آشنایی و جلوگیری از Lag & dly ناگهانی در بازی - صفحه 11

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 150
  1. Top | #101

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2507
    یوزرنیم استیم
    milad_gh111
    برنامه اولی رو دانلود کردم ولی کار نمیکنه .میگه باید لایسینس بخرین و ...
    راهنمایی میکنی؟

2. Top | #102

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3408
    یوزرنیم استیم
    MR_MAHDI_J
    سلام مجدد
    کرکش کنارش هست

فقط کافیه وقتی که پیام میده که بخر یوزر و پسوردی که از اون نرم افزار کی گین گرفتی رو وارد کنی و بعد یک بار نرم افزار رو باز و بسته کنی

یا میتونی نسخه پرتابلش رو دانلود کنی که نیاز به کرک هم نداره و مستقیم کار میکنه

اگه باز هم مشکل داشتی بگو که عکس یا چیز دیگه بزارم

3. کاربر مقابل از MR.Mahdi.j عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

salar cr7 (01-22-2015)

4. Top | #103

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.Mahdi.j نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام
    راستش من خیلی وقت پیش ها از مخابرات و شاتل اینترنت داشتم
    راضی نبودم خداییش
    شاتل قیمت هاش بالا هست و مخابرات هم پشتیبانی خوبی نداره

الان اینترنتم نامحدود آسیاتک هست
    از سرعتش و پینگش راضی هستم
    توی دوتا 2 با سرور های اروپا پیگم 280 تا 300 هست ولی بین بازی لگ و دی سی نمیشم

یک چیز دیگه هم بگم که خیلی مهمه
    من از یک نرم افزار استفاده میکنم برای بهینه کردن تنظیمات سیستم که حداکثر پهنای باند و حداقل پینگ رو داشته باشم

برای من که خوب جواب داده
    لینک رو از سایت اصلی میزارم که باز کسی نگه ویروسه و اینا
    این نرم افزار رو فقط یک بار اجرا کنین و اپتیمایز کنین ( لازم نیست هر بار قبل بازی انجام بشه )
    دانلود نرم افزار

یک نرم افزار دیگه هم هست که باعث میشه بیشتر پروسس های سیستم که از اینترنت استفاده میکنه بسته بشه
    همین طور باعث میشه میزان رم و سی پی یو به میزان قابل توجه پایین بیاد و بازی راحت اجرا بشه و سنگین نباشه
    این نرم افزار رو باید قبل از باز کردن دوتا و استیم اجرا کنین و اپتیمایز رو بزنین
    دانلود نرم افزار

من به شخصه از نظر سخت افزاری مشکلی ندارم ولی خوب از نظر سرعت اینترنت توی دوتا 2 قبلا به مشکل میخوردم که با اون نرم افزار اولی که دادم مشکل حل شد
    امیدوارم به درد شما هم خورده باشه
    حدوداً چندتا پینگ میاره پایین ؟
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

5. Top | #104

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3408
    یوزرنیم استیم
    MR_MAHDI_J
    حقیقتش اینه که موضوع پینگ و سرعت نت و اینا به خیلی چیز ها وابسته هست
    من اطلاعات کامل سیستم و شرکت اینترنت و اینا رو میدم تا متوجه بشید
    من با لپتاپ بازی میکنم با رم 6 و گرافیک 1 و سی پی یو core i7
    اینترنتم از شرکت شاتل هست ( 512 نامحدود برنزی )
    پینگ من در بازی دوتا با ویندوز 7 در حالت معمول و بدون استفاده از نرم افزار هایی که دادم حدود 400 بود با لگ و دی سی زیاد
    بعد از استفاده از نرم افزار ها پینگم اومد روی 300

یک نکته هم بگم که توی تنظیمات بازی گرافیک و تنظیمات شبکه بازی روی آخرین کیفت هست ( بعضی میگن کمش کنین پینگ بهتر میشه ولی مال من تا حداکثر قدرت بالا هست )

دیشب ویندوز رو عوض کردم چون خیلی قدیمی و سنگین بود و به جاش 8.1 نصب کردم و نرم افزار هایی که دادم رو هم زدم
    الان پینگم توی بازی شده 200
    یعنی میشه گفت اگه ویندوز سبک باشه و نرم افزار الکی که اینترنت مصرف کنه روی سیستم نباشه و این نرم افزار ها رو هم بزنین حدود 200 میلی ثانیه توی پینگ تاثیر داره
    که به نظرم برای خیلی ها همین 200 میلی ثانیه چاره کار باشه و مشکلشون برطرف بشه

اونایی که از شــیلتر شکن های غیر معمول استفاده میکنن که باعث میشه روی سیستمشون چند تا درایور شبکه مجازی ساخته بشه خیلی روی پینگ و سرعت نتشون تاثیر منفی میزاره
    سعی کنن از شــیلتر شکن های بی دردسر تر استفاده کنن

حقیقتش اینه که من از این اکانت های کاهش پینگ و اینا هم تست زدم روی لپتاپم ولی پینگم حتی 1 میلی ثانیه هم فرق نکرد ... بهتره با نرم افزار ها سیستمتون رو اپتیمایز کنین تا پول الکی بدید به اکانت های حجمی کاهش پینگ
    البته یک وقت نمیخوام بگم که بده و اینا ... برای من اثر نداشت ... شاید برای کس دیگه خیلی هم خوب باشه

اگه نرم افزار های بالا براتون تاثیر داشت و پینگتون بهتر شد بگید تا روش های دیگه هم بگم که شاید کمکی کنه
    کلا گیمینگ توی ایران با مشکل مواجه هست
    طرف باید اینترنت حجمی بگیره ... بعد باز سرویس کاهش پینگ حجمی هم بگیره بعد هم به زور یک بازی بکنه و هزار بار هم لگ و دی سی و غیره
    تا حالا این قدر شده که به خاطر دی سی شدن بازی خراب شده ... رنک بماند که خراب میشه ... بن هم میخوریم

6. 2 کاربر مقابل از MR.Mahdi.j عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

HoMaYoON (01-21-2015),salar cr7 (01-22-2015)

7. Top | #105

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3431
    یوزرنیم استیم
    im_shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.Mahdi.j نمایش پست ها
    حقیقتش اینه که موضوع پینگ و سرعت نت و اینا به خیلی چیز ها وابسته هست
    من اطلاعات کامل سیستم و شرکت اینترنت و اینا رو میدم تا متوجه بشید
    من با لپتاپ بازی میکنم با رم 6 و گرافیک 1 و سی پی یو core i7
    اینترنتم از شرکت شاتل هست ( 512 نامحدود برنزی )
    پینگ من در بازی دوتا با ویندوز 7 در حالت معمول و بدون استفاده از نرم افزار هایی که دادم حدود 400 بود با لگ و دی سی زیاد
    بعد از استفاده از نرم افزار ها پینگم اومد روی 300

یک نکته هم بگم که توی تنظیمات بازی گرافیک و تنظیمات شبکه بازی روی آخرین کیفت هست ( بعضی میگن کمش کنین پینگ بهتر میشه ولی مال من تا حداکثر قدرت بالا هست )

دیشب ویندوز رو عوض کردم چون خیلی قدیمی و سنگین بود و به جاش 8.1 نصب کردم و نرم افزار هایی که دادم رو هم زدم
    الان پینگم توی بازی شده 200
    یعنی میشه گفت اگه ویندوز سبک باشه و نرم افزار الکی که اینترنت مصرف کنه روی سیستم نباشه و این نرم افزار ها رو هم بزنین حدود 200 میلی ثانیه توی پینگ تاثیر داره
    که به نظرم برای خیلی ها همین 200 میلی ثانیه چاره کار باشه و مشکلشون برطرف بشه

اونایی که از شــیلتر شکن های غیر معمول استفاده میکنن که باعث میشه روی سیستمشون چند تا درایور شبکه مجازی ساخته بشه خیلی روی پینگ و سرعت نتشون تاثیر منفی میزاره
    سعی کنن از شــیلتر شکن های بی دردسر تر استفاده کنن

حقیقتش اینه که من از این اکانت های کاهش پینگ و اینا هم تست زدم روی لپتاپم ولی پینگم حتی 1 میلی ثانیه هم فرق نکرد ... بهتره با نرم افزار ها سیستمتون رو اپتیمایز کنین تا پول الکی بدید به اکانت های حجمی کاهش پینگ
    البته یک وقت نمیخوام بگم که بده و اینا ... برای من اثر نداشت ... شاید برای کس دیگه خیلی هم خوب باشه

اگه نرم افزار های بالا براتون تاثیر داشت و پینگتون بهتر شد بگید تا روش های دیگه هم بگم که شاید کمکی کنه
    کلا گیمینگ توی ایران با مشکل مواجه هست
    طرف باید اینترنت حجمی بگیره ... بعد باز سرویس کاهش پینگ حجمی هم بگیره بعد هم به زور یک بازی بکنه و هزار بار هم لگ و دی سی و غیره
    تا حالا این قدر شده که به خاطر دی سی شدن بازی خراب شده ... رنک بماند که خراب میشه ... بن هم میخوریم
    دوست عزیز در مورد این پست و پست قبلیتون یک سری توضیحاتی میدم ، این نرم افزار هایی که شما معرفی کردین کارش پیدا کردن یا تنظیم کردن DNS مناسب برای ip شما است ( معمولا isp _ شرکت های سرویس دهنده ی وب_ dns پیشفرض دارن ) شما میتونین با استفاده از نرم افزارهای dns server ، پینگ خود را کاهش دهید به نظر من نرم افزار dns bench کاربرد بهتری دارد ، اگر سوالی بود در خدمتم : )

