دارین . باید ماها سال ها به صورت طبیعی تمرین کنین و یک برنامه غذایی خوب داشته باشین قول میدم که دوبرابر رشد میکنین در عوض بعد 1 سال تمرین نرکردنم باز بدنتون روی فرمه ولی این مکمل ها 1 ماه ولش کن مثل خمیر بادش می خوابه . نکن با خودت برادر من

2. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (06-18-2017),Fery (06-19-2017),Viper (06-18-2017)

3. Top | #10302

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اینا چین میخورین شماها . کبد و کلیه رو به فاک میدین اصل و نه اصل نداره . حسین تو دیگه چرا تو که توی پزشکی سر درمیاری . بدن خودش به صورت طبیعی کراتین و ترجیحا پروتئین تولید میکنه . حالا شما بیشترشو نیاز داری درست میگی والله ما هم سال ها ورزش کردیم . کسی که می خواد 450 بده فقط یه پودر . 250 هم کنارش بذاره و بعد هر تمرین مرغ ماهی گوشت قرمز تخم مرغ ابپز و .... بزنه که هم طبیعی هم کراتین و پروتئین بدن تامین میشه (خودت کلیه کراتینو تامین میکنه الکی با پودر تنبلش نکنید که باعث بشه این پودرا ته نشین بشه و در اخر نارسالیی کلیه بیاره ) نخر برادر من . هرچی اصولی داره . برا کسی که برای یه ماه می خواد بدنش بیاد و بره دختر بازی و از این بچه سوسولهاست خوبه نه شما ها که مغزتون کار میکنه و اطلاعات دارین . باید ماها سال ها به صورت طبیعی تمرین کنین و یک برنامه غذایی خوب داشته باشین قول میدم که دوبرابر رشد میکنین در عوض بعد 1 سال تمرین نرکردنم باز بدنتون روی فرمه ولی این مکمل ها 1 ماه ولش کن مثل خمیر بادش می خوابه . نکن با خودت برادر من
    محمد جان اتفاقا چون توی پزشکی سر درمیارم میدونم اگه اصلش باشه اصلا اشکالی نداره. و نه تنها بد نیست بلکه کلی هم سود داره مثلا شما چند گرم سینه مرغ بخوری تا اون پروتین لازم برای انرژی باشگاه رو به دست بیاری؟ یا چقد مثلا گوشت بخوری تا کراتینش جذب بشه هر چند که من خودم 100 درصد مخالف کراتینم چون اگه بعدش 1 ماه استراحت (به این معنی که کراتین نخوری نه این معنی که باشگاه نری) نداشته باشی ،به کلیه خیلی ضرر میزنه!

ولی گلوتامین خیلی خوبه.

محمد عزیز این تفکر والا به خدا غلطه که مکمل الکیه -ریختن پول توی جوبه و .. بازم میگم یه سری مکمل ها مثلا پمپ (اسمش هستا)نباید هر وقت خواستی بخوری به شخصه میشناسم کسی رو که قبل از خواب!!!! خورد (باید قبل از تمرین خورد) و قلبش توی خواب ترکید،توی کالبد شکافی معلوم شد علتش خوردن این مکمل بوده.

مثلا طرف میره باشگاه فک میکنه اگه اوردوز بخوره زودتر جواب میگیره نتیجش میشه یه همچین چیزی...

محمد جان،الان دایی من فوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم رو داره، ولی مکمل پروتین وی -گلوتامین رو هم مصرف میکنه (باشگاه میره) به نظر شما کسی با این سطح سواد اگه بد بود چنین چیزی استفاده میکرد؟ خود من ازشون پرسیدم گفتن اگه اصل باشه و اور دوز استفاده نکنی و به موقع استفاده بشه هیچ مشکلی نداره.

این طرز تفکر غلطه
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

4. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-18-2017)

5. Top | #10303

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اگر اصلشم مشکل نداره بازم این حرف رو قبول ندارم که ادم های معمولی استفاده کنن . همون سینه مرغ یا ... برای یک روز تمرین شماها کافیه . منبع پروتئین که توی مکمل هستش برای بدن شما اضافیه و این اضافی در طولانی مدت باعث تخریب بدن میشه . چرا اضافیه ؟کلیه مجبور دفع پروتئین کنه و gg . شما مگر بیشتر از دو ساعت تمرین داری ؟ خیر ، ایا 220 میزنی ؟ خیر . مکمل برای کسی گفتن که حرفه ای دنبال میکنه و واقعا نمیشه با غذا و گوشت جبرانش کرد کسی که داره روزی 3 نوبت تمرین سخت میکنه برای مسابقات . نه من و شما که روزی نهایت 1-2 ساعت کار میکنیم پس مردم برای راحتی میان میخورن نه لازم بودن برای بدن .

6. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

dark druid (06-18-2017),erebor (06-18-2017),Fery (06-19-2017)

7. Top | #10304

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6564
    دیشب battle cup eu تو tire 4 اول شدیم

حالا بماند که من هر 3 بازی رو sup بودم ولی sup ها....

بازی فینال تیم حریف یه میپو برداشت.. میپو نبود که لامصب در حد رنک 5k بازی میکرد باور کنید... ما هم یه necro داشتیم خیلی خوب بازی میکرد و به خاطر همون necro تونستیم ببریم...
    ویرایش توسط sllark : 06-18-2017 در ساعت 09:56 AM

8. 2 کاربر مقابل از sllark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (06-18-2017),Fery (06-19-2017)

9. Top | #10305

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    A decent indicator of this is his presence in pro play:
    2016: 19 picks, 1 ban (Nidalee for reference was 404 picks and 930 bans)
    2017: 1 pick, 1 ban
    تو هر بازی یارو بنه

10. Top | #10306

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    اگر اصلشم مشکل نداره بازم این حرف رو قبول ندارم که ادم های معمولی استفاده کنن . همون سینه مرغ یا ... برای یک روز تمرین شماها کافیه . منبع پروتئین که توی مکمل هستش برای بدن شما اضافیه و این اضافی در طولانی مدت باعث تخریب بدن میشه . چرا اضافیه ؟کلیه مجبور دفع پروتئین کنه و gg . شما مگر بیشتر از دو ساعت تمرین داری ؟ خیر ، ایا 220 میزنی ؟ خیر . مکمل برای کسی گفتن که حرفه ای دنبال میکنه و واقعا نمیشه با غذا و گوشت جبرانش کرد کسی که داره روزی 3 نوبت تمرین سخت میکنه برای مسابقات . نه من و شما که روزی نهایت 1-2 ساعت کار میکنیم پس مردم برای راحتی میان میخورن نه لازم بودن برای بدن .
    از لحاظ علمی حرف حسین کاملا درسته , و کلا هم تمرین بیشتر از 50 دقیقه ( تمرین درست ) معنی نمیده و ماهیچه رو میسوزونه , اون حرفه ای ها هم برای همین 2 - 3 نوبت میرن که ماهیچه های مختلف رو تمرین بدن.
    در هر صورت , من خودم از همه ی این ها استفاده کردم , هم پروتئین هم کراتین و هم پمپ , اگه به صورت علمی و درست ازش استفاده بشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.

11. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (06-19-2017),FCB (06-19-2017),Mohammad_ai69 (06-20-2017)

12. Top | #10307

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    از لحاظ علمی حرف حسین کاملا درسته , و کلا هم تمرین بیشتر از 50 دقیقه ( تمرین درست ) معنی نمیده و ماهیچه رو میسوزونه , اون حرفه ای ها هم برای همین 2 - 3 نوبت میرن که ماهیچه های مختلف رو تمرین بدن.
    در هر صورت , من خودم از همه ی این ها استفاده کردم , هم پروتئین هم کراتین و هم پمپ , اگه به صورت علمی و درست ازش استفاده بشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.
    ولی طبق نظر دکتر خودم فوق تخصص کلیه درس خونده us ، استفاده از مکمل برای افراد معمولی اصلا پیشنهاد نمیشه چون میدونسته من ورزشکار بودم رسما توی کلاس درسش از من پرسید و همونجا برای دانشجوهاش که تخصص میخوندن توضیح داد

13. Top | #10308

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    ولی طبق نظر دکتر خودم فوق تخصص کلیه درس خونده us ، استفاده از مکمل برای افراد معمولی اصلا پیشنهاد نمیشه چون میدونسته من ورزشکار بودم رسما توی کلاس درسش از من پرسید و همونجا برای دانشجوهاش که تخصص میخوندن توضیح داد
    منظورش از افراد معمولی کسایی هست که رعایت نمیکنن , یا درست تمرین نمی کنن یا Portion های درست استفاده نمیکنن.
    مثلا شما بیشتر پمپ ها رو باید 1/4 تا نصف قاشق سوپ خوری قبله گرم کردن تو باشگاه با 1 تا 2 لیوان آب بخوری.
    غیر این هر کار دیگه ای کنی اذیتت میکنه.
    این دقیقا مثله الکله قضیه اش , همه میدونن برای کبد ضرر داره , ولی همه هم میدونن اگه به اندازه استفاده بشه ضرر که نداره هیچی برای بدن مفید هم هست.

14. Top | #10309

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    منظورش از افراد معمولی کسایی هست که رعایت نمیکنن , یا درست تمرین نمی کنن یا Portion های درست استفاده نمیکنن.
    مثلا شما بیشتر پمپ ها رو باید 1/4 تا نصف قاشق سوپ خوری قبله گرم کردن تو باشگاه با 1 تا 2 لیوان آب بخوری.
    این دقیقا مثله الکله قضیه اش , همه میدونن برای کبد ضرر داره , ولی همه هم میدونن اگه به اندازه استفاده بشه ضرر که نداره هیچی برای بدن مفید هم هست.
    فک کردم گفتی potion

مثلا ی thunderbolt بخوری بری تمرین

15. کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (06-20-2017)

16. Top | #10310

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آره به خصوص برا پمپ... بیچاره قبل خواب خورد قلبش ترکید...

ما مربیم میگفت وی رو (گلد وی )5 اسکوپ بخور... حالا مدرک مربی گری شیراز + قهرمان بادی کلاسیک هم داره،بعد حالا انگار 3 هفتست بیمارستان بستریه به خاطر مصرف بیش از حد (اوردوز) استروئید اینجور شده..

الان ببینیش باورت نمیشه که این همون قبلیه آخه تا چد فیک! توی 3 هفته از یه هیکل عالی رسیده به... دقیقا چوب خشک! همش 3 هفته
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

17. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (06-20-2017)