[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 36

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 36 از 1160 نخستنخست ... 26343536373846861365361036 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 11600
  1. Top | #351

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    999
    یوزرنیم استیم
    126127955
    بعد میان میگن چرا کفر زیاد شده
    Because you cant understand something
    dose not make it WRONG

2. Top | #352

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چیزی که امروزه مردم موقع نهار/ناهار خوردنشون هم صحبت می کنند رو دولت می دونه! هر بحثی که شما بخواید انجام بدید چه موقعی که توی تاکسی و چه موقعی که در بین دوستان هستید رو هم دولت می دونه!

اگر کشور ما تا به همین الان از یکسری ادم های مذهبی و از طرف دیگه آدم های بی قید و بند به مذهب درست نشده بود به این 30 و اندی سال هم نمیرسید انقلابمون! همین نمیدونم یکی 2 سال پیش بود که رهبری اعلام کردند ما 30 سال هست روی لبه تیغ حرکت میکنیم! این حرف خیلی معنی داره ها همینطوری ازش رد نشید...!!

یک روشنفکری میگفت آمریکا از سال 2000 به این طرف یعنی اوایل سال 80 خودمون طرح ها و برنامه ریزی های زیادی برای انحراف قشر جوان ایران کرد. چون بچه های دهه 40 و 50 که رفتن جنگ و انقلاب کردن هیچی بچه های دهه 60 هم اصلا به نسل سوخته معروفن همش تو جنگ بودن و بازسازی کشور بعد از جنگ

این وسط میمونه بچه های دهه 70 که 99% اعضای سایت رو تشکیل میده که همین قشر هست که الان تحت فشار بسیار زیاد خارجی قرار داره چون هنوز تجربه و پختگی لازم در برخورد با مسائل رو نداره اونم تازه این نوع از مسائل انحرافی که مغز آدم 50 ساله هم شستشو میده!

بعدش اون بنده خدا گفت آمریکا اومد ما رو خراب کنه خودش از هم پاشید!! نمیدونم چقدر سرتون توی فیلم ها و سایت های خارجی هست اما راست میگفت چون الان همه چیز جامعه آمریکا نسل جوونش تا 30 سال روی محور ارتباط جنسی و این مسائل میچرخند!! نابودکرد خودش رو جلوش رو هم نمیتونه بگیره

اصلا" یک زمانی توی فیلم ها از کلمات رکیک میترسیدن استفاده کنند اما شما الان تازه ترین اثر سینما یعنی The Interview رو نگاه کنید بعد ببینید درست میگم یا نه...هر چی بخواید تو این فیلم پیدا می کنید! هرچی!! فقط هم این فیلم نیست هر چقدر که بخواید براتون مثال میزنم تا باورتون بشه...

هر چقدر هم که ما بحث کنیم هیچ اتفاقی برامون نمیوفته چون این ولایت رو امام زمان پشتشه و دیگه با تغییر کردن عراق میشه گفت تنها کشور شیعه دنیا هستیم و آمریکا و امثال اون هیچ وقت خوب مارو نخواستن و نخواهند خواست چون یهود مامور وراندازی شیعه و مهیا سازی شرایط برای ظهور دجال هست...

سردار اسلامی (اسمش رو میارم تنم میلرزه) نامه ای رو میفرسته به وزیر اطلاعات آمریکا، وزیر که دفترش در طبقه 70م سازمان CIA هست وقتی وارد دفترش میشه و نامه رو میبینه شوکه میشه چون قبلش از منشی چیزی نشنیده بوده...نامه رو که باز میکنه متنش اینه: "اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر خواهیم شد! سردار اسلامی"

فردای همون روز توی پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) جلسه فوری میزارن که نهایتا" دستور ترور سردار اسلامی صادر میشه اما تا الان جز رهبری کسی نمیدونه اصلا سردار اسلامی کی هست! :دی

تو یکی از ماموریت هاش برای داعش با 20 نفر سرباز حمله میکنن به یکی از اردوگاه های اونجا و 360 نفر رو میکشن میان بیرون!! تازه اون موقع اعلام شده خود سردار با کت شلوار از دور نظاره گر عملیات بوده...وای به حال روزی که با لباس رزمی وارد بشه... :دی
    من کلا تویه جریان بحث نیستم و این پستیم که دارم میدم بدونه خوندن بیشتر پستای قبلیه.
    یه مدتیه من میبینم که دوستان دارن این سری بحث ها رو میکنن از جمله کشور فلانه بسار , این آقا فلان حرف و زده اون آقا فلان حرف رو.
    در ضمن یکی از دلایلی که تا الان چیزی نگفتم سفرم به مجارستان بوده و اینکه ممکن بود پستی که میخوام بدم از نظر بعضی دوستان به نوعی غرب زدگی تلقی بشه , برای همین تا الان چیزی نگفتم و بعد 3 ماه میخوام یه چیزی رو باهاتون در میون بزارم.

اول از همه اینکه بعد 2 هفته همه چیز براتون عادی میشه , نوع پوشش , نوع گردش , نوع تفریحات , همه چی براتون عادی میشه , انگار تو شهر خودتون هستین.
    دوم اینکه 99% مردم هیچ مشکلی با ایرانی بودنه آدم ندارن , باور کنین همین پریشب که جشنه کریسمس بود منو دوستان رفتیم بیرون یکم بگردیم , آتیش بازی رو دیدیم یه سری چیزا هم خوردیم ( :دی ) یه زوج انگلیسی دیدیم که ماله منچستر بودن , خیلی راحت گفتن ماله کجایین و این حرفا بعد از خودشون گفتن , از اینکه شاید یه روز بیان ایران , از اینکه تصمیم گرفتن وقتی تعطیلاتشون تو بوداپست تموم شد و برگشتن دیگه م....ب نخورن و خیلی چیزایه دیگه.
    یا برای مثال امتحان زبان مجاری داشتیم , یه دختری و تویه یه ب...ار دیده بودم که مجاری بود , کلا 1 بار همدیگه رو دیده بودیم , بنده خدا شبه امتحان کلی به ما کمک کرد برای امتحان ( کمک درسی دوستان :دی )
    یا مثاله دیگه تو دانشگاه فلسطینیا با همسایشون ( :دی ) و آلمان کنار هم میگن میخندن! در صوریته که دولتاشون دشمن خونیه هم بودن و هستن!

در مورد اعتقاداتم لطفا کسی رو مجبور به کاری نکنین , تو این دور و زمونه و این نسل , مردم عاقلن و متوجه هستن چی براشون خوبه و چی بد , اونی که صلاح میدونه دینی رو که به نظرش کامل ترینه انتخاب میکنه , اونیم که به نظرش صلاح نیست کلا هیج دینی رو انتخاب نمیکنه , و محمد خان , ما تو جایگاهی نیستیم که به بقیه بگیم چی براشون خوبه و چی بد.

چیزی که میخوام بگم اینه , انسانیت مهمه نه نژاد و ملیت و رنگه پوست.

شما هم با هم دوست باشین و اینقدر حرفه سیاسی نزنین در سایت رو میبندن :دی

3. 9 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (01-02-2015),Dav1d (01-02-2015),fever361 (01-02-2015),Mohammad_ai69 (01-02-2015),Mr.Nobody (01-02-2015),Ray[A]n (01-02-2015),Viper (01-02-2015),[DR.[mmL (01-02-2015),رهی (01-02-2015)

4. Top | #353

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نامردا ایستا رو فیلتر کردن خدا فیلترشون کنه :o
    فقط کمک درسی بود؟ :d
    این رو از این لحاظ گفتم که گفتین یک چیزایی هم خوردین شاید ایشون یک سری کمک های دیگه م کرده باشه ولی آدم خودش نباشه :d
    زبان مجارستانی یاد میگیرین که چی بشه ؟ آقا این سلام چی میشه به زبونشون
    واقعی خیلی این خارجیا باحالن طرف با تاکسی زد به پلیسه بعد پلیسه 2ثانیه نگاهش کرد بعد رفت کنار که تاکسیه رد بشه هیچی هم به هم نگفتن گفتم حداقل فحش کاری نشه الان جریمش میکنه هیچکاری نکرد نه بوق بلدن بزنن اصلا یه وضی ...
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

5. Top | #354

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    من کلا تویه جریان بحث نیستم و این پستیم که دارم میدم بدونه خوندن بیشتر پستای قبلیه.
    یه مدتیه من میبینم که دوستان دارن این سری بحث ها رو میکنن از جمله کشور فلانه بسار , این آقا فلان حرف و زده اون آقا فلان حرف رو.
    در ضمن یکی از دلایلی که تا الان چیزی نگفتم سفرم به مجارستان بوده و اینکه ممکن بود پستی که میخوام بدم از نظر بعضی دوستان به نوعی غرب زدگی تلقی بشه , برای همین تا الان چیزی نگفتم و بعد 3 ماه میخوام یه چیزی رو باهاتون در میون بزارم.

اول از همه اینکه بعد 2 هفته همه چیز براتون عادی میشه , نوع پوشش , نوع گردش , نوع تفریحات , همه چی براتون عادی میشه , انگار تو شهر خودتون هستین.
    دوم اینکه 99% مردم هیچ مشکلی با ایرانی بودنه آدم ندارن , باور کنین همین پریشب که جشنه کریسمس بود منو دوستان رفتیم بیرون یکم بگردیم , آتیش بازی رو دیدیم یه سری چیزا هم خوردیم ( :دی ) یه زوج انگلیسی دیدیم که ماله منچستر بودن , خیلی راحت گفتن ماله کجایین و این حرفا بعد از خودشون گفتن , از اینکه شاید یه روز بیان ایران , از اینکه تصمیم گرفتن وقتی تعطیلاتشون تو بوداپست تموم شد و برگشتن دیگه م....ب نخورن و خیلی چیزایه دیگه.
    یا برای مثال امتحان زبان مجاری داشتیم , یه دختری و تویه یه ب...ار دیده بودم که مجاری بود , کلا 1 بار همدیگه رو دیده بودیم , بنده خدا شبه امتحان کلی به ما کمک کرد برای امتحان ( کمک درسی دوستان :دی )
    یا مثاله دیگه تو دانشگاه فلسطینیا با همسایشون ( :دی ) و آلمان کنار هم میگن میخندن! در صوریته که دولتاشون دشمن خونیه هم بودن و هستن!

در مورد اعتقاداتم لطفا کسی رو مجبور به کاری نکنین , تو این دور و زمونه و این نسل , مردم عاقلن و متوجه هستن چی براشون خوبه و چی بد , اونی که صلاح میدونه دینی رو که به نظرش کامل ترینه انتخاب میکنه , اونیم که به نظرش صلاح نیست کلا هیج دینی رو انتخاب نمیکنه , و محمد خان , ما تو جایگاهی نیستیم که به بقیه بگیم چی براشون خوبه و چی بد.

من دیگه حرفی ندارم !!

ما همگان سردرگم دنبال بهشتیم نگو اونجایی که شما رفتین بهشته !

6. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Sharingan (01-02-2015),رهی (01-02-2015)

7. Top | #355

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770

یکی از دوستان داشت میگفت ما ایرانی هستم ، ما برترین نژاد و... میخواستم در جوابش بگم (من آنم که رستم بود پهلوان) اصلا زمان هخامنشیان ایران و ایرانی آخره آخرش دیگه کار خوبی نبود که انجام نداده باشن ولی این یعنی این که الان له ما چک سفید امضا دادن؟
    برای من اصلا مهم نیست طرف ایرانی یا عرب ، روستایی یا شهری ، پول داره یا فقیر ،چیز های مهم اخلاق ، برخورد اجتماعی و.. هستن که شخصیت یه فرد رو تشکیل میدن.
    ترجیح میدم جهان وطن باشم تا ایران وطن ، این طوری دیگه همه خودی هستن و فقط میشه افراد رو از روی شخصیتشون تحلیل کرد.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

8. 6 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3amet (01-02-2015),Dav1d (01-02-2015),Mohammad_ai69 (01-02-2015),Ray[A]n (01-02-2015),Sharingan (01-02-2015),[DR.[mmL (01-02-2015)

9. Top | #356

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط ater نمایش پست ها
    یکی از دوستان داشت میگفت ما ایرانی هستم ، ما برترین نژاد و... میخواستم در جوابش بگم (من آنم که رستم بود پهلوان) اصلا زمان هخامنشیان ایران و ایرانی آخره آخرش دیگه کار خوبی نبود که انجام نداده باشن ولی این یعنی این که الان له ما چک سفید امضا دادن؟
    برای من اصلا مهم نیست طرف ایرانی یا عرب ، روستایی یا شهری ، پول داره یا فقیر ،چیز های مهم اخلاق ، برخورد اجتماعی و.. هستن که شخصیت یه فرد رو تشکیل میدن.
    ترجیح میدم جهان وطن باشم تا ایران وطن ، این طوری دیگه همه خودی هستن و فقط میشه افراد رو از روی شخصیتشون تحلیل کرد.
    به هر حال یک سری خو هایی هست که همیشه با هر نژادی میمونه از پدرانشون و اجدادشون به ارث میبرن
    آلان شما بگو وطنم جهان اون امریکایی میاد بگه وطنم جهان؟ هر کسی رو بخوان میکشن که مردم خودشون راحت باشن شعار fbi نابودی هر چیزی که امنیت ملی آمریکارو به خطر بندازه
    حالا شما بگو وطنم جهان اون عرب هی میره سلاح های جدید رو می خره که اگه با ایران جنگ شد به تونه از خودش دفاع کنه نفت رو حاضره 50دلار بفروشه که فقط به ما صدمه بزنه
    شما بگو وطنم جهان یعنی اون اسرائیل یا هر کشور دیگه ای این رو میگه ؟
    این جمله فقط و فقط باعث ضعف میشه و کشور 20% افراد اینجوری داشته باشه هرگز پیشرفت نخواهد کرد در هر دوره ای از تاریخ وطن دوستی بوده که باعث پیشرفت اون کشور بوده نه دین یا هرچیز دیگه
    اسرائیلیه میگه انقدر پول جمع میکنم که 10تا نسل بدم گه فقط بخورن تموم نشه اون وقت مردم ما میان میگن وطنم جهان
    واقعا افسوس داره
    واقعا یک سوال دارم ازتون فکر میکنید تمدن و تاریخ مارو هر کشوری الان جز ما داشت چیکار میکرد؟ مردمش چیکار میکردن؟
    الان آمریکایه با 200سال قدمت یک جوری راه میره انگار بنیان گذار تاریخ بشریتن
    تو رسانه هاشون مارو طوری جلوه میدن انگار داریم هم دیگه رو تیکه پاره میکنیم بعد ما بریم بگیم وطنم جهان ...
    البته فکر کنم تاریخ به هممون ثابت کرده که هیچ کشوری به جز خودمون به دادمون نمیرسه از عربه انگلیس روس و فرانسه گرفته تا آلان که امریکا اینها اومدن
    ویرایش توسط Persian Leopard : 01-02-2015 در ساعت 02:25 PM
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

10. Top | #357

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675

حرف های شما کاملا درسته هر کسی خودش باید دینش رو انتخابه کنه و به هیچ وجه نباید اجباری تو این کار باشه چون دیگه به درد نمیخوره و خودتنم گفتین هیچ کدام از ما تو همچین جایگاهی نیستیم که بخوایمکه بگیم چی برا کی خوبه چی بده ولی میتونیم نظراتمون رو در میون بزاریم و خود شخص میتونه خوبی و بدی رو تشخیص بده دیگه میتونه قبول کنه می تونه قبول نکنه هیچ اجباری هم در کار نیست

11. Top | #358

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3236
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    به هر حال یک سری خو هایی هست که همیشه با هر نژادی میمونه از پدرانشون و اجدادشون به ارث میبرن
    آلان شما بگو وطنم جهان اون امریکایی میاد بگه وطنم جهان؟ هر کسی رو بخوان میکشن که مردم خودشون راحت باشن شعار fbi نابودی هر چیزی که امنیت ملی آمریکارو به خطر بندازه
    حالا شما بگو وطنم جهان اون عرب هی میره سلاح های جدید رو می خره که اگه با ایران جنگ شد به تونه از خودش دفاع کنه نفت رو حاضره 50دلار بفروشه که فقط به ما صدمه بزنه
    شما بگو وطنم جهان یعنی اون اسرائیل یا هر کشور دیگه ای این رو میگه ؟
    این جمله فقط و فقط باعث ضعف میشه و کشور 20% افراد اینجوری داشته باشه هرگز پیشرفت نخواهد کرد در هر دوره ای از تاریخ وطن دوستی بوده که باعث پیشرفت اون کشور بوده نه دین یا هرچیز دیگه
    اسرائیلیه میگه انقدر پول جمع میکنم که 10تا نسل بدم گه فقط بخورن تموم نشه اون وقت مردم ما میان میگن وطنم جهان
    واقعا افسوس داره
    واقعا یک سوال دارم ازتون فکر میکنید تمدن و تاریخ مارو هر کشوری الان جز ما داشت چیکار میکرد؟ مردمش چیکار میکردن؟
    الان آمریکایه با 200سال قدمت یک جوری راه میره انگار بنیان گذار تاریخ بشریتن
    تو رسانه هاشون مارو طوری جلوه میدن انگار داریم هم دیگه رو تیکه پاره میکنیم بعد ما بریم بگیم وطنم جهان ...
    البته فکر کنم تاریخ به هممون ثابت کرده که هیچ کشوری به جز خودمون به دادمون نمیرسه از عربه انگلیس روس و فرانسه گرفته تا آلان که امریکا اینها اومدن
    گلم
    اون عربی که سلاح میخره تا به ما اسیب بزنه دولت عربه نه خود مردم عرب .
    امریکا الان قوی ترین پلیس های جهان از هر لحاظ داره اما چرا تو امار جرم و جنایت رتبه اولو داره؟واقعا فکر کردی امریکا واسه مردمش چی کار کرده؟
    تو هر جای این کره خاکی ادمای خوب وجود داره حتی اسرائیلی .
    ولی همین افراد نژاد پرست بودن که مملکت به باد دادن.
    وطنم جهان

12. 3 کاربر مقابل از Wind عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (01-02-2015),A_W_Z_2 (01-02-2015),Mohammad_ai69 (01-02-2015)

13. Top | #359

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    نامردا ایستا رو فیلتر کردن خدا فیلترشون کنه :o
    فقط کمک درسی بود؟ :d
    این رو از این لحاظ گفتم که گفتین یک چیزایی هم خوردین شاید ایشون یک سری کمک های دیگه م کرده باشه ولی آدم خودش نباشه :d
    زبان مجارستانی یاد میگیرین که چی بشه ؟ آقا این سلام چی میشه به زبونشون
    واقعی خیلی این خارجیا باحالن طرف با تاکسی زد به پلیسه بعد پلیسه 2ثانیه نگاهش کرد بعد رفت کنار که تاکسیه رد بشه هیچی هم به هم نگفتن گفتم حداقل فحش کاری نشه الان جریمش میکنه هیچکاری نکرد نه بوق بلدن بزنن اصلا یه وضی ...
    من فقط و فقط از یه زمان با این مملکت مشکل پیدا کردم و هروقت یادش میفتم به هرکسی که فکر کنی فحش میدم
    از وقتی که narenji.ir رو بستن و نویسندگانشو زندان انداختن ........ تا چن وقت بعدشم اصابم خورد بود ........ توی این مملکت هرچی کمتر بدونی برات بهتره
    1891 01450728361

14. Top | #360

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    کاش دنیا یک پرچم داشت ، و مردمش بر اساس انسانیت رفتار کنن در هر مقامی در هر پستی در هر نژادی در هر پوستی و در هر سرزمین جغرافایی در این کره خاکی که باشن .

به قول دوستمون در همه جای زمین انسان های خوب و انسان های بد نیز وجود داره ، چشم ها را باید شست و جور دگر نگریست .

توی جملات شما بوهایی به مشام میرسه که نژادپرستی درش نمیان میشه ، اون وقت به کشورهایی مثل ... میگین نژادپرست .

زندگی خودت رو بکن دوست گلم ، تلاش کن و ادم خوبی باش به بچه هات یاد بده خوب باشن با فرهنگ باشن دروغ ندن و....... من ، شما و دیگری که اینجوری باشه نسل ها گسترش پیدا میکنن . نیازی به بحث های الکی نیست که بخواین از دست هم ناراحت شین

فقط این رو بدونین ، بیشترین ثروتی که الان من و شما داریم ، سلامتی ماست. واقعا ارزشمنده ، که باید شاکرش باشیم یا در کشوری زندگی میکنیم که امنیت زیادی داره وگرنه الان وضعیت ما مثل کشور های همسایه عراق و افغانستان بود .

به قول بزرگان نیمه پر لیوان رو ببین دوست عزیز . و در زندگیت انسانیت رو فراموش نکن همین کافیه و باعث میشه خدا ازت راضی باشه و خودت از خودت راضی باشی و اطرافیانت همینطور . نذار با افکارات منفی و ندارم ها و نداشتن ها و نکردن ها ، زندگی خودت رو تباه کنی و ازش لذت نبری ، در یک کلام بیاین خودمون رو اصلاح کنیم تا کشورمون در آینده از اینی که هست موفقتر ، بافرهنگ تر و با علم و دانش تر بشه ، یک کشور رو من و شما و فرزندان ما میسازن

یکی از بهترین عادت انسان های موفق عادت به شکر گذار بودن اون هاست . این رو بیشتر روانشناسان گفته اند .

دوست دارم به جای این بحث ها ، یک سری جمله های اموزشی و یادگیری و قشنگ بذارین تا همه لذت ببریم دور هم . خودم شروع میکنم

کورش بزرگ فرمایید : همیشه راستگو باشید حتی در بدترین لحظات عمر خود دروغ نگویید ( انسان های بزرگ دروغ گفتن رو بدترین گناه به حساب میاوردند )

موفق و سربلند باشید .

15. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-02-2015),ATER (01-02-2015),Dav1d (01-02-2015)