نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking - صفحه 26

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 26 از 47 نخستنخست ... 16242526272836 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 464
  1. Top | #251

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط BloodyAssault نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    آقا محمد سلام
    شرمنده این چند وقت اذیتت کردم...
    بی زحمت یه چک بکن ببین من چی کار کنم vhs بشم؟
    الان تقریبا رو hs ثابت شدم
    حتی گیم هایی که بد بازی میکنمم باز hs میده
    لینک دوتاباف:
    https://www.dotabuff.com/players/404993872
    سلام ببین دوست عزیز چیزایی که باید میگفتم ، گفته شده باید سطح بازیتون رو ببرید بالا ، چطوری ؟ با k/d/a خوب و xpm یا gpm و .... انتظار نداشته باشین من یه چیزی بگم معجزه کنه . بنده اکانت هلیی که 4.7 یا توی رنج 4 زدم 25 بازی اولش نرمال داده اما وقتی به رنک رسیده vhs بود شما همینطور که بازی میکنید به نکاتی مثل kill و.... توجه کنید و در مقابل avg اخر بازی روی سبز باشه نشون دهنده پیشرفت شما خواهد بود و در نهایت bracket skill رو به vhs میره اونی که از بازی دوم vhs میشه اون واقعا مدت زیادیه داره روی vhs پلی میداده در یه اکانت دیگه . برای همین سطحش خوبه . اما کسانی که نرمال بودن مثل قبلا خودم ، باید کمی تلاش کنند تا به هدفت برسند حالا ترفندهایی که گفته شده کمک میکنه که شما سریع تر پیشرفت لازم رو داشته باشید.

موفق باشید

2. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

dark druid (02-10-2017)

3. Top | #252

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6202
    یوزرنیم استیم
    BloodyAssault
    [QUOTE=Mohammad_ai69;54637]سلام ببین دوست عزیز چیزایی که باید میگفتم ، گفته شده باید سطح بازیتون رو ببرید بالا ، چطوری ؟ با k/d/a خوب و xpm یا gpm و .... انتظار نداشته باشین من یه چیزی بگم معجزه کنه . بنده اکانت هلیی که 4.7 یا توی رنج 4 زدم 25 بازی اولش نرمال داده اما وقتی به رنک رسیده vhs بود شما همینطور که بازی میکنید به نکاتی مثل kill و.... توجه کنید و در مقابل avg اخر بازی روی سبز باشه نشون دهنده پیشرفت شما خواهد بود و در نهایت bracket skill رو به vhs میره اونی که از بازی دوم vhs میشه اون واقعا مدت زیادیه داره روی vhs پلی میداده در یه اکانت دیگه . برای همین سطحش خوبه . اما کسانی که نرمال بودن مثل قبلا خودم ، باید کمی تلاش کنند تا به هدفت برسند حالا ترفندهایی که گفته شده کمک میکنه که شما سریع تر پیشرفت لازم رو داشته باشید.

موفق باشید[/Q

خیلی ممنون دوست عزیز
    گفتم شما تجربتون بیشتره یه سوال بکنم که اگه نمیشه به vhs رسوند الکی وقتمو تلف نکنم
    پس ایشاللا تا رنک میرسونمش به vhs

4. Top | #253

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    [QUOTE=BloodyAssault;54640]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    سلام ببین دوست عزیز چیزایی که باید میگفتم ، گفته شده باید سطح بازیتون رو ببرید بالا ، چطوری ؟ با k/d/a خوب و xpm یا gpm و .... انتظار نداشته باشین من یه چیزی بگم معجزه کنه . بنده اکانت هلیی که 4.7 یا توی رنج 4 زدم 25 بازی اولش نرمال داده اما وقتی به رنک رسیده vhs بود شما همینطور که بازی میکنید به نکاتی مثل kill و.... توجه کنید و در مقابل avg اخر بازی روی سبز باشه نشون دهنده پیشرفت شما خواهد بود و در نهایت bracket skill رو به vhs میره اونی که از بازی دوم vhs میشه اون واقعا مدت زیادیه داره روی vhs پلی میداده در یه اکانت دیگه . برای همین سطحش خوبه . اما کسانی که نرمال بودن مثل قبلا خودم ، باید کمی تلاش کنند تا به هدفت برسند حالا ترفندهایی که گفته شده کمک میکنه که شما سریع تر پیشرفت لازم رو داشته باشید.

