پرسش وپاسخ + انتقادات و پیشنهادات تورنمنت دوتا 2 سایت دوتاباز - صفحه 5

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 117
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    363
    یوزرنیم استیم
    Jimmy
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.saveh نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوستان من برادران من اولا اینکه پست من رو دیر خوندید این پست دقیقا مال همون شبی هست که شما با تیم پارس بازی کردید نه دیشب

من همون شب رفتم ts دیدم randy سرپرست تیم پارس میگه که بله آقا من اعتراض دارم چرا که تیم fray سه تا از بازیکن هاشون برای خودشون نبوده و این رو داور هم تصدیق میکنه.

اصلا میگیم این 3 بازیکن دروغ و به قول خودتون شما یک بازیکن برای ذخیره آوردید اما داور از کجا بدونه؟ شما خودت داری واسه من قانون رو کپی میکنی خب حداقل بخونش ! گفته شده کسیکه به عنوان ذخیره میاد باید standin اول اسمش داشته باشه عزیز من کشکی ک نیست قانون داره هر چیزی

من دقیقا هم نمیدونم اسم اون بازیکن چی هست اما گفته شده بیش از 1 بازیکن برای تیم خودتون نبوده حالا بیاید و این رو به من ثابت کنید وگرنه نه من با شما دشمنی دارم نه شما با من

یک شکایت هم از داوران بازی دارم اون هم اینکه اصلا اهمیت نمیدن بازیکن های تیم با تگ همون تیم وارد لابی بشند مثلا تیم خودم soul rippers وقتی وارد لابی میشیم همه پیشوند so`rp را دارند اما 3 تا لابی دیدم که اصلا از این خبرا نبود. (رسیدگی خواهد شد.)

--------------------------------------

عزیز من تیم bhz اشتباه فاحشی که میکردن این که برای تیمشون tag name نمیزاشتن و همینطوری میامدن داخل لابی و اصلا قانون standin رو رعایت نمیکردن که با پیگیری های بنده دیشب درست شد و آقای حمید رضا فاتمی prince عضو رسمی اون تیم هست نه کلا یکی دیگس !!!

اگر واقعا دوست دارید تریپ سر و صدا و های و هوی بردارید و منطقی پیش نرید از همین حالا خوش آمدید.

من به دوستان شما در قسمت اول پستم توضیح دادم و منتظر جواب اونها هستم...
    شما مثل اینکه اون عکسایی که من گذاشتم و اون match - id رو نرفتین ببینین که می گین 3 نفر از تیم خودتون نبودن ! تمام بازیکنای تیم ما از قبل تو سایت ثبت شدند . شما می تونین تو تاپیک ثبت نام اولین دوره مسابقات دوتاباز رجوع کنین . در ضمن قسم می خورم که داور چیزی در مورد اینکه بازیکنتون غیر قانونیه نگفته ! حتی به من قبل و بعد بازی گفته بازیکنتون هیچ مشکلی نداشته . شما می تونین بیاین تیم اسپیک تا بهتون واضح بگم که تمام بازیکنانمون تو سایت ثیت نام کردند !! عکس مسابقه هم براتون گذاشتم باز دوباره می گین 3 نفر از جای دیگه اوردین !!!!

حتما عکس مسبقه و match id هم داره دروغ می گه که تمامی بازیکنامون تو سایت اسمشون ثبت شده !

2. Top | #42
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nightmare نمایش پست ها
    شما مثل اینکه اون عکسایی که من گذاشتم و اون match - id رو نرفتین ببینین که می گین 3 نفر از تیم خودتون نبودن ! تمام بازیکنای تیم ما از قبل تو سایت ثبت شدند . شما می تونین تو تاپیک ثبت نام اولین دوره مسابقات دوتاباز رجوع کنین . در ضمن قسم می خورم که داور چیزی در مورد اینکه بازیکنتون غیر قانونیه نگفته ! حتی به من قبل و بعد بازی گفته بازیکنتون هیچ مشکلی نداشته . شما می تونین بیاین تیم اسپیک تا بهتون واضح بگم که تمام بازیکنانمون تو سایت ثیت نام کردند !! عکس مسابقه هم براتون گذاشتم باز دوباره می گین 3 نفر از جای دیگه اوردین !!!!

حتما عکس مسبقه و match id هم داره دروغ می گه که تمامی بازیکنامون تو سایت اسمشون ثبت شده !
    خب با این تقاصیر حرف سرپرست تیم Pa[R]s چی میشه؟ یعنی اون دروغ گفته؟ (اگر دروغ گفته باشه که وای به حالش)

نقل قول نوشته اصلی توسط randy نمایش پست ها
    سلام دیشب تیم fray سه تا بازیکن از خوشون نبو بازیکن خودشونم بود ولی نمیاوردن داور دید لیدر تیم 5 تا کیل گرفت تو بازی ولی اون بازیکنه 25 تا از همه بشتر گرفت رسیدگی بشه لطفا
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    363
    یوزرنیم استیم
    Jimmy
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.SaveH نمایش پست ها
    خب با این تقاصیر حرف سرپرست تیم Pa[R]s چی میشه؟ یعنی اون دروغ گفته؟ (اگر دروغ گفته باشه که وای به حالش)
    100 ٪ دروغ گفتن من الان با داور مسابقه fury.alireza صحبت کردم گفتش حق با شماست . و هیچ بازیکن غیر قانونی تو مسابقه نبوده . همون طور که مدارک شامل match-id و عکسهای مسابقه ثابت می کنه که بازیکن غیر قانونی تو تیم نبوده
    ویرایش توسط Nightmare : 03-09-2013 در ساعت 02:42 PM

4. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    48
    یوزرنیم استیم
    alireza.acrm
    ُسلام
    آقای رندی گفته بودم که بازیکنشون هیچ مشکلی نداره ولی باز هم بحثو ادامه دادی.
    48 01362830871
    این عکسو دیدی این پستیه که تیم fray برای ثبت نام تو سایت داده.همونطور که میبینی axis که بحث شما بر سر اون بازیکنه تو سایت ثبت نام شده و حتی نیازی به stand in هم نداشته.تنها مشکلی که داشت،
    همونطور که محمد گفت تگ رو رو اسمش نذاشته بود و (قابل توجه محمد) من چند بار سر axis و یک پلیر از تیم pars به لیدر تیم هااخطار دادم اما عوض نمی کردن.در کل پلیر شون هیچ مشکلی نداشت.
    ما بقی پلیر ها هم مشکلی نداشتند و من با همون عکس چک کردم.
    سر همین بحث ،تو بازی دیروز دو نفر از تیم igc رو هم اخطار دادم تا تگشون رو عوض کنن که همکاری هم کردن(ممنون ازشون).شما هم تا الان میگفتی axis مشکل داره و این حرفا، اینم سند.حالا ما بقی هم چک بکنی اول میبینی.
    ater عزیز هم که با پست تندی اومدی.
    dc شدن و قطعی برق من دست من نیست.دوما من نظرم عوض نشده بود،نخواهد شد.اشکال شما این بود که پلیرتون تگش رو عوض نکرد و من رو به اشتباه انداخت. ولی چک کردم ودیدم پلیر اصلی تونه (شما نگفتین پلیر اصلیه و من فکر میکردم stand in اومده) با این اوصاف سر همون گفتم yahooda بجاش پلی کنه.من هم هیچ وقت بازنده اعلام نکردم،اگر حرفی از مسولین دیگه میشنوین به پای من نذارین.لحنتون هم اصلاح کنین لطفا!!
    ویرایش توسط alirezaac : 03-09-2013 در ساعت 04:27 PM

5. کاربر مقابل از alirezaac عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad._.R (03-09-2013)

6. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    323
    یوزرنیم استیم
    310748128
    اول که اون خوش امدید رو خوب اومدی دوم اینکه بازی با ما هیچی دیشب حرف زدین درست شد؟! سوم اینکه جواب پست دوم من چی شد ؟! و چهارم اینکه این آقای Mr.Chavez کی بود که بازی اول بود بازی دوم نبود ؟! باشه ما دروغ میگیم مشکلی نیست فقط همین که بعضیا این مطلب رو بخونن و یه جیزایی بفهمن بسه!

7. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    چرا جواب پست من رو نمیدید دیدید که axis برای بازی دست اول اومده بود اصلا میگیم بازکن تیم ما نیست برید عکس هارو ببینید اون عکس ها فوتوشاپه برید مچ آید هارو ببینید تو هیستوری من و بقیه که هست میگه 3 تا بازی کن اوردن برید اید یه بازی کن هایه مارو چک کنید.
    ویرایش توسط ATER : 03-09-2013 در ساعت 04:24 PM

8. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    48
    یوزرنیم استیم
    alireza.acrm
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    چرا جواب پست من رو نمیدید دیدید که axis برای بازی دست اول اومده بود اصلا میگیم بازکن تیم ما نیست برید عکس هارو ببینید اون عکس ها فوتوشاپه برید مچ آید هارو ببینید تو هیستوری من و بقیه که هست میگه 3 تا بازی کن اوردن برید اید یه بازی کن هایه مارو چک کنید.
    الان طرف حساب شما کیه که جواب بدیم،اگه بحث سر AXIS که من اون بالا تایید کردم پلیر شماست و نیازی به این کارا نداره (پست ثبت نام دادین)سه تا پلیر هم که گفتم تو پست بالا محاله طبق لیست همه درست بودین
    فقط این تگ نذاشتن axis باعث شد که تیم pars بگه این پلیر شما نیست،شمام که با yahooda پلی کردین و بردین.من ام بعد بازی چک کردم دیدم پلیر خودتون بوده axis ، سر همین این سه روز مدام تاکید کردم که
    شما هیچ مشکلی نداشته حالا این بحث بی پایه سه پلیر randy رو هم دیگه خودتون قضاوت کنید.

9. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    پش اگه از نظر داور تیم ما قانون شکنی نکرده پس لطفا تیم برند را معرفی کنید

10. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    363
    یوزرنیم استیم
    Jimmy
    نظر داور رو هم همه دیدین / لطفا تیم برنده رو اصلاح کنین با تشکر

11. Top | #50
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط liFe._.DeUcE نمایش پست ها
    اول که اون خوش امدید رو خوب اومدی دوم اینکه بازی با ما هیچی دیشب حرف زدین درست شد؟! سوم اینکه جواب پست دوم من چی شد ؟! و چهارم اینکه این آقای Mr.Chavez کی بود که بازی اول بود بازی دوم نبود ؟! باشه ما دروغ میگیم مشکلی نیست فقط همین که بعضیا این مطلب رو بخونن و یه جیزایی بفهمن بسه!
    باز هم میگم ناراضی هستید خوش آمدید.

خیلی هم حاضر جوابی میکنی تریپ سر و صدا برت داشته فکر نکن خبریه جناب

----------------------

تیم Fray برنده اون بازی هست و 3 امتیازش رو از اون بازی میگیره و تیم پارس به دلیل گمراه کردن ادمین و تحویل دروغ 4 امتیاز ازشون کسر میشه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین