[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 304

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 304 از 1161 نخستنخست ... 204254294302303304305306314354404804 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,031 به 3,040 از 11607
  1. Top | #3031

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    مرکز شهر با بیرون شهر توی امریکا زمین تا آسمون هزینه هاش فرق داره مخصوصا خونه.
    البته هزینه اجاره توی امریکا خیلی خیلی پایین هست
    یه خونه100 متری 2 خوابه با 2 حمام و دست شویی ماهانه 1100 دلار که نه مرکز شهری مثل نیویورک هست نه یه جای دور افتاده (منطقش مثل بالا شهر تهران هست).

امریکا از نظر ارزونی خرید خونه توی دنیا اوله ، توی گرونی هم هنگ کنگ اول ایران رتبه 12 از نظر گرونی خونه.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. Top | #3032

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    مرکز شهر با بیرون شهر توی امریکا زمین تا آسمون هزینه هاش فرق داره مخصوصا خونه.
    البته هزینه اجاره توی امریکا خیلی خیلی پایین هست
    یه خونه100 متری 2 خوابه با 2 حمام و دست شویی ماهانه 1100 دلار که نه مرکز شهری مثل نیویورک هست نه یه جای دور افتاده (منطقش مثل بالا شهر تهران هست).

امریکا از نظر ارزونی خرید خونه توی دنیا اوله ، توی گرونی هم هنگ کنگ اول ایران رتبه 12 از نظر گرونی خونه.
    خودتو با آمریکا نسنج خودتو با هم جنسات بسنج ، خوب اونجا آمریکاست قدرت جهانی خوب معلومه همه چیز اونجا خوبه،ولی در حال حاضر ایران هستیم اگه شرایط برای تو بد باشه برای همه هم بده ،مردم یه ملت هستن که تاریخشون رو میسازن

یکی مثل من و شما ارزش کشورشو بالا میبره ،ای کاش مردم ما به جای حرف زدن عمل میکردن یکیش خودم ...

3. 2 کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (12-23-2015),Butcher (12-23-2015)

4. Top | #3033

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    شما دارید قیمت خونه رو توی کشوری که نظر اقتصادی خوبه با کشوری مثل ایران که هرروز قیمت ها بالا پایین میره مقایسه میکنید. انگشت پا تا شقیقه!!؟

من فامیل نزدیک داریم که لس انجلس زندگی میکنن پارسال عید اومده بود ایران میگفت اونجا درامد در حدی میدن که زحمت میکشی یعنی تلاشی که میکنی اندازه اون تلاشت گیرت میاد... نه اینجا طرف خودشو به کشتن میده بعد ماهی دیگه خیلی باشه 1 تومن بدن...

یا میگفت خونه و کار و .... همینطور ریخته! فقط باید بخوای!( البته خب یکی میخواد از چیزی تعریف کنه خیلی بیشتر از اون چیزی که هست تعریف میکنه ازش! ) ولی خب...

درکل بحث کردن و حرص خوردن چیزیرو درست نمینه! به امضای Ater نگاه کنید! و برید از اینجا اگه میخواید واقعا زندگی کنید :imgrinningplz:

5. کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (12-23-2015)

6. Top | #3034

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    درکل بحث کردن و حرص خوردن چیزیرو درست نمینه! به امضای ater نگاه کنید! و برید از اینجا اگه میخواید واقعا زندگی کنید
    اون امضا یکی از اشتباه ترین جملاتیه که تو عمرم خوندم و کاملا مشخصه که جمله ای احساسیه.
    مشکل ما ایرانیا اینه که از عالم و آدم بد میگیم , بعد خودمون دستمون و دراز نمیکنیم کنترل تلویزیون رو برداریم.
    قبول دارم یه سریا از لحاظ مالی سر تر از بقیه ان , همه جای دنیا هست , همین الان تو آمریکا ترامپ به خاطر قیافش تو صدر جدول نامزدا داره میره جلو؟ نه عزیزم , به خاطر پولشه وگرنه خودشم میدونه سوادشو نداره.
    من خودم و مثال نمیزنم چون ممکنه بگین باباش فرستادش اونور و فلان و بسار.
    داییه خود بنده مهندس it , از دانشگاه آزادم مدرکش رو گرفت , 4 - 5 سال پیش ( اوج خراب کاری دولت قبلی ) هر چی سعی کرد تو تهران کار پیدا کنه نتونست.
    نتیجه اش چی شد؟ بیخیال شد؟ همینطوری وایساد تا شرایطش بهتر شه؟ نه.
    پا شد تنها رفت کیش ( 23 - 24 سالش بود اون موقع ) شروع کرد تو یه شرکت نفتی کار کردن به عنوان مهندس it
    الان زنش و داره , خونش و داره , ماشینشم داره.
    اگه فکر میکنید الان یه لیسانسی میگیرین و فرتی میان بهتون یه شغل با 5 میلیون تومن حقوق ماهانه میدن , بهتر از همین الان آینده ات رو ببوسی بزاری کنار.
    باشد که رستگار شوید :دی

راستی , تو اروپا بگو ایرانیم , از سر و کولت میرن بالا , چون این اروپاییا ذاتا خصیصن , خرج نمیکنن.
    بیا اینجا تو 2 روز زن پیدا میکنی :دی

7. 6 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (12-24-2015),Mohammad_ai69 (12-24-2015),Persian Leopard (12-24-2015),Soul Keeper (12-24-2015),The Viper (12-24-2015),[DR.[mmL (12-25-2015)

8. Top | #3035

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    بیا اینجا تو 2 روز زن پیدا میکنی :دی
    اینو خوب اومدی

برای اونایی خوبه که می خوان اقات بگیرن :smile30:

9. Top | #3036

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharingan نمایش پست ها
    اون امضا یکی از اشتباه ترین جملاتیه که تو عمرم خوندم و کاملا مشخصه که جمله ای احساسیه.
    مشکل ما ایرانیا اینه که از عالم و آدم بد میگیم , بعد خودمون دستمون و دراز نمیکنیم کنترل تلویزیون رو برداریم.
    عزیز من زود قضاوت نکن
    من اگر همین شغلی که همین الان داشتم رو یه کشور دیگه مثل فرانسه ، امریکا ، انگلستان و.. داشتم وضعیت مالیم خیلی بهتر بود حداقل سر ما 500$ توی جیبم بود ولی اینجا آدم همیشه 8 گرو 9 هست.(تازه کرایه خونه هم نمیدم)
    من که دارم زحمتم رو میکشم ، چرا باید وضعیتم این باشه در صورتی که همین مقدار کار کردن در کشور های دیگه داستانش فرق داره.
    مشکل از منه یا از کشور که همچیز توش افزایش قیمت پیدا میکنه بجز حقوق ها.
    کل حرف من اینه. فقط 1% احتمال وجود داره یکی در ایران بدنیا بیاد دقیقا هم من افتادم تو این کشور s
    ویرایش توسط ATER : 12-24-2015 در ساعت 10:30 AM

10. Top | #3037

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    نقل قول نوشته اصلی توسط ater نمایش پست ها
    عزیز من زود قضاوت نکن
    من اگر همین شغلی که همین الان داشتم رو یه کشور دیگه مثل فرانسه ، امریکا ، انگلستان و.. داشتم وضعیت مالیم خیلی بهتر بود حداقل سر ما 500$ توی جیبم بود ولی اینجا آدم همیشه 8 گرو 9 هست.(تازه کرایه خونه هم نمیدم)
    من که دارم زحمتم رو میکشم ، چرا باید وضعیتم این باشه در صورتی که همین مقدار کار کردن در کشور های دیگه داستانش فرق داره.
    مشکل از منه یا از کشور که همچیز توش افزایش قیمت پیدا میکنه بجز حقوق ها.
    کل حرف من اینه. فقط 1% احتمال وجود داره یکی در ایران بدنیا بیاد دقیقا هم من افتادم تو این کشور s :d
    اوف اوف اوف :d

چرا فقط همین چند تا کشورو میبینی ؟ چرا نمیگی خدایا شکرت تو همین کشور همسایه، افغانستان بدنیا نیومدم هر روز سربازای آمریکا بیان خواهر مادرمو ببرن ؟ بعد اونجا دنبال 800 هزار حقوق بودی یا فقط جون سالم به در بردن ؟
    چرا تو نیجریه نیستی ؟ چرا تو آفریقا نیستی "آب" ندارن !!!!! برو یه مدت تو همین ایرانِ خودمون تو سیستان بلوچستان زندگی کن تا بهمی که تو پر قو بزرگ شدی و فک میکنی داری سختی میکشی !! سختی رو شنیدی فقط از نزدیک ندیدی

تو بعضی از کشورا صبح تا شب تو معدن کار میکنن واسه 3 کاسه سوپ در روز !

حالا تو فقط آمریکا رو میبینی ( اونم پایتخت و شهرای خوب خوبش ) میشینی صب تا شب ناله میکنی از ایران ، بکن ! ولی از اونور کشورای دیگرم ببین ، از ما بدبخت ترا رم ببین بعد عقلتو قاضی کن

اگه 10 نفر ( بفرض جمعیت آریکا و انگلستان و فرانسه ... ) از ما بهترونن از اونور 1000 نفر از ما بدبخت ترن.نمیشه که تو ایران بدنیا اومدنو مقصر کرد! 1000 بار دیگه بمیری احتمال اینکه تو کشوری بدتر بدنیا بیای 90% هست، احتمال اینکه تو آمریکا و ... بدنیا بیای 10% !

__________________________________________________ __________________________________________________ _______________

ویرایش :

khande Rouzegarcom 13

ویرایش توسط ''iMM : 12-24-2015 در ساعت 11:14 AM

11. کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UnHoLy666 (12-24-2015)

12. Top | #3038

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ''iMM نمایش پست ها

چرا فقط همین چند تا کشورو میبینی ؟ چرا نمیگی خدایا شکرت تو همین کشور همسایه، افغانستان بدنیا نیومدم هر روز سربازای آمریکا بیان خواهر مادرمو ببرن ؟ بعد اونجا دنبال 800 هزار حقوق بودی یا فقط جون سالم به در بردن ؟
    چرا تو نیجریه نیستی ؟ چرا تو آفریقا نیستی "آب" ندارن !!!!! برو یه مدت تو همین ایرانِ خودمون تو سیستان بلوچستان زندگی کن تا بهمی که تو پر قو بزرگ شدی و فک میکنی داری سختی میکشی !! سختی رو شنیدی فقط از نزدیک ندیدی

حالا تو فقط آمریکا رو میبینی ( اونم پایتخت و شهرای خوب خوبش ) میشینی صب تا شب ناله میکنی از ایران ، بکن ! ولی از اونور کشورای دیگرم ببین ، از ما بدبخت ترا رم ببین بعد عقلتو قاضی کن

اگه 10 نفر ( بفرض جمعیت آریکا و انگلستان و فرانسه ... ) از ما بهترونن از اونور 1000 نفر از ما بدبخت ترن.نمیشه که تو ایران بدنیا اومدنو مقصر کرد! 1000 بار دیگه بمیری احتمال اینکه تو کشوری بدتر بدنیا بیای 90% هست، احتمال اینکه تو آمریکا و ... بدنیا بیای 10% !

__________________________________________________ __________________________________________________ _______________

ویرایش :

khande Rouzegarcom 13

مگه داعشن که بخوان خواهر مادر ببرن؟

این حرفی که شما میزنی درست ولی بعید بدونم کسی مثل ما که جای بهتر از سومالی و افغانستان( البته افغانستان روز به روز داره بهتر از ایران میشه ) و پاکستان و عراق و زندگی میکنه دلش بخواد خودشو جای اونا بذاره! حالا نمیدونم بقیه بچه ها چطور فکر میکنن ولی من با موقعیت الان خودم دارم میسنجم مثلا شما mmr 4k بدست اوردی بعد بخوای بگی خدارو شکر که توی 1k نیستم! اگر اینطور بخواید خدارو شکر کنید که چرا بدبخت تر نیستید به هیچ جا نمیرسید! نمیشه که ادم خودشو با بدبختی بسنجه( طرز فکر من اینطوره ولی خیلیا هم دوست دارن با بدبختی خودشونو بسنجن ) ادم همیشه دنبال چیزای والاتر و بهتر هست به یک حدی که میرسن دلشون نمیخواد پایین تر از اون حد باشن.

13. Top | #3039

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط ''iMM نمایش پست ها

ویرایش :

khande Rouzegarcom 13

به من از بچگی یاد دادن به بالا سرم نگاه کنم و برای پیشرفت به بالا رفتن فکر کنم.

افغانستان نفت داره؟
    گاز داره؟
    تو دنیا از نظر مس دومه؟
    تو کشورش سه هزار تا دزدی میشه ؟
    8 سال جنگیدن مثل ما خون بدن ولی ناموس و خاک ندن؟
    ایران باید با هم سطح های خودش مقایسه بشه.
    اصلا امریکا که ابرقدرت هست نه ، چرا در حد ترکیه نیستیم؟
    چرا در حد نروژ ، سوئد ، و.. که هم سطح خودمون هستن نیستم؟

مثال بد تر از افغانستان نداشتی ؟

14. Top | #3040

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    همه اینها رو میدونیم ، بگردین دنبال چاره ، الان یکی میگه از اینجا برین ( لول ) اینم باز همه میدونن . دست خالی رفتن بهتر که نمیشه بدترم میشه . دنبال چاره باش اخر عمری زندگی کنیم حداقل بچه هامون کاسه چکنم چکنم دس نگیرن