موفق باشید[/Q

خیلی ممنون دوست عزیز
    گفتم شما تجربتون بیشتره یه سوال بکنم که اگه نمیشه به vhs رسوند الکی وقتمو تلف نکنم
    پس ایشاللا تا رنک میرسونمش به vhs
    وقتی اول normal skill بده خیلی سخت بعدا بالاتر میده ، ولی اگه اول hs هم بده امکانش vhs هم بشه و به ندرت normal میشه.

"I'm the beast of bedtime tales."

5. Top | #254

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    این سیستم hs vhs ns درسته بر اساس اسکیل طرف حساب میشه اما صرفا اینجور نیست که بر اساس واقعیت ریت بده
    خیلی ها که بازیشون در سطح نرمال واقعی هست میان سیستم رو دور مزنن
    مثلا برای شروع حالت beginer رو انتخاب میکنند
    بایه سری هیروی high kda مثل تینکر اول بازی 30 40 کیل میگیرن ، چون سطح بازی اماتور انتخاب شده راحت میشه کیل گرفت و سیستم توی 3 بازی اول که میفهمه سطح بازش خیلی بالاتره سریع میندازتش توی براکت vhs و با تغییر رول و .. توی این براکت میمونه تا کالیبریت و 4k رو راحت باز میکنه
    اینم بگم 3 یا 4 بازی اول خیلی مهمه که kda خیلی بالایی داشته باشی تا سریع براکت شما تغییر کنه

6. Top | #255

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5004
    سلام یه سوال مهم به نظرتون بهترین راه اوردن بالا score چیه ؟ من Score تا 7000 بردم ولی دو تا بازی پشت هم یکی abodan شدم یکی هم رییپورت شدم score شده 3900 !
    رفتم رنک بازی کنم ددیم یه مشت گاو و گوساله بام میافتن تازه رنکمم پاین میاد و به نظرتون چی کار کنم باز Score برو رو 7000 ?

7. Top | #256

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dotek نمایش پست ها
    سلام یه سوال مهم به نظرتون بهترین راه اوردن بالا score چیه ؟ من Score تا 7000 بردم ولی دو تا بازی پشت هم یکی abodan شدم یکی هم رییپورت شدم score شده 3900 !
    رفتم رنک بازی کنم ددیم یه مشت گاو و گوساله بام میافتن تازه رنکمم پاین میاد و به نظرتون چی کار کنم باز Score برو رو 7000 ?
    چت نکردن ریپورت نخوردن abodan نشدن ، صبوری کن و نرمال برو تا نوب ها رو رد کنی

8. Top | #257

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    چت نکردن ریپورت نخوردن abodan نشدن ، صبوری کن و نرمال برو تا نوب ها رو رد کنی
    من این چند تا بازی اخریم رو خوب بازی کردم و چت هم زیاد نمیکنم ولی نووب هم زیاد میوفته تو گیم هام (البته شکر خدا با تیم حریف همیشه میوفته نه با من) ولی خوب کیفیت بازی رو پایین میارن

9. Top | #258

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    فکز نکنم تاثیر چندانیم داشته باشه . من الان روی اکانتم 9668 هست اما نوب تا دلت بخواد

10. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

alia76972 (02-12-2017)

11. Top | #259

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5669
    دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم اگه من بخوام دوباره یه اکانت بسازم چکار کنم که حتما رنکم بالای4kبشه؟

12. Top | #260

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5864
    یوزرنیم استیم
    Sosiss
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza shadow نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم اگه من بخوام دوباره یه اکانت بسازم چکار کنم که حتما رنکم بالای4kبشه؟
    سلام از همون اول خوب بازی کن و کسی ریپرتت نکنه و تو بازی کیل بگیر رمپیج بزنی رنکت میره بالا

صفحه 26 از 47 نخستنخست ... 16242526272836 ... آخرینآخرین