بحث و گفتگو در مورد اینترنت و isp های ایرانی - صفحه 111

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 111 از 117 نخستنخست ... 1161101109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,101 به 1,110 از 1169
  1. Top | #1101

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    پینگ 118 ، از هر 200 پینگ یک تایم اوت هم نداره سرعت دانلود هم فول درست .

به نظر خیلی نت خوبی میرسه . ولی توی بازی که میری پاکت لووس 25 % ، 5 روز با پشتیبانی حرف زدم بهترین ادم هاشون . بازم مشکل رو حل نکردن و گفتم مشکلی نداره ، با team viewer دوتا 2 هم بهشون نشون دادم و میبینین لوس داره و میگمن گیم رو ساپورت نمیکنیم ممکنه مشکل سورور دوتا 2 باشه . منم که میدونستم مشکل از نته ولی نمیشد ثابت کرد چون واقعا توی پینگ cmd هیچ مشکلی دیده نمیشه واقعا پینگ رو که میبینی میگی نت بی نقص هست اما چرا دوتا 2 لوس داره اونم اینقدر .

2 روزه بازی نکردم چون تصمیم گرفتم اینبار با مدرک بهشون ثابت کنم مشکل مربوط به هیچی نیست به جز نت خودشون . با کارشناس کل استان بوشهر صحبت کردم و اون با کمی نرم تر چند ای پی ثابت برام تست کرد ولی بازم مشکل برقرار بود . تصمیم گرفتم خودم اقدام کنم که از این بی سواد ها کاری بر نمیاد . شایدم تقصیر نداشته باشن چون کسی توی ایران به بازی اهمیت نمیده و فقط دانلود رو می خوان .

اومدم با کد و cmd ، کل مسیرهایی که از مودم خودم تا مقصد نهایی هست رو در اوردم و در این مسیر یک ای پی داخلی 100 % لوسس بود . و در اوردن خود مسیر دردسر خودشو داشت . متوجه شدم نت مخابرات از frankfurt german گرفته میشه !!! یعنی اگر سرور دوتا 2 german داشتیم با پینگ 80 پلی میدادیم

خلاصه زنگ زدم پشتیبانی الان ای پی رو اعلام کردم توضیحاتی که میدادم طرف توش مونده بود و هیچی نمیگفت . اخر سر گفت دستت درد نکنه و اینو حتما به کارشناس کل شنبه اطلاع بده و کسی بهش پی نبرده بود حتی از تهران هم به ما چیزی اعلام نشده بود !!

در کل الان حس خوبی دارم بعد این همه سال جستجو تونستم ثابت کنم کجا مشکل داره کدوم سروره و کدام روتر عیب داره به عنوان یه کاربر معمولی .

اینم عکس پینگ که در ظاهر هیچ مشکلی نداره ولی در واقعیت 25 % لوس داره :

پنهان کننده: عکس پینگ
    ourf untitled

عکس از لوس بازی :

پنهان کننده: لوس بازی
    b2pr shot 0001

2. 5 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Hossein.IR (07-06-2017),RaLiYaN (07-06-2017),Slayer (07-06-2017),Vanish_Q (07-06-2017),Viper (07-06-2017)

3. Top | #1102

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    پینگ 118 ، از هر 200 پینگ یک تایم اوت هم نداره سرعت دانلود هم فول درست .

به نظر خیلی نت خوبی میرسه . ولی توی بازی که میری پاکت لووس 25 % ، 5 روز با پشتیبانی حرف زدم بهترین ادم هاشون . بازم مشکل رو حل نکردن و گفتم مشکلی نداره ، با team viewer دوتا 2 هم بهشون نشون دادم و میبینین لوس داره و میگمن گیم رو ساپورت نمیکنیم ممکنه مشکل سورور دوتا 2 باشه . منم که میدونستم مشکل از نته ولی نمیشد ثابت کرد چون واقعا توی پینگ cmd هیچ مشکلی دیده نمیشه واقعا پینگ رو که میبینی میگی نت بی نقص هست اما چرا دوتا 2 لوس داره اونم اینقدر .

2 روزه بازی نکردم چون تصمیم گرفتم اینبار با مدرک بهشون ثابت کنم مشکل مربوط به هیچی نیست به جز نت خودشون . با کارشناس کل استان بوشهر صحبت کردم و اون با کمی نرم تر چند ای پی ثابت برام تست کرد ولی بازم مشکل برقرار بود . تصمیم گرفتم خودم اقدام کنم که از این بی سواد ها کاری بر نمیاد . شایدم تقصیر نداشته باشن چون کسی توی ایران به بازی اهمیت نمیده و فقط دانلود رو می خوان .

اومدم با کد و cmd ، کل مسیرهایی که از مودم خودم تا مقصد نهایی هست رو در اوردم و در این مسیر یک ای پی داخلی 100 % لوسس بود . و در اوردن خود مسیر دردسر خودشو داشت . متوجه شدم نت مخابرات از frankfurt german گرفته میشه !!! یعنی اگر سرور دوتا 2 german داشتیم با پینگ 80 پلی میدادیم

خلاصه زنگ زدم پشتیبانی الان ای پی رو اعلام کردم توضیحاتی که میدادم طرف توش مونده بود و هیچی نمیگفت . اخر سر گفت دستت درد نکنه و اینو حتما به کارشناس کل شنبه اطلاع بده و کسی بهش پی نبرده بود حتی از تهران هم به ما چیزی اعلام نشده بود !!

در کل الان حس خوبی دارم بعد این همه سال جستجو تونستم ثابت کنم کجا مشکل داره کدوم سروره و کدام روتر عیب داره به عنوان یه کاربر معمولی .

اینم عکس پینگ که در ظاهر هیچ مشکلی نداره ولی در واقعیت 25 % لوس داره :

پنهان کننده: عکس پینگ
    ourf untitled

عکس از لوس بازی :

پنهان کننده: لوس بازی
    b2pr shot 0001
    میگم محمد روشی چیزی داره برای پیدا کردن مقصد ؟! میخوام برای های وب تست کنم.
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

4. Top | #1103

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.IR نمایش پست ها
    میگم محمد روشی چیزی داره برای پیدا کردن مقصد ؟! میخوام برای های وب تست کنم.
    سوال رو داری اشتباه میپرسی . یعنی چی پیدا کردن مقصد ؟ مقد همون سروری هست که پینگ میگیری مثلا 4.2.2.4 یا سرورهای دوتا یا هر چیزی

5. Top | #1104

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    سوال رو داری اشتباه میپرسی . یعنی چی پیدا کردن مقصد ؟ مقد همون سروری هست که پینگ میگیری مثلا 4.2.2.4 یا سرورهای دوتا یا هر چیزی
    منظورم دستوریه که توی CMD میزنی . احیانا Tracert نیست ؟
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

6. Top | #1105

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    منظورم دستوریه که توی CMD میزنی . احیانا Tracert نیست ؟
    نه tracert رو خودشون میزدن معلوم نیست خواستی خودم برات مشخص میکنم . بعضی ها این مسیر رو بستن مثل اسیاتک . حالا های وب رو نمیدونم کار کته یا بسته باشن . مخابرات که باز بود

7. Top | #1106

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    محمد من الان کار دارم . تلگرام که داری ؟ این آیدی منه @Mr_LuckyLuke ( در ضمن ریپورتم ) بیا ادامش رو اونجا بگیم . مرسی

8. Top | #1107

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    محمد من الان کار دارم . تلگرام که داری ؟ این آیدی منه @Mr_LuckyLuke ( در ضمن ریپورتم ) بیا ادامش رو اونجا بگیم . مرسی
    بهت پیام دادم هم توبه کارت برس هم من میرم شب میام

9. Top | #1108

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    پسر من جدیدا اینترنتم بعده ساعت 8 قعط و وصلی پیدا میکنه هر شب بلا استسنا
    کسی دیگه ای هم این مشکلو داره نت اسیا تک

10. Top | #1109

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5352
    سلام فکر میکنم همگی خبر داشته باشین نت میخواد نامحدود بشه نظر شما دوستان چیه. فک کنم باید برای گیم انلاین خداحافظی کرد
    وبسایت دریای طراحی با هدف آموزش فتوشاپ و بالا بردن دانش علاقمندان به حوزه گرافیک راه اندازی شده است

seadesign.ir

11. Top | #1110

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    جزييات روش جدید عرضه‌ اینترنت ثابت تشریح شد - زومیت

اگه قرار باشه این تعرفه ها برای همه isp ها اعمال بشه و تعرفه های قبلی حذف بشه ، بدبخت میشیم

12. 2 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

samdeloges (07-31-2017),Viper (08-01-2017)