[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 541

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 541 از 1160 نخستنخست ... 414414915315395405415425435515916411041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,401 به 5,410 از 11598
  1. Top | #5401

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    مکمل تو ایران = آشغال
    من اینجا نمایندگی scitec nutrition پروتئین + کراتین مونو + AA برام در اومد 160000 تومن :دی

2. Top | #5402

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    14 سال سابقه ورزش دارم پس اطلاعاتم کپی نیست

یه اطلاعاتی بدم به دوستان :

همه ادم های دنیا 4 پک یا 6 پک دارن ، که بصورت ژنیتیکی بعضی ها هم 8 پک دارن فقط چربی های پهلو و در ناحیه شکم باعث میشن که پک ها نمایان نشن و کسانی که میبینید پک های زیبایی دارن فقط با ورزش و رژیم غذایی چربی های بدنشون رو به کمترین میزان رسوندن

مکمل هم اصلا پیشنهاد نمیشه چه در ایران چه در خارج ، برای ورزشکاران اسان ترین و راحترین کار استفاده از مکمل هستش تا بتونن زود به بدن مورد نظر خود برسن ، اما در نظر بگیرید بدنی که به صورت طبیعی اوردین بالا و 2-3 سال زمان برده ، زمان بیشتر هم بدون ورزش خواهید داشت من خودم

هیچوقت مکمل نخوردم اما استعداد بدنی که دارم و چند سال روش کار کردم هرکسی میبینه تعجب میکنه . اون تعداد بارفیکسی یا .... که میزنم از 1000 نفر توی باشگاه نمیتونست بزنه چون این بدن روش کار شده

اما چطوری به بدنی که نیاز به پروتین و .... داره برسم ، فقط با رژیم غذایی طبیعی ، درسته که هزینش بالاست اما دیگه مضر نیست و در اینده دچار مشکل نمیشین ، کلا این شاخه های بدنسازی جز دسته ورزشهایی هستش که پرهزینه هستن

اگر یکسال پیش دچار مشکل کلیه نمیشدم و تا الان ادامه داده بودم الان بدن طبیعی رو بهتون نشون میدادم

رشته ای که من کار میکردم خیلی خاص بود و در ایران ما خیلی کم هستش زمان ما فقط یک گروه در تهران بود که برای تمرین باهاشون ماهی باید 800 تومان میدادی میتونید بزنید توی گوگل یا یوتیوب Street workout

3. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

dark druid (06-07-2016)

4. Top | #5403

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    14 سال سابقه ورزش دارم پس اطلاعاتم کپی نیست

یه اطلاعاتی بدم به دوستان :

همه ادم های دنیا 4 پک یا 6 پک دارن ، که بصورت ژنیتیکی بعضی ها هم 8 پک دارن فقط چربی های پهلو و در ناحیه شکم باعث میشن که پک ها نمایان نشن و کسانی که میبینید پک های زیبایی دارن فقط با ورزش و رژیم غذایی چربی های بدنشون رو به کمترین میزان رسوندن

مکمل هم اصلا پیشنهاد نمیشه چه در ایران چه در خارج ، برای ورزشکاران اسان ترین و راحترین کار استفاده از مکمل هستش تا بتونن زود به بدن مورد نظر خود برسن ، اما در نظر بگیرید بدنی که به صورت طبیعی اوردین بالا و 2-3 سال زمان برده ، زمان بیشتر هم بدون ورزش خواهید داشت من خودم

هیچوقت مکمل نخوردم اما استعداد بدنی که دارم و چند سال روش کار کردم هرکسی میبینه تعجب میکنه . اون تعداد بارفیکسی یا .... که میزنم از 1000 نفر توی باشگاه نمیتونست بزنه چون این بدن روش کار شده

اما چطوری به بدنی که نیاز به پروتین و .... داره برسم ، فقط با رژیم غذایی طبیعی ، درسته که هزینش بالاست اما دیگه مضر نیست و در اینده دچار مشکل نمیشین ، کلا این شاخه های بدنسازی جز دسته ورزشهایی هستش که پرهزینه هستن

اگر یکسال پیش دچار مشکل کلیه نمیشدم و تا الان ادامه داده بودم الان بدن طبیعی رو بهتون نشون میدادم

رشته ای که من کار میکردم خیلی خاص بود و در ایران ما خیلی کم هستش زمان ما فقط یک گروه در تهران بود که برای تمرین باهاشون ماهی باید 800 تومان میدادی میتونید بزنید توی گوگل یا یوتیوب Street workout
    داداش برای ورزشکاران آسان ترین راه برای رسیدن به بدن مورد نظر استفاده از هورمون هست! برای سیکس پک هم بدون شک سوماتروپین (هورمون رشد)حرف اول رو میزنه زیر ناف فک کنم باید تزریق بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    مکمل تو ایران = آشغال
    حالا کی گفته من از ایران خریدم؟ وحی نازل شد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    من اینجا نمایندگی scitec nutrition پروتئین + کراتین مونو + AA برام در اومد 160000 تومن :دی
    پوریا چطوری اینقد ارزون خریدی ؟ دفعه دیگه برا منو محمد و میلاد هم بیار من وی و گلوتامین فقط مصرف میکنم یه بار کراتین خریدم،گفتن اثر داره رو کلیه و ... ترسیدم حالا واقعا به اون صورت داره؟
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

5. Top | #5404

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    داداش برای ورزشکاران آسان ترین راه برای رسیدن به بدن مورد نظر استفاده از هورمون هست! برای سیکس پک هم بدون شک سوماتروپین (هورمون رشد)حرف اول رو میزنه زیر ناف فک کنم باید تزریق بشه

حالا کی گفته من از ایران خریدم؟ وحی نازل شد؟

؟
    کلی گفتم حالا شما عکس 6پکو بزار یه کاغذم کنارش باشه اسم دوتا باز

6. Top | #5405

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    چشم امشب بعد از تمرینم برای شما عکس میگیرم جلوش هم مینویسم دوتاباز for dark druid خوبه؟
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

7. Top | #5406

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    چشم امشب بعد از تمرینم برای شما عکس میگیرم جلوش هم مینویسم دوتاباز for dark druid خوبه؟
    باید رو کاغذ بنویسی ! اگه اینطوریه قبوله !

8. Top | #5407

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    برا منم بفرست بعدشم عمومیش کن تو انجمن :d:d
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

9. Top | #5408

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    منم ورزش رزمی (آی کی کای ) میرم ! لامصب انقدر اونجا کتک خوردم که بدنم تازه داره میاد رو فرم . . . . ( در کنار کمی تمرین های بدنسازی )
    ____
    ____
    ولی تمام تکنیک های آکیدو (همون آی کی کای ) به مفاصل آسیب جدی میزنه و خیلی خطرناکه

10. Top | #5409

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آقا گفتم که به شما، روی کاغذ مینویسم FOR DARK DRUID DOTABAZ . اینورشم باور نمیکنی مینویسم MILAD__sTROM.

11. Top | #5410

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    آقا گفتم که به شما، روی کاغذ مینویسم FOR DARK DRUID DOTABAZ . اینورشم باور نمیکنی مینویسم MILAD__sTROM.
    قبوله حاجی !