پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 451

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 451 از 515 نخستنخست ... 351401441449450451452453461501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,501 به 4,510 از 5144
  1. Top | #4501

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6118
    یوزرنیم استیم
    CommonIWontHurtU
    آقا یه مشکل یا مرض عجیب گرفته استیم من !
    دوتا رو دارم دانلود میکنن از استیم مثلا امشب تا 4 گیگ میره (4/8.5 gig) بعد که فردا میذارم ادامه دانلود بشه میبینم مینویسه مثلا 2/8.5 gig !!!!!!!! الان یه ماهه هی دانلود میکنم تا 6 یا 5 گیگ میره بعد روز بعد میبینم شده 2 از 8.5 گیگ !!!!! جالبه که اصلا اندازه فایل استیم (c:/programx86/steam) عوض نمیشه ! یعنی انگاری یه شب 4 گیگ دانلود میشه بعد روز بعد کل اون 4 گیگ حذف میشه و از اول میره جلو

اینم بگم دانلود فایل های vpk میرن تو پوشه steamapp/downloading و پوشه steamapp/dota2beta همیشه خالیه خالیه !!!!!
    الان من unistall کردم از اول دوتا 2 و استیم رو بزنم اما اگه میدونید چه مشکلی بوده راهنمایی کنید
    ممنونم

2. Top | #4502

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6118
    یوزرنیم استیم
    CommonIWontHurtU
    نقل قول نوشته اصلی توسط tbzgoodboy نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    آقا یه مشکل یا مرض عجیب گرفته استیم من !
    دوتا رو دارم دانلود میکنن از استیم مثلا امشب تا 4 گیگ میره (4/8.5 gig) بعد که فردا میذارم ادامه دانلود بشه میبینم مینویسه مثلا 2/8.5 gig !!!!!!!! الان یه ماهه هی دانلود میکنم تا 6 یا 5 گیگ میره بعد روز بعد میبینم شده 2 از 8.5 گیگ !!!!! جالبه که اصلا اندازه فایل استیم (c:/programx86/steam) عوض نمیشه ! یعنی انگاری یه شب 4 گیگ دانلود میشه بعد روز بعد کل اون 4 گیگ حذف میشه و از اول میره جلو

اینم بگم دانلود فایل های vpk میرن تو پوشه steamapp/downloading و پوشه steamapp/dota2beta همیشه خالیه خالیه !!!!!
    الان من unistall کردم از اول دوتا 2 و استیم رو بزنم اما اگه میدونید چه مشکلی بوده راهنمایی کنید
    ممنونم
    دوستان اگر کسی تو تبریز هست فلش بدم بکاپ بدید
    الان شب که unistall کردم و دوباره از 0 شروع کردم به نصب استیم بعد دوتا 2 رو گذاشتم دانلود الان میبینم باز استیم من همون حجم 18 گیگ رو داره ! و دانلود هم باز رو 2/8.5 هست
    من یه پوشه دیگه یه درایو دیگه یه کپی از دوتا 2 دارم که فقط فایل steamapp/dota هست برای وقتی که دوتا نداشتم میخواستم آفلاین بازی کنم ! فک کنم استیم من از اونجا میگیره فایلاشو اما آخه از کجا میدونه اون فایله کجاس !!!!!!!!! و اصلا چرا اینکارو میکنه! شما بگید چی کار کنم همون کارو کنم

3. Top | #4503

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6118
    یوزرنیم استیم
    CommonIWontHurtU
    دوستان اگر کسی تو تبریز هست فلش بدم بکاپ بدید
    الان شب که unistall کردم و دوباره از 0 شروع کردم به نصب استیم بعد دوتا 2 رو گذاشتم دانلود الان میبینم باز استیم من همون حجم 18 گیگ رو داره ! و دانلود هم باز رو 2/8.5 هست
    من یه پوشه دیگه یه درایو دیگه یه کپی از دوتا 2 دارم که فقط فایل steamapp/dota هست برای وقتی که دوتا نداشتم میخواستم آفلاین بازی کنم ! فک کنم استیم من از اونجا میگیره فایلاشو اما آخه از کجا میدونه اون فایله کجاس !!!!!!!!! و اصلا چرا اینکارو میکنه! شما بگید چی کار کنم همون کارو کنم
    دوستان هرچی حذف و نصب میکنم باز استیم در شروع 17 گیگ میشه
    نمیتونم دیگه نتم تموم شد . -------------------------------------------------------->>> لطفا اگر کسی در تبریز جایی میشناسه که بکاپ دوتا 2 رو بده بگه برم بگیرم <<<------------------------------------------------------------------------
    آقا من فقط دوتا 2 میخوام نتونستم دانلود کنم دارم از شما درخواست میکنم نگید اینجا جای آدرس گرفتن نیست مجبورم .
    ممنون
    ==============================>>> یا حداقل آدرس سایتی بدید که بکاپ جدید رو بشه دانلود کرد ! چون از تو استیم نمیتونم دانلود کنم .(هم سرعتش خیییییلی کمه هم همیشه میمونه رو 17 گیگ)
    ویرایش توسط tbzgoodboy : 07-07-2017 در ساعت 01:38 PM

4. Top | #4504

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    4103
    یوزرنیم استیم
    jiani5
    دوستان هرچی حذف و نصب میکنم باز استیم در شروع 17 گیگ میشه
    نمیتونم دیگه نتم تموم شد . -------------------------------------------------------->>> لطفا اگر کسی در تبریز جایی میشناسه که بکاپ دوتا 2 رو بده بگه برم بگیرم <<<------------------------------------------------------------------------
    آقا من فقط دوتا 2 میخوام نتونستم دانلود کنم دارم از شما درخواست میکنم نگید اینجا جای آدرس گرفتن نیست مجبورم .
    ممنون
    ==============================>>> یا حداقل آدرس سایتی بدید که بکاپ جدید رو بشه دانلود کرد ! چون از تو استیم نمیتونم دانلود کنم .(هم سرعتش خیییییلی کمه هم همیشه میمونه رو 17 گیگ)
    از منوی خود استیم به داخل Seting برید و تو قسمت downloads ببینید download region تو چه سروری تنظیم شده هر چی بود اونو به united arab emirates یاjuhhasenburg تغییر بدید.
    این سرورا بهترین ها برای ما هستن

5. کاربر مقابل از RaLiYaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (07-07-2017)

6. Top | #4505

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6671
    دوستان من سوالی کردم راجع به اپدیت های روزانه روزی 100 مگ یا 200 مگ باید دانلود کنیم درصورتی که قبلا که دوتا بازی میکردم تا این حد اپدیت نمیخواست بعد گفتین که دکمه pause رو بزنم برم تو بازی در صورتی که تا دانلود به اتمام نرسه بازی بالا نمیاد ؟؟؟نظرتون چیه راهی هست که بشه اپدیته ا رو کمترش کنیم ممنون میشم لطفا حتما راهنمایی کنید.....

7. Top | #4506

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6537
    یه سوال داشتم دوستان
    من یه taunt از pudge خریدم جدیدا میخواستم بدونم چجوری میشه تو گیم نمایش بده ؟ چه دکمه ای رو باید بزنیم ؟

8. Top | #4507

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    4103
    یوزرنیم استیم
    jiani5
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.resis نمایش پست ها
    یه سوال داشتم دوستان
    من یه taunt از pudge خریدم جدیدا میخواستم بدونم چجوری میشه تو گیم نمایش بده ؟ چه دکمه ای رو باید بزنیم ؟
    به قسمت hotkeys برید و تو همون صفحه به advanced رفته و در قسمت سمت چپ یک گزینه ای هست به اسم taunt بعد هر کلیدی که خواستید روش بزنید و تو گیم به نمایش بزارید

9. 3 کاربر مقابل از RaLiYaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

a.resis (07-07-2017),Mohammad_ai69 (07-07-2017),Viper (07-07-2017)

10. Top | #4508

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostay259 نمایش پست ها
    دوستان من سوالی کردم راجع به اپدیت های روزانه روزی 100 مگ یا 200 مگ باید دانلود کنیم درصورتی که قبلا که دوتا بازی میکردم تا این حد اپدیت نمیخواست بعد گفتین که دکمه pause رو بزنم برم تو بازی در صورتی که تا دانلود به اتمام نرسه بازی بالا نمیاد ؟؟؟نظرتون چیه راهی هست که بشه اپدیته ا رو کمترش کنیم ممنون میشم لطفا حتما راهنمایی کنید.....
    اپدیت ها همه اجباری هست و راهی وجود نداره .

11. Top | #4509

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5340
    سلام. دوستان برای من ارور connected to the dota 2 coordinated. loggin in داده. قبلا هم این موضوع پیش میومد ولی بعد یه ساعت درست میشد ولی الان یه روزه اینجوری شده. با نت های مختلفو قندشکن هم امتحان کردم درست نشد. با این که همزمان یکی از دوستان همون موقع مشغول دوتا بودن. کاری هست بشه کرد؟ ممنون
    ویرایش توسط aliconner : 07-07-2017 در ساعت 08:02 PM

12. Top | #4510

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4776
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliconner نمایش پست ها
    سلام. دوستان برای من ارور connected to the dota 2 coordinated. loggin in داده. قبلا هم این موضوع پیش میومد ولی بعد یه ساعت درست میشد ولی الان یه روزه اینجوری شده. با نت های مختلفو قندشکن هم امتحان کردم درست نشد. با این که همزمان یکی از دوستان همون موقع مشغول دوتا بودن. کاری هست بشه کرد؟ ممنون
    البته الان درست شده و مشکل از خود بازی بود .... بعضی اوقات با چند بار ری استارت استیم مشکل برطرف میشه

کلمات کلیدی این موضوع