8. کاربر مقابل از enemies عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

HoMaYoON (01-21-2015)

9. Top | #106

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    Dns هیچ ربطی به پینگ نداره فقط فقط روی پیج شما تاثیر مستقیم می ذاره

10. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

salar cr7 (01-22-2015)

11. Top | #107

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3431
    یوزرنیم استیم
    im_shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    Dns هیچ ربطی به پینگ نداره فقط فقط روی پیج شما تاثیر مستقیم می ذاره
    زمانیکه شما در یک hostname تایپ می کنید و به مودم (modem) خود می گویید که به آن وصل شود ، کامپیوتر شما عملی (action) به نام (DNS LOOKUP)جستجوی ِDNS انجام می دهد . بعبارت دیگر کامپیوتر شما از DNS Server درون ISP (سرویس دهندة اینترنت = Internet Service Provider ) آدرس IP مناسب را برای hostname تایپ شده توسط شما درخواست می کند .اگر DNS Server درون ISP شما پاسخ را نداند آنرا از یک DNS Server سطح بالاتر دریافت خواهد کرد . و همینطور اگر DNS Server سطح بالاتر جوابی نداشته باشد باز هم به سراغ DNS Server سطح بالاتر خواهد رفت و ... . که در نهایت به بالاترین مرحله یعنی InterNIC خواهد رسید .

اگر DNS Server در اولین مرحله آدرس IP را دانست آنرا به شما خواهد داد و سریعاَ ارتباط برقرار می شود . اگر اینطور نبود ( و آن تنها با درخواست از دیگر Server ها آنرا یافته بود ) در ابتدا آنرا (IP یافت شده ) را به database خود می افزاید و سپس آنرا به شما می دهد و ارتباط کمی دیرتر برقرار می شود . همین امر است که یکی از اختلافات بین ISP ها را مشخص می سازد . که هر چه DNS Server یک ISP از database وسیع تری (نزدیک به InterNIC ) برخوردار باشد، سرعت بالاتری در بازیابی اطلاعات و باز کردن سایت های شما خواهد داشت در نتیجه پینگ بهتری خواهی داشت .

دوست عزیز کار و رشته ی من IT است ، اگر اطلاعات بهتری دارید بفرمایید که استفاده کنیم .
    فاصله باختـــــن تا ساختـــــن فقط یک کلمه است ، خواستـــــن

12. 3 کاربر مقابل از enemies عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (01-21-2015),salar cr7 (01-22-2015),WardeN (01-21-2015)

13. Top | #108

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    حرفاتون درسته به جز جمله اخر یعنی :
    نقل قول نوشته اصلی توسط enemies نمایش پست ها
    سرعت بالاتری در بازیابی اطلاعات و باز کردن سایت های شما خواهد داشت در نتیجه پینگ بهتری خواهی داشت .
    اینها رابطه مستقیمی با هم ندارن و اونایی که گفتین به قول خودتون در بازیابی اطلاعت و باز کردن سایت ها مربوط میشه که اون هم محدودیت خاص خوذ رو داره یعنی شما با تعویض یک dns خوب تا حدودی سرعت باز کردن صفحات رو قوی تر می کنید

اما در مورد پینگ بگم رابطه مستقیمی به پهنای باند و کیفیت فیزیکال isp داره که به شما خدمات میده و یک سری روابطی مثل دستگاهای قوی که نقش ورودی و خروجی نت ما رو ایفا میکنه خطوطی که اینترنت ما ازشون عبور میکنن و ..... مثلا امکاناتی هستش که اگر برا کل دنیا به کار برده بشه همه پینگی بین 1-10 خواهند داشت اما با توجه به محدودیت و هزینه بالا این کار امکان پذیر نیست فقط و فقط برا رکورد اینکار رو انجام میدن

در موردپینگ و اینترنت ما بحث هایی وجود داره که فقط بخوای بنویسی عمرت خودتو تلف کردی و بدونید شما اگر درسش رو خوندی بسیاری از تعوری ها روی کارهای عملی جوابگو نیستن دوست عزیز ، یا اگر محاسباتی انجام میشه در عمل یک سری نویزها و خطاها به وجود خواهد اومد که بسیار مشکل خواهد بود اونها رو رفع کنید یا در علم امروزی غیر ممکن خواهد بود

و اینم بگم شما اگر رشته خودتون IT هستش و در این راستا کار میکنید بهتون تبریک میگم اما دلیل نمیشه دیگران بی سواد باشن

14. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

enemies (01-21-2015),salar cr7 (01-22-2015)

15. Top | #109

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3431
    یوزرنیم استیم
    im_shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    حرفاتون درسته به جز جمله اخر یعنی :

اینها رابطه مستقیمی با هم ندارن و اونایی که گفتین به قول خودتون در بازیابی اطلاعت و باز کردن سایت ها مربوط میشه که اون هم محدودیت خاص خوذ رو داره یعنی شما با تعویض یک dns خوب تا حدودی سرعت باز کردن صفحات رو قوی تر می کنید

اما در مورد پینگ بگم رابطه مستقیمی به پهنای باند و کیفیت فیزیکال isp داره که به شما خدمات میده و یک سری روابطی مثل دستگاهای قوی که نقش ورودی و خروجی نت ما رو ایفا میکنه خطوطی که اینترنت ما ازشون عبور میکنن و ..... مثلا امکاناتی هستش که اگر برا کل دنیا به کار برده بشه همه پینگی بین 1-10 خواهند داشت اما با توجه به محدودیت و هزینه بالا این کار امکان پذیر نیست فقط و فقط برا رکورد اینکار رو انجام میدن

در موردپینگ و اینترنت ما بحث هایی وجود داره که فقط بخوای بنویسی عمرت خودتو تلف کردی و بدونید شما اگر درسش رو خوندی بسیاری از تعوری ها روی کارهای عملی جوابگو نیستن دوست عزیز ، یا اگر محاسباتی انجام میشه در عمل یک سری نویزها و خطاها به وجود خواهد اومد که بسیار مشکل خواهد بود اونها رو رفع کنید یا در علم امروزی غیر ممکن خواهد بود

و اینم بگم شما اگر رشته خودتون IT هستش و در این راستا کار میکنید بهتون تبریک میگم اما دلیل نمیشه دیگران بی سواد باشن
    در ادامه حرف شما چند نکته اضافه می کنم ...

1 . توضیحاتی که شما دادید تقریبا درست است اما برای اطلاعات بیشتر میتونید به این سایت مراجعه کنید و به حرف من میرسید لینک : )

2 . برای دوستانی که میخواهند پینگشان در بازی های آنلاین کاهش یابد ، چند راه حل توصیه میکنم ( این موارد برای isp های مختلف تاثیرات متفاوتی دارد )

_ تغییر dns ( پست قبلی را مطالعه کنید)
    _ به پشتیبانی شرکت سرویس دهنده ی نتتون تماس بگیرید و بگویید کانفیگ گیم رو سرویس اعمال بشه ( البته با کاهش سرعت نت هم مواجه میشید )
    - از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید
    - پکت لاست MTU مودم خود را از حالت پیشفرض تغییر دهید ( معمولا در روتر هایی که قابلیت بیسیم دارند استفاده میشود)
    فعلا همین موارد تو ذهنم بود و باز هم تاکیید میکنم که برای isp های مختلف تاثیرات متفاوتی دارد در ضمن خدمت دوستمون بگم که من منظور خاصی نداشتم و قصد توهین یا تخریب کسی را نداشتم

موفق باشید
    فاصله باختـــــن تا ساختـــــن فقط یک کلمه است ، خواستـــــن

16. 2 کاربر مقابل از enemies عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (01-21-2015),salar cr7 (01-22-2015)

17. Top | #110

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    کاملا درست هستش و اینکه بگم شرکت هایی مانند مخابرات که اینقدر بی نظمی و بی سوادی درش بیداد میکنه وقتی زنگ بزنید و کلمه گیم از دهنتون بیاد بیرون با کمال پرویی میگن ما کاری برای شما نمیتونیم انجام بدیم و سیستم ما گیم رو ساپورت نمیکنه و در مواردی خودم شخصا مواجع شدم که اصلا نمیدونه پینگ چی هست این از پشتیبانی

در مورد MTU باهاتون شدیدا موافق هستم که تاثیر خوبی داره یکی از کارهای MTU گرفتن نویز و تنظیم نوسان های بی مورد که باعث بالا پایین رفتن پینگ میشن ، همه مودم ها دارن چه مدل WIFI چه مدل های Lan . ولی عدد MTU این مودم ها بر اساس وای فای و معمولیش متفاوت هستش من مودم TP-link Wifi خودم رو به عدد 1492 تغییر دادم و تاثیر خوبی داشت

18. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

enemies (01-21-2015),salar cr7 (01-22-2015)

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین