پرسش وپاسخ + انتقادات و پیشنهادات تورنمنت دوتا 2 سایت دوتاباز - صفحه 7

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 117
  1. Top | #61

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط hulkiman نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام . میشه بدونم بازیها تا 28 شب تمام میشه یا نه اخه خیلیها قبل سال تحویل میرن مسافرت کاش زمان بندیش تغییر میدادین .
    احتمال زیاد فینال به 29 اسفند میرسه

ولی فینالیست ها میتونند با هم هماهنگ کنند تا فینال بعد تعطیلات برگذار بشه

2. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    372
    یوزرنیم استیم
    Mostafa91
    به نظرم اینکه همه بازی ها رو میخواید راس یک ساعت شروع کنید بده . هم از لحاظ اینکه گزارشگر ها مثل امیر خودشون بازی دارن و هم اینکه نمیشه بازی هارو دید . ریپلی ها هم که بصورت درست قرار ندادند

3. Top | #63
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

تهمت یا واقعیت؟! ثابت کنید pls

درود

دوستان همانطور که مستحضر هستید دیشب از قسمت تیم های دسته بالا دو تیم Happy Potatoes و Soul Rippers با هم بازی داشتند که تیم Soul Rippers نهایتا موفق میشه 2-0 بازی رو ببره

نکته قابل توجه اینجاست که تیم So`Rp در ساعت 9 که زمان شروع بازیها هست 4 بازیکن اصلی خود را دارا بوده و یک بازیکن از تیم دیگر به عنوان Standin میاره که خب این خلاف قوانین هست اما اعتنایی نمیشه و بازی استارت میشه...

در حین بازی خبر میرسه که بازیکنی که شما آوردید (Ajax) خودش تیم داره و نمیتونه برای شما بازی کنه و خلاف قوانین هست...همان لحظه Ajax از بازی بیرون میره و قرار بر این میشه بعد از Ban و Pick یک بازیکن دیگه را بیاریم...

بعد از چند دقیقه صبر یک بازیکن به نام Standin.Golabi وارد بازی میشه که تیم مقابل اصرار دارن که این همان Ajax هست و با یک آیدی دیگر آمده ! ما هم در جواب گفتیم اولا یک نفر نمیتونه همزمان با 2 تا آیدی آنلاین باشه ثانیا خود Ajax الآن داره Borderlands 2 بازی میکنه ثالثا اگر باورتون نمیشه بهش پیام بدید تا جواب بده

که از قضا همین کار رو میکنن و هم در آن لحضه و هم در حین بازی هم به Ajax پیام میدند و او هم به آنها جواب میدهد که نهایتا به گفته خود حسین از بس پیام میدن حسین Away میشه و میره. این از این مطلب

مطلب بعدی اینکه به تازگی بازار گزارشگر ایرانی داغ شده و افراد زیادی هستند که دوست دارند بازیها را گزارش کنند...دیشب هم یکی از این افراد Elite بود که دوست من هم هست و وقتی داشتم بازی رو Start میکردم پیام داد که من میتونم بیام گزارش بازی شما؟ که من جواب دادم ok بیا

و همون لحظه تو لابی به بچه ها گفتم صبر کنند تا یکی بیاد و صبر کردند دیدند Elite هست. پرسیدند چرا این اومده گفتم گزارشگر هست و بازی را گزارش میکنه و گفتند باشه استارت کن بریم بازی استارت شد و رفتیم داخل و به این صورت ما دست اول رو بردیم و وقتی لابی دوباره ساخته شد تیم روبرو درخواست داشت که Elite از لابی بره و من گفتم که

نمیشه گزارشگر هست و در سایت ثبت شده و همچنین مورد اطمینان هست. کل تهمت ها و بحث ها از بازی دوم شروع میشه و تیم مقابل اظهار دارد که Elite با شما همکاری میکند و جای هیروهای ما رو به شما لو میدهد ! و بعد از بازی هم چقدر به این بنده خدا فحش های رکیک دادند.

دلیلش چی بود که همچین ادعایی کردند؟ 1- در بازی اول در قسمت پایین رودخونه اقدام به Smoke میکنند که ما میبینیم و همه Back میدن و میرن زیر تاور 2- بازی دوم هیرو BH برمیدارن و هر وقت که BH برای Gank به پایین Join میده ما عقب میریم و این هم باز دلیلش همون Ward هست که ما میدیدیم مدت Invis هیرو BH تموم شده و معلوم میشد و خب

طبیعتا ما عقب میرفتیم.

با تمام تفاصیر کلا دیشب تیم ما وجهش خراب شد و شروع کردند گفتند که محمد خودش ادمین سایت هست و داره کلا پارتی بازی میکنه و قوانین رو عوض میکنه ! من در جواب گفتم هر کس همچین ادعایی داره تو رو خدا بیاد ثابت کنه تا اونایی که معطل اینجور حرف ها هستن سوء استفاده نکنند. (کم دشمن داریم)

باز به هر حال تیم Soul Rippers حاضر هست یکبار دیگر با تیم HP در حضور Full Brodcast بازی کند. اما اگر تیم So`Rp باز هم برد تیم HP باید از تورنمنت برود و اگر تیم HP برد جای دو تیم عوض میشه یعنی ما میریم Lower و اونها میرن Upper بجای ما که واقعا عادلانه هست.

کاپتان تیم HP رو میشناسم و بالای 20 بار با هم بازی کردیم و این چیز ها اصلا برای اون مهم نیست اما این رو برای کسایی گفتم که همیشه دوست داشتن تورنمنت رو خراب کنند و حاشیه بسازند.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-14-2013),andufalla (03-14-2013),Elite (03-14-2013),MasterJoint (03-14-2013),Sharingan (03-14-2013)

5. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    113
    یوزرنیم استیم
    Darksoldier
    این حرفا چیه ؟
    من که بازیو دیشب میدیدم هیچ چیز مشکوکی نبود همه چی عادی بود
    حالا اگه ادعایی رو که دارن میتونن ثابت کنن حرف بزنن
    خداوندا هرگز نگویمت دست من بگیر
    عمریست گرفته ای مبادا رها کنی..

6. کاربر مقابل از Darksoldier عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (03-14-2013)

7. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    کار ندارم اینجا حق با کی هست اما 2 تا نکته بگم که اشتباه از طرف شخص شماست

1- شما نباید گزارشگر رو در بدو بازی بیارید که این مشکلا پیش بیاد باید از قبل مشخص شده باشه گزارشگر کیه

2- ادمین های یک تورنامت خودشون نباید تیم بدن و وقتی هم تیم میدن نباید تو کاره ادمینی دخالت کنند

کلا ایرانه دیگه این از گزارشه دیشب بازی سناریو اینم از این

8. Top | #66
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_muter نمایش پست ها
    کار ندارم اینجا حق با کی هست اما 2 تا نکته بگم که اشتباه از طرف شخص شماست

1- شما نباید گزارشگر رو در بدو بازی بیارید که این مشکلا پیش بیاد باید از قبل مشخص شده باشه گزارشگر کیه

2- ادمین های یک تورنامت خودشون نباید تیم بدن و وقتی هم تیم میدن نباید تو کاره ادمینی دخالت کنند

کلا ایرانه دیگه این از گزارشه دیشب بازی سناریو اینم از این
    اصلا گزارشگر همون لحظه آن شد !

ادمین تو کار ادمین دخالت نکرده ! چی میگید؟

در کل 100٪ حق با شماست و اصلا سطح شما به ایران نمیخوره. (یه روز خوب میاد...)
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash (03-14-2013)

10. Top | #67

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    7
    یوزرنیم استیم
    IR.Erfan Esf
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها

ممد به نظر من بازی باید تکرار بشه.
    وقتی تیم مقابل قبل بازی اصرار داره این گزارشگر را قبول نداریم و باهاش مشکل داریم نباید پافشاری میکردی که حتما همین باید گزارش کنه.

اشتباه کردی.

11. 2 کاربر مقابل از IR.Erfan Esf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

rinnegan1 (03-14-2013),saeed_muter (03-14-2013)

12. Top | #68

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    903
    یوزرنیم استیم
    farbod1988

اصل مطلب

سلام.
    در مورد این شایعاتی که اخیرا شنیدم باید بگم که .
    مشکل من و جواد(katzong ) لیدر تیم Happy Potatoes از حدودا یک ماه پیش شروع شد که قرار بود من با تیم HP بازی کنم و اونا دنبال بازیکن وست بودن . چند وقتی با هم بازی کردیم تا اینکه یک روز یه بازی دوستانه با همین تیم Soul Rippers انجام دادیم. (یادم میاد اون موقع اسم تیم جواد (هویج) بود به جای سیب زمینی). رفتیم تو بازی احساس کردم جوادkatzong خودش داره خراب میکنه" هی سوتی میده"(به تیم سالتو میزد باDarkseer) .هی از بازی من اشکال می گیره. منم اعصابم خراب شد بش گفتم: من 8 ساله تو این بازیم . تو هالا هالا ها باید از من یاد بگیری. اینو که بش گفتم ساکت شد و بعد بازی قهر کرد منم باهاش کاری نداشتم.
    Katzong جان تا اونجای که من یادم میاد شما همیشه به اینا باختید "این که دیگه گریه نداره. داداشه گلم چرا تهمت میزنی ؟ دوست عزیز مگه زوره؟ شما نمیتونید اینا رو ببرید.

بعدشم ازMrSaveh خواهش میکنم ریپلی بازی رو آپلود کنه تو سایت تا همه ببینن که بازی اول مگنوس (Katzong)خودش فید داد و بد بازی کرد
    و بازی دوم هم Nima Punisher با لایانا زد جمشون کرد. و حتا بازی دوم هیچ شک و شبهه ای وجود نداشت چون اینا با فضاحت باختن و پیکهاشون مشکل داشت.

در ضمن به اون کسایی که به من فحش دادن بگید مرد باشن بیان جلو روم بگن تا بفرستمشون اوونجا که روز تولد ازش بیروون اوومدن.
    ویرایش توسط Elite : 03-14-2013 در ساعت 03:42 PM
    هر کاری میخواید بکنید, فقط دبه نکنید

اوفتاااااااااد؟؟؟؟؟؟

13. 3 کاربر مقابل از Elite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-14-2013),Darksoldier (03-14-2013),MasterJoint (03-14-2013)

14. Top | #69

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    532
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها

اصلا حرف من ربطی به این چیزا که گفتی نداره ! مگه قبل بازی مشخص بود که گزارشگر ELite هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدشم کسی که تیم میده دیگه تو کاره ادمینی دخالت نمیکنه که حرفی پیش بیاد ! که مثل اینکه کارتون ام مورد داره که الان به مشکل خوردید

15. Top | #70

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    خیلی ممنون از محمد جان ! تمام چت هایی که بین منو و ممد شد سر اینکه منو از بازی بندازه بیرون وقتی خلاف قوانین هست توسط Log هست اگر لازم بود همینجا قرار میدم . این یک
    دوم رو به آقایی به نام Taraghe : من نه دوست شمام نه با شما شوخی دارم که اونجوری پی ام میدین تکرار بشه من هم به نوبه خودم جوابی بهت میدم که تا 7 پشتت تو گور بلرزن
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین