بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 69

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 69 از 90 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 893
  1. Top | #681

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5669
    دوستان من ده گیم اول از شانس گندم گیر یه سری نوب به تمام معنا افتاده بودم . اخرم رنکم اومد پایین شد هزار. هر چی هم حالا ببرم خوب یه ده پونزده تا بالا میره. نمیشه کاری کرد زودتر و سریعتر بره بالا؟

2. Top | #682

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5864
    یوزرنیم استیم
    Sosiss
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza shadow نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوستان من ده گیم اول از شانس گندم گیر یه سری نوب به تمام معنا افتاده بودم . اخرم رنکم اومد پایین شد هزار. هر چی هم حالا ببرم خوب یه ده پونزده تا بالا میره. نمیشه کاری کرد زودتر و سریعتر بره بالا؟
    به نظر من شما اولین کاری که می تونی بکنی اینه که توی هر هفته بتونی مثلا 200تا رنک ببری بالا چون سیستم این رنک طوری هستش که اگر رنک رو ببری بازی بعدی دشمنات حرفه ای یارات نوب تر و فقط هم توبازی اگر کری بر میداری سعی کن کیل بیشتری بگیری تامیتونی تریپ کیل رو ببری بالا و آدم های حرفه ای تری تو تیمت می افته

3. کاربر مقابل از Timshift عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

alireza shadow (10-31-2016)

4. Top | #683

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4819
    یوزرنیم استیم
    IR_Sepehr
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza shadow نمایش پست ها
    ببین معللومه تازه وارد سیستم رنک دوتا 2 شدی ( سیستم رنک کلا مشکل داره جون ....) 2هفنه تو رنک بازی کن بعد هم تو نت راجبه System Rank Dota 2 سرچ کن ( بفهمی قشنگ سیستمش چجوری کار می کنه
    ّبعدش اکانت دیگه بساز راحت +2.5k +3k
    می گیری
    اینا حد اقل هایی که می تونبی بگیری رفیق داشتم باره اول 2lk گرفت بعده 2ماه اکانت جدید ساخت 4100 گرفت

ولی معمولا تو رنج 3k می ده

5. Top | #684

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Sepehr نمایش پست ها
    ببین معللومه تازه وارد سیستم رنک دوتا 2 شدی ( سیستم رنک کلا مشکل داره جون ....) 2هفنه تو رنک بازی کن بعد هم تو نت راجبه System Rank Dota 2 سرچ کن ( بفهمی قشنگ سیستمش چجوری کار می کنه
    می گیری
    اینا حد اقل هایی که می تونبی بگیری رفیق داشتم باره اول 2lk گرفت بعده 2ماه اکانت جدید ساخت 4100 گرفت

نه عزیز دل برادر،باید بلد باشی من خودم 4.8 بهم داد
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. Top | #685
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    تا حالا شده از avg 4900 تو اولین بازی tbd برید توی 4050 توی دومین بازی؟ :دی

مشکل از بازیکن نیست. از حیوونای داخل بازیه!

چند دقیقه دیگه عکس scoreboard رو میزارم تا متوجه بشید. الان تا چند دقیقه با اکانت آنلاین نمیشم تا این بازی poor network بشه

ویرایش: اینم از عکس

متاسفانه دیر اسکرین گرفتم نشون نمیده mmr هارو اما 4900 بود دو طرف. فقط doom و sven یکیشون 5.2 بودن اون یکی 5.1 که sven و sf acc buyer ز آب در اومدن :دی

باید بدم واسم بازی کنن tbd هارو این booster های خارجی. خیر سرم گفتم باو مگه من چیم کمه از اینا خودم میرم بازی میکنم که از همون loading بازی sven میگفت این new acc ـه dodge کنید :دی

بهتون بگم این رفتارها رو فقط افراد سطح پایین انجام میدن دوستان.

اصلا حساب نکرده بودم mmr این روزا اصلا در مورد سطح بازی نیست یک وقت تو همچین بازیهای مهمی مثل tbd از اینجوریم به تور آدم میخوره اونوقت هرکی باشی باختی :دی
    ویرایش توسط FCB : 11-04-2016 در ساعت 12:04 PM دلیل: 123
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

7. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AnonymouS (11-04-2016),favel (11-04-2016),IR_Sepehr (11-04-2016),Mohammad_ai69 (11-04-2016),samdeloges (11-04-2016)

8. Top | #686

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4819
    یوزرنیم استیم
    IR_Sepehr
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    نه عزیز دل برادر،باید بلد باشی من خودم 4.8 بهم داد
    من به اون گفتم ۳K که فکر نکنه می تونه 4K بگیره مگر مه 4.9K هم خیلیا میگیرن :‌|
    Kasi ke 1 Mahe Varede Dota 2 shode Khob ...

9. Top | #687

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5905
    دوستام میشه راهنمایی کنید به چه صورت +4 گرفتین ؟ من رنک بازی کردم و همون اولین بازی avg mmr 3400 بود یعنی من رو انداخت تو این رنج مسئله بعدیم اینه که می گید باید بلد باشید درسته اما خوب بعضی وقتا شما هر چقدرم خوب بازی کنید کاری از دستتون بر نمیاد این اولین بازی رنک که رفتم تعداد بازی دیگه هم به همین صورت شد که تیم خیلی بد feed می داد اخر هم 3289 گرفتم

http://s9.picofile.com/file/82734870...05112757_1.jpg

Very High Skill شدن ربطی به KDA داره ؟

10. Top | #688

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mercury نمایش پست ها
    دوستام میشه راهنمایی کنید به چه صورت +4 گرفتین ؟ من رنک بازی کردم و همون اولین بازی avg mmr 3400 بود یعنی من رو انداخت تو این رنج مسئله بعدیم اینه که می گید باید بلد باشید درسته اما خوب بعضی وقتا شما هر چقدرم خوب بازی کنید کاری از دستتون بر نمیاد این اولین بازی رنک که رفتم تعداد بازی دیگه هم به همین صورت شد که تیم خیلی بد feed می داد اخر هم 3289 گرفتم

http://s9.picofile.com/file/82734870...05112757_1.jpg

Very High Skill شدن ربطی به KDA داره ؟
    جدیدا دوتا بازی شما را انالیز میکنه میشه گفت به خیلی چیزا ربط داره اما شما چطوری بدونین که دارین میرن vhs یا نه

c9d untitled

وقتی average شما رو معمولا رو به سبز رنگ باشه مشخص میشه بازیتون رو به پیشرفته ( منظور 1 یا 2 گیم نیست . منظور اکثر بازی های شماست ) و کم کم میره سمت vhs اما اگر average قرمز باشه در بیشتر بازی ها بازی و سطح شما هم افت پیدا میکنه

تست شده با سایت opendota برای دوستانی که دنبال منبع هستن

11. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

samdeloges (11-05-2016)

12. Top | #689
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    امروز فهمیدم این booster های خارجی هم برای tbd‌ یک ساعت های خاصی رو بازی میکنن!! مثل boost رنک های بالا که روزی میتونن ۱۰۰ ۱۵۰ تا boost کنن. << اونم ساعت خاصی داره

به نظرتون با این بازی که اینطوری شد احتمالش هست اگر ۹ تای دیگه خیلی عالی باشه این یکی رو اصطلاحا نادید بگیره؟ میخوام این اکانت رو بعدش باهاش بازی کنم ببینم تا 6k میتونم برم یا نه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

13. Top | #690

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5669
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Sepehr نمایش پست ها
    می گیری

دوست عزیز که میگی نمیتونم اولن مگه خودت دندی یا میراکلی که قمپز بازی در میاری دوما درسته دوتا دو رو چند ماهیه بازی میکنم ولی پنج سال دوتا بازی کردم سوما فکر نکنم ارزش و شعور ادم به بازی باشه که میگی نمیتونه و سه نقطه میذاری
    . مدیران عذرمیخوام اولن شعور و شخصیت اولویت داره تا این که بیای کسی رو مسخره کنی و اینا دوما بهتره عیب های خودتو رفع کنی تا بیای درباره بقیه حرفای الکی بزنی.

14. کاربر مقابل از alireza shadow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

dark druid (11-05-2016)

صفحه 69 از 90 